2012.09.30-10.07, Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów, Wierchomla Mała
Z Historia Wisły
Wyniki
- chłopcy do lat 9
- Konrad Włodarczyk - 2. miejsce i awans do finałów.
- chłopcy do lat 11
- Radosław Wilk - 15. miejsce.
- dziewczęta do lat 11
- Amelia Pyzio - 5. miejsce.
Wyniki szczegółowe
El. do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży MP-PK
grupa chłopców do lat 11
Wierchomla Mała 2012-09-30/2012-10-07
Tempo gry: 90' + 30 na ruch
Arbiter: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Woj. | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Ruz | Norma | Chg(Ru) |
1 | 2 | II | Ryk, Mikołaj | MP | 1556 | 1800 | MKS MOS Wieliczka | 7.0 | 38.00 | 49.00 | 6 | 1940 | -0.09 | |
2 | 4 | II | Krawczyk, Piotr | MP | 1420 | 1800 | KKSz Kraków | 6.5 | 38.00 | 47.50 | 5 | 1920 | 0.62 | |
3 | 8 | II | Gaj, Szymon | PK | 1256 | 1800 | RzKSz Rzeszów | 6.5 | 35.50 | 45.00 | 5 | 1860 | 2.02 | |
15 | 6 | III | Radosław Wilk | MP | 1342 | 1600 | TS Wisła Kraków | 2.0 | 27.00 | 33.50 | 2 | 1467 | -0.68 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 14 | 1.0 | 28247 | III | Gazda, Dominik | 0 | 1600 | KKSz Urania Krosno |
2 | (B) | 0 | 3 | 1.0 | 28806 | II | Ochowicz, Jakub | 1519 | 1800 | UKS Czarny Koń Olkusz |
3 | (C) | 1 | 11 | 2.0 | 40843 | III | Krężołek, Mateusz | 0 | 1600 | GKSz Kornuty Gorlice |
4 | (B) | 0 | 13 | 2.0 | 26831 | III | Majewski, Michał | 0 | 1600 | GKSz Kornuty Gorlice |
5 | (C) | 0 | 5 | 2.0 | 28095 | III | Dulak, Karol | 1409 | 1600 | KSz SDK-Lotnik Mielec |
6 | (B) | 0 | 15 | 2.0 | 29291 | III | Zając, Szymon | 0 | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
7 | (C) | 0 | 9 | 2.0 | 30354 | II | Mazur, Tomasz | 0 | 1800 | MKS Orzeł Rudnik nad Sanem |
8 | (C) | 0 | 12 | 2.0 | 24743 | III | Paś, Adrian | 0 | 1600 | UKS GONIEC Staniątki |
9 | - | 2.0 |
grupa dziewcząt do lat 11
El. do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży MP-PK
Wierchomla Mała 2012-09-30/2012-10-07
Tempo gry: 90' + 30 na ruch
Arbiter: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Woj. | Elo | Rank. | Pkt. | S.B. | Koya | Ruz |
1 | 5 | II | Poręba, Weronika | MP | 0 | 1600 | 8.0 | 30.75 | 3.0 | 1800 |
2 | 3 | II+ | Krzysztyńska, Anna | PK | 1294 | 1600 | 7.5 | 27.00 | 2.5 | 1760 |
3 | 6 | II+ | Cebula, Alicja | MP | 1603 | 1600 | 7.5 | 26.00 | 2.5 | 1760 |
5 | 4 | II | Amelia Pyzio | MP | 0 | 1600 | 5.0 | 15.50 | 1.0 | 1560 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 7 | 1.0 | 27833 | III | Kulec, Martyna | 0 | 1400 | MZKS Unia Nowa Sarzyna |
2 | (C) | = | 8 | 1.5 | 27715 | II | Wolak, Julia | 0 | 1600 | GKSz Hetman Pilzno |
3 | (B) | 1 | 9 | 2.5 | 28083 | III | Guła, Agnieszka | 0 | 1400 | KSz SDK-Lotnik Mielec |
4 | (C) | 1 | 1 | 3.5 | 25520 | II | Mytych, Wiktoria | 0 | 1600 | TSz Skoczek Sędziszów Małopolski |
5 | (B) | 0 | 2 | 3.5 | 33728 | III | Krawczyk, Maria | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
6 | (C) | 0 | 3 | 3.5 | 23528 | II+ | Krzysztyńska, Anna | 1294 | 1600 | KKSz Urania Krosno |
7 | (B) | 1 | 10 | 4.5 | 28615 | III | Mazgaj, Julia | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
8 | (B) | = | 5 | 5.0 | 27293 | II | Poręba, Weronika | 0 | 1600 | UKS Magnus Rzezawa |
9 | (C) | 0 | 6 | 5.0 | 28167 | II+ | Cebula, Alicja | 1603 | 1600 | UKS Czarny koń Olkusz |
grupa chłopców do lat 9
Mistrzostwa Makroregionu Młodzików MP-PK
Wierchomla Mała 2012-09-30/2012-10-07
Tempo gry: 90' + 30 na ruch
Arbiter: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Woj. | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Awans | Ruz | Norma |
1 | 4 | II | Stępniowski, Jakub | PK | 0 | 1800 | UKS SP1 Leżajsk | 7.0 | 37.00 | AWANS | 1880 | |
2 | 2 | II | Konrad Włodarczyk | MP | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków | 6.5 | 36.00 | AWANS | 1820 | |
3 | 1 | II | Stopa, Dawid | PK | 1242 | 1800 | GKSz Hetman Pilzno | 6.0 | 37.00 | AWANS | 1800 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | = | 12 | 0.5 | 40244 | III | Bober, Tomasz | 0 | 1600 | UKS SP 1 Brzozów |
2 | (B) | 1 | 16 | 1.5 | 41913 | III | Czopor, Maciej | 0 | 1600 | KS Komunalni Sanok |
3 | (B) | 0 | 7 | 1.5 | 45818 | III | Pniaczek, Marek | 0 | 1600 | MKS Babia Góra Lipnica Wielka |
4 | (C) | 1 | 19 | 2.5 | 44360 | IV | Blak, Maciej | 0 | 1400 | CKiS Skawina |
5 | (C) | 1 | 5 | 3.5 | 44203 | III | Szarota, Jakub | 0 | 1600 | MKS Sandecja Nowy Sącz |
6 | (B) | 1 | 4 | 4.5 | 39311 | II | Stępniowski, Jakub | 0 | 1800 | UKS SP1 Leżajsk |
7 | (C) | = | 1 | 5.0 | 26360 | II | Stopa, Dawid | 1242 | 1800 | GKSz Hetman Pilzno |
8 | (B) | 1 | 3 | 6.0 | 30384 | II | Wnuk, Wojciech | 0 | 1800 | UKS GONIEC Staniątki |
9 | (C) | = | 10 | 6.5 | 44156 | III | Pietrzak, Tomasz | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice |
Mistrzostwa Makroregionu MP-PK Juniorów do 13 lat - Rocznik 2000 i 2001
M-ce | Foto | Tytuł | Nazwisko Imię | Woj. | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Ruz |
1 | Miąsik, Adrian | II | Miąsik, Adrian | PK | 1585 | 1800 | RzKSz Rzeszów | 7.0 | 35.00 | 45.50 | 1980 |
2 | Wojciech Urbański | II | Wojciech Urbański | MP | 1381 | 1800 | TS Wisła Kraków | 6.5 | 34.50 | 45.50 | 1940 |
3 | Gaj, Szymon | II | Gaj, Szymon | PK | 1446 | 1800 | RzKSz Rzeszów | 5.5 | 36.00 | 46.00 | 1900 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 1 | 14 | 4.5 | PL-28309 | III | Baran, Michał | 0 | 1600 | KS Komunalni Sanok |
2 | w | = | 2 | 7.0 | PL-23641 | II | Miąsik, Adrian | 1585 | 1800 | RzKSz Rzeszów |
3 | b | 1 | 10 | 4.5 | PL-41718 | II | Guzik, Kacper | 1153 | 1800 | KKSz Urania Krosno |
4 | w | = | 6 | 5.0 | PL-27545 | II | Świder, Paweł | 1401 | 1800 | GKSz Kornuty Gorlice |
5 | b | 1 | 9 | 5.5 | PL-23386 | II | Piersiak, Krystian | 1322 | 1800 | WKS Górnovia Górno |
6 | w | 1 | 4 | 5.0 | PL-26958 | II | Kasprzyk, Maciej | 1453 | 1800 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
7 | b | = | 3 | 5.5 | PL-25777 | II+ | Krawczyk, Piotr | 1527 | 1800 | KKSz Kraków |
8 | b | 1 | 5 | 5.5 | PL-24126 | II | Gaj, Szymon | 1446 | 1800 | RzKSz Rzeszów |
9 | w | 0 | 8 | 5.5 | PL-27779 | II | Chodorowski, Adrian | 1347 | 1800 | KKSz Urania Krosno |
Mistrzostwa Makroregionu MP-PK Juniorów do 17 lat - Rocznik 1996 i 1997
M-ce | Nr | Foto | Tytuł | Nazwisko Imię | Woj. | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | S.B. | vs+ | Ruz |
1 | 4 | GIERULSKI, Kamil | I | GIERULSKI, Kamil | PK | 1903 | 2000 | RzKSz Rzeszów | 7.5 | 28.00 | 7;8;9;2;3;10;6; | 2220 |
2 | 1 | CHMIEL, Marcin | I+ | CHMIEL, Marcin | MP | 2004 | 2100 | MLKSz Myślenice | 7.0 | 26.25 | 10;5;6;7;9; | 2178 |
3 | 2 | GAWIEC, Konrad | I | GAWIEC, Konrad | PK | 1947 | 2000 | LKSz GCKiP Czarna | 6.5 | 22.00 | 9;10;3;7;8; | 2140 |
4 | 3 | Jerzy Kyć | I+ | Jerzy Kyć | MP | 1942 | 2100 | TS Wisła Kraków | 6.5 | 21.00 | 8;9;10;5;6;7; | 2140 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 8 | 3.0 | PL-16405 | I | WILK, Tomasz | 1753 | 2000 | KSz SDK-Lotnik Mielec |
2 | b | 1 | 9 | 0.0 | PL-37282 | II | PAŁACKI, Rafał | 0 | 1800 | KS Komunalni Sanok |
3 | w | = | 1 | 7.0 | PL-17208 | I+ | CHMIEL, Marcin | 2004 | 2100 | MLKSz Myślenice |
4 | b | 0 | 2 | 6.5 | PL-10568 | I | GAWIEC, Konrad | 1947 | 2000 | LKSz GCKiP Czarna |
5 | w | 1 | 10 | 2.0 | PL-29844 | II | KOSTELNIUK, Paweł | 0 | 1800 | KS Komunalni Sanok |
6 | w | 0 | 4 | 7.5 | PL-22085 | I | GIERULSKI, Kamil | 1903 | 2000 | RzKSz Rzeszów |
7 | b | 1 | 5 | 6.0 | PL-10559 | I | LEWTAK, Dominik | 1860 | 2000 | LKSz GCKiP Czarna |
8 | w | 1 | 6 | 5.0 | PL-19850 | I | MIRSKI, Michał | 1849 | 2000 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
9 | b | 1 | 7 | 1.5 | PL-4099 | I | SZEGLOWSKI, Tomasz | 1799 | 2000 | LKSz GCKiP Czarna |
Mistrzostwa Makroregionu MP-PK Juniorów do 11 lat - Rocznik 2002 i 2003
M-ce | Foto | Tytuł | Nazwisko Imię | Woj. | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Ruz |
1 | PNIACZEK, Marek | II | PNIACZEK, Marek | MP | 1500 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów | 7.5 | 38.00 | 48.50 | 1980 |
2 | Radosław Wilk | II | Radosław Wilk | MP | 1394 | 1800 | TS Wisła Kraków | 6.5 | 37.50 | 47.00 | 1880 |
3 | DULAK, Karol | II | DULAK, Karol | PK | 1406 | 1800 | KSz SDK-Lotnik Mielec | 6.5 | 37.00 | 47.00 | 1900 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 0 | 13 | 4.5 | PL-37276 | III | ZAJAC, Jan | 0 | 1600 | KS Komunalni Sanok |
2 | b | 1 | 15 | 2.0 | PL-28471 | III | WEIMER, Paweł | 0 | 1600 | LKS Sanovia Lesko |
3 | w | 1 | 9 | 6.0 | PL-42315 | III | JASZCZUK, Mateusz | 0 | 1600 | KKSz Urania Krosno |
4 | b | 1 | 17 | 5.0 | PL-40843 | III | KRĘŻOŁEK, Mateusz | 0 | 1600 | GKSz Kornuty Gorlice |
5 | w | = | 3 | 6.5 | PL-28095 | II | DULAK, Karol | 1406 | 1800 | KSz SDK-Lotnik Mielec |
6 | b | 1 | 5 | 5.0 | PL-39311 | II | STĘPNIOWSKI, Jakub | 1381 | 1800 | UKS SP1 Leżajsk |
7 | b | = | 2 | 7.5 | PL-45818 | II | PNIACZEK, Marek | 1500 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
8 | w | 1 | 6 | 5.0 | PL-26360 | II | STOPA, Dawid | 1240 | 1800 | GKSz Hetman Pilzno |
9 | w | = | 1 | 5.5 | PL-27815 | II | GAWOR, Jan Paweł | 1558 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |