2015.03.21 Puchar Krakowa Dzieci i Młodzieży
Z Historia Wisły
Kraków 2015-03-21/2015-03-21
Tempo gry: P'30
Sędzia: Jacek Wolak
Wyniki szczegółowe
Puchar Krakowa Dzieci i Młodzieży (U10)
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Ruz | Norma |
1 | 2 | II | Nawalany, Tomasz | 0 | 1800 | MKS MOS Wieliczka | 6.5 | 23.50 | 31.50 | 1875 | |
2 | 11 | IV | Prostak, Jakub | 0 | 1400 | MKS KSOS Kraków | 5.0 | 22.50 | 31.00 | 1550 | |
3 | 4 | III | Mateusz Baran | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 20.00 | 28.50 | 1550 | |
11 | 6 | III | Wiktoria Sobieraj | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 20.50 | 28.50 | 1450 | |
20 | 10 | IV | Tymon Śliwiński | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 3.0 | 14.50 | 19.50 | 1075 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 19 | 1.0 | PL-61757 | V | Poprawa, Tymoteusz | 0 | 1200 | |
2 | (B) | 1 | 9 | 2.0 | PL-51152 | IV | Wasik, Adam | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
3 | (C) | 1 | 16 | 3.0 | PL-56134 | IV | Rainer, Piotr | 0 | 1400 | UKS Goniec Staniątki |
4 | (C) | 1 | 6 | 4.0 | PL-59507 | III | Wiktoria Sobieraj | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
5 | (B) | 0 | 2 | 4.0 | PL-53459 | II | Nawalany, Tomasz | 0 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
6 | (C) | 0 | 11 | 4.0 | PL-58428 | IV | Prostak, Jakub | 0 | 1400 | MKS KSOS Kraków |
7 | (B) | 1 | 21 | 5.0 | Zieliński, Michał | 0 | 1000 | KKSZ Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 26 | 1.0 | Gardoń, Jakub | 0 | 1000 | MKS KSOS Kraków | ||
2 | (C) | 1 | 12 | 2.0 | PL-58427 | IV | Stanek, Tomasz | 0 | 1400 | Kraków |
3 | (C) | 1 | 5 | 3.0 | PL-50259 | III | Józefczyk, Szymon | 0 | 1600 | KKSZ Kraków |
4 | (B) | 0 | 4 | 3.0 | PL-58522 | III | Mateusz Baran | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
5 | (B) | 0 | 11 | 3.0 | PL-58428 | IV | Prostak, Jakub | 0 | 1400 | MKS KSOS Kraków |
6 | (C) | 0 | 7 | 3.0 | PL-55669 | III | Gaczoł, Julia | 0 | 1400 | UKS Goniec Staniątki |
7 | (B) | 1 | 9 | 4.0 | PL-51152 | IV | Wasik, Adam | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 20 | 0.0 | Górak, Łukasz | 0 | 1000 | |||
2 | (B) | 0 | 21 | 0.0 | Zieliński, Michał | 0 | 1000 | KKSZ Kraków | ||
3 | (C) | 1 | 22 | 1.0 | Augustynek, Szymon | 0 | 1000 | |||
4 | (B) | 0 | 17 | 1.0 | PL-52398 | V | Wąsowicz, Benedykt | 0 | 1200 | CKiS Skawina |
5 | (C) | 1 | 24 | 2.0 | Krawczyk, Mateusz | 0 | 1000 | |||
6 | (B) | 1 | 27 | 3.0 | Rochowiak, Wojciech | 0 | 1000 | SP nr 123 Kraków | ||
7 | (C) | 0 | 15 | 3.0 | PL-62858 | IV | Książek, Stanisław | 0 | 1400 | KKSZ Kraków |
Puchar Krakowa Dzieci i Młodzieży (U12 i U18)
Kraków 2015-03-21/2015-03-22
Tempo gry: P'60
Sędzia: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Ruz | Norma |
1 | 3 | II+ | Krawczyk, Piotr | 1451 | 1900 | KKSz Kraków | 6.5 | 22.50 | 31.00 | 1988 | |
2 | 1 | II+ | Namyślak, Piotr | 1611 | 1900 | UKS SP1 Jedynka Tychy | 5.5 | 21.00 | 30.50 | 1900 | |
3 | 6 | III | Święch, Łukasz | 1233 | 1600 | KKSz Kraków | 5.0 | 20.50 | 28.50 | 1750 | |
8 | 4 | II | Karol Starzyk | 1345 | 1800 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 18.00 | 26.00 | 1700 | |
14 | 10 | III | Mikołaj Stachura | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | 3.0 | 20.50 | 29.50 | 1475 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 15 | 1.0 | PL-59419 | IV | Woroń, Szymon | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
2 | (B) | 1 | 9 | 2.0 | PL-33728 | II | Krawczyk, Maria | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
3 | (C) | 0 | 1 | 2.0 | PL-23691 | II+ | Namyślak, Piotr | 1611 | 1900 | UKS SP1 Jedynka Tychy |
4 | (C) | 0 | 2 | 2.0 | PL-44318 | III | Kukułka, Dominik | 1478 | 1600 | Klub Szachowy Kana Tarnów |
5 | (B) | 1 | 18 | 3.0 | PL-56939 | IV | Bochenek, Michał | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
6 | (B) | 1 | 11 | 4.0 | PL-43744 | III | Sieniawski, Stanisław | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
7 | (C) | 0 | 5 | 4.0 | PL-38216 | II+ | Wrona, Florian | 1273 | 1900 | MKS MOS Wieliczka |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 21 | 1.0 | PL-46323 | Kołek, Mikołaj | 0 | 1000 | ||
2 | (B) | 0 | 3 | 1.0 | PL-25777 | II+ | Krawczyk, Piotr | 1451 | 1900 | KKSz Kraków |
3 | (C) | 1 | 15 | 2.0 | PL-59419 | IV | Woroń, Szymon | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
4 | (B) | 1 | 16 | 3.0 | PL-33697 | IV | Wykurz, Piotr | 0 | 1400 | MDK Miechów |
5 | (C) | 0 | 7 | 3.0 | PL-44140 | III | Konrad Ciborowski (junior) | 1230 | 1600 | KKSz Kraków |
6 | (B) | 0 | 1 | 3.0 | PL-23691 | II+ | Namyślak, Piotr | 1611 | 1900 | UKS SP1 Jedynka Tychy |
7 | (C) | 0 | 14 | 3.0 | PL-45081 | IV | Lenart, Jakub | 0 | 1400 | MSKS GAMBIT Tarnowiec |