2015.01.04 I ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNY MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "CZYŻYNY 2014"
Z Historia Wisły
I ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNY MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "CZYŻYNY 2014" Gr.C
Kraków - NOWA HUTA - Szkoła Podstawowa nr 155 im. Jadwigi Królowej 21 2014-12-28/2014-12-30
M-ce | Tytuł | Nazwisko Imię | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Wins | Prog. | Norma |
1 | II | JANIAK, Izabela | 1600 | MKS MOS Wieliczka | 8.0 | 40.00 | 51.50 | 7 | 40.5 | |
2 | III | Mikołaj Krupiński | 1600 | TS Wisła Kraków | 7.5 | 40.50 | 52.50 | 6 | 36.5 | |
3 | III | DRUZGAŁA, Grzegorz | 1600 | UKS Goniec Staniątki | 7.0 | 39.00 | 50.50 | 7 | 37.0 | |
12 | III | Wiktoria Sobieraj | 1400 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 32.00 | 42.50 | 4 | 25.5 | |
13 | IV | Maciej Dąbrowa | 1400 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 31.00 | 39.50 | 4 | 24.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 21 | 5.5 | IV | NOWAK, Zuzanna | 0 | 1250 | LUKKS Kielce | |
2 | b | 1 | 10 | 4.0 | III | KICIŃSKA, Magdalena | 0 | 1400 | KS "Entropia" NZSPW Warszawa | |
3 | w | = | 1 | 5.5 | II | RESZKA, Zofia | 0 | 1600 | KSz Piątka Skierniewice | |
4 | b | = | 4 | 7.0 | III | WNĘK, Filip | 0 | 1600 | UKS Goniec Staniątki | |
5 | w | 1 | 15 | 5.0 | IV | GÓROWSKI, Bartosz | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka | |
6 | w | = | 2 | 8.0 | II | JANIAK, Izabela | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka | |
7 | b | 1 | 14 | 5.0 | IV | WISZNIEWSKI, Szymon | 0 | 1400 | KKsz Kraków | |
8 | b | 1 | 3 | 7.0 | III | DRUZGAŁA, Grzegorz | 0 | 1600 | UKS Goniec Staniątki | |
9 | w | 1 | 17 | 5.5 | IV | JÓZEFCZYK, Szymon | 0 | 1400 | KKsz Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 19 | 4.0 | IV | CZAJKOWSKA, Maria | 0 | 1250 | LUKKS Kielce | |
2 | b | 1 | 15 | 5.0 | IV | GÓROWSKI, Bartosz | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka | |
3 | w | 0 | 3 | 7.0 | III | DRUZGAŁA, Grzegorz | 0 | 1600 | UKS Goniec Staniątki | |
4 | b | = | 16 | 5.0 | IV | Maciej Dąbrowa | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | |
5 | w | 0 | 1 | 5.5 | II | RESZKA, Zofia | 0 | 1600 | KSz Piątka Skierniewice | |
6 | b | 0 | 10 | 4.0 | III | KICIŃSKA, Magdalena | 0 | 1400 | KS "Entropia" NZSPW Warszawa | |
7 | w | 1 | 13 | 4.0 | IV | WIĘCKOWSKI, Kacper | 0 | 1400 | UKS Goniec Staniątki | |
8 | w | 1 | 26 | 3.5 | V | LANG, Wiktor | 0 | 1200 | SP 54 Kraków | |
9 | b | = | 6 | 5.0 | III | KOŁODZIEJ, Oskar | 0 | 1600 | UKS Goniec Staniątki |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 28 | 2.0 | MAZUREK, Hubert | 0 | 1000 | SP 54 Kraków | ||
2 | b | 0 | 3 | 7.0 | III | DRUZGAŁA, Grzegorz | 0 | 1600 | UKS Goniec Staniątki | |
3 | w | 1 | 9 | 5.0 | III | KLIMA, Julia | 0 | 1400 | UKS Goniec Staniątki | |
4 | w | = | 7 | 5.0 | III | Wiktoria Sobieraj | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | |
5 | b | 0 | 8 | 5.0 | III | BAR, Klaudia | 0 | 1400 | KKsz Kraków | |
6 | w | = | 19 | 4.0 | IV | CZAJKOWSKA, Maria | 0 | 1250 | LUKKS Kielce | |
7 | b | 0 | 12 | 4.5 | IV | RAINER, Piotr | 0 | 1400 | UKS Goniec Staniątki | |
8 | b | 1 | 29 | 4.0 | NOWICKI, Łukasz | 0 | 1000 | LUKKS Kielce | ||
9 | w | 1 | 18 | 4.0 | IV | RESZKA, Barbara | 0 | 1250 | KSz Piątka Skierniewice |
I ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNY MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "CZYŻYNY 2014" Gr.E
M-ce | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Wins | Prog. | Norma |
1 | II+ | KRAWCZYK,Piotr | 1451 | 1900 | KKsz Kraków | 7.5 | 39.00 | 50.50 | 6 | 41.0 | |
2 | III | SURMA, Sławomir | 0 | 1600 | Kraków | 7.0 | 37.00 | 48.00 | 6 | 33.5 | II |
3 | I | ZIELIŃSKI,Hubert | 1829 | 2000 | ŻKSz Żary | 6.5 | 40.50 | 52.50 | 5 | 33.0 | |
9 | III | Andrzej Kulesza | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | 5.5 | 32.00 | 40.50 | 5 | 28.5 | |
12 | III | Maciej Krupiński | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 26.50 | 35.50 | 5 | 24.0 | |
15 | III | Paweł Zborowski | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | 4.5 | 33.50 | 44.00 | 4 | 24.5 | |
20 | IV | Mikołaj Stachura | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 3.5 | 24.50 | 31.50 | 3 | 16.5 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 0 | 4 | 6.0 | I | JANUS, Jowita | 0 | 1800 | MKSz GRYF Dębica | |
2 | b | 1 | 24 | 2.0 | IV | RESZKA, Krzysztof | 0 | 1400 | Skierniewice | |
3 | w | 1 | 18 | 1.5 | III | RESZKA, Gabriela | 0 | 1400 | Skierniewice | |
4 | b | 1 | 12 | 4.5 | III | ŚWIĘCH,Łukasz | 0 | 1600 | KKsz Kraków | |
5 | b | 1 | 13 | 4.5 | III | GARBOWSKI, Michał | 0 | 1600 | Sulechów | |
6 | w | 0 | 14 | 7.0 | III | SURMA, Sławomir | 0 | 1600 | Kraków | |
7 | b | 0 | 16 | 5.0 | III | BUDKIEWICZ, Ryszard | 0 | 1600 | Staniątki | |
8 | w | 1 | 15 | 4.5 | III | Paweł Zborowski | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | |
9 | b | = | 23 | 6.0 | IV | KOZA, Gabriel | 0 | 1400 | Niepołomice |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 24 | 2.0 | IV | RESZKA, Krzysztof | 0 | 1400 | Skierniewice | |
2 | b | 0 | 2 | 7.5 | II+ | KRAWCZYK,Piotr | 1451 | 1900 | KKsz Kraków | |
3 | b | 1 | 26 | 1.0 | RZĄSA,Franciszek | 0 | 1000 | Kraków | ||
4 | w | 0 | 15 | 4.5 | III | Paweł Zborowski | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | |
5 | b | 1 | 7 | 3.5 | II | KRAWCZYK,Maria | 0 | 1600 | KKsz Kraków | |
6 | w | 0 | 16 | 5.0 | III | BUDKIEWICZ, Ryszard | 0 | 1600 | Staniątki | |
7 | w | 0 | 3 | 4.5 | III | Marcin Jaworski | 1154 | 1600 | MPZSzach Kraków | |
8 | b | 1 | 10 | 3.0 | III | DĘBOWSKI,Miłosz | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka | |
9 | w | 1 | 22 | 3.5 | IV | Mikołaj Stachura | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 0 | 2 | 7.5 | II+ | KRAWCZYK,Piotr | 1451 | 1900 | KKsz Kraków | |
2 | b | 1 | 22 | 3.5 | IV | Mikołaj Stachura | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | |
3 | w | 1 | 10 | 3.0 | III | DĘBOWSKI,Miłosz | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka | |
4 | b | 1 | 11 | 5.0 | III | Maciej Krupiński | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | |
5 | w | 0 | 6 | 5.5 | II+ | DĘBOWSKA, Michalina | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka | |
6 | w | 0 | 5 | 5.5 | II | WNUK,Wojciech | 0 | 1800 | UKS Goniec Staniątki | |
7 | b | 1 | 20 | 5.0 | IV | SIONKO, Krzysztof | 0 | 1400 | Gimnazjum nr 1 Bochnia | |
8 | b | 0 | 17 | 5.5 | III | Andrzej Kulesza | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | |
9 | w | = | 7 | 3.5 | II | KRAWCZYK,Maria | 0 | 1600 | KKsz Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 0 | 9 | 4.0 | III | SURMA,Piotr | 0 | 1600 | KKsz Kraków | |
2 | w | 0 | 15 | 4.5 | III | Paweł Zborowski | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | |
3 | w | 0 | 19 | 2.0 | IV | MISIEWICZ, Sebastian | 0 | 1400 | Staniątki | |
4 | b | 1 | 18 | 1.5 | III | RESZKA, Gabriela | 0 | 1400 | Skierniewice | |
5 | b | 1 | 24 | 2.0 | IV | RESZKA, Krzysztof | 0 | 1400 | Skierniewice | |
6 | w | 1 | 7 | 3.5 | II | KRAWCZYK,Maria | 0 | 1600 | KKsz Kraków | |
7 | b | = | 13 | 4.5 | III | GARBOWSKI, Michał | 0 | 1600 | Sulechów | |
8 | w | 0 | 8 | 5.5 | II | MISIEWICZ, Natalia | 0 | 1600 | UKS Goniec Staniątki | |
9 | b | 0 | 11 | 5.0 | III | Maciej Krupiński | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |