2010.12.04, VII Memoriał Stanisława Łobaziewicza, Krzeszowice
Z Historia Wisły
(Różnice między wersjami)
(Nowa strona: ==Wyniki== *3. miejsce - Dariusz Mikrut (seniorzy) *11. miejsce - Radosław Barski *12. miejsce - Jerzy Kyć *36. miejsce - Helena Oleksy /10. miejsce w kategorii kobie...) |
|||
Linia 7: | Linia 7: | ||
==Miejsce== | ==Miejsce== | ||
*Sala Herbowa Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach, ul. Grunwaldzka 4 | *Sala Herbowa Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach, ul. Grunwaldzka 4 | ||
+ | |||
+ | ===Wyniki szczegółowe=== | ||
+ | |||
+ | '''VII MEMORIAŁ STANISŁAWA ŁOBAZIEWICZA Krzeszowice 04-12-2010 Turniej do L-12 | ||
+ | ''' | ||
+ | KRZESZOWICE Centrum Kultury i Sportu ul.Jana Walkowskiego 1 2010-12-04/2010-12-04 | ||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |M-ce | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Tyt. | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |Elo | ||
+ | |Rank. | ||
+ | |Klub | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |MBch. | ||
+ | |Bch. | ||
+ | |Prog. | ||
+ | |L.Z. | ||
+ | |- | ||
+ | |1||4||II||Lis, Mateusz||0||1800||LKS Czarny Koń Olkusz||7.5||38.50||48.50||34.5||7 | ||
+ | |- | ||
+ | |2||1||II||[[Jan Guzik]]||0||1623||TS Wisła Kraków||7.0||37.00||46.50||32.0||6 | ||
+ | |- | ||
+ | |3||7||II||KUCHARSKA, Honorata||0||1600||UKS SP-8 Chrzanów||6.0||38.50||49.50||32.0||6 | ||
+ | |- | ||
+ | |9||16||IV||[[Krzysztof Szczurek II]]||0||1400||TS Wisła Kraków||5.0||35.00||44.50||23.0||5 | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Jan Guzik]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(B)||1||16||1.0||||IV||[[Krzysztof Szczurek II]]||0||1400||TS Wisła Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(C)||0||9||1.0||||III||Kasprzyk, Maciej||0||1600||UKS Hetman Koronny Trzebinia | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(B)||1||12||2.0||||III||CEBULA, Alicja||0||1400||LKS Czarny Koń Olkusz | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(B)||=||10||2.5||||III||Seweryn, Jakub||0||1600||KS Cracovia 1906 | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(C)||1||26||3.5||||||Czerwonka, Michał||0||1000||UKS SP-8 Chrzanów | ||
+ | |- | ||
+ | |6||(C)||=||5||4.0||||II||Skowronek, Dawid||0||1800||MOS Krzeszowice | ||
+ | |- | ||
+ | |7||(B)||1||7||5.0||||II||KUCHARSKA, Honorata||0||1600||UKS SP-8 Chrzanów | ||
+ | |- | ||
+ | |8||(C)||1||15||6.0||||IV||[[Hubert Musiał]]||0||1400||KS Korona Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |9||(B)||1||6||7.0||||II||Staroń, Mateusz||0||1800||UKS SP-8 Chrzanów | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | [[Krzysztof Szczurek II]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(C)||0||1||0.0||||II||[[Jan Guzik]]1623||1623||TS Wisła Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(B)||1||17||1.0||||IV||Starzykiewicz, Kacper||0||1400||UKS SP-8 Chrzanów | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(C)||0||4||1.0||||II||Lis, Mateusz||0||1800||LKS Czarny Koń Olkusz | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(B)||1||14||2.0||||IV||Sobecki, Łukasz||0||1400||UKS SP-8 Chrzanów | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(C)||1||2||3.0||||II||RUDOL, Maria||1462||1462||JKS MCKiS Jaworzno | ||
+ | |- | ||
+ | |6||(B)||0||8||3.0||||III||Starzykiewicz, Oskar||0||1600||UKS SP-8 Chrzanów | ||
+ | |- | ||
+ | |7||(C)||1||13||4.0||||III||FILIPEK, Justyna||0||1400||UKS Hetman Koronny Trzebinia | ||
+ | |- | ||
+ | |8||(C)||0||7||4.0||||II||KUCHARSKA, Honorata||0||1600||UKS SP-8 Chrzanów | ||
+ | |- | ||
+ | |9||(B)||1||20||5.0||||IV||RUSEK, Anna||0||1250||LKS Czarny Koń Olkusz | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | VII MEMORIAŁ STANISŁAWA ŁOBAZIEWICZA, Krzeszowice 04.12.2010 | ||
+ | |||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |M-ce | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Tyt. | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |Fed. | ||
+ | |Elo | ||
+ | |Rank. | ||
+ | |Klub | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |MBch. | ||
+ | |Bch. | ||
+ | |Prog. | ||
+ | |L.Z. | ||
+ | |- | ||
+ | |1||1||GM||Czarnota, Paweł||POL||2543||2543||UKS Rotmistrz Grudziądz||8.0||42.00||54.00||42.0||7 | ||
+ | |- | ||
+ | |2||2||FM||Frączek, Daniel||POL||2374||2374||ASSz Miedź Legnica||7.0||41.50||54.00||37.5||6 | ||
+ | |- | ||
+ | |3||3||IM||[[Dariusz Mikrut]]||POL||2372||2372||TS Wisła Kraków||6.5||40.50||52.50||37.0||5 | ||
+ | |- | ||
+ | |11||7||k||[[Radosław Barski]]||POL||2278||2278||TS Wisła Kraków||5.5||39.00||50.00||31.5||5 | ||
+ | |- | ||
+ | |12||28||II||[[Jerzy Kyć]]||POL||1626||1626||TS Wisła Kraków||5.5||34.50||44.50||23.5||5 | ||
+ | |- | ||
+ | |36||31||III||[[Helena Oleksy]]||POL||1441||1441||TS Wisła Kraków||3.0||27.00||34.50||15.0||3 | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Dariusz Mikrut]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(C)||1||25||1.0||3150||I||Wąsik, Józef||1865||1865||KS Korona Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(B)||1||14||2.0||||||Szuper, Paul||2174||2174|| | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(C)||1||10||3.0||3400||WFM||[[Aleksandra Lach]]||2206||2206||UKS Czarny Koń Olkusz | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(B)||1||6||4.0||3339||k||Gbyl, Andrzej||2286||2286||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(B)||=||1||4.5||3317||GM||Czarnota, Paweł||2543||2543||UKS Rotmistrz Grudziądz | ||
+ | |- | ||
+ | |6||(C)||0||20||4.5||3472||k||[[Grzegorz Słabek]]||2044||2044||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |7||(B)||1||7||5.5||3268||k||[[Radosław Barski]]||2278||2278||TS Wisła Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |8||(C)||=||2||6.0||3948||FM||Frączek, Daniel||2374||2374||ASSz Miedź Legnica | ||
+ | |- | ||
+ | |9||(B)||=||15||6.5||21647||I++||Mucha, Roman||2166||2166||UKS Hetman Koronny Trzebinia | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | [[Radosław Barski]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(C)||1||29||1.0||19865||II||Drop, Szymon||1594||1594||UKS przy SP 8 Chrzanów | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(B)||1||20||2.0||3472||k||[[Grzegorz Słabek]]||2044||2044||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(C)||=||15||2.5||21647||I++||Mucha, Roman||2166||2166||UKS Hetman Koronny Trzebinia | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(B)||1||8||3.5||||FM||Shilov, Sergej||2241||2241|| | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(C)||0||2||3.5||3948||FM||Frączek, Daniel||2374||2374||ASSz Miedź Legnica | ||
+ | |- | ||
+ | |6||(B)||1||14||4.5||||||Szuper, Paul||2174||2174|| | ||
+ | |- | ||
+ | |7||(C)||0||3||4.5||3424||IM||[[Dariusz Mikrut]]||2372||2372||TS Wisła Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |8||(C)||0||6||4.5||3339||k||Gbyl, Andrzej||2286||2286||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |9||(B)||1||24||5.5||3063||I||Sadzikowski, Marian||1900||1900||UKS przy SP 8 Chrzanów | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | [[Jerzy Kyć]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(C)||0||6||0.0||3339||k||Gbyl, Andrzej||2286||2286||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(B)||1||39||1.0||||IV||Lewicki, Mariusz||0||1400||UJ | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(C)||0||14||1.0||||||Szuper, Paul||2174||2174|| | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(B)||1||35||2.0||7070||II+||Kus, Joanna||0||1600||SOK Szamotuły | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(C)||1||4||3.0||3466||m||Sadzikowski, Daniel||2371||2371||UKS przy SP 8 Chrzanów | ||
+ | |- | ||
+ | |6||(B)||0||12||3.0||3392||I++||Kumor, Lukasz||2178||2178||KS Korona Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |7||(B)||=||24||3.5||3063||I||Sadzikowski, Marian||1900||1900||UKS przy SP 8 Chrzanów | ||
+ | |- | ||
+ | |8||(C)||1||18||4.5||6097||I++||Sroka, Janusz||2114||2114||TMS Roszada Gliwice | ||
+ | |- | ||
+ | |9||(B)||1||19||5.5||7820||I+||Kuciel, Wladyslaw||2050||2050||KS HetMaN - Klimczok Szopienice | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | [[Helena Oleksy]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(B)||0||9||0.0||3081||I++||Święch, Przemysław||2207||2207||UKS GONIEC Staniątki | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(C)||1||44||1.0||||||Pilch, Paweł||0||1000||Krzeszowice | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(C)||0||20||1.0||3472||k||[[Grzegorz Słabek]]||2044||2044||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(B)||1||41||2.0||||IV||Pietrzyk, Paulina||0||1250||ZS. Tenczynek | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(C)||0||25||2.0||3150||I||Wąsik, Józef||1865||1865||KS Korona Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |6||(B)||0||4||2.0||3466||m||Sadzikowski, Daniel||2371||2371||UKS przy SP 8 Chrzanów | ||
+ | |- | ||
+ | |7||(C)||0||35||2.0||7070||II+||Kus, Joanna||0||1600||SOK Szamotuły | ||
+ | |- | ||
+ | |8||(B)||0||39||2.0||||IV||Lewicki, Mariusz||0||1400||UJ | ||
+ | |- | ||
+ | |9||(C)||1||38||3.0||||IV||Warzecha, Sebastian||0||1400||ZS. Tenczynek | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
[[Kategoria: Wszystkie zawody 2010 (szachy)]] | [[Kategoria: Wszystkie zawody 2010 (szachy)]] |
Aktualna wersja
Wyniki
- 3. miejsce - Dariusz Mikrut (seniorzy)
- 11. miejsce - Radosław Barski
- 12. miejsce - Jerzy Kyć
- 36. miejsce - Helena Oleksy /10. miejsce w kategorii kobiet/
Miejsce
- Sala Herbowa Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach, ul. Grunwaldzka 4
Wyniki szczegółowe
VII MEMORIAŁ STANISŁAWA ŁOBAZIEWICZA Krzeszowice 04-12-2010 Turniej do L-12 KRZESZOWICE Centrum Kultury i Sportu ul.Jana Walkowskiego 1 2010-12-04/2010-12-04
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Prog. | L.Z. |
1 | 4 | II | Lis, Mateusz | 0 | 1800 | LKS Czarny Koń Olkusz | 7.5 | 38.50 | 48.50 | 34.5 | 7 |
2 | 1 | II | Jan Guzik | 0 | 1623 | TS Wisła Kraków | 7.0 | 37.00 | 46.50 | 32.0 | 6 |
3 | 7 | II | KUCHARSKA, Honorata | 0 | 1600 | UKS SP-8 Chrzanów | 6.0 | 38.50 | 49.50 | 32.0 | 6 |
9 | 16 | IV | Krzysztof Szczurek II | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 35.00 | 44.50 | 23.0 | 5 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 16 | 1.0 | IV | Krzysztof Szczurek II | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | |
2 | (C) | 0 | 9 | 1.0 | III | Kasprzyk, Maciej | 0 | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia | |
3 | (B) | 1 | 12 | 2.0 | III | CEBULA, Alicja | 0 | 1400 | LKS Czarny Koń Olkusz | |
4 | (B) | = | 10 | 2.5 | III | Seweryn, Jakub | 0 | 1600 | KS Cracovia 1906 | |
5 | (C) | 1 | 26 | 3.5 | Czerwonka, Michał | 0 | 1000 | UKS SP-8 Chrzanów | ||
6 | (C) | = | 5 | 4.0 | II | Skowronek, Dawid | 0 | 1800 | MOS Krzeszowice | |
7 | (B) | 1 | 7 | 5.0 | II | KUCHARSKA, Honorata | 0 | 1600 | UKS SP-8 Chrzanów | |
8 | (C) | 1 | 15 | 6.0 | IV | Hubert Musiał | 0 | 1400 | KS Korona Kraków | |
9 | (B) | 1 | 6 | 7.0 | II | Staroń, Mateusz | 0 | 1800 | UKS SP-8 Chrzanów |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 1 | 0.0 | II | Jan Guzik1623 | 1623 | TS Wisła Kraków | ||
2 | (B) | 1 | 17 | 1.0 | IV | Starzykiewicz, Kacper | 0 | 1400 | UKS SP-8 Chrzanów | |
3 | (C) | 0 | 4 | 1.0 | II | Lis, Mateusz | 0 | 1800 | LKS Czarny Koń Olkusz | |
4 | (B) | 1 | 14 | 2.0 | IV | Sobecki, Łukasz | 0 | 1400 | UKS SP-8 Chrzanów | |
5 | (C) | 1 | 2 | 3.0 | II | RUDOL, Maria | 1462 | 1462 | JKS MCKiS Jaworzno | |
6 | (B) | 0 | 8 | 3.0 | III | Starzykiewicz, Oskar | 0 | 1600 | UKS SP-8 Chrzanów | |
7 | (C) | 1 | 13 | 4.0 | III | FILIPEK, Justyna | 0 | 1400 | UKS Hetman Koronny Trzebinia | |
8 | (C) | 0 | 7 | 4.0 | II | KUCHARSKA, Honorata | 0 | 1600 | UKS SP-8 Chrzanów | |
9 | (B) | 1 | 20 | 5.0 | IV | RUSEK, Anna | 0 | 1250 | LKS Czarny Koń Olkusz |
VII MEMORIAŁ STANISŁAWA ŁOBAZIEWICZA, Krzeszowice 04.12.2010
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Prog. | L.Z. |
1 | 1 | GM | Czarnota, Paweł | POL | 2543 | 2543 | UKS Rotmistrz Grudziądz | 8.0 | 42.00 | 54.00 | 42.0 | 7 |
2 | 2 | FM | Frączek, Daniel | POL | 2374 | 2374 | ASSz Miedź Legnica | 7.0 | 41.50 | 54.00 | 37.5 | 6 |
3 | 3 | IM | Dariusz Mikrut | POL | 2372 | 2372 | TS Wisła Kraków | 6.5 | 40.50 | 52.50 | 37.0 | 5 |
11 | 7 | k | Radosław Barski | POL | 2278 | 2278 | TS Wisła Kraków | 5.5 | 39.00 | 50.00 | 31.5 | 5 |
12 | 28 | II | Jerzy Kyć | POL | 1626 | 1626 | TS Wisła Kraków | 5.5 | 34.50 | 44.50 | 23.5 | 5 |
36 | 31 | III | Helena Oleksy | POL | 1441 | 1441 | TS Wisła Kraków | 3.0 | 27.00 | 34.50 | 15.0 | 3 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 25 | 1.0 | 3150 | I | Wąsik, Józef | 1865 | 1865 | KS Korona Kraków |
2 | (B) | 1 | 14 | 2.0 | Szuper, Paul | 2174 | 2174 | |||
3 | (C) | 1 | 10 | 3.0 | 3400 | WFM | Aleksandra Lach | 2206 | 2206 | UKS Czarny Koń Olkusz |
4 | (B) | 1 | 6 | 4.0 | 3339 | k | Gbyl, Andrzej | 2286 | 2286 | KKSz Kraków |
5 | (B) | = | 1 | 4.5 | 3317 | GM | Czarnota, Paweł | 2543 | 2543 | UKS Rotmistrz Grudziądz |
6 | (C) | 0 | 20 | 4.5 | 3472 | k | Grzegorz Słabek | 2044 | 2044 | KKSz Kraków |
7 | (B) | 1 | 7 | 5.5 | 3268 | k | Radosław Barski | 2278 | 2278 | TS Wisła Kraków |
8 | (C) | = | 2 | 6.0 | 3948 | FM | Frączek, Daniel | 2374 | 2374 | ASSz Miedź Legnica |
9 | (B) | = | 15 | 6.5 | 21647 | I++ | Mucha, Roman | 2166 | 2166 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 29 | 1.0 | 19865 | II | Drop, Szymon | 1594 | 1594 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
2 | (B) | 1 | 20 | 2.0 | 3472 | k | Grzegorz Słabek | 2044 | 2044 | KKSz Kraków |
3 | (C) | = | 15 | 2.5 | 21647 | I++ | Mucha, Roman | 2166 | 2166 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
4 | (B) | 1 | 8 | 3.5 | FM | Shilov, Sergej | 2241 | 2241 | ||
5 | (C) | 0 | 2 | 3.5 | 3948 | FM | Frączek, Daniel | 2374 | 2374 | ASSz Miedź Legnica |
6 | (B) | 1 | 14 | 4.5 | Szuper, Paul | 2174 | 2174 | |||
7 | (C) | 0 | 3 | 4.5 | 3424 | IM | Dariusz Mikrut | 2372 | 2372 | TS Wisła Kraków |
8 | (C) | 0 | 6 | 4.5 | 3339 | k | Gbyl, Andrzej | 2286 | 2286 | KKSz Kraków |
9 | (B) | 1 | 24 | 5.5 | 3063 | I | Sadzikowski, Marian | 1900 | 1900 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 6 | 0.0 | 3339 | k | Gbyl, Andrzej | 2286 | 2286 | KKSz Kraków |
2 | (B) | 1 | 39 | 1.0 | IV | Lewicki, Mariusz | 0 | 1400 | UJ | |
3 | (C) | 0 | 14 | 1.0 | Szuper, Paul | 2174 | 2174 | |||
4 | (B) | 1 | 35 | 2.0 | 7070 | II+ | Kus, Joanna | 0 | 1600 | SOK Szamotuły |
5 | (C) | 1 | 4 | 3.0 | 3466 | m | Sadzikowski, Daniel | 2371 | 2371 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
6 | (B) | 0 | 12 | 3.0 | 3392 | I++ | Kumor, Lukasz | 2178 | 2178 | KS Korona Kraków |
7 | (B) | = | 24 | 3.5 | 3063 | I | Sadzikowski, Marian | 1900 | 1900 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
8 | (C) | 1 | 18 | 4.5 | 6097 | I++ | Sroka, Janusz | 2114 | 2114 | TMS Roszada Gliwice |
9 | (B) | 1 | 19 | 5.5 | 7820 | I+ | Kuciel, Wladyslaw | 2050 | 2050 | KS HetMaN - Klimczok Szopienice |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 9 | 0.0 | 3081 | I++ | Święch, Przemysław | 2207 | 2207 | UKS GONIEC Staniątki |
2 | (C) | 1 | 44 | 1.0 | Pilch, Paweł | 0 | 1000 | Krzeszowice | ||
3 | (C) | 0 | 20 | 1.0 | 3472 | k | Grzegorz Słabek | 2044 | 2044 | KKSz Kraków |
4 | (B) | 1 | 41 | 2.0 | IV | Pietrzyk, Paulina | 0 | 1250 | ZS. Tenczynek | |
5 | (C) | 0 | 25 | 2.0 | 3150 | I | Wąsik, Józef | 1865 | 1865 | KS Korona Kraków |
6 | (B) | 0 | 4 | 2.0 | 3466 | m | Sadzikowski, Daniel | 2371 | 2371 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
7 | (C) | 0 | 35 | 2.0 | 7070 | II+ | Kus, Joanna | 0 | 1600 | SOK Szamotuły |
8 | (B) | 0 | 39 | 2.0 | IV | Lewicki, Mariusz | 0 | 1400 | UJ | |
9 | (C) | 1 | 38 | 3.0 | IV | Warzecha, Sebastian | 0 | 1400 | ZS. Tenczynek |