2008.04.18 Piłkarze Wisły Kraków z wizytą w Zespole Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych Nr 1 im. Janusza Korczaka w Krakowie

Z Historia Wisły

Pięciu Wiślaków na dywaniku

Data publikacji: 18-04-2008 14:42


Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych Nr 1 im. Janusza Korczaka w Krakowie – to tę szkołę odwiedzili dzisiaj Wojciech Łobodziński, Rafał Boguski, Cleber, drugi trener Rafał Janas oraz kierownik drużyny Robert Adaszyński.

Wizyta zaczęła się od spotkania zawodników z... panią dyrektor w gabinecie. Po krótkiej rozmowie wszyscy udali się na salę gimnastyczna i tradycyjnie już odśpiewali z uczniami "Jak długo na Wawelu".

Fani Białej Gwiazdy od razu zaczęli zasypywać pytaniami zawodników. Oprócz pytań o Mistrzostwo Polski oraz o przyczynę porażki z Legią w Pucharze Ekstraklasy, od kibica Cracovii padło pytanie odnośnie zbliżających się derbów. "Traktujemy ten mecz bardzo prestiżowo. Chyba nie trzeba nikomu mówić, jak ważne są dla nas mecze z tą drużyną" – odpowiedział Rafał Boguski. "I nie trzeba nas specjalnie mobilizować" – dodał Wojciech Łobodziński.

Po pewnym czasie piłkarze zamienili się z uczniami rolami i to oni przepytywali swoich fanów ze znajomości Wisły. Żadne z pytań nie sprawiło im jednak najmniejszego problemu.

Po wspólnej sesji fotograficznej Wiślacy otrzymali od uczniów w ramach podziękowań po bukiecie czerwonych róż. Opuszczenie budynku szkoły nie było jednak łatwe, ponieważ jedna z uczennic chciała się schować... w bagażniku samochodu Wojciecha Łobodzińskiego. Sam zawodnik skwitował tą propozycję uśmiechem.

Kasia Jeleń

Biuro Prasowe Wisły Kraków SAŹródło: wisla.krakow.pl