2005.08.21 Kolejarz Stróże - Wisła II Kraków 1:0

Z Historia Wisły

2005.08.21, III liga, ,
Kolejarz Stróże 1:0 (0:0) Wisła II Kraków
widzów:
sędzia:
Bramki
52' Andrzej Ulucki 1:0
Kolejarz Stróże
Wisła II Kraków
Juszczyk
Szymonik Ż
Kokoszka
Rosłoń
Grochowski
Myśków
Wojcieszyński Ż
Gajek Ż (60' Husejko)
Piotr Brożek
Smółka (38' Szabat)
Szałęga

O Wiśle Kraków czytaj także w oficjalnym serwisie Przeglądu Sportowego - przegladsportowy.pl

Relacje prasowe

Druga porażka rezerw Wisły

22. sierpnia 2005, 00:52

Mimo występu Adama Kokoszki, Piotra Brożka i Marcina Szałęgi, rezerwy Wisły przegrały z beniaminkiem trzeciej ligi, Kolejarzem Stróże 1:0. Trener Wisły II Marcin Jałocha nie mógł po spotkaniu pogodzić się z porażką, gdyż to jego podopieczni stwarzali groźniejsze sytuacje.

To wiślacki zespół przez większą część spotkania był stroną przeważającą - strzelał, inicjował akcje, stwarzał okazje. Ale trzy punkty zdobył Kolejarz. W 52 min. po zagraniu debiutującego w szeregach gospodarzy Jarosława Wieczorka, pozyskanego z Odry Wodzisław, Andrzej Ulucki przejął piłkę, minął zwodem Marcina Juszczyka i z ostrego kąta oddał celny strzał.

Wisła bardzo szybko mogła wyrównać. Po zagraniu najlepszego na placu gry Piotra Brożka Dominik Husejko posłał piłkę głową w spojenie słupka z poprzeczką. Szansę w końcówce miał również Marcin Szałęga, ale kolejny debiutant w Kolejarzu - Damian Żmuda wyłapał jego strzał. Żmuda zastąpił kontuzjowanego Krzysztofa Petrykowskiego, który po starciu z Pawłem Smółką musiał opuścić boisko.

Wisła II: Juszczyk - Szymonik Ż, Kokoszka, Rosłoń, Grochowski - Myśków, Wojcieszyński Ż, Gajek Ż (60 Husejko), Piotr Brożek - Smółka (38 Szabat), Szałęga.

(mat19)

Źródło: The White Star Division