1947.12 Zawody pływackie Wisła - Cracovia 310:289
Z Historia Wisły
(Różnice między wersjami)
Linia 4: | Linia 4: | ||
***200 stylem klasycznym: 2. [[Wacław Kowalski]] 3:22; 3. [[Grzesiak]] 3:34; | ***200 stylem klasycznym: 2. [[Wacław Kowalski]] 3:22; 3. [[Grzesiak]] 3:34; | ||
***200 m stylem dowolnym: 2. [[Stefan Cięszki]] 2:42:9; 4. [[Kasprzyk]] 3:05; | ***200 m stylem dowolnym: 2. [[Stefan Cięszki]] 2:42:9; 4. [[Kasprzyk]] 3:05; | ||
- | ***100 m stylem grzbietowym: 2. [[Włodzimierz Kękuś]] 1:31:2; 4. [[Świerczewski]] 1:41:8; | + | ***100 m stylem grzbietowym: 2. [[Włodzimierz Kękuś]] 1:31:2; 4. [[Świerczewski (pływanie)|Świerczewski]] 1:41:8; |
***100 m stylem dowolnym: 3. [[Stefan Cięszki]] 1:11; 4. [[Kasprzyk]] 1:20:9; | ***100 m stylem dowolnym: 3. [[Stefan Cięszki]] 1:11; 4. [[Kasprzyk]] 1:20:9; | ||
***100 m stylem klasycznym: 2. [[Wacław Kowalski]] 1:31:7; 3. [[Wapiennik (pływanie)]] 1:39; | ***100 m stylem klasycznym: 2. [[Wacław Kowalski]] 1:31:7; 3. [[Wapiennik (pływanie)]] 1:39; |
Wersja z dnia 19:10, 23 wrz 2014
- Grudzień. Zawody pływackie Wisła - Cracovia 310:289 o puchar Cetnarowskiego.
- Mężczyźni:
- 200 stylem klasycznym: 2. Wacław Kowalski 3:22; 3. Grzesiak 3:34;
- 200 m stylem dowolnym: 2. Stefan Cięszki 2:42:9; 4. Kasprzyk 3:05;
- 100 m stylem grzbietowym: 2. Włodzimierz Kękuś 1:31:2; 4. Świerczewski 1:41:8;
- 100 m stylem dowolnym: 3. Stefan Cięszki 1:11; 4. Kasprzyk 1:20:9;
- 100 m stylem klasycznym: 2. Wacław Kowalski 1:31:7; 3. Wapiennik (pływanie) 1:39;
- sztafeta 3x100 m stylem zmiennym: 2. Wisła II: Ryszard Juchowski, Stefan Cięszki i Bajek 4:20; 3. Wisła I:Włodzimierz Kękuś, Tadeusz Kękuś i Wacław Kowalski 4:22:4;
- 5x50 m stylem dowolnym: 2. Wisła: Wapiennik (pływanie), Kasprzyk, Włodzimierz Kękuś, Tadeusz Kękuś i Stefan Cięszki 2;47; 3. Wisła II:Kaliski, Bajek, Ryszard Juchowski, Jerzy Kuźma i Śledź 2:49;
- Kobiety:
- 100 m stylem klasycznym: 1. Wanda Górska 1:45:6;
- 100 m stylem dowolnym: 1. Anna Florczyk 1:32; 2. Płaneta 1:49:2
- 100 m stylem grzbietowym: 1. Wanda Górska 1:52:1; 2. Kuhn 1:58:2;
- sztafeta 3x50 m: 1. Wisła I: Wanda Górska, Gawlik i Anna Florczyk 2:24:6; 2. Wisła II:Kuhn, Barbara Lewandowicz i Płaneta 2:28:1;
- sztafeta 5x50 m stylem zmiennym: 1. Wisła II: Wanda Górska, Anna Florczyk, Barbara Lewandowicz, Kuhn i Płaneta 3;49:5; 3. Wisła I:Bałucka, Dembińska, Płaneta II, Gawlik i Broczkowska 4:37;
- 25 m stylem dowolnym juniorów: 3. Balicki 0:18; 4. Wallis 0:21;
- 50 m stylem dowolnym juniorów: 2. Jerzy Kuźma 0:36; 4. Bajek 0:38;
- 50 m stylem klasycznym juniorów: 1. Ryszard Juchowski 0:40; 4. Mendler 0:48:1;
- 50 m stylem grzbietowym juniorów: 2. Bajek 0:42; 3. Jerzy Kuźma 0:46:8
- Zawody zakończył mecz piłki wodnej wygrany przez Cracovię 6: 1. Gol:Stefan Cięszki.
- Mężczyźni: