2010.07.18, XII Błyskawiczny Turniej Szachowy "Dni Mszany Dolnej 2010"
Z Historia Wisły
(Różnice między wersjami)
(Nowa strona: *Wisłę reprezentował Jerzy Kyć, który zajął 15. miejsce; Kategoria: Wszystkie zawody 2010 (szachy)) |
|||
Linia 1: | Linia 1: | ||
*Wisłę reprezentował [[Jerzy Kyć]], który zajął 15. miejsce; | *Wisłę reprezentował [[Jerzy Kyć]], który zajął 15. miejsce; | ||
+ | ===Wyniki szczegółowe=== | ||
+ | Restauracja "Folwark Stara Winiarnia" 2010-07-18 | ||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |M-ce | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Tyt. | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |Fed. | ||
+ | |Elo | ||
+ | |Rank. | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |MBch. | ||
+ | |Bch. | ||
+ | |L.Z. | ||
+ | |Prog. | ||
+ | |- | ||
+ | |1||3||FM||Bulski, Krzysztof||POL||2434||2434||17.5||223.00||250.50||16||196.5 | ||
+ | |- | ||
+ | |2||1||GM||Antoniewski, Rafał||POL||2614||2614||17.5||220.00||242.50||17||182.5 | ||
+ | |- | ||
+ | |3||2||GM||Jakubiec, Artur||POL||2542||2542||16.5||224.00||251.50||15||175.0 | ||
+ | |- | ||
+ | |21||31||II||[[Jerzy Kyć]]||POL||1611||1611||11.0||197.00||221.50||10||122.5 | ||
+ | |- | ||
+ | |30||34||II||[[Jakub Wojdyński]]||POL||0||1800||10.5||186.50||208.00||10||116.5 | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Jerzy Kyć]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(B)||1||71||1.0||||||Dziadkowiec, Michał 2||0||1000||UKS Konik Pcim | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(C)||0||10||1.0||||||Mucha, Roman||2181||2181||Rabka | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(B)||1||69||2.0||||||Zięba, Krzysztof||0||1000||UKS Konik Pcim | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(C)||0||22||2.0||||II||Kasperek, Krzysztof||1870||1870||Trójka Chrzanów | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(B)||1||51||3.0||||IV||Szado, Jerzy||0||1400||Nowy Targ | ||
+ | |- | ||
+ | |6||(C)||0||6||3.0||||k||[[Radosław Barski]]||2290||2290||UKS przy SP8 Chrzanów | ||
+ | |- | ||
+ | |7||(B)||1||49||4.0||||III||Mroziński, Michał||0||1600||SP2 Rabka Zdrój | ||
+ | |- | ||
+ | |8||(B)||0||13||4.0||||I+||Janik, Robert||2055||2055||Trójka Chrzanów | ||
+ | |- | ||
+ | |9||(C)||1||47||5.0||27313||III||Bandyk, Sebastian||0||1600||MLKSz Myślenice | ||
+ | |- | ||
+ | |10||(B)||1||59||6.0||||V||Sowiński, Jerzy||0||1200||Janowice | ||
+ | |- | ||
+ | |11||(C)||=||24||6.5||||I+||Byrka, Joanna||1832||1832||KMKSz Victoria Kielce | ||
+ | |- | ||
+ | |12||(B)||=||77||7.0||||||Kocot, Jarosław||0||1000||Chrzanów | ||
+ | |- | ||
+ | |13||(C)||1||15||8.0||||I||Wójcik, Wacław||2000||2000||Trójka Chrzanów | ||
+ | |- | ||
+ | |14||(C)||1||7||9.0||||k||Gbyl, Andrzej||2286||2286||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |15||(B)||1||34||10.0||||II||[[Jakub Wojdyński]]||0||1800||TS Wisła Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |16||(B)||0||3||10.0||||FM||Bulski, Krzysztof||2434||2434||HetMaN Szopienice Katowice | ||
+ | |- | ||
+ | |17||(C)||0||4||10.0||||m||[[Maciej Brzeski]]||2336||2336||MKS Polonia Trade Trans Warszawa | ||
+ | |- | ||
+ | |18||(C)||0||12||10.0||||k||[[Grzegorz Słabek]]||2065||2065||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |19||(B)||0||19||10.0||||II||Niemiec, Krzysztof||1945||1945||Gambit Tarnowiec | ||
+ | |- | ||
+ | |20||(C)||1||76||11.0||||||Ogórek, Robert||0||1000||Jordan Zakliczyn | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Jakub Wojdyński]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(C)||1||74||1.0||||||Żaba, Konrad||0||1000||Nowy Targ | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(B)||0||15||1.0||||I||Wójcik, Wacław||2000||2000||Trójka Chrzanów | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(C)||1||68||2.0||||||Mamala, Piotr||0||1000||Łukowica | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(B)||0||19||2.0||||II||Niemiec, Krzysztof||1945||1945||Gambit Tarnowiec | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(C)||1||48||3.0||||III||Golenia, Jan||0||1600||MKS MOS Wieliczka | ||
+ | |- | ||
+ | |6||(B)||0||17||3.0||3321||I+||Czyrnek, Stanisław||1990||1990||Wilkowisko | ||
+ | |- | ||
+ | |7||(C)||1||52||4.0||||IV||Kulesza, Jakub||0||1400||ASSz przy GOK Sułkowice | ||
+ | |- | ||
+ | |8||(B)||0||22||4.0||||II||Kasperek, Krzysztof||1870||1870||Trójka Chrzanów | ||
+ | |- | ||
+ | |9||(C)||1||49||5.0||||III||Mroziński, Michał||0||1600||SP2 Rabka Zdrój | ||
+ | |- | ||
+ | |10||(B)||0||29||5.0||||II+||Maruszczak, Joanna||1643||1643||Gryf Szczecin | ||
+ | |- | ||
+ | |11||(C)||1||47||6.0||27313||III||Bandyk, Sebastian||0||1600||MLKSz Myślenice | ||
+ | |- | ||
+ | |12||(B)||=||59||6.5||||V||Sowiński, Jerzy||0||1200||Janowice | ||
+ | |- | ||
+ | |13||(C)||1||35||7.5||25634||II||Radwański, Łukasz||0||1800||Nowy Targ | ||
+ | |- | ||
+ | |14||(B)||1||28||8.5||||I||Woźniak, Mariola||1722||1722||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |15||(C)||0||31||8.5||||II||[[Jerzy Kyć]]||1611||1611||TS Wisła Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |16||(C)||1||54||9.5||||IV||Soliwoda, Zygmunt||0||1400||Krościenko | ||
+ | |- | ||
+ | |17||(B)||0||14||9.5||||I+||Lewtak, Damian||2008||2008||LKSz GCKiP Czarna | ||
+ | |- | ||
+ | |18||(B)||0||9||9.5||2557||WIM||Jakubiec, Edyta||2182||2182||PTSz Płock | ||
+ | |- | ||
+ | |19||(C)||1||23||10.5||||||Makówka, Kamil||1842||1842||Słkowice | ||
+ | |- | ||
+ | |20||(C)||0||5||10.5||||m||Sadzikowski, Daniel||2309||2309||UKS przy SP8 Chrzanów | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
[[Kategoria: Wszystkie zawody 2010 (szachy)]] | [[Kategoria: Wszystkie zawody 2010 (szachy)]] |
Aktualna wersja
- Wisłę reprezentował Jerzy Kyć, który zajął 15. miejsce;
Wyniki szczegółowe
Restauracja "Folwark Stara Winiarnia" 2010-07-18
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Elo | Rank. | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. |
1 | 3 | FM | Bulski, Krzysztof | POL | 2434 | 2434 | 17.5 | 223.00 | 250.50 | 16 | 196.5 |
2 | 1 | GM | Antoniewski, Rafał | POL | 2614 | 2614 | 17.5 | 220.00 | 242.50 | 17 | 182.5 |
3 | 2 | GM | Jakubiec, Artur | POL | 2542 | 2542 | 16.5 | 224.00 | 251.50 | 15 | 175.0 |
21 | 31 | II | Jerzy Kyć | POL | 1611 | 1611 | 11.0 | 197.00 | 221.50 | 10 | 122.5 |
30 | 34 | II | Jakub Wojdyński | POL | 0 | 1800 | 10.5 | 186.50 | 208.00 | 10 | 116.5 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 71 | 1.0 | Dziadkowiec, Michał 2 | 0 | 1000 | UKS Konik Pcim | ||
2 | (C) | 0 | 10 | 1.0 | Mucha, Roman | 2181 | 2181 | Rabka | ||
3 | (B) | 1 | 69 | 2.0 | Zięba, Krzysztof | 0 | 1000 | UKS Konik Pcim | ||
4 | (C) | 0 | 22 | 2.0 | II | Kasperek, Krzysztof | 1870 | 1870 | Trójka Chrzanów | |
5 | (B) | 1 | 51 | 3.0 | IV | Szado, Jerzy | 0 | 1400 | Nowy Targ | |
6 | (C) | 0 | 6 | 3.0 | k | Radosław Barski | 2290 | 2290 | UKS przy SP8 Chrzanów | |
7 | (B) | 1 | 49 | 4.0 | III | Mroziński, Michał | 0 | 1600 | SP2 Rabka Zdrój | |
8 | (B) | 0 | 13 | 4.0 | I+ | Janik, Robert | 2055 | 2055 | Trójka Chrzanów | |
9 | (C) | 1 | 47 | 5.0 | 27313 | III | Bandyk, Sebastian | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice |
10 | (B) | 1 | 59 | 6.0 | V | Sowiński, Jerzy | 0 | 1200 | Janowice | |
11 | (C) | = | 24 | 6.5 | I+ | Byrka, Joanna | 1832 | 1832 | KMKSz Victoria Kielce | |
12 | (B) | = | 77 | 7.0 | Kocot, Jarosław | 0 | 1000 | Chrzanów | ||
13 | (C) | 1 | 15 | 8.0 | I | Wójcik, Wacław | 2000 | 2000 | Trójka Chrzanów | |
14 | (C) | 1 | 7 | 9.0 | k | Gbyl, Andrzej | 2286 | 2286 | KKSz Kraków | |
15 | (B) | 1 | 34 | 10.0 | II | Jakub Wojdyński | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków | |
16 | (B) | 0 | 3 | 10.0 | FM | Bulski, Krzysztof | 2434 | 2434 | HetMaN Szopienice Katowice | |
17 | (C) | 0 | 4 | 10.0 | m | Maciej Brzeski | 2336 | 2336 | MKS Polonia Trade Trans Warszawa | |
18 | (C) | 0 | 12 | 10.0 | k | Grzegorz Słabek | 2065 | 2065 | KKSz Kraków | |
19 | (B) | 0 | 19 | 10.0 | II | Niemiec, Krzysztof | 1945 | 1945 | Gambit Tarnowiec | |
20 | (C) | 1 | 76 | 11.0 | Ogórek, Robert | 0 | 1000 | Jordan Zakliczyn |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 74 | 1.0 | Żaba, Konrad | 0 | 1000 | Nowy Targ | ||
2 | (B) | 0 | 15 | 1.0 | I | Wójcik, Wacław | 2000 | 2000 | Trójka Chrzanów | |
3 | (C) | 1 | 68 | 2.0 | Mamala, Piotr | 0 | 1000 | Łukowica | ||
4 | (B) | 0 | 19 | 2.0 | II | Niemiec, Krzysztof | 1945 | 1945 | Gambit Tarnowiec | |
5 | (C) | 1 | 48 | 3.0 | III | Golenia, Jan | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka | |
6 | (B) | 0 | 17 | 3.0 | 3321 | I+ | Czyrnek, Stanisław | 1990 | 1990 | Wilkowisko |
7 | (C) | 1 | 52 | 4.0 | IV | Kulesza, Jakub | 0 | 1400 | ASSz przy GOK Sułkowice | |
8 | (B) | 0 | 22 | 4.0 | II | Kasperek, Krzysztof | 1870 | 1870 | Trójka Chrzanów | |
9 | (C) | 1 | 49 | 5.0 | III | Mroziński, Michał | 0 | 1600 | SP2 Rabka Zdrój | |
10 | (B) | 0 | 29 | 5.0 | II+ | Maruszczak, Joanna | 1643 | 1643 | Gryf Szczecin | |
11 | (C) | 1 | 47 | 6.0 | 27313 | III | Bandyk, Sebastian | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice |
12 | (B) | = | 59 | 6.5 | V | Sowiński, Jerzy | 0 | 1200 | Janowice | |
13 | (C) | 1 | 35 | 7.5 | 25634 | II | Radwański, Łukasz | 0 | 1800 | Nowy Targ |
14 | (B) | 1 | 28 | 8.5 | I | Woźniak, Mariola | 1722 | 1722 | KKSz Kraków | |
15 | (C) | 0 | 31 | 8.5 | II | Jerzy Kyć | 1611 | 1611 | TS Wisła Kraków | |
16 | (C) | 1 | 54 | 9.5 | IV | Soliwoda, Zygmunt | 0 | 1400 | Krościenko | |
17 | (B) | 0 | 14 | 9.5 | I+ | Lewtak, Damian | 2008 | 2008 | LKSz GCKiP Czarna | |
18 | (B) | 0 | 9 | 9.5 | 2557 | WIM | Jakubiec, Edyta | 2182 | 2182 | PTSz Płock |
19 | (C) | 1 | 23 | 10.5 | Makówka, Kamil | 1842 | 1842 | Słkowice | ||
20 | (C) | 0 | 5 | 10.5 | m | Sadzikowski, Daniel | 2309 | 2309 | UKS przy SP8 Chrzanów |