2010.09.25-26, Międzynarodowy Turniej Szachowy Bonarka City Center
Z Historia Wisły
Spis treści |
Wyniki
- Jerzy Kyć zdominował zawody do lat 14, zwyciężając w 8 pojedynkach oraz jeden remisując.
Ciekawostka
- Najmłodszą uczestniczką była pięcioletnia Wiślaczka, Karolina Grzyb.
Relacja
Międzynarodowy Turniej Szachowy Bonarka City Center odbywał się w dniach 25-26.09.2010 roku w Centrum Handlowym Bonarka przy ul. Puszkarskiej 9. Współorganizatorem turnieju - skierowanego do wszystkich chętnych - był TS Wisła Kraków.
W ciągu dwóch dni, pojedynkom rozegranym przez niemal 200 zawodników, kibicowało blisko 70 tysięcy widzów.
Międzynarodowy Turniej Szachowy Bonarka City Center organizowany wraz z Sekcją Szachową TS Wisła, przeprowadzony został w kategorii juniorów do 10, 12, 14 lat oraz w formule Open, bez ograniczeń wiekowych. Najmłodszą uczestniczką zawodów była 5 letnia Karolina Grzyb z TS Wisła Kraków, a najstarszy uczestnik w turnieju OPEN miał 83 lata.
- Lokalizacja turnieju oraz bardzo atrakcyjne nagrody przyciągnęły uczestników, i stąd tak duża frekwencja. Również poziom rozgrywek był bardzo wysoki, z uwagi na start arcymistrzów, mistrzów międzynarodowych oraz medalistów Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Świata - mówi Koordynator Akcji, Mistrz Międzynarodowy, Dariusz Mikrut.
Świetny występ zanotował reprezentant Wisły Kraków Jerzy Kyć. Zdominował zawody do lat 14 zwyciężając w 8 pojedynkach oraz jeden remisując.
Źródło: szachy.tswisla.pl
Wyniki szczegółowe
Międzynarodowy Turniej Szachowy "Bonarka City Center" - Juniorzy do lat 10
CH Bonarka, ul. Puszkarska 9, Kraków 2010-09-25/2010-09-25
Tempo gry: P'15
Arbiter: Jarosław Pietraszewski
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Prog. | L.Z. |
1 | 10 | III | Jagła, Artur | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice | 8.0 | 43.00 | 53.50 | 43.0 | 8 |
2 | 8 | III | Golenia, Wojciech | 0 | 1600 | MKS MOS WIELICZKA | 7.5 | 42.00 | 54.00 | 38.0 | 7 |
3 | 1 | II | Jan Guzik | 1623 | UKS przy SP 8 Chrzanów | 7.0 | 40.00 | 53.00 | 32.0 | 7 | |
14 | 22 | IV | Krzysztof Szczurek II | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 5.5 | 38.50 | 49.50 | 31.0 | 5 |
25 | 51 | Igor Kordzi | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 30.00 | 39.00 | 22.0 | 5 | |
31 | 39 | V | Konrad Grzyb | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków | 4.5 | 27.00 | 34.00 | 17.5 | 4 |
38 | 45 | Antoni Kowalik | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 30.00 | 38.50 | 21.0 | 4 | |
43 | 46 | Kamil Szczurek | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 26.50 | 33.00 | 17.0 | 4 | |
44 | 42 | Edgar Dziedzic | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | 3.5 | 34.50 | 44.50 | 21.5 | 3 | |
48 | 37 | V | Krzysztof Klimczyk | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków | 3.0 | 29.50 | 38.00 | 16.0 | 3 |
49 | 49 | Mikołaj Dziaduła | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | 3.0 | 27.00 | 36.00 | 13.0 | 3 | |
53 | 55 | Mariusz Mrowczyk | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | 3.0 | 26.50 | 32.50 | 13.0 | 3 | |
54 | 53 | Błażej Ziętek | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | 2.0 | 27.50 | 33.50 | 12.0 | 1 | |
55 | 58 | Rafał Stonawski | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | 1.0 | 24.00 | 32.00 | 7.0 | 0 | |
56 | 40 | Hubert Bielecki | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | 1.0 | 24.00 | 30.00 | 6.0 | 1 | |
57 | 56 | Katarzyna Poznańska | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | 1.0 | 22.50 | 27.00 | 4.0 | 1 | |
58 | 54 | Karolina Grzyb | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | 1.0 | 21.50 | 27.00 | 3.0 | 1 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 1 | 0.0 | 16537 | II | Jan Guzik | 0 | 1623 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
2 | (B) | 1 | 45 | 1.0 | Antoni Kowalik | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
3 | (C) | 1 | 35 | 2.0 | V | Opryszek, Paweł | 0 | 1200 | SP Podstolice | |
4 | (B) | 1 | 31 | 3.0 | IV | Mróz, Karol | 0 | 1400 | MOSIR Tuchów | |
5 | (C) | 1 | 5 | 4.0 | 27815 | III | Gawor, Jan Paweł | 0 | 1600 | MKS MOS WIELICZKA |
6 | (C) | 1 | 14 | 5.0 | 22072 | III | Bednarek, Filip | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
7 | (B) | 0 | 2 | 5.0 | 23052 | II | Łęczek, Weronika | 0 | 1600 | UKS MAGNUS Rzezawa |
8 | (B) | = | 12 | 5.5 | 28423 | III | Madej, Roman | 0 | 1600 | MKS KSOS Kraków |
9 | (C) | 0 | 11 | 5.5 | 21705 | III | Guzik, Tomasz | 0 | 1600 | JKSz MCKiS Jaworzno |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 5 | 0.0 | 27815 | III | Gawor, Jan Paweł | 0 | 1600 | MKS MOS WIELICZKA |
2 | (B) | 1 | 49 | 1.0 | Mikołaj Dziaduła | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
3 | (C) | 0 | 18 | 1.0 | IV | Sobieraj, Krzysztof | 0 | 1400 | KS Korona Kraków | |
4 | (B) | 1 | 38 | 2.0 | 29807 | V | Kościelniak, Szymon | 0 | 1200 | MKS MOS WIELICZKA |
5 | (C) | 1 | 39 | 3.0 | V | Konrad Grzyb | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków | |
6 | (B) | 0 | 26 | 3.0 | 26994 | IV | Jastrzębski, Jakub | 0 | 1400 | UKS GONIEC Staniątki |
7 | (C) | 0 | 23 | 3.0 | 29806 | IV | Kościelniak, Jakub | 0 | 1400 | MKS MOS WIELICZKA |
8 | (B) | 1 | 36 | 4.0 | V | Górlaczyk, Dominik | 0 | 1200 | SP Podstolice | |
9 | (B) | 1 | 25 | 5.0 | 28412 | IV | Skalny, Rafał | 0 | 1400 | MKS KSOS Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 20 | 0.0 | IV | Abhiraj, Singh | 0 | 1400 | KKSz Krakow | |
2 | (B) | 1 | 56 | 1.0 | Katarzyna Poznańska | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
3 | (C) | = | 21 | 1.5 | IV | Flach, Rajmund | 0 | 1400 | Limanowa | |
4 | (C) | 0 | 6 | 1.5 | 29660 | III | Piwowarczyk, Bartłomiej | 0 | 1600 | CKiS Skawina |
5 | (B) | 0 | 51 | 1.5 | Igor Kordzi | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
6 | (B) | 0 | 49 | 1.5 | Mikołaj Dziaduła | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
7 | (C) | + | 40 | 2.5 | Hubert Bielecki | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
8 | (C) | 1 | 47 | 3.5 | Lachman, Dariusz | 0 | 1000 | SP Podstolice | ||
9 | (B) | 1 | 42 | 4.5 | Edgar Dziedzic | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 16 | 1.0 | 28615 | III | Mazgaj, Julia | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
2 | (C) | 0 | 22 | 1.0 | 31108 | IV | Krzysztof Szczurek II | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
3 | (B) | 0 | 30 | 1.0 | 22923 | IV | Szymajda, Kacper | 0 | 1400 | JKSz MCKiS Jaworzno |
4 | (C) | 1 | 19 | 2.0 | 31099 | IV | Radosław Peszkowski | 0 | 1400 | CKiS Skawina |
5 | (B) | 1 | 25 | 3.0 | 28412 | IV | Skalny, Rafał | 0 | 1400 | MKS KSOS Kraków |
6 | (C) | 0 | 42 | 3.0 | Edgar Dziedzic | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
7 | (B) | 0 | 27 | 3.0 | 23361 | IV | Zapart, Bartłomiej | 0 | 1400 | CKiS Skawina |
8 | (C) | 0 | 33 | 3.0 | IV | Krawczyk, Maria | 0 | 1250 | CKiS Skawina | |
9 | (B) | 1 | 37 | 4.0 | V | Krzysztof Klimczyk | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 26 | 0.0 | 26994 | IV | Jastrzębski, Jakub | 0 | 1400 | UKS GONIEC Staniątki |
2 | (B) | 0 | 38 | 0.0 | 29807 | V | Kościelniak, Szymon | 0 | 1200 | MKS MOS WIELICZKA |
3 | (C) | 1 | 54 | 1.0 | Karolina Grzyb | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
4 | (B) | 0 | 43 | 1.0 | 32629 | Piotrowska, Aleksandra | 0 | 1000 | UKS GONIEC Staniątki | |
5 | (C) | 1 | 49 | 2.0 | Mikołaj Dziaduła | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
6 | (B) | 0 | 35 | 2.0 | V | Opryszek, Paweł | 0 | 1200 | SP Podstolice | |
7 | (C) | 1 | 57 | 3.0 | Szczurek, Igor | 0 | 1000 | UKS przy SP 8 Chrzanów | ||
8 | (B) | 1 | 34 | 4.0 | 31178 | IV | Nowak, Patrycja | 0 | 1250 | UKS GONIEC Staniątki |
9 | (B) | 0 | 23 | 4.0 | 29806 | IV | Kościelniak, Jakub | 0 | 1400 | MKS MOS WIELICZKA |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 21 | 1.0 | IV | Flach, Rajmund | 0 | 1400 | Limanowa | |
2 | (B) | 0 | 11 | 1.0 | 21705 | III | Guzik, Tomasz | 0 | 1600 | JKSz MCKiS Jaworzno |
3 | (C) | 0 | 20 | 1.0 | IV | Abhiraj, Singh | 0 | 1400 | KKSz Krakow | |
4 | (B) | 1 | 34 | 2.0 | 31178 | IV | Nowak, Patrycja | 0 | 1250 | UKS GONIEC Staniątki |
5 | (C) | = | 18 | 2.5 | IV | Sobieraj, Krzysztof | 0 | 1400 | KS Korona Kraków | |
6 | (B) | 1 | 45 | 3.5 | Antoni Kowalik | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
7 | (B) | 0 | 13 | 3.5 | 26641 | III | Wojciech Urbański | 0 | 1600 | UKS MAGNUS Rzezawa |
8 | (C) | 0 | 29 | 3.5 | 29659 | IV | Szymon Gumularz | 0 | 1400 | Sułkowice |
9 | (C) | 0 | 39 | 3.5 | V | Konrad Grzyb | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 11 | 0.0 | 21705 | III | Guzik, Tomasz | 0 | 1600 | JKSz MCKiS Jaworzno |
2 | (B) | 0 | 41 | 0.0 | Salawa, Wiktor | 0 | 1000 | Brzączowice | ||
3 | (C) | 1 | 47 | 1.0 | Lachman, Dariusz | 0 | 1000 | SP Podstolice | ||
4 | (B) | 1 | 55 | 2.0 | Mariusz Mrowczyk | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
5 | (C) | 0 | 20 | 2.0 | IV | Abhiraj, Singh | 0 | 1400 | KKSz Krakow | |
6 | (B) | 0 | 31 | 2.0 | IV | Mróz, Karol | 0 | 1400 | MOSIR Tuchów | |
7 | (C) | 1 | 49 | 3.0 | Mikołaj Dziaduła | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
8 | (B) | 0 | 50 | 3.0 | Rakoczy, Julia | 0 | 1000 | Kraków | ||
9 | (C) | 0 | 45 | 3.0 | Antoni Kowalik | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 10 | 0.0 | 28951 | III | Jagła, Artur | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice |
2 | (C) | 0 | 51 | 0.0 | Igor Kordzi | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
3 | (B) | 1 | 56 | 1.0 | Katarzyna Poznańska | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
4 | (C) | 0 | 16 | 1.0 | 28615 | III | Mazgaj, Julia | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
5 | (B) | 0 | 46 | 1.0 | Kamil Szczurek | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
6 | (C) | 1 | 39 | 2.0 | V | Konrad Grzyb | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków | |
7 | (B) | 0 | 37 | 2.0 | V | Krzysztof Klimczyk | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków | |
8 | (C) | 1 | 38 | 3.0 | 29807 | V | Kościelniak, Szymon | 0 | 1200 | MKS MOS WIELICZKA |
9 | (B) | 0 | 36 | 3.0 | V | Górlaczyk, Dominik | 0 | 1200 | SP Podstolice |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 28 | 0.0 | IV | Szczurek, Kacper | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów | |
2 | (C) | 0 | 31 | 0.0 | IV | Mróz, Karol | 0 | 1400 | MOSIR Tuchów | |
3 | (B) | 1 | 40 | 1.0 | Hubert Bielecki | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
4 | (C) | 0 | 37 | 1.0 | V | Krzysztof Klimczyk | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków | |
5 | (C) | 0 | 34 | 1.0 | 31178 | IV | Nowak, Patrycja | 0 | 1250 | UKS GONIEC Staniątki |
6 | (B) | 1 | 44 | 2.0 | Mazgaj, Dominik | 0 | 1000 | UKS przy SP 8 Chrzanów | ||
7 | (C) | 0 | 43 | 2.0 | 32629 | Piotrowska, Aleksandra | 0 | 1000 | UKS GONIEC Staniątki | |
8 | (B) | 1 | 54 | 3.0 | Karolina Grzyb | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
9 | (C) | 0 | 41 | 3.0 | Salawa, Wiktor | 0 | 1000 | Brzączowice |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 19 | 0.0 | 31099 | IV | Radosław Peszkowski | 0 | 1400 | CKiS Skawina |
2 | (C) | = | 58 | 0.5 | Rafał Stonawski | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
3 | (B) | 0 | 36 | 0.5 | V | Górlaczyk, Dominik | 0 | 1200 | SP Podstolice | |
4 | (C) | 1 | 54 | 1.5 | Karolina Grzyb | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
5 | (C) | 0 | 29 | 1.5 | 29659 | IV | Szymon Gumularz | 0 | 1400 | Sułkowice |
6 | (B) | = | 57 | 2.0 | Szczurek, Igor | 0 | 1000 | UKS przy SP 8 Chrzanów | ||
7 | (C) | 0 | 41 | 2.0 | Salawa, Wiktor | 0 | 1000 | Brzączowice | ||
8 | (B) | 0 | 32 | 2.0 | IV | Mróz, Aleksandra | 0 | 1250 | MOSIR Tuchów | |
9 | (C) | 0 | 44 | 2.0 | Mazgaj, Dominik | 0 | 1000 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 7 | 0.0 | 25777 | III | Krawczyk, Piotr | 0 | 1600 | CKiS Skawina |
2 | (B) | = | 53 | 0.5 | Błażej Ziętek | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
3 | (C) | - | 52 | 0.5 | Szarota, Jakub | 0 | 1000 | Sandecja Nowy Sącz | ||
4 | (C) | = | 57 | 1.0 | Szczurek, Igor | 0 | 1000 | UKS przy SP 8 Chrzanów | ||
5 | (B) | 0 | 38 | 1.0 | 29807 | V | Kościelniak, Szymon | 0 | 1200 | MKS MOS WIELICZKA |
6 | (C) | - | 47 | 1.0 | Lachman, Dariusz | 0 | 1000 | SP Podstolice | ||
7 | (B) | - | 54 | 1.0 | Karolina Grzyb | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
8 | - | 1.0 | ||||||||
9 | - | 1.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 17 | 0.0 | 28006 | III | Amelia Pyzio | 0 | 1400 | MKS MOS WIELICZKA |
2 | (B) | 0 | 43 | 0.0 | 32629 | Piotrowska, Aleksandra | 0 | 1000 | UKS GONIEC Staniątki | |
3 | (C) | 0 | 55 | 0.0 | Mariusz Mrowczyk | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
4 | (C) | 1 | 56 | 1.0 | Katarzyna Poznańska | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
5 | (B) | 0 | 33 | 1.0 | IV | Krawczyk, Maria | 0 | 1250 | CKiS Skawina | |
6 | (B) | - | 48 | 1.0 | Heliasz, Piotr | 0 | 1000 | Kraków | ||
7 | (B) | - | 39 | 1.0 | V | Konrad Grzyb | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków | |
8 | - | 1.0 | ||||||||
9 | - | 1.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 25 | 0.0 | 28412 | IV | Skalny, Rafał | 0 | 1400 | MKS KSOS Kraków |
2 | (C) | 0 | 39 | 0.0 | V | Konrad Grzyb | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków | |
3 | (C) | 0 | 49 | 0.0 | Mikołaj Dziaduła | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
4 | (B) | 0 | 40 | 0.0 | Hubert Bielecki | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
5 | (B) | 0 | 57 | 0.0 | Szczurek, Igor | 0 | 1000 | UKS przy SP 8 Chrzanów | ||
6 | (C) | 1 | 54 | 1.0 | Karolina Grzyb | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
7 | (B) | 0 | 44 | 1.0 | Mazgaj, Dominik | 0 | 1000 | UKS przy SP 8 Chrzanów | ||
8 | (C) | 0 | 48 | 1.0 | Heliasz, Piotr | 0 | 1000 | Kraków | ||
9 | (B) | 0 | 38 | 1.0 | 29807 | V | Kościelniak, Szymon | 0 | 1200 | MKS MOS WIELICZKA |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 23 | 0.0 | 29806 | IV | Kościelniak, Jakub | 0 | 1400 | MKS MOS WIELICZKA |
2 | (C) | 0 | 27 | 0.0 | 23361 | IV | Zapart, Bartłomiej | 0 | 1400 | CKiS Skawina |
3 | (B) | 0 | 46 | 0.0 | Kamil Szczurek | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
4 | (B) | 0 | 53 | 0.0 | Błażej Ziętek | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
5 | (C) | 0 | 44 | 0.0 | Mazgaj, Dominik | 0 | 1000 | UKS przy SP 8 Chrzanów | ||
6 | (B) | 0 | 56 | 0.0 | Katarzyna Poznańska | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
7 | (C) | + | 58 | 1.0 | Rafał Stonawski | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
8 | (C) | 0 | 55 | 1.0 | Mariusz Mrowczyk | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
9 | (C) | 0 | 57 | 1.0 | Szczurek, Igor | 0 | 1000 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
Międzynarodowy Turniej Szachowy "Bonarka City Center" - Juniorzy do lat 12
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Pkt. | MBch. | Bch. | Prog. | L.Z. |
1 | 2 | II | Drop, Szymon | 1608 | 1608 | 7.5 | 39.50 | 50.50 | 37.0 | 6 |
2 | 1 | I | Woźniak, Mariola | 1723 | 1723 | 7.0 | 39.50 | 51.50 | 38.5 | 6 |
3 | 5 | II | Lankof, Piotr | 1504 | 1504 | 6.5 | 38.50 | 48.00 | 31.5 | 5 |
15 | 6 | II | Klara Hosiawa | 1345 | 1345 | 4.0 | 28.50 | 36.00 | 20.0 | 3 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 15 | 1.0 | IV | Antonina Guzik | 0 | 1250 | Krzeszowice | |
2 | (B) | 0 | 17 | 1.0 | Szarota, Marcin | 0 | 1000 | Sandecja Nowy Sącz | ||
3 | (C) | 0 | 7 | 1.0 | 23368 | II | Krasiński, Mateusz | 0 | 1800 | MLKSz Myślenice |
4 | (B) | 1 | 16 | 2.0 | V | Kalemba, Artur | 0 | 1200 | Brzączowice | |
5 | (C) | 0 | 13 | 2.0 | 28722 | IV | Wilk, Maciej | 0 | 1400 | MLKSz Myślenice |
6 | (B) | 0 | 9 | 2.0 | 21316 | III | Nowak, Mateusz | 0 | 1600 | JKSz MCKiS Jaworzno |
7 | - | + | 3.0 | |||||||
8 | (B) | 1 | 8 | 4.0 | 19409 | II | Kowacz, Agnieszka | 0 | 1600 | JKSz MCKiS Jaworzno |
9 | (C) | 0 | 4 | 4.0 | 17990 | II | Kasperek, Kinga | 1514 | 1514 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
Międzynarodowy Turniej Szachowy "Bonarka City Center" - Juniorzy do lat 14
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Prog. | L.Z. |
1 | 6 | II | Jerzy Kyć | 1623 | 1623 | TS Wisła Kraków | 8.5 | 36.50 | 47.50 | 44.0 | 8 |
2 | 1 | II | Matysiak, Samuel | 1813 | 1813 | MLKSz Myślenice | 7.0 | 37.50 | 50.00 | 34.0 | 7 |
3 | 3 | II | Jajte-Pachota, Maciej | 1682 | 1682 | KKsz Kraków | 6.5 | 36.50 | 49.00 | 32.5 | 6 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 14 | 1.0 | 31035 | IV | Wierzbicka, Weronika | 0 | 1250 | CKiS Skawina |
2 | (B) | 1 | 1 | 2.0 | 17276 | II | Matysiak, Samuel | 1813 | 1813 | MLKSz Myślenice |
3 | (C) | 1 | 3 | 3.0 | 21578 | II | Jajte-Pachota, Maciej | 1682 | 1682 | KKsz Kraków |
4 | (B) | 1 | 7 | 4.0 | 27649 | II | Deka, Konrad | 1611 | 1611 | KKsz Kraków |
5 | (C) | 1 | 12 | 5.0 | 30129 | IV | Dziembaj, Grzegorz | 0 | 1400 | KS Cracovia 1906 Kraków |
6 | (B) | 1 | 9 | 6.0 | 11023 | II+ | Głuszak, Paweł | 1497 | 1497 | MKS Orzeł Rudnik nad Sanem |
7 | (C) | 1 | 4 | 7.0 | 17206 | II+ | Tracz, Marcelina | 1679 | 1679 | MKS MOS Wieliczka |
8 | (B) | = | 2 | 7.5 | 17812 | II | Buś, Konrad | 1738 | 1738 | MKS MOS Wieliczka |
9 | (C) | 1 | 8 | 8.5 | 3281 | I | Mazur, Anna | 1588 | 1588 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
Międzynarodowy Turniej Szachowy "Bonarka City Center" - grupa OPEN
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Prog. | L.Z. |
1 | 4 | FM | Frączek, Daniel | POL | 2374 | 2374 | ASSz Miedź Legnica | 25.0 | 125.00 | 159.00 | 121.0 | 8 |
2 | 1 | GM | Heberla, Bartłomiej | POL | 2534 | 2534 | KSz HetMaN Szopienice Katowice | 21.0 | 127.00 | 166.00 | 111.0 | 7 |
3 | 11 | I++ | Święch, Przemysław | POL | 2193 | 2193 | UKS GONIEC Staniątki | 21.0 | 109.00 | 138.00 | 102.0 | 7 |
10 | 40 | II | Jerzy Kyć | POL | 1623 | 1623 | TS Wisła Kraków | 18.0 | 112.00 | 144.00 | 90.0 | 6 |
11 | 7 | k | Radosław Barski | POL | 2284 | 2284 | TS Wisła Kraków | 18.0 | 111.00 | 143.00 | 105.0 | 6 |
14 | 14 | WFM | Maria Gościniak | POL | 2121 | 2121 | TS Wisła Kraków | 17.0 | 106.00 | 140.50 | 91.0 | 5 |
34 | 46 | I | Katarzyna Tumm | POL | 0 | 1800 | T.S Wisła Kraków | 13.0 | 95.50 | 118.00 | 71.0 | 4 |
42 | 53 | IV | Rafał Doda | POL | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 12.0 | 87.00 | 115.00 | 48.0 | 4 |
52 | 49 | III | Helena Oleksy | POL | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 10.0 | 73.50 | 97.00 | 38.0 | 3 |
54 | 63 | Marcin Bielawski | POL | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | 10.0 | 64.00 | 83.00 | 46.0 | 3 | |
56 | 50 | IV | Tomasz Pukło | POL | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 9.0 | 72.00 | 91.50 | 39.0 | 3 |
59 | 44 | II | Klara Hosiawa | POL | 1345 | 1345 | TS Wisła Kraków | 8.0 | 84.00 | 113.00 | 41.0 | 2 |
60 | 47 | II | Leszek Tumm | POL | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków | 8.0 | 73.50 | 96.00 | 44.0 | 2 |
62 | 51 | IV | Krzysztof Szczurek II | POL | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 8.0 | 58.50 | 74.00 | 21.0 | 2 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0.0 | 6 | 0.0 | 3466 | m | Sadzikowski, Daniel | 2351 | 2351 | Uks przy SP 8 Chrzanów |
2 | (C) | 3.0 | 55 | 3.0 | IV | Piłat, Tomasz | 0 | 1400 | Kraków | |
3 | (B) | 3.0 | 25 | 6.0 | 5161 | I | Kawala, Maciej | 1959 | 1959 | StSz Arcymajstry Jaworzno |
4 | (C) | 3.0 | 17 | 9.0 | 5897 | m | Gonsior, Monika | 2080 | 2080 | KS 23 Górnik-Czerwionka Leszczyny |
5 | (B) | 0.0 | 13 | 9.0 | 10558 | I++ | Lewicki, Mirosław | 2126 | 2126 | Uks przy SP 8 Chrzanów |
6 | (C) | 3.0 | 27 | 12.0 | 19883 | II | Zając, Mateusz | 1917 | 1917 | MKS MOS Wieliczka |
7 | (B) | 3.0 | 15 | 15.0 | Aly, Adel Mohamed | 2120 | 2120 | katowice | ||
8 | (C) | 3.0 | 2 | 18.0 | 2998 | IM | Marcin Tazbir | 2523 | 2523 | KSz Polonia Warszawa |
9 | (B) | 0.0 | 11 | 18.0 | 3081 | I++ | Święch, Przemysław | 2193 | 2193 | UKS GONIEC Staniątki |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 3.0 | 41 | 3.0 | II+ | Marczuk, Anna | 1605 | 1605 | KKSz Kraków | |
2 | (C) | 3.0 | 25 | 6.0 | 5161 | I | Kawala, Maciej | 1959 | 1959 | StSz Arcymajstry Jaworzno |
3 | (B) | 3.0 | 17 | 9.0 | 5897 | m | Gonsior, Monika | 2080 | 2080 | KS 23 Górnik-Czerwionka Leszczyny |
4 | (C) | 0.0 | 2 | 9.0 | 2998 | IM | Marcin Tazbir | 2523 | 2523 | KSz Polonia Warszawa |
5 | (B) | 3.0 | 15 | 12.0 | Aly, Adel Mohamed | 2120 | 2120 | katowice | ||
6 | (C) | 3.0 | 21 | 15.0 | 3504 | I | Wąsik, Piotr | 2036 | 2036 | KS Korona Kraków |
7 | (C) | 0.0 | 3 | 15.0 | 5584 | IM | Bobula, Mateusz | 2380 | 2380 | LKS Pasjonat Dankowice |
8 | (B) | 3.0 | 12 | 18.0 | 3439 | k | Piskorz, Henryk | 2130 | 2130 | TKKF Drogowiec Kraków |
9 | (C) | 0.0 | 1 | 18.0 | 5739 | GM | Heberla, Bartłomiej | 2534 | 2534 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 3.0 | 48 | 3.0 | 20918 | II | Sarna, Tomasz | 0 | 1800 | Jaworzno |
2 | (C) | 3.0 | 30 | 6.0 | 19375 | I | Korcz, Daniel | 1848 | 1848 | StSz Arcymajstry Jaworzno |
3 | (B) | 1.0 | 4 | 7.0 | 3948 | FM | Frączek, Daniel | 2374 | 2374 | ASSz Miedź Legnica |
4 | (C) | 1.0 | 27 | 8.0 | 19883 | II | Zając, Mateusz | 1917 | 1917 | MKS MOS Wieliczka |
5 | (C) | 0.0 | 9 | 8.0 | 2557 | WIM | Jakubiec, Edyta | 2200 | 2200 | TKKF Drogowiec Kraków |
6 | (B) | 3.0 | 24 | 11.0 | 3438 | I++ | Pipała, Janusz | 1964 | 1964 | MDK Bochnia |
7 | (B) | 3.0 | 19 | 14.0 | 3472 | k | Grzegorz Słabek | 2065 | 2065 | KKSz Kraków |
8 | (C) | 3.0 | 23 | 17.0 | I+ | Siedliński, Piotr | 2000 | 2000 | JKSz MCKiS Jaworzno | |
9 | (B) | 0.0 | 20 | 17.0 | 3310 | k | Chrząszcz, Malvina | 2041 | 2041 | Uks przy SP 8 Chrzanów |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0.0 | 13 | 0.0 | 10558 | I++ | Lewicki, Mirosław | 2126 | 2126 | Uks przy SP 8 Chrzanów |
2 | (C) | 3.0 | 64 | 3.0 | Szczepanik, Paweł | 0 | 1000 | Kraków | ||
3 | (B) | 3.0 | 29 | 6.0 | 17202 | I | Ślęczka, Bartosz | 1870 | 1870 | MKS MOS Wieliczka |
4 | (C) | 0.0 | 21 | 6.0 | 3504 | I | Wąsik, Piotr | 2036 | 2036 | KS Korona Kraków |
5 | (B) | 3.0 | 30 | 9.0 | 19375 | I | Korcz, Daniel | 1848 | 1848 | StSz Arcymajstry Jaworzno |
6 | (C) | 0.0 | 25 | 9.0 | 5161 | I | Kawala, Maciej | 1959 | 1959 | StSz Arcymajstry Jaworzno |
7 | (B) | 3.0 | 35 | 12.0 | II | Pityński, Paweł | 1656 | 1800 | KKSz Kraków | |
8 | (B) | 1.0 | 18 | 13.0 | 7820 | I+ | Kuciel, Władyslaw | 2076 | 2076 | KS HetMaN - Klimczok Szopienice |
9 | (C) | 0.0 | 26 | 13.0 | 3919 | I | Bobula, Kazimierz | 1943 | 1943 | UKS Hetman Jasło |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0.0 | 20 | 0.0 | 3310 | k | Chrząszcz, Malvina | 2041 | 2041 | Uks przy SP 8 Chrzanów |
2 | (B) | 0.0 | 38 | 0.0 | 9933 | II | Perończyk, Karol | 1636 | 1636 | UKS SP8 Chrzanów |
3 | (C) | 3.0 | 61 | 3.0 | Bogusz, Barbara | 0 | 1000 | Kraków | ||
4 | (B) | 0.0 | 26 | 3.0 | 3919 | I | Bobula, Kazimierz | 1943 | 1943 | UKS Hetman Jasło |
5 | (C) | 0.0 | 18 | 3.0 | 7820 | I+ | Kuciel, Władyslaw | 2076 | 2076 | KS HetMaN - Klimczok Szopienice |
6 | (C) | 3.0 | 58 | 6.0 | V | Harren, Marvin | 0 | 1200 | Kraków | |
7 | (B) | 3.0 | 30 | 9.0 | 19375 | I | Korcz, Daniel | 1848 | 1848 | StSz Arcymajstry Jaworzno |
8 | (B) | 3.0 | 65 | 12.0 | Bilski, Rajmund | 0 | 1000 | Kraków | ||
9 | (C) | 0.0 | 33 | 12.0 | 17812 | II | Buś, Konrad | 1738 | 1738 | MKS MOS Wieliczka |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0.0 | 16 | 0.0 | 5730 | WFM | Guzik, Jolanta | 2111 | 2111 | JKSz MCKiS Jaworzno |
2 | (B) | 1.0 | 68 | 1.0 | Władysław, Widłak | 0 | 1000 | Swoszowice | ||
3 | (C) | 0.0 | 32 | 1.0 | 3228 | II+ | Szczepański, Henryk | 1744 | 1744 | KKSz Kraków |
4 | (B) | 3.0 | 54 | 4.0 | 26306 | IV | Matysiak, Mirosław | 0 | 1400 | MPZSzach Kraków |
5 | (C) | 0.0 | 67 | 4.0 | Górecki, Andrzej | 0 | 1000 | Kraków | ||
6 | (B) | 0.0 | 47 | 4.0 | 10844 | II | Leszek Tumm | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków |
7 | (C) | +3 | 64 | 7.0 | Szczepanik, Paweł | 0 | 1000 | Kraków | ||
8 | (C) | 0.0 | 34 | 7.0 | 9896 | II | Ruggiero, Janusz | 1688 | 1688 | TKKF Drogowiec Kraków |
9 | (B) | 3.0 | 66 | 10.0 | Marcin Jaworski | 0 | 1000 | Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0.0 | 34 | 0.0 | 9896 | II | Ruggiero, Janusz | 1688 | 1688 | TKKF Drogowiec Kraków |
2 | (B) | 3.0 | 44 | 3.0 | 16540 | II | Klara Hosiawa | 1345 | 1345 | TS Wisła Kraków |
3 | (B) | 0.0 | 31 | 3.0 | II | Kreft, Wojciech | 1800 | 1800 | Kraków | |
4 | (C) | 0.0 | 43 | 3.0 | 11303 | III | Ostrowski, Michał | 1444 | 1444 | UKS Gambit Łańcut |
5 | (C) | 3.0 | 52 | 6.0 | IV | Pachołek, Rafał | 0 | 1400 | Kraków | |
6 | (B) | 0.0 | 37 | 6.0 | II | Andrzej Kosztyła | 1651 | 1651 | KKSz Kraków | |
7 | (C) | 0.0 | 42 | 6.0 | 24233 | II | Kowicki, Adam | 1547 | 1547 | Kraków |
8 | (B) | 3.0 | 50 | 9.0 | IV | Tomasz Pukło | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | |
9 | (C) | 1.0 | 61 | 10.0 | Bogusz, Barbara | 0 | 1000 | Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0.0 | 17 | 0.0 | 5897 | m | Gonsior, Monika | 2080 | 2080 | KS 23 Górnik-Czerwionka Leszczyny |
2 | (C) | 0.0 | 69 | 0.0 | Palusiński, Wojciech | 0 | 1000 | Kraków | ||
3 | (B) | 3.0 | 58 | 3.0 | V | Harren, Marvin | 0 | 1200 | Kraków | |
4 | (C) | 0.0 | 35 | 3.0 | II | Pityński, Paweł | 1656 | 1800 | KKSz Kraków | |
5 | (B) | 3.0 | 64 | 6.0 | Szczepanik, Paweł | 0 | 1000 | Kraków | ||
6 | (C) | 0.0 | 39 | 6.0 | 11096 | III | Trębala, Michał | 1628 | 1628 | UKS Turbia |
7 | (B) | 0.0 | 56 | 6.0 | IV | Serafin, Witold | 0 | 1400 | Kraków | |
8 | (C) | 0.0 | 63 | 6.0 | Marcin Bielawski | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
9 | (B) | 3.0 | 43 | 9.0 | 11303 | III | Ostrowski, Michał | 1444 | 1444 | UKS Gambit Łańcut |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0.0 | 11 | 0.0 | 3081 | I++ | Święch, Przemysław | 2193 | 2193 | UKS GONIEC Staniątki |
2 | (C) | 0.0 | 63 | 0.0 | Marcin Bielawski | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
3 | (B) | 3.0 | 56 | 3.0 | IV | Serafin, Witold | 0 | 1400 | Kraków | |
4 | (C) | 0.0 | 25 | 3.0 | 5161 | I | Kawala, Maciej | 1959 | 1959 | StSz Arcymajstry Jaworzno |
5 | (B) | 3.0 | 61 | 6.0 | Bogusz, Barbara | 0 | 1000 | Kraków | ||
6 | (C) | 0.0 | 35 | 6.0 | II | Pityński, Paweł | 1656 | 1800 | KKSz Kraków | |
7 | (B) | 1.0 | 55 | 7.0 | IV | Piłat, Tomasz | 0 | 1400 | Kraków | |
8 | (C) | 1.0 | 62 | 8.0 | Zaczyński, Jerzy | 0 | 1000 | Kraków | ||
9 | (B) | 0.0 | 36 | 8.0 | 22561 | II | Olkuski, Tadeusz | 1655 | 1655 | KKSz Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0.0 | 15 | 0.0 | Aly, Adel Mohamed | 2120 | 2120 | katowice | ||
2 | (C) | 3.0 | 66 | 3.0 | Marcin Jaworski | 0 | 1000 | Kraków | ||
3 | (B) | 0.0 | 30 | 3.0 | 19375 | I | Korcz, Daniel | 1848 | 1848 | StSz Arcymajstry Jaworzno |
4 | (C) | 0.0 | 29 | 3.0 | 17202 | I | Ślęczka, Bartosz | 1870 | 1870 | MKS MOS Wieliczka |
5 | (B) | 1.0 | 62 | 4.0 | Zaczyński, Jerzy | 0 | 1000 | Kraków | ||
6 | (C) | 3.0 | 49 | 7.0 | 31179 | III | Helena Oleksy | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
7 | (B) | 1.0 | 36 | 8.0 | 22561 | II | Olkuski, Tadeusz | 1655 | 1655 | KKSz Kraków |
8 | (B) | 0.0 | 24 | 8.0 | 3438 | I++ | Pipała, Janusz | 1964 | 1964 | MDK Bochnia |
9 | (C) | 0.0 | 65 | 8.0 | Bilski, Rajmund | 0 | 1000 | Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0.0 | 18 | 0.0 | 7820 | I+ | Kuciel, Władyslaw | 2076 | 2076 | KS HetMaN - Klimczok Szopienice |
2 | (B) | 0.0 | 36 | 0.0 | 22561 | II | Olkuski, Tadeusz | 1655 | 1655 | KKSz Kraków |
3 | (C) | 1.0 | 60 | 1.0 | Lipiarz, Marlena | 0 | 1000 | Kraków | ||
4 | (B) | 0.0 | 68 | 1.0 | Władysław, Widłak | 0 | 1000 | Swoszowice | ||
5 | (C) | 1.0 | 42 | 2.0 | 24233 | II | Kowicki, Adam | 1547 | 1547 | Kraków |
6 | (B) | 0.0 | 54 | 2.0 | 26306 | IV | Matysiak, Mirosław | 0 | 1400 | MPZSzach Kraków |
7 | (C) | 0.0 | 61 | 2.0 | Bogusz, Barbara | 0 | 1000 | Kraków | ||
8 | (B) | 3.0 | 52 | 5.0 | IV | Pachołek, Rafał | 0 | 1400 | Kraków | |
9 | (C) | +3 | 64 | 8.0 | Szczepanik, Paweł | 0 | 1000 | Kraków |