2009.11.18 Piłkarze Wisły Kraków z wizytą w Gimnazjum im. Ks. Jana Twardowskiego w Białym Kościele

Z Historia Wisły

Z wizytą w Białym Kościele

[Foto: / wisla.krakow.pl]

[Foto: / wisla.krakow.pl]
[Foto: / wisla.krakow.pl]

[Foto: / wisla.krakow.pl]
[Foto: / wisla.krakow.pl]

[Foto: / wisla.krakow.pl]

Data publikacji: 18-11-2009 19:23


Mauro Cantoro, Mariusz Pawełek oraz Filip Kurto odwiedzili Gimnazjum im. Ks. Jana Twardowskiego w Białym Kościele.


Mimo przygotowań do niedzielnych derbów Krakowa Wiślacy znaleźli czas, aby udać się tuż po dzisiejszym treningu do swoich fanów w podkrakowskiej miejscowości. Na spotkanie z podopiecznymi Macieja Skorży przybyło ponad dwustu uczniów zarówno miejscowego gimnazjum jak i szkoły podstawowej.


Zawodnicy Białej Gwiazdy, podobnie jak w przypadku wcześniejszych spotkań, musieli zmierzyć się z trudnymi pytaniami zadawanymi przez najmłodszych. I tak kibice dowiedzieli się, że Mariusz Pawełek pierwszy raz w życiu na dyskotekę poszedł, mając dwadzieścia jeden lat. Fani Mauro Cantoro pytali swojego ulubieńca o jego przyszłość w Wiśle, a Filipa Kurto o to, jak rozpoczął swoją przygodę z piłką nożną.

Największe emocje wśród zgromadzonych wzbudziły rozdawanie autografów i wspólne zdjęcia, a zdobycie podpisu ze specjalną dedykacją stało się powodem triumfu dla wielu młodych fanek. Naszym bramkarzom złożenie takiego autografu nie sprawiało żadnego problemu, ale Mauro Cantoro prosił, w przypadku imion złożonych gramatycznie i ortograficznie dla Argentyńczyka niejednoznacznych, o napisanie mu ich na kartce, po czym z zadowoleniem sam składał autograf, komplementując niektóre imiona.


Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
Źródło: wisla.krakow.pl