1966.07.26-27 Drużynowe mistrzostwa Krakowa w pływaniu
Z Historia Wisły
- 26-27. lipca. Drużynowe mistrzostwa Krakowa w pływaniu.
- 50 m stylem dowolnym: 1. Katarzyna Kacza 33:2, 2. Małgorzata Kacza 34:3.
- 400 m stylem dowolnym: 1. Magdalena Rumian 6:30:8, 2. Krystyna Krzywoń 6:58:0.
- 100 m stylem grzbietowym: 1. Barbara Pankowska 1:26:2., 2. Marta Cichoń 1:37:2.
- 200 m stylem dowolnym: 1. Katarzyna Kacza 2:46:6, 2. Małgorzata Kacza 2:51:6.
- 400 m stylem dowolnym: 1. Katarzyna Kacza 5:51:8, 2. Joanna Steczowicz 6:16:7.
- 100 m stylem klasycznym: 1. Magdalena Rumian 1:26:8, 2. Krystyna Krzywoń 1:30:8.
- 100 m stylem motylkowym: 1. Magdalena Rumian 1:30:0, 2. Aleksandra Czarnecka 1:32:8.
- 200 m stylem grzbietowym: 1. Barbara Pankowska 3:02:6, 2. Marta Cichoń 3:33:0.
- 200 m stylem zmiennym: 1. Krystyna Krzywoń 3:11:6.
- 50 m stylem dowolnym: 1. Tadeusz Klupa 29:5, 1. Maciej Aleksandrowicz 30:0.
- 200 m stylem zmiennym: 1. Ryszard Chmiel 2:44:8, 2. Jerzy Cupiał 2:45:2.
- 200 m stylem grzbietowym: 1. Jerzy Kękuś 2:39:6, 2. Jan Szczygieł 2:45:0.
- 200 stylem dowolnym: 1. Tadeusz Klupa 2:24:0, 2. Jan Król 2:33:3.
- 100 m stylem dowolnym: 1. Janusz Laluk 1:07:1, 2. Jerzy Kękuś 1:08:4.
- 200 m stylem klasycznym: 1. Paweł Dyrek 2:51:2, 2. Jerzy Cupiał 2:56:0.
- 200 m stylem motylkowym: 1. Andrzej Radziejewski 2:42 rekord okręgowy, 2. Ryszard Chmiel 2:46:0.
- 400 m stylem dowolnym: 1. Tadeusz Klupa 5:10:0, 2. Jan Król 5:19:0.
- 400 m stylem zmiennym: 1. Jerzy Cupiał 5:55:7, 2. Ryszard Chmiel 5:57:0. 6
- 100 m stylem klasycznym: 1. Magdalena Rumian.
- 200 m stylem klasycznym: 1. Magdalena Rumian.
- 100 m stylem motylkowym: 1. Magdalena Rumian.
- 400 m stylem zmiennym: 1. Magdalena Rumian.
- 50 m stylem dowolnym: 1. Kazimierz Sikora.
- 100 m stylem dowolnym: 1. Kazimierz Sikora.
- 1500 m stylem dowolnym:. 1. Tadeusz Klupa.
- 800 m stylem dowolnym:. 2. Barbara Pankowska.
- 100 m stylem dowolnym:. 1. Katarzyna Kacza.
- 800 m stylem dowolnym:. 1. Katarzyna Kacza.
- 200 m stylem dowolnym: 2. Jan Król.
- 400 m stylem dowolnym: 2. Jan Król.
- 1500 m stylem dowolnym: 2. Jan Król.
- 50 m stylem dowolnym: 2. Janusz Laluk.
- 400 m stylem zmiennym: 2. Ewa Matlak.
- 100 m stylem klasycznym: 2. Jerzy Cupiał.
- 100 m stylem dowolnym: 2. Joanna Steczowicz.
- 100 m stylem grzbietowym: 2. Maciej Aleksandrowicz.
- 100 m stylem grzbietowym: 2. Marta Cichoń.
- 100 m stylem motylkowym: 2. Ryszard Chmiel.
- 200 m stylem motylkowym: 2. Ryszard Chmiel.
- Młodzicy?:
- 100 m stylem grzbietowym: 1. Jerzy Kękuś.
- Mistrzostwa Polski w pływaniu. Lato.
- 100 m stylem grzbietowym: 2. Kazimierz Sikora.
- 200 m stylem grzbietowym: 2. Kazimierz Sikora.