2015.09.27-10.03 Eliminacje Mistrzostw Polski Makroregionu Juniorów do lat 13, Czudec
Z Historia Wisły
Spis treści |
Wyniki
D9
- 4. miejsce - Magdalena Pudełko
- 9. miejsce - Wiktoria Sobieraj
D11
- 2. miejsce - Natalia Myśliwiec
- 9. miejsce - Magdalena Wójtowicz
C9
- 1. miejsce - Mikołaj Krupiński
- 3. miejsce - Szymon Wydmański
C11
- 8. miejsce - Jakub Kurczyna
- 10. miejsce - Paweł Zborowski
- 14. miejsce - Jakub Owoc
C13
- 5. miejsce - Bartosz Warchoł
- 15. miejsce - Andrzej Kulesza
Weekendowa partia
4.10.2015
W Czudcu na Podkarpaciu odbyły się zawody Makroregionu do lat 13. Czterech zawodników zakwalifikowało się do finałów. Mikołaj Krupiński wygrał grupę C9, trzeci był Szymon Wydmański. W D9 czwarta była Magdalena Pudełko (zdobyła II kategorię) a Natalia Myśliwiec zajęła drugą pozycje w grupie D11 (otrzymała owacje na stojąco za normę na I kategorię).
Tuż poza miejscami dającymi awans znaleźli się Bartosz Warchoł (piąte miejsce, przegrana tylko progresem z dającym awans miejscem czwartym) i Wiktoria Sobieraj (której zabrakło szczęścia w ostatniej rundzie).
Poza nimi grali również: Magdalena Wójtowicz (D11), Jakub Owoc, Paweł Zborowski, Jakub Kurczyna (C11), Andrzej Kulesza (C13).
Źródło: tswisla.pl
Eliminacje Międzywojewódzkie MP-PK - D11
OENiPAS w Czudcu 2015-09-27/2015-10-03
Place | Title | Name | State | FIDE | Local | Club | Birthday | Total | S.B. | vs+ | Norm | ||
1 | I+ | Mirowska, Oliwia | PK | 1205 | 1900 | GKSz Hetman Pilzno | 2004 | 7.5 | 29.25 | 8;9;1;2;10;4;6; | |||
2 | II+ | Natalia Myśliwiec | MP | 1278 | 1700 | TS Wisła Kraków | 2005 | 7.5 | 28.50 | 10;2;5;6;7;8;9; | I | ||
3 | II | Matusik, Zuzanna | MP | 0 | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia | 2005 | 5.5 | 19.25 | 4;5;6;8;9; | |||
9 | III | Magdalena Wójtowicz | MP | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 2005 | 2.5 | 5.75 | 2;6; |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | w | 1 | 10 | 5.5 | PL-53237 | II | Zabłocka, Katarzyna | 0 | 1600 | UKS GONIEC Staniątki |
2 | w | 1 | 2 | 3.5 | PL-46162 | III | Klima, Julia | 0 | 1400 | UKS GONIEC Staniątki |
3 | b | 0 | 3 | 7.5 | PL-28195 | I+ | Mirowska, Oliwia | 1205 | 1900 | GKSz Hetman Pilzno |
4 | w | = | 4 | 3.0 | PL-43580 | II | Gdula, Anna | 1020 | 1600 | S-KKS Przemyśl |
5 | b | 1 | 5 | 5.5 | PL-50473 | II | Pawlak, Emilia | 1043 | 1600 | KKSz Kraków |
6 | w | 1 | 6 | 0.0 | PL-55003 | IV | Bartoszek, Julia | 0 | 1250 | |
7 | b | 1 | 7 | 5.5 | PL-44119 | II | Matusik, Zuzanna | 0 | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
8 | w | 1 | 8 | 4.5 | PL-39664 | II | Wójtowicz, Gabriela | 1003 | 1600 | KGL Szarotka Wadowice Górne |
9 | b | 1 | 9 | 2.5 | PL-46713 | III | Magdalena Wójtowicz | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | b | 1 | 2 | 3.5 | PL-46162 | III | Klima, Julia | 0 | 1400 | UKS GONIEC Staniątki |
2 | w | 0 | 3 | 7.5 | PL-28195 | I+ | Mirowska, Oliwia | 1205 | 1900 | GKSz Hetman Pilzno |
3 | b | 0 | 4 | 3.0 | PL-43580 | II | Gdula, Anna | 1020 | 1600 | S-KKS Przemyśl |
4 | w | 0 | 5 | 5.5 | PL-50473 | II | Pawlak, Emilia | 1043 | 1600 | KKSz Kraków |
5 | b | 1 | 6 | 0.0 | PL-55003 | IV | Bartoszek, Julia | 0 | 1250 | |
6 | w | 0 | 7 | 5.5 | PL-44119 | II | Matusik, Zuzanna | 0 | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
7 | b | = | 8 | 4.5 | PL-39664 | II | Wójtowicz, Gabriela | 1003 | 1600 | KGL Szarotka Wadowice Górne |
8 | b | 0 | 10 | 5.5 | PL-53237 | II | Zabłocka, Katarzyna | 0 | 1600 | UKS GONIEC Staniątki |
9 | w | 0 | 1 | 7.5 | PL-52318 | II+ | Natalia Myśliwiec | 1278 | 1700 | TS Wisła Kraków |
Eliminacje Międzywojewódzkie MP-PK - D09
Place | S.No. | Title | Name | State | FIDE | Local | Club | Total | MBch. | Bch. | Wins | Prog. | Norm |
1 | 3 | II | Uliasz, Katarzyna | PK | 0 | 1600 | KKSz Urania Krosno | 7.0 | 37.00 | 48.00 | 6 | 36.5 | |
2 | 1 | II | Kucharska, Helena | MP | 1172 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów | 7.0 | 35.50 | 44.00 | 6 | 31.0 | |
3 | 5 | II | Szumowicz, Weronika | PK | 0 | 1600 | GKSz Hetman Pilzno | 6.5 | 37.50 | 48.50 | 6 | 33.0 | |
4 | 2 | III | Magdalena Pudełko | MP | 1033 | 1400 | TS Wisła Kraków | 5.5 | 37.00 | 47.50 | 5 | 32.0 | II |
9 | 4 | II | Wiktoria Sobieraj | MP | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | 4.5 | 39.00 | 47.50 | 3 | 28.0 |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | b | 1 | 13 | 4.5 | PL-50712 | III | Czerska, Martyna | 0 | 1400 | KKSz Urania Krosno |
2 | w | 1 | 5 | 6.5 | PL-49149 | II | Szumowicz, Weronika | 0 | 1600 | GKSz Hetman Pilzno |
3 | b | 1 | 4 | 4.5 | PL-59507 | II | Wiktoria Sobieraj | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
4 | w | = | 3 | 7.0 | PL-47546 | II | Uliasz, Katarzyna | 0 | 1600 | KKSz Urania Krosno |
5 | b | 0 | 9 | 5.0 | PL-56912 | III | Zwolińska, Zuzanna | 0 | 1400 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
6 | w | 1 | 6 | 4.0 | PL-52713 | II | Krzanowska, Liliana | 0 | 1600 | RzKSz Rzeszów |
7 | b | 0 | 8 | 5.5 | PL-58513 | III | Bar, Klaudia | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
8 | w | 0 | 1 | 7.0 | PL-41513 | II | Kucharska, Helena | 1172 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
9 | b | 1 | 7 | 3.5 | PL-52066 | III | Nawrot, Emilia | 0 | 1400 | TKSz Tarnobrzeg |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | w | 1 | 14 | 1.5 | PL-59656 | IV | Wszołek, Wiktoria | 0 | 1400 | GKSz Kornuty Gorlice |
2 | b | 1 | 9 | 5.0 | PL-56912 | III | Zwolińska, Zuzanna | 0 | 1400 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
3 | w | 0 | 2 | 5.5 | PL-57124 | III | Magdalena Pudełko | 1033 | 1400 | TS Wisła Kraków |
4 | b | 1 | 8 | 5.5 | PL-58513 | III | Bar, Klaudia | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
5 | w | = | 1 | 7.0 | PL-41513 | II | Kucharska, Helena | 1172 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
6 | b | 0 | 3 | 7.0 | PL-47546 | II | Uliasz, Katarzyna | 0 | 1600 | KKSz Urania Krosno |
7 | w | = | 10 | 5.0 | PL-55669 | III | Gaczoł, Julia | 0 | 1400 | UKS GONIEC Staniątki |
8 | b | = | 5 | 6.5 | PL-49149 | II | Szumowicz, Weronika | 0 | 1600 | GKSz Hetman Pilzno |
9 | b | 0 | 12 | 4.5 | PL-46712 | III | Matusik, Milena | 0 | 1400 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
Eliminacje Międzywojewódzkie MP-PK - C13
Place | S.No. | Title | Name | FIDE | Local | Club | Total | MBch. | Bch. | Wins | Prog. | Norm |
1 | 4 | I | Golenia, Jan | 1774 | 2000 | MKS MOS Wieliczka | 7.0 | 38.00 | 46.50 | 6 | 34.0 | |
2 | 6 | I | Kozak, Antoni | 1643 | 2000 | TSz Skoczek Sędziszów Małopolski | 6.5 | 37.00 | 47.50 | 4 | 32.5 | |
3 | 1 | I | Ochowicz, Jakub | 1905 | 2000 | UKS Czarny Koń Olkusz | 6.0 | 38.50 | 50.00 | 4 | 31.0 | |
5 | 5 | I | Bartosz Warchoł | 1709 | 2000 | TS Wisła Kraków | 6.0 | 37.00 | 48.00 | 4 | 28.5 | |
15 | 10 | II | Andrzej Kulesza | 1498 | 1800 | TS Wisła Kraków | 4.5 | 29.00 | 35.50 | 3 | 25.0 |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | w | = | 15 | 4.5 | PL-45123 | II | Kurek, Dominik | 1248 | 1800 | UKS Czarny Koń Olkusz |
2 | b | 1 | 10 | 4.5 | PL-55723 | II | Andrzej Kulesza | 1498 | 1800 | TS Wisła Kraków |
3 | w | = | 6 | 6.5 | PL-40265 | I | Kozak, Antoni | 1643 | 2000 | TSz Skoczek Sędziszów Małopolski |
4 | b | 0 | 4 | 7.0 | PL-25772 | I | Golenia, Jan | 1774 | 2000 | MKS MOS Wieliczka |
5 | w | 1 | 19 | 4.5 | PL-30356 | II | Złotek, Mikołaj | 1181 | 1800 | UKS Orlik Rudnik n/Sanem |
6 | w | 1 | 1 | 6.0 | PL-28806 | I | Ochowicz, Jakub | 1905 | 2000 | UKS Czarny Koń Olkusz |
7 | b | = | 2 | 6.0 | PL-23650 | I | Szpar, Miłosz | 1866 | 2000 | LKSz GCKiP Czarna |
8 | b | = | 11 | 5.0 | PL-40516 | II | Kucharski, Bartłomiej | 1448 | 1800 | LKSz GCKiP Czarna |
9 | b | 1 | 3 | 4.5 | PL-25771 | I | Golenia, Wojciech | 1782 | 2000 | MKS MOS Wieliczka |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | b | 1 | 20 | 1.0 | PL-55463 | III | Brzozowski, Bartłomiej | 0 | 1600 | MZKS Unia Nowa Sarzyna |
2 | w | 0 | 5 | 6.0 | PL-46979 | I | Bartosz Warchoł | 1709 | 2000 | TS Wisła Kraków |
3 | b | 1 | 21 | 2.5 | PL-24135 | III | Gąsiorek, Michał | 0 | 1600 | KSz Gambit Przeworsk |
4 | w | = | 7 | 4.5 | PL-39311 | I | Stępniowski, Jakub | 1626 | 2000 | UKS SP1 Leżajsk |
5 | w | = | 3 | 4.5 | PL-25771 | I | Golenia, Wojciech | 1782 | 2000 | MKS MOS Wieliczka |
6 | b | 0 | 15 | 4.5 | PL-45123 | II | Kurek, Dominik | 1248 | 1800 | UKS Czarny Koń Olkusz |
7 | b | = | 9 | 5.5 | PL-28998 | II | Dźwierzyński, Bartosz | 1541 | 1800 | KSz Gambit Przeworsk |
8 | w | 1 | 17 | 4.5 | PL-37276 | II | Zając, Jan | 1223 | 1800 | KS Komunalni Sanok |
9 | b | 0 | 13 | 5.0 | PL-26336 | III | Haluch, Kacper | 1373 | 1600 | GKSz Kornuty Gorlice |
Eliminacje Międzywojewódzkie MP-PK - C11
Place | S.No. | Title | Name | FIDE | Local | Club | Total | MBch. | Bch. | Wins | Prog. | Norm |
1 | 1 | I | Suder, Jakub | 1628 | 2000 | MLKSz Myślenice | 8.0 | 37.00 | 47.50 | 7 | 40.0 | |
2 | 5 | II | Bień, Hubert | 1322 | 1800 | GKSz Hetman Pilzno | 6.5 | 37.00 | 47.50 | 5 | 35.5 | |
3 | 2 | II+ | Babiarz, Arkadiusz | 1542 | 1900 | RzKSz Rzeszów | 6.5 | 36.00 | 47.00 | 5 | 28.5 | |
8 | 6 | II | Jakub Kurczyna | 1265 | 1800 | TS Wisła Kraków | 4.5 | 32.00 | 40.50 | 3 | 23.0 | |
10 | 9 | III | Paweł Zborowski | 1243 | 1600 | TS Wisła Kraków | 4.5 | 26.00 | 34.50 | 3 | 20.0 | |
14 | 13 | III | Jakub Owoc | 1107 | 1600 | TS Wisła Kraków | 2.5 | 28.00 | 35.00 | 2 | 13.5 |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | b | 1 | 14 | 0.5 | PL-46395 | III | Kołodziej, Oskar | 0 | 1600 | UKS GONIEC Staniątki |
2 | w | 0 | 1 | 8.0 | PL-33591 | I | Suder, Jakub | 1628 | 2000 | MLKSz Myślenice |
3 | b | = | 3 | 5.0 | PL-51154 | II | Armuła, Karol | 1377 | 1800 | KKSz Kraków |
4 | w | = | 4 | 4.5 | PL-53302 | II | Słoniec, Adrian | 1364 | 1800 | UKS Orlik Rudnik n/Sanem |
5 | b | = | 10 | 4.5 | PL-40244 | II | Bober, Tomasz | 1233 | 1800 | UKS SP 1 Brzozów |
6 | b | 0 | 2 | 6.5 | PL-30561 | II+ | Babiarz, Arkadiusz | 1542 | 1900 | RzKSz Rzeszów |
7 | w | 1 | 13 | 2.5 | PL-45127 | III | Jakub Owoc | 1107 | 1600 | TS Wisła Kraków |
8 | w | 1 | 16 | 3.0 | PL-45177 | IV | Sobala, Filip | 0 | 1400 | MLKSz Myślenice |
9 | b | 0 | 8 | 6.0 | PL-44143 | III | Święch, Łukasz | 1246 | 1600 | KKSz Kraków |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | b | 0 | 1 | 8.0 | PL-33591 | I | Suder, Jakub | 1628 | 2000 | MLKSz Myślenice |
2 | w | = | 12 | 5.5 | PL-38649 | II | Sypek, Szymon | 1140 | 1800 | KGL Szarotka Wadowice Górne |
3 | b | = | 10 | 4.5 | PL-40244 | II | Bober, Tomasz | 1233 | 1800 | UKS SP 1 Brzozów |
4 | w | 1 | 16 | 3.0 | PL-45177 | IV | Sobala, Filip | 0 | 1400 | MLKSz Myślenice |
5 | b | 0 | 7 | 5.5 | PL-38216 | II+ | Wrona, Florian | 1253 | 1900 | MKS MOS Wieliczka |
6 | w | 1 | 14 | 0.5 | PL-46395 | III | Kołodziej, Oskar | 0 | 1600 | UKS GONIEC Staniątki |
7 | b | 0 | 11 | 4.0 | PL-46161 | II | Śmietana, Jakub | 1155 | 1800 | UKS GONIEC Staniątki |
8 | w | 1 | 15 | 1.0 | PL-40803 | IV | Mac, Adam | 0 | 1400 | RzKSz Rzeszów |
9 | b | = | 13 | 2.5 | PL-45127 | III | Jakub Owoc | 1107 | 1600 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | b | 0 | 5 | 6.5 | PL-33690 | II | Bień, Hubert | 1322 | 1800 | GKSz Hetman Pilzno |
2 | w | 0 | 16 | 3.0 | PL-45177 | IV | Sobala, Filip | 0 | 1400 | MLKSz Myślenice |
3 | b | 1 | 14 | 0.5 | PL-46395 | III | Kołodziej, Oskar | 0 | 1600 | UKS GONIEC Staniątki |
4 | w | 1 | 15 | 1.0 | PL-40803 | IV | Mac, Adam | 0 | 1400 | RzKSz Rzeszów |
5 | w | 0 | 8 | 6.0 | PL-44143 | III | Święch, Łukasz | 1246 | 1600 | KKSz Kraków |
6 | b | 0 | 4 | 4.5 | PL-53302 | II | Słoniec, Adrian | 1364 | 1800 | UKS Orlik Rudnik n/Sanem |
7 | b | 0 | 6 | 4.5 | PL-49194 | II | Jakub Kurczyna | 1265 | 1800 | TS Wisła Kraków |
8 | w | 0 | 10 | 4.5 | PL-40244 | II | Bober, Tomasz | 1233 | 1800 | UKS SP 1 Brzozów |
9 | w | = | 9 | 4.5 | PL-45125 | III | Paweł Zborowski | 1243 | 1600 | TS Wisła Kraków |
Eliminacje Międzywojewódzkie MP-PK - C09
Przeciwnicy:
Place | Title | Name | State | Local | Club | Total | MBch. | Bch. | Wins | Prog. | Norm |
1 | II | Mikołaj Krupiński | MP | 1800 | TS Wisła Kraków | 8.0 | 37.00 | 48.50 | 7 | 39.0 | |
2 | III | Wnęk, Filip | MP | 1600 | UKS GONIEC Staniątki | 7.5 | 37.00 | 48.50 | 6 | 38.5 | II |
3 | III | Szymon Wydmański | MP | 1600 | TS Wisła Kraków | 6.0 | 35.50 | 47.00 | 4 | 30.0 |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | w | = | 12 | 7.5 | PL-53494 | III | Wnęk, Filip | 0 | 1600 | UKS GONIEC Staniątki |
2 | b | 1 | 2 | 6.0 | PL-48718 | III | Kusiak, Mateusz | 1069 | 1600 | RzKSz Rzeszów |
3 | w | 1 | 3 | 4.5 | PL-42802 | II | Guzik, Michał | 0 | 1800 | KKSz Urania Krosno |
4 | b | 1 | 6 | 4.0 | PL-55895 | III | Wolak, Maciej | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
5 | w | 1 | 4 | 5.5 | PL-56941 | II | Wiszniewski, Szymon | 0 | 1800 | KKSz Kraków |
6 | w | 1 | 14 | 5.5 | PL-55878 | III | Tomkiewicz, Jakub | 0 | 1600 | UKS SP 1 Brzozów |
7 | b | = | 10 | 6.0 | PL-60517 | III | Szymon Wydmański | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
8 | w | 1 | 7 | 5.0 | PL-55877 | III | Tomkiewicz, Szymon | 0 | 1600 | UKS SP 1 Brzozów |
9 | b | 1 | 18 | 4.5 | PL-60995 | IV | Zięba, Hubert | 0 | 1400 | KSz SDK-Lotnik Mielec |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | b | 1 | 21 | 4.0 | PL-57474 | IV | Leończyk, Karol | 0 | 1400 | TKSz Tarnobrzeg |
2 | b | 0 | 4 | 5.5 | PL-56941 | II | Wiszniewski, Szymon | 0 | 1800 | KKSz Kraków |
3 | w | 1 | 16 | 4.5 | PL-55879 | IV | Tomkiewicz, Dawid | 0 | 1400 | UKS SP 1 Brzozów |
4 | w | = | 9 | 4.5 | PL-61753 | III | Wojtyło, Paweł | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
5 | b | 1 | 11 | 4.5 | PL-49305 | III | Biesiadecki, Adam | 0 | 1600 | TKSz Tarnobrzeg |
6 | b | = | 3 | 4.5 | PL-42802 | II | Guzik, Michał | 0 | 1800 | KKSz Urania Krosno |
7 | w | = | 1 | 8.0 | PL-55728 | II | Mikołaj Krupiński | 1336 | 1800 | TS Wisła Kraków |
8 | w | 1 | 14 | 5.5 | PL-55878 | III | Tomkiewicz, Jakub | 0 | 1600 | UKS SP 1 Brzozów |
9 | b | = | 12 | 7.5 | PL-53494 | III | Wnęk, Filip | 0 | 1600 | UKS GONIEC Staniątki |