2007.03.05 Piłkarze Wisły Kraków z wizytą w Gimnazjum nr 13 w Krakowie

Z Historia Wisły

Piłkarze z wizytą w szkole

Data publikacji: 05-03-2007 16:15


Po zimowej przerwie piłkarze Wisły Kraków wracają do szkół. Dzisiaj po południu zawodnicy Białej Gwiazdy spotkali się z uczniami gimnazjum nr 13 w Krakowie. Szkołę odwiedzili: Piotr Brożek, Marcin Juszczyk i Stanko Svitlica.

Na uczniów czekały atrakcje w postaci konkursów i klubowych nagród. Można też było zadać pytania piłkarzom i trzeba przyznać, że nie były one łatwe. Zawodnicy musieli wypowiedzieć się na temat afery korupcyjnej w polskiej piłce, powiedzieć, dlaczego nie grali w ostatnim meczu Białej Gwiazdy i kiedy będzie można zobaczyć ich znowu na boisku.

Potem przyszedł czas na konkursy, w których nagrodami były pamiątki klubowe. Do rywalizacji stanęły m.in. grupy, które wymyślały okrzyki wiślackie. Uczniowie próbowali też swoich sił w strzelaniu rzutów karnych oraz podbijaniu piłki głową i nogą.

Po części konkursowej przyszedł czas na zdjęcia i rozdawanie autografów. Mimo zmęczenia piłkarze byli zadowoleni ze spotkania z młodymi fanami Wisły. „Cieszymy się, że możemy spotykać się z młodymi kibicami. Mam nadzieję, że takie spotkania będą dalej kontynuowane” - powiedział Piotrek Brożek. „Pietia” dodał, że chętnie weźmie udział w kolejnych spotkaniach. A kolejna wizyta już niedługo...

Biuro Prasowe Wisła Kraków SSA


Źródło: wisla.krakow.pl