Z Historia Wisły
Wyniki szczegółowe
- 2014.01.25 Grand Prix Małopolski runda VII, Kraków
- Konkurencja 2, Mężczyzn, 4 x 50m zmienny
- 14 lat
- 1. SMS Galicja 2000 SMS Galicja Kraków 2:07.09 376
- 2. MMKS Kędzierzyn-Koźle 1 MMKS Kędzierzyn-Koźle 2:11.96 336
- 3. UKP Unia Oświęcim 1 UKP Unia Oświęcim 2:13.31 326
- 4. TS Wisła Kraków 1 TS Wisła Kraków 2:21.31 274
- Konrad Sumara 00 +0,90 35.44 Łukasz Chyba 00 34.33
- Bruno Włodarczyk 00 37.71 Kacper Bator 00 33.83
- Konkurencja 4, Chłopców, 400m dowolny
- 14 lat
- 1. Dawid Plutecki 00 SMS Galicja Kraków 4:43.53 419
- 2. KURLETO, Piotr 00 KS Korona Kraków 4:46.79 405
- 3. MIODUSZEWSKI, Błażej 00 CKiS Skawina 4:50.26 391
- 5. Konrad Sumara 00 TS Wisła Kraków 4:59.37 356
- 50m: 33.92 33.92 150m: 1:51.30 39.20 250m: 3:06.90 36.08 350m: 4:22.97 37.50
- 100m: 1:12.10 38.18 200m: 2:30.82 39.52 300m: 3:45.47 38.57 400m: 4:59.37 36.40
- Konkurencja 6 Mężczyzn, 50m dowolny 14 lat i starsi
- 15 lat
- 1. CEMPEL, Oskar 99 SMS Galicja Kraków 25.75 489
- 2. TEKIELI, Jakub 99 SMS Galicja Kraków 27.53 400
- 3. PRZECHOWSKI, Rafał 99 Omega Olkusz 27.58 398
- 4. Piotr Maciąg 99 TS Wisła Kraków 28.19 373
- 5. Marcin Klimczak 99 TS Wisła Kraków 29.80 316
- 14 lat
- 1. BARCZYK, Norbert 00 SMS Galicja Kraków 27.88 386
- 2. MAJERSKI, Jakub 00 SMS Galicja Kraków 28.29 369
- 3. OPOLKA, Kacper SO 00 UKP Unia Oświęcim 28.45 363
- 4. Bruno Włodarczyk 00 TS Wisła Kraków 29.29 332
- 5. Łukasz Chyba 00 TS Wisła Kraków 29.34 331
- 10. Konrad Sumara 00 TS Wisła Kraków 31.97 256
- 13. Kacper Bator 00 TS Wisła Kraków 33.18 229
- 14. Szymon Ryś 00 TS Wisła Kraków 34.44 204
- Konkurencja 10 Mężczyzn, 100m grzbietowy 14 lat i starsi
- 15 lat
- 1. KOZIARA, Dominik 99 SMS Galicja Kraków 1:03.51 457 30.93 32.58
- 2. DROZD, Tymoteusz SO 99 UKP Unia Oświęcim 1:04.41 438 30.99 33.42
- 3. BLACHURA, Patryk So 99 Ulks Victoria Kozy 1:04.69 432 31.26 33.43
- 9. Marcin Klimczak 99 TS Wisła Kraków 1:15.35 273 36.94 38.41
- 14 lat
- 1. KURLETO, Piotr 00 KS Korona Kraków 1:04.66 433 32.10 32.56
- 2. MAJERSKI, Jakub 00 SMS Galicja Kraków 1:07.60 379 32.73 34.87
- 3. BIGAJSKI, Aleksander 00 KS Korona Kraków 1:08.74 360 33.19 35.55
- 10. Konrad Sumara 00 TS Wisła Kraków 1:17.68 250 37.54 40.14
- Konkurencja 14 Mężczyzn, 100m motylkowy 14 lat i starsi
- 15 lat
- 1. FIEDOSIUK, Rafał SO 99 UKP Unia Oświęcim 1:01.21 496 29.15 32.06
- 2. KRULIKOWSKI, Maciej SO 99 UKP Unia Oświęcim 1:01.57 488 29.05 32.52
- 3. MASŁOWSKI, Konrad So 99 UKP Unia Oświęcim 1:02.68 462 29.93 32.75
- 7. Piotr Maciąg 99 TS Wisła Kraków 1:08.75 350 32.09 36.66
- O-4
- 14 lat
- 1. HENKE, Marek 00 KS Fala Niepołomice 1:09.51 339 32.28 37.23
- 2. SZAŁAŚNY, Bartosz SO 00 UKP Unia Oświęcim 1:14.49 275 35.09 39.40
- 3. Łukasz Chyba 00 TS Wisła Kraków 1:16.21 257 35.81 40.40
- 5. Szymon Ryś 00 TS Wisła Kraków 1:22.58 202 37.69 44.89
- Konkurencja 16 Mężczyzn, 200m dowolny 14 lat i starsi
- 15 lat
- 1. TEKIELI, Jakub 99 SMS Galicja Kraków 2:08.97 457 30.07 33.02 33.16 32.72
- 2. Piotr Maciąg 99 TS Wisła Kraków 2:09.73 449 30.13 33.43 33.49 32.68
- 3. WINIARSKI, Mateusz SK 99 SMS Kraków 2:10.18 444 29.45 33.12 34.43 33.18
- 14 lat
- 1. JODŁOWSKI, Mateusz 00 SMS Galicja Kraków 2:20.66 352 33.22 36.14 36.06 35.24
- 2. JEDLIŃSKI, Radoslaw SO 00 UKP Unia Oświęcim 2:25.26 320 33.32 37.71 37.02 37.21
- 3. STANO, Jakub 00 Omega Olkusz 2:26.60 311 32.44 38.42 38.60 37.14
- 4. Łukasz Chyba 00 TS Wisła Kraków 2:26.73 310 32.90 37.05 38.90 37.88
- 5. Kacper Bator 00 TS Wisła Kraków 2:38.37 247 35.52 40.70 42.67 39.48
- 6. Szymon Ryś 00 TS Wisła Kraków 2:51.75 193 39.10 44.26 48.02 40.37
- Konkurencja 20 Mężczyzn, 100m klasyczny 14 lat i starsi
- 15 lat
- 1. MACNER, Michał So 99 Park Wodny Tarnowskie Góry 1:13.30 436 34.87 38.43
- 2. Marcin Piętka 99 SMS Galicja Kraków 1:15.98 392 36.19 39.79
- 3. GIL, Kamil 99 SMS Galicja Kraków 1:18.17 360 37.25 40.92
- 8. Marcin Klimczak 99 TS Wisła Kraków 1:29.62 238 42.66 46.96
- 14 lat
- 1. KUDELA, Paweł 00 KS Fala Niepołomice 1:16.77 380 35.49 41.28
- 2. GRECZANIK, Paweł SO 00 UKP Unia Oświęcim 1:18.70 352 37.71 40.99
- 3. Bruno Włodarczyk 00 TS Wisła Kraków 1:21.55 317 39.54 42.01
- 6. Kacper Bator 00 TS Wisła Kraków 1:35.13 199 45.78 49.35
- Konkurencja 22, Mężczyzn, 400m zmienny
- 14 lat
- 1. Bruno Włodarczyk 00 TS Wisła Kraków 5:24.79 381
- 50m: 37.19 37.19 150m: 2:00.27 41.34 250m: 3:27.59 47.48 350m: 4:50.56 36.36
- 100m: 1:18.93 41.74 200m: 2:40.11 39.84 300m: 4:14.20 46.61 400m: 5:24.79 34.23
- 2. NIEDZIELA, Hubert SO 00 UKP Unia Oświęcim 5:28.33 369
- 3. MAYERBERG, Kacper SO 00 UKP Unia Oświęcim 5:42.88 324
- Konkurencja 28 Mężczyzn, 4 x 100m dowolny 14 lat i starsi
- 14 lat
- 1. SMS Galicja 2000 SMS Galicja Kraków 4:08.88 399
- 2. UKP Unia Oświęcim 1 UKP Unia Oświęcim 4:14.35 374
- 3. MMKS Kędzierzyn-Koźle 1 MMKS Kędzierzyn-Koźle 4:28.54 318
- 4. TS Wisła Kraków 1 TS Wisła Kraków 4:32.69 303
- Bruno Włodarczyk 00 32.08 1:05.76 Konrad Sumara 00 31.96 1:06.95
- Łukasz Chyba 00 31.98 1:07.22 Kacper Bator 00 34.52 1:12.76