1975.02.21-23 Mistrzostwa okręgowe w boksie

Z Historia Wisły

Dyplom Piotra Bohosiewicza za pierwsze miejsce w wadze piórkowej.
Dyplom Piotra Bohosiewicza za pierwsze miejsce w wadze piórkowej.


Spis treści

Relacje prasowe

Gazeta Krakowska. 1975, nr 43 (20 II) nr 8381

Dziś w hali Powiatowego Ośrodka Kultury i Sportu w Chrzanowie rozpoczną się indywidualne mistrzostwa okręgu krakowskiego juniorów i seniorów w boksie. Finały rozegrane zostaną w najbliższą niedzielę. W mistrzostwach startują zawodnicy: Błękitnych Tarnów, Hutnika Kraków, GKS Jaworzno, Metalu Tarnów, Górnika Libiąż, Górnika Siersza i Wisły Kraków.


Echo Krakowa. 1975, nr 43 (20 II) nr 9138

W DNIACH 20—23 bm. w Chrzanowie w hali Powiatowego Ośrodka Kultury i Sportu (ul. Broniewskiego 4) odbywa ją się Indywidualne Mistrzostwa Okręgu Juniorów i Seniorów w boksie. W mistrzostwach biorą udział zespoły: GKS „Błękitni -Wisła” Tarnów, Hutnika Kraków, GKS Jaworzno, Metalu Tarnów, Górnika Libiąż, Górnika Siersza oraz Wisły Kraków. Warto dodać, że zawodnicy, którzy zdobędą tytuły mistrzów okręgu będą mogli ubiegać się o tytuły mistrzów Polski w dniach 9—16 marca we Wrocławiu.


Echo Krakowa. 1975, nr 45 (24 II) nr 9140

Bokserscy mistrzowie okręgu

W CHRZANOWIE zakończyły się bokserskie mistrzostwa okręgu krakowskiego. W których startowało 62 pięściarzy. Tytuły W kolejności wag zdobyli: Rajch (Metal), Dusik (Wisła), Talar (Hutnik), J. Bohosiewicz (Wisła), Konopka (GKS Jaworzno), G. Bohosiewicz (Wisła)


Gazeta Krakowska. 1975, nr 45 (24 II) nr 8383

Mistrzostwa okręgu

W Chrzanowie zakończyły się mistrzostwa okręgu krakowskiego w boksie. Na starcie stanęło 62 zawodników. Tytuły mistrzowskie w kolejności wag od papierowej do ciężkiej zdobyli: Rajch (Metal Tarnów), Dusik (Wisła Kraków), Talar (Hutnik Kraków), J. Bochosiewicz (Wisła), Konopka (KGS Jaworzno), G. Bochosiewicz (Wisła), Kubik (Hutnik), Sobiański (Metal), Piska (Metal), Mrowieć (Metal), Romanek (Metal),