2012.04.29-05.06, Indywidualne i drużynowe Mistrzostwa Małopolski w grze błyskawicznej
Z Historia Wisły
(rozgrywane w ramach Międzynarodowych Mistrzostw Małopolski)
Wyniki
- Wisła Kraków zajęła II miejsce w kategorii drużynowej.
- Grzegorz Słabek - 2. miejsce.
- Maciej Brzeski - 4. miejsce.
- Jerzy Kyć - 12. miejsce.
Wyniki szczegółowe
Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Małopolski w Szachach Błyskawicznych
Kraków Hotel Europejski ul. Lubicz 5 2012-05-01/2012-05-01
Tempo gry: P'5
Arbiter: IA Andrzej Irlik
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Prog. | L.Z. | Ruz |
1 | 1 | GM | Jakubiec, Artur | POL | 2531 | 2500 | TKKF Drogowiec Kraków | 9.0 | 59.00 | 72.50 | 58.5 | 7 | 2416 |
2 | 11 | k | Grzegorz Słabek | POL | 2054 | 2200 | TS Wisła Kraków | 8.5 | 60.00 | 73.50 | 53.5 | 6 | 2359 |
3 | 6 | k | Doniec, Andrzej | POL | 2175 | 2200 | KKSz Kraków | 8.0 | 58.50 | 72.50 | 52.5 | 7 | 2351 |
4 | 3 | m | Maciej Brzeski | POL | 2314 | 2300 | TS Wisła Kraków | 7.5 | 60.00 | 74.00 | 46.5 | 6 | 2275 |
12 | 18 | I | Jerzy Kyć | POL | 1732 | 2000 | TS Wisła Kraków | 6.0 | 52.50 | 64.00 | 36.0 | 6 | 2092 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 25 | 1.0 | 44199 | III | Szarota, Marcin | 0 | 1600 | |
2 | (B) | 1 | 2 | 2.0 | 3466 | FM | Sadzikowski, Daniel | 2394 | 2300 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
3 | (C) | 1 | 5 | 3.0 | 219 | WFM | Iwanow, Anna | 2194 | 2100 | KSz Polonia Wrocław |
4 | (B) | = | 6 | 3.5 | 3325 | k | Doniec, Andrzej | 2175 | 2200 | KKSz Kraków |
5 | (C) | 1 | 14 | 4.5 | 23206 | I | Parol, Paweł | 1951 | 2000 | MTSz Mińsk Mazowiecki |
6 | (C) | = | 1 | 5.0 | 2694 | GM | Jakubiec, Artur | 2531 | 2500 | TKKF Drogowiec Kraków |
7 | (B) | = | 3 | 5.5 | 2593 | m | Maciej Brzeski | 2314 | 2300 | TS Wisła Kraków |
8 | (B) | = | 7 | 6.0 | 3446 | k | Popiołek, Hubert | 2134 | 2200 | KS Korona Kraków |
9 | (C) | 1 | 12 | 7.0 | 23209 | I++ | Suliborski, Jakub | 2009 | 2100 | MTSz Mińsk Mazowiecki |
10 | (C) | = | 8 | 7.5 | 3392 | k | Kumor, Lukasz | 2106 | 2200 | KS Korona Kraków |
11 | (B) | 1 | 4 | 8.5 | 3339 | k | Gbyl, Andrzej | 2223 | 2200 | KKSz Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 17 | 1.0 | 23061 | II | Kowalewski, Władysław | 1748 | 1800 | KKSz Kraków |
2 | (B) | 1 | 12 | 2.0 | 23209 | I++ | Suliborski, Jakub | 2009 | 2100 | MTSz Mińsk Mazowiecki |
3 | (C) | 0 | 14 | 2.0 | 23206 | I | Parol, Paweł | 1951 | 2000 | MTSz Mińsk Mazowiecki |
4 | (B) | 1 | 10 | 3.0 | 9935 | I++ | Goslawski, Michal | 2067 | 2100 | UKS Hetman Michałowice |
5 | (C) | 1 | 8 | 4.0 | 3392 | k | Kumor, Lukasz | 2106 | 2200 | KS Korona Kraków |
6 | (B) | 0 | 2 | 4.0 | 3466 | FM | Sadzikowski, Daniel | 2394 | 2300 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
7 | (C) | = | 11 | 4.5 | 3472 | k | Grzegorz Słabek | 2054 | 2200 | TS Wisła Kraków |
8 | (B) | 1 | 4 | 5.5 | 3339 | k | Gbyl, Andrzej | 2223 | 2200 | KKSz Kraków |
9 | (B) | = | 1 | 6.0 | 2694 | GM | Jakubiec, Artur | 2531 | 2500 | TKKF Drogowiec Kraków |
10 | (C) | 1 | 6 | 7.0 | 3325 | k | Doniec, Andrzej | 2175 | 2200 | KKSz Kraków |
11 | (C) | = | 19 | 7.5 | 23210 | II+ | Suliborski, Artur | 1723 | 1800 | MTSz Mińsk Mazowiecki |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 4 | 1.0 | 3339 | k | Gbyl, Andrzej | 2223 | 2200 | KKSz Kraków |
2 | (B) | 0 | 8 | 1.0 | 3392 | k | Kumor, Lukasz | 2106 | 2200 | KS Korona Kraków |
3 | (C) | 0 | 2 | 1.0 | 3466 | FM | Sadzikowski, Daniel | 2394 | 2300 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
4 | (B) | 1 | 25 | 2.0 | 44199 | III | Szarota, Marcin | 0 | 1600 | |
5 | (C) | 1 | 12 | 3.0 | 23209 | I++ | Suliborski, Jakub | 2009 | 2100 | MTSz Mińsk Mazowiecki |
6 | (B) | 1 | 14 | 4.0 | 23206 | I | Parol, Paweł | 1951 | 2000 | MTSz Mińsk Mazowiecki |
7 | (C) | 0 | 5 | 4.0 | 219 | WFM | Iwanow, Anna | 2194 | 2100 | KSz Polonia Wrocław |
8 | (B) | 0 | 10 | 4.0 | 9935 | I++ | Goslawski, Michal | 2067 | 2100 | UKS Hetman Michałowice |
9 | (C) | 1 | 17 | 5.0 | 23061 | II | Kowalewski, Władysław | 1748 | 1800 | KKSz Kraków |
10 | (B) | 0 | 7 | 5.0 | 3446 | k | Popiołek, Hubert | 2134 | 2200 | KS Korona Kraków |
11 | (C) | 1 | 13 | 6.0 | 7820 | I+ | Kuciel, Władysław | 1987 | 2100 | KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny |