2011.05.28-29 Mistrzostwa Polski w szachach błyskawicznych
Z Historia Wisły
(→Wykaz zawodników drużyny) |
|||
(Nie pokazano 3 wersji pośrednich.) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
- | + | ==Wyniki== | |
+ | *5. miejsce TS Wisła Kraków | ||
+ | *4. miejsce [[Marcin Tazbir]] | ||
+ | |||
+ | ==SZACHIŚCI CZWARTĄ DRUŻYNĄ W POLSCE. TAZBIR O KROK OD MEDALU== | ||
1 czerwca 2011 | 1 czerwca 2011 | ||
Linia 20: | Linia 24: | ||
'''Źródło:''' [http://www.tswisla.pl '''tswisla.pl'''] | '''Źródło:''' [http://www.tswisla.pl '''tswisla.pl'''] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | ==Wyniki szczegółowe== | ||
+ | ===Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych=== | ||
+ | |||
+ | Katowice Giszowiec 2011-05-29/2011-05-29 | ||
+ | |||
+ | Tempo gry: 3'+2'' | ||
+ | |||
+ | Arbiter: FA Bogdan Obrochta | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |M-ce | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Tyt. | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |Fed. | ||
+ | |Elo | ||
+ | |Rank. | ||
+ | |Klub | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |MBch. | ||
+ | |Bch. | ||
+ | |- | ||
+ | |1||1||GM||Soćko, Bartosz||POL||2654||2500||KSz HetMaN Szopienice Katowice||13.0||120.50||140.00 | ||
+ | |- | ||
+ | |2||5||GM||Świercz, Dariusz||POL||2553||2500||KSz Polonia Wrocław||11.5||118.00||137.50 | ||
+ | |- | ||
+ | |3||4||GM||Jaracz, Pawel||POL||2575||2500||ŻTMS Baszta Żnin||10.5||118.00||138.00 | ||
+ | |- | ||
+ | |4||2||GM||Bartel, Mateusz||POL||2608||2500||KSz Polonia Wrocław||10.5||117.50||137.50 | ||
+ | |- | ||
+ | |5||10||IM||[[Marcin Tazbir]]||POL||2514||2400||TS Wisła Kraków||10.5||116.50||136.50 | ||
+ | |- | ||
+ | |24||42||k||[[Grzegorz Słabek]]||POL||2012||2200||TS Wisła Kraków||8.0||100.50||113.00 | ||
+ | |- | ||
+ | |25||54||II||[[Jerzy Kyć]]||POL||1628||1800||TS Wisła Kraków||8.0||94.50||109.50 | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Marcin Tazbir]] | ||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(B)||1||41||1.0||5283||I+||Łapaj, Mateusz||2021||2100||JKSz MCKiS Jaworzno | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(C)||1||24||2.0||5728||FM||Gumuła, Daniel||2290||2300||JKSz MCKiS Jaworzno | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(B)||1||5||3.0||6123||GM||Świercz, Dariusz||2553||2500||KSz Polonia Wrocław | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(B)||0||4||3.0||2036||GM||Jaracz, Pawel||2575||2500||ŻTMS Baszta Żnin | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(C)||1||42||4.0||3472||k||[[Grzegorz Słabek]]||2012||2200||TS Wisła Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |6||(C)||=||9||4.5||2009||GM||Cyborowski, Łukasz||2531||2500||LKS PASJONAT Dankowice | ||
+ | |- | ||
+ | |7||(B)||0||2||4.5||2569||GM||Bartel, Mateusz||2608||2500||KSz Polonia Wrocław | ||
+ | |- | ||
+ | |8||(C)||0||7||4.5||2659||GM||Gdański, Jacek||2543||2500||KSz HetMaN Szopienice Katowice | ||
+ | |- | ||
+ | |9||(B)||1||18||5.5||5913||IM||Masternak, Grzegorz||2328||2400||KSz HetMaN Szopienice Katowice | ||
+ | |- | ||
+ | |10||(C)||1||17||6.5||7480||FM||Kula, Robert||2351||2300||KS Hutnik EKO-TRAS Szczecin | ||
+ | |- | ||
+ | |11||(C)||1||3||7.5||2022||GM||Gajewski, Grzegorz||2607||2500||KSz Polonia Warszawa | ||
+ | |- | ||
+ | |12||(B)||0||1||7.5||2966||GM||Soćko, Bartosz||2654||2500||KSz HetMaN Szopienice Katowice | ||
+ | |- | ||
+ | |13||(B)||1||12||8.5||5601||IM||Bulski, Krzysztof||2482||2400||KSz HetMaN Szopienice Katowice | ||
+ | |- | ||
+ | |14||(C)||1||14||9.5||2672||GM||Grabarczyk, Mirosław||2445||2500||ŻTMS Baszta Żnin | ||
+ | |- | ||
+ | |15||(C)||1||8||10.5||5739||GM||Heberla, Bartłomiej||2535||2500||KSz HetMaN Szopienice Katowice | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Grzegorz Słabek]] | ||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(B)||0||11||0.0||2967||GM||Soćko, Monika||2487||2500||KSz HetMaN Szopienice Katowice | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(C)||1||60||1.0||18200||III||Berek, Jarosław||0||1600||Siemianowice Śląskie | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(B)||1||22||2.0||901||m||Borgula, Rafał||2314||2300||ŻTMS Baszta Żnin | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(C)||1||17||3.0||7480||FM||Kula, Robert||2351||2300||KS Hutnik EKO-TRAS Szczecin | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(B)||0||10||3.0||2998||IM||[[Marcin Tazbir]]||2514||2400||TS Wisła Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |6||(C)||0||20||3.0||3722||FM||Tymrakiewicz, Rafal||2319||2300||LZS Goniec Kluczbork | ||
+ | |- | ||
+ | |7||(B)||0||31||3.0||5912||k||Masternak, Aleksander||2194||2200||KSz HetMaN Szopienice Katowice | ||
+ | |- | ||
+ | |8||(C)||1||33||4.0||6161||I++||Turlej, Łukasz||2139||2100||UKS Pałac Młodzieży Katowice | ||
+ | |- | ||
+ | |9||(B)||1||27||5.0||5995||I++||Paździora, Michał||2250||2100||LKS PASJONAT Dankowice | ||
+ | |- | ||
+ | |10||(C)||1||34||6.0||6097||k||Sroka, Janusz||2114||2200||TMS Roszada Gliwice | ||
+ | |- | ||
+ | |11||(B)||1||14||7.0||2672||GM||Grabarczyk, Mirosław||2445||2500||ŻTMS Baszta Żnin | ||
+ | |- | ||
+ | |12||(C)||0||16||7.0||5328||m||Krzyżanowski, Marcin||2370||2300||MKS Polonia Warszawa | ||
+ | |- | ||
+ | |13||(B)||=||6||7.5||5581||GM||Bobras, Piotr||2545||2500||KSz HetMaN Szopienice Katowice | ||
+ | |- | ||
+ | |14||(C)||0||12||7.5||5601||IM||Bulski, Krzysztof||2482||2400||KSz HetMaN Szopienice Katowice | ||
+ | |- | ||
+ | |15||(C)||=||29||8.0||5255||k||Obruśnik, Michał||2224||2200||KSz Silesia Racibórz | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Jerzy Kyć]] | ||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(B)||0||24||0.0||5728||FM||Gumuła, Daniel||2290||2300||JKSz MCKiS Jaworzno | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(C)||1||39||1.0||2972||k||Spicak, Krzysztof||2054||2200||UKS Jedwabnik Milanówek | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(C)||0||27||1.0||5995||I++||Paździora, Michał||2250||2100||LKS PASJONAT Dankowice | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(B)||=||23||1.5||6098||k++||Stachańczyk, Jacek||2303||2200||JKSz MCKiS Jaworzno | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(B)||1||26||2.5||2630||k||Duch, Mariusz||2262||2200||SzUKS Gostmat 83 Gostynin | ||
+ | |- | ||
+ | |6||(C)||0||30||2.5||5517||k+||Piesik, Piotr||2208||2200||UKS Hetman Częstochowa | ||
+ | |- | ||
+ | |7||(B)||1||58||3.5||1427||I||Pyra, Daniel||0||2000||KSz Stilon Gorzów Wlkp. | ||
+ | |- | ||
+ | |8||(C)||0||17||3.5||7480||FM||Kula, Robert||2351||2300||KS Hutnik EKO-TRAS Szczecin | ||
+ | |- | ||
+ | |9||(C)||1||44||4.5||5738||I+||Hasiński, Krystian||1974||2100||TS Kuźnia Rybnik | ||
+ | |- | ||
+ | |10||(B)||1||21||5.5||5845||IM||Kruszyński, Włodzimierz||2314||2400||KSz HetMaN Szopienice Katowice | ||
+ | |- | ||
+ | |11||(B)||0||18||5.5||5913||IM||Masternak, Grzegorz||2328||2400||KSz HetMaN Szopienice Katowice | ||
+ | |- | ||
+ | |12||(C)||0||32||5.5||2644||I++||Flak, Pawel||2193||2100||SzUKS Gostmat 83 Gostynin | ||
+ | |- | ||
+ | |13||(B)||1||47||6.5||9917||I||Latocha, Aleksander||1930||2000||MKSz Diagonalia Imielin | ||
+ | |- | ||
+ | |14||(C)||=||33||7.0||6161||I++||Turlej, Łukasz||2139||2100||UKS Pałac Młodzieży Katowice | ||
+ | |- | ||
+ | |15||(C)||1||28||8.0||1116||m||Robak, Zbigniew||2245||2300||ŻTMS Baszta Żnin | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | ===Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych=== | ||
+ | Katowice Giszowiec 2011-05-28/2011-05-28 | ||
+ | |||
+ | Tempo gry: 3'+2'' | ||
+ | |||
+ | Arbiter: FA Bogdan Obrochta | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |M-ce | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Drużyna | ||
+ | |Fed. | ||
+ | |Rank. | ||
+ | |PKT | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |vs+ | ||
+ | |Sz.1 | ||
+ | |Sz.2 | ||
+ | |- | ||
+ | |1||1||LKS PASJONAT Dankowice||POL||2573||20.0||35.0||11;6;3;14;7;10;18;8;5;||8.0||9.0 | ||
+ | |- | ||
+ | |2||2||K.Sz. WASKO HetMaN Szopienice Katowice||POL||2554||19.0||37.5||12;7;9;4;6;11;5;21;17;||8.5||9.0 | ||
+ | |- | ||
+ | |3||3||Baszta MOS Żnin||POL||2505||19.0||32.0||13;8;2;4;5;6;10;11;15;||8.5||7.0 | ||
+ | |- | ||
+ | |4||4||TS Wisła Kraków||POL||2409||17.0||33.5||14;9;10;17;7;13;12;6;||9.5||7.5 | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | ===TS Wisła Kraków=== | ||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Rnd. | ||
+ | |pKl. | ||
+ | |W | ||
+ | |PKT | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Przeciwnik | ||
+ | |Rank. | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(C)||4.0||2.0||14||Pszczyńskie Stowarzyszenie Szachowe||2030|| | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(B)||4.0||4.0||9||Baszta MOS II Żnin||2184|| | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(C)||2.0||5.0||1||LKS PASJONAT Dankowice||2573|| | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(B)||1.0||5.0||3||Baszta MOS Żnin||2505|| | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(C)||4.0||7.0||10||KS 23 Górnik Czerwionka||2155|| | ||
+ | |- | ||
+ | |6||(C)||1.0||7.0||2||K.Sz. WASKO HetMaN Szopienice Katowice||2554|| | ||
+ | |- | ||
+ | |7||(B)||4.0||9.0||17||Chorzowskie Towarzystwo Szachowe||1892|| | ||
+ | |- | ||
+ | |8||(B)||3.0||11.0||7||JKSz MCKiS Jaworzno||2249|| | ||
+ | |- | ||
+ | |9||(C)||4.0||13.0||13||TMS Roszada Gliwice||2101|| | ||
+ | |- | ||
+ | |10||(B)||3.5||15.0||12||GOSTMAT Gostynin||2121|| | ||
+ | |- | ||
+ | |11||(C)||3.0||17.0||6||Ostrowskie Towarzystwo Szachowe||2313|| | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | ====Wykaz zawodników drużyny==== | ||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |||
+ | |Nr | ||
+ | |Code | ||
+ | |Tyt. | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |Fed. | ||
+ | |Elo | ||
+ | |Rank. | ||
+ | |Data ur. | ||
+ | |R1 | ||
+ | |R2 | ||
+ | |R3 | ||
+ | |R4 | ||
+ | |R5 | ||
+ | |R6 | ||
+ | |R7 | ||
+ | |R8 | ||
+ | |R9 | ||
+ | |R10 | ||
+ | |R11 | ||
+ | |- | ||
+ | |1||1122452||IM||[[Marcin Tazbir]]||||2514||2400||1988-08-22||1||1||0||=||1||1||1||1||1||1||1 | ||
+ | |- | ||
+ | |2||1123998||IM||[[Michał Skalski]]||||2437||2400||1985-05-08||1||1||=||0||1||0||1||1||1||1||0 | ||
+ | |- | ||
+ | |3||1112791||IM||[[Dariusz Mikrut]]||||2358||2400||1979-02-17||1||1||=||=||1||0||1||0||1||=||1 | ||
+ | |- | ||
+ | |4||1119419||FM||[[Mateusz Kuzioła]]||||2326||2300||1987-06-21||1||1||1||0||1||0||1||1||1||1||1 | ||
+ | |- | ||
+ | |5||1105531||k||[[Grzegorz Słabek]]||||2012||2200||1965-05-09|||||||||||||||||||||| | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Marcin Tazbir]] | ||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(C)||1||1||1.0||5416||I+||Wiewiora, Eneasz||2090||2100||PSSz Pszczyna | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(B)||1||1||2.0||901||m||Borgula, Rafał||2314||2300||ŻTMS Baszta Żnin | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(C)||0||1||2.0||33553||GM||Zhigalko, Sergei||2679||2500||LKS Pasjonat Dankowice | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(B)||=||1||2.5||21245||GM||Maksimenko, Andrei||2540||2500||ŻTMS Baszta Żnin | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(C)||1||1||3.5||6173||FM||Wałach, Marcin||2365||2300||KS 23 Górnik-Czerwionka Leszczyny | ||
+ | |- | ||
+ | |6||(C)||1||1||4.5||2966||GM||Soćko, Bartosz||2654||2500||KSz HetMaN Szopienice Katowice | ||
+ | |- | ||
+ | |7||(B)||1||1||5.5||21179||I++||Szusterowski, Radosław||2070||2100||ChTS Chorzów | ||
+ | |- | ||
+ | |8||(B)||1||1||6.5||5728||FM||Gumuła, Daniel||2290||2300||JKSz MCKiS Jaworzno | ||
+ | |- | ||
+ | |9||(C)||1||1||7.5||5948||FM||Mulet, Piotr||2321||2300||TMS Roszada Gliwice | ||
+ | |- | ||
+ | |10||(B)||1||1||8.5||2182||I||Radecki, Krzysztof||1948||2000|| | ||
+ | |- | ||
+ | |11||(C)||1||1||9.5||6996||FM||Janaszak, Dawid||2352||2300||OTSz Ostrów Wielkopolski | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Michał Skalski]] | ||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(B)||1||2||1.0||6024||I||Polok, Rafał||1985||2000||PSSz Pszczyna | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(C)||1||2||2.0||1116||m||Robak, Zbigniew||2245||2300||ŻTMS Baszta Żnin | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(B)||=||2||2.5||5551||GM||Antoniewski, Rafal||2598||2500||LKS Pasjonat Dankowice | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(C)||0||2||2.5||2036||GM||Jaracz, Pawel||2575||2500||ŻTMS Baszta Żnin | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(B)||1||2||3.5||5814||k||Knopik, Krzysztof||2175||2200||KS 23 Górnik-Czerwionka Leszczyny | ||
+ | |- | ||
+ | |6||(B)||0||2||3.5||5739||GM||Heberla, Bartłomiej||2535||2500||KSz HetMaN Szopienice Katowice | ||
+ | |- | ||
+ | |7||(C)||1||2||4.5||21178||I||Szusterowski, Przemysław||1913||2000||ChTS Chorzów | ||
+ | |- | ||
+ | |8||(C)||1||2||5.5||6098||k++||Stachańczyk, Jacek||2303||2200||JKSz MCKiS Jaworzno | ||
+ | |- | ||
+ | |9||(B)||1||2||6.5||6097||k||Sroka, Janusz||2114||2200||TMS Roszada Gliwice | ||
+ | |- | ||
+ | |10||(C)||1||2||7.5||2630||k||Duch, Mariusz||2262||2200||SzUKS Gostmat 83 Gostynin | ||
+ | |- | ||
+ | |11||(B)||0||2||7.5||6942||FM||Dudzinski, Piotr||2310||2300||OTSz Ostrów Wielkopolski | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Dariusz Mikrut]] | ||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(C)||1||3||1.0||5411||I||Borys, Jacek||1989||2000||PSSz Pszczyna | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(B)||1||3||2.0||1144||I||Śniadecki, Jerzy||0||2000||ŻTMS Baszta Żnin | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(C)||=||3||2.5||2009||GM||Cyborowski, Lukasz||2531||2500||LKS Pasjonat Dankowice | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(B)||=||3||3.0||2672||GM||Grabarczyk, Miroslaw||2445||2500||ŻTMS Baszta Żnin | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(C)||1||3||4.0||6229||I++||Zawierucha, Aleksander||2011||2100||KS 23 Górnik-Czerwionka Leszczyny | ||
+ | |- | ||
+ | |6||(C)||0||3||4.0||2659||GM||Gdański, Jacek||2543||2500||KSz HetMaN Szopienice Katowice | ||
+ | |- | ||
+ | |7||(B)||1||3||5.0||18633||II||Faron, Rafał||1819||1800||ChTS Chorzów | ||
+ | |- | ||
+ | |8||(B)||0||3||5.0||6008||IM||Pinkas, Karol||2326||2400||JKSz MCKiS Jaworzno | ||
+ | |- | ||
+ | |9||(C)||1||3||6.0||5982||k||Ożóg, Leon||2083||2200||TMS Roszada Gliwice | ||
+ | |- | ||
+ | |10||(B)||=||3||6.5||2644||I++||Flak, Pawel||2193||2100||SzUKS Gostmat 83 Gostynin | ||
+ | |- | ||
+ | |11||(C)||1||3||7.5||6941||FM||Dudzinski, Pawel||2306||2300||OTSz Ostrów Wielkopolski | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Mateusz Kuzioła]] | ||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(B)||1||4||1.0||5415||I+||Więcek, Paweł||2054||2100||PSSz Pszczyna | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(C)||1||4||2.0||1197||k||Węglarz, Joanna||1992||2000||ŻTMS Baszta Żnin | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(B)||1||4||3.0||5917||IM||Matlak, Marek||2485||2400||LKS Pasjonat Dankowice | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(C)||0||4||3.0||2063||IM||Krysztofiak, Marcin||2461||2400||ŻTMS Baszta Żnin | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(B)||1||4||4.0||5897||m||Gonsior, Monika||2067||2100||KS 23 Górnik-Czerwionka Leszczyny | ||
+ | |- | ||
+ | |6||(B)||0||4||4.0||5601||IM||Bulski, Krzysztof||2482||2400||KSz HetMaN Szopienice Katowice | ||
+ | |- | ||
+ | |7||(C)||1||4||5.0||16707||II||Szczecina, Kamil||1764||1800||ChTS Chorzów | ||
+ | |- | ||
+ | |8||(C)||1||4||6.0||5172||I+||Siedliński, Piotr||2078||2100||JKSz MCKiS Jaworzno | ||
+ | |- | ||
+ | |9||(B)||1||4||7.0||24353||I||Semik, Tomasz||1886||2000||TMS Roszada Gliwice | ||
+ | |- | ||
+ | |10||(C)||1||4||8.0||1747||WIM||Leszner, Liliana||2080||2200||SzUKS Gostmat 83 Gostynin | ||
+ | |- | ||
+ | |11||(B)||1||4||9.0||7282||FM||Wlodarczyk, Oskar||2285||2300||OTSz Ostrów Wielkopolski | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Grzegorz Słabek]] | ||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||-||||||0.0|||||||||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |2||-||||||0.0|||||||||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |3||-||||||0.0|||||||||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |4||-||||||0.0|||||||||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |5||-||||||0.0|||||||||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |6||-||||||0.0|||||||||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |7||-||||||0.0|||||||||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |8||-||||||0.0|||||||||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |9||-||||||0.0|||||||||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |10||-||||||0.0|||||||||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |11||-||||||0.0|||||||||||| | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
[[Kategoria: Wszystkie zawody 2011 (szachy)]] | [[Kategoria: Wszystkie zawody 2011 (szachy)]] |
Aktualna wersja
Spis treści |
Wyniki
- 5. miejsce TS Wisła Kraków
- 4. miejsce Marcin Tazbir
SZACHIŚCI CZWARTĄ DRUŻYNĄ W POLSCE. TAZBIR O KROK OD MEDALU
1 czerwca 2011
Kolejna wiślacka sekcja pokazała swą siłę. Podczas mistrzostw Polski w szachach błyskawicznych, które odbyły się w miniony weekend w Katowicach, drużyna Białej Gwiazdy zajęła bardzo wysokie czwarte miejsce, zaś indywidualnie Marcin Tazbir zajął piątą lokatę.
Katowickie mistrzostwa podzielone zostały na dwie części. W sobotę odbyły się zawody drużynowe, zaś w niedzielę miała miejsce rywalizacja indywidualna.
Turniej drużynowy wiślacy rozpoczęli z wysokiego C. Występując w składzie Marcin Tazbir, Michał Skalski, Dariusz Mikrut, Mateusz Kuzioła, pierwsze dwa mecze rozstrzygnęli w sposób bardzo efektowny – wygrali z drużynami z Pszczyny i Żnina po 4:0. Początek trzeciego meczu z LKS Pasjonatem Dankowice, drużyną z polskiej ekstraligi, miał zgoła sensacyjny początek. Oto skazany na pożarcie Mateusz Kuzioła pokonał wielokrotnego mistrza Polski Marka Matlaka i było 1:0. W następnych dwóch partiach wiślacy zanotowali remisy z wyżej notowanymi rywalami i o wszystkim miał zadecydować pojedynek Marcina Tazbira z wielokrotnym medalistą mistrzostw świata i Europy Białorusinem Sergiejem Zhigalko. Walka była bardzo zacięta, lecz, niestety, lepszy okazał się Zhigalko. Tak więc mecz zakończył się remisem 2:2.
Kolejny pojedynek z Basztą MOS Żnin (także drużyną z ekstraklasy) wiślacy przegrali 1:3, choć remis był naprawdę blisko.
W piątej rundzie Biała Gwiazda rozniosła Górnika Czerwionka 4:0 i w dobrym nastroju przystąpiła do, jak się miało potem okazać, decydującego meczu z głównym faworytem imprezy K.Sz. WASKO HetMaN Szopienice Katowice. W meczu tym wiślacy pokazali, że mierzą bardzo wysoko. Lider naszej drużyny Marcin Tazbir pokonał drugiego na polskich listach rankingowych Bartosza Soćko i sensacja wisiała na włosku. I pewnie stałaby się faktem, gdyby nie prosty błąd Michała Skalskiego, który, mając prawie pewny remis, przegrał swój pojedynek. W kolejnej partii Mateusz Kuzioła także poniósł porażkę i wszystko miało rozstrzygnąć się w partii ostatniej. Kapitan naszego zespołu Dariusz Mikrut stoczył w niej zaciekły bój z wielokrotnym mistrzem Polski, mistrzem świata do lat 20, arcymistrzem Jackiem Gdańskim. Walka trwała do ostatnich sekund. Arcymistrz okazał się tym razem lepszy i szanse na medal uciekły.
W pozostałych pięciu meczach nasi zawodnicy nie dali szans rywalom, wygrywając dwa razy po 4:0 i 3:1, a w jednym przypadku 3,5:0,5. I choć czwarte miejsce na pewno cieszy, to uwzględniając przebieg zawodów, pozostaje pewien niedosyt. Na osłodę pozostają wiślakom dwa „małe” medale. Na pierwszej szachownicy najlepszy okazał się Marcin Tazbir, zaś na czwartej srebrny medal wywalczył Mateusz Kuzioła.
Dzień po zawodach drużynowych odbyła się rywalizacja indywidualna. Marcin Tazbir potwierdził w niej swą wysoką formę. Zdobył 10,5 pkt. na piętnaście stoczonych partii i zajął piąte miejsce. A przy niewielkiej dozie szczęścia mógł być trzeci. Tyle samo bowiem punktów co on zdobyli jeszcze Paweł Jaracz (Baszta Żnin) i Mateusz Bartel (Polonia Wrocław), lecz dzięki minimalnie lepszej punktacji pomocniczej Bartel był czwarty, a Jaracz zdobył brązowy medal.
W zawodach indywidualnych startowali także dwaj inni nasi zawodnicy, na co dzień grający w drugim zespole Białej Gwiazdy. Na tle wymagających przeciwników pokazali się z bardzo dobrej strony. Grzegorz Słabek zajął 24. miejsce, a Jerzy Kyć był dwudziesty piąty.
Źródło: tswisla.pl
Wyniki szczegółowe
Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych
Katowice Giszowiec 2011-05-29/2011-05-29
Tempo gry: 3'+2
Arbiter: FA Bogdan Obrochta
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. |
1 | 1 | GM | Soćko, Bartosz | POL | 2654 | 2500 | KSz HetMaN Szopienice Katowice | 13.0 | 120.50 | 140.00 |
2 | 5 | GM | Świercz, Dariusz | POL | 2553 | 2500 | KSz Polonia Wrocław | 11.5 | 118.00 | 137.50 |
3 | 4 | GM | Jaracz, Pawel | POL | 2575 | 2500 | ŻTMS Baszta Żnin | 10.5 | 118.00 | 138.00 |
4 | 2 | GM | Bartel, Mateusz | POL | 2608 | 2500 | KSz Polonia Wrocław | 10.5 | 117.50 | 137.50 |
5 | 10 | IM | Marcin Tazbir | POL | 2514 | 2400 | TS Wisła Kraków | 10.5 | 116.50 | 136.50 |
24 | 42 | k | Grzegorz Słabek | POL | 2012 | 2200 | TS Wisła Kraków | 8.0 | 100.50 | 113.00 |
25 | 54 | II | Jerzy Kyć | POL | 1628 | 1800 | TS Wisła Kraków | 8.0 | 94.50 | 109.50 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 41 | 1.0 | 5283 | I+ | Łapaj, Mateusz | 2021 | 2100 | JKSz MCKiS Jaworzno |
2 | (C) | 1 | 24 | 2.0 | 5728 | FM | Gumuła, Daniel | 2290 | 2300 | JKSz MCKiS Jaworzno |
3 | (B) | 1 | 5 | 3.0 | 6123 | GM | Świercz, Dariusz | 2553 | 2500 | KSz Polonia Wrocław |
4 | (B) | 0 | 4 | 3.0 | 2036 | GM | Jaracz, Pawel | 2575 | 2500 | ŻTMS Baszta Żnin |
5 | (C) | 1 | 42 | 4.0 | 3472 | k | Grzegorz Słabek | 2012 | 2200 | TS Wisła Kraków |
6 | (C) | = | 9 | 4.5 | 2009 | GM | Cyborowski, Łukasz | 2531 | 2500 | LKS PASJONAT Dankowice |
7 | (B) | 0 | 2 | 4.5 | 2569 | GM | Bartel, Mateusz | 2608 | 2500 | KSz Polonia Wrocław |
8 | (C) | 0 | 7 | 4.5 | 2659 | GM | Gdański, Jacek | 2543 | 2500 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
9 | (B) | 1 | 18 | 5.5 | 5913 | IM | Masternak, Grzegorz | 2328 | 2400 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
10 | (C) | 1 | 17 | 6.5 | 7480 | FM | Kula, Robert | 2351 | 2300 | KS Hutnik EKO-TRAS Szczecin |
11 | (C) | 1 | 3 | 7.5 | 2022 | GM | Gajewski, Grzegorz | 2607 | 2500 | KSz Polonia Warszawa |
12 | (B) | 0 | 1 | 7.5 | 2966 | GM | Soćko, Bartosz | 2654 | 2500 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
13 | (B) | 1 | 12 | 8.5 | 5601 | IM | Bulski, Krzysztof | 2482 | 2400 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
14 | (C) | 1 | 14 | 9.5 | 2672 | GM | Grabarczyk, Mirosław | 2445 | 2500 | ŻTMS Baszta Żnin |
15 | (C) | 1 | 8 | 10.5 | 5739 | GM | Heberla, Bartłomiej | 2535 | 2500 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 11 | 0.0 | 2967 | GM | Soćko, Monika | 2487 | 2500 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
2 | (C) | 1 | 60 | 1.0 | 18200 | III | Berek, Jarosław | 0 | 1600 | Siemianowice Śląskie |
3 | (B) | 1 | 22 | 2.0 | 901 | m | Borgula, Rafał | 2314 | 2300 | ŻTMS Baszta Żnin |
4 | (C) | 1 | 17 | 3.0 | 7480 | FM | Kula, Robert | 2351 | 2300 | KS Hutnik EKO-TRAS Szczecin |
5 | (B) | 0 | 10 | 3.0 | 2998 | IM | Marcin Tazbir | 2514 | 2400 | TS Wisła Kraków |
6 | (C) | 0 | 20 | 3.0 | 3722 | FM | Tymrakiewicz, Rafal | 2319 | 2300 | LZS Goniec Kluczbork |
7 | (B) | 0 | 31 | 3.0 | 5912 | k | Masternak, Aleksander | 2194 | 2200 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
8 | (C) | 1 | 33 | 4.0 | 6161 | I++ | Turlej, Łukasz | 2139 | 2100 | UKS Pałac Młodzieży Katowice |
9 | (B) | 1 | 27 | 5.0 | 5995 | I++ | Paździora, Michał | 2250 | 2100 | LKS PASJONAT Dankowice |
10 | (C) | 1 | 34 | 6.0 | 6097 | k | Sroka, Janusz | 2114 | 2200 | TMS Roszada Gliwice |
11 | (B) | 1 | 14 | 7.0 | 2672 | GM | Grabarczyk, Mirosław | 2445 | 2500 | ŻTMS Baszta Żnin |
12 | (C) | 0 | 16 | 7.0 | 5328 | m | Krzyżanowski, Marcin | 2370 | 2300 | MKS Polonia Warszawa |
13 | (B) | = | 6 | 7.5 | 5581 | GM | Bobras, Piotr | 2545 | 2500 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
14 | (C) | 0 | 12 | 7.5 | 5601 | IM | Bulski, Krzysztof | 2482 | 2400 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
15 | (C) | = | 29 | 8.0 | 5255 | k | Obruśnik, Michał | 2224 | 2200 | KSz Silesia Racibórz |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 24 | 0.0 | 5728 | FM | Gumuła, Daniel | 2290 | 2300 | JKSz MCKiS Jaworzno |
2 | (C) | 1 | 39 | 1.0 | 2972 | k | Spicak, Krzysztof | 2054 | 2200 | UKS Jedwabnik Milanówek |
3 | (C) | 0 | 27 | 1.0 | 5995 | I++ | Paździora, Michał | 2250 | 2100 | LKS PASJONAT Dankowice |
4 | (B) | = | 23 | 1.5 | 6098 | k++ | Stachańczyk, Jacek | 2303 | 2200 | JKSz MCKiS Jaworzno |
5 | (B) | 1 | 26 | 2.5 | 2630 | k | Duch, Mariusz | 2262 | 2200 | SzUKS Gostmat 83 Gostynin |
6 | (C) | 0 | 30 | 2.5 | 5517 | k+ | Piesik, Piotr | 2208 | 2200 | UKS Hetman Częstochowa |
7 | (B) | 1 | 58 | 3.5 | 1427 | I | Pyra, Daniel | 0 | 2000 | KSz Stilon Gorzów Wlkp. |
8 | (C) | 0 | 17 | 3.5 | 7480 | FM | Kula, Robert | 2351 | 2300 | KS Hutnik EKO-TRAS Szczecin |
9 | (C) | 1 | 44 | 4.5 | 5738 | I+ | Hasiński, Krystian | 1974 | 2100 | TS Kuźnia Rybnik |
10 | (B) | 1 | 21 | 5.5 | 5845 | IM | Kruszyński, Włodzimierz | 2314 | 2400 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
11 | (B) | 0 | 18 | 5.5 | 5913 | IM | Masternak, Grzegorz | 2328 | 2400 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
12 | (C) | 0 | 32 | 5.5 | 2644 | I++ | Flak, Pawel | 2193 | 2100 | SzUKS Gostmat 83 Gostynin |
13 | (B) | 1 | 47 | 6.5 | 9917 | I | Latocha, Aleksander | 1930 | 2000 | MKSz Diagonalia Imielin |
14 | (C) | = | 33 | 7.0 | 6161 | I++ | Turlej, Łukasz | 2139 | 2100 | UKS Pałac Młodzieży Katowice |
15 | (C) | 1 | 28 | 8.0 | 1116 | m | Robak, Zbigniew | 2245 | 2300 | ŻTMS Baszta Żnin |
Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych
Katowice Giszowiec 2011-05-28/2011-05-28
Tempo gry: 3'+2
Arbiter: FA Bogdan Obrochta
M-ce | Nr | Drużyna | Fed. | Rank. | PKT | Pkt. | vs+ | Sz.1 | Sz.2 |
1 | 1 | LKS PASJONAT Dankowice | POL | 2573 | 20.0 | 35.0 | 11;6;3;14;7;10;18;8;5; | 8.0 | 9.0 |
2 | 2 | K.Sz. WASKO HetMaN Szopienice Katowice | POL | 2554 | 19.0 | 37.5 | 12;7;9;4;6;11;5;21;17; | 8.5 | 9.0 |
3 | 3 | Baszta MOS Żnin | POL | 2505 | 19.0 | 32.0 | 13;8;2;4;5;6;10;11;15; | 8.5 | 7.0 |
4 | 4 | TS Wisła Kraków | POL | 2409 | 17.0 | 33.5 | 14;9;10;17;7;13;12;6; | 9.5 | 7.5 |
TS Wisła Kraków
Przeciwnicy:
Rnd. | pKl. | W | PKT | Nr | Przeciwnik | Rank. | Klub |
1 | (C) | 4.0 | 2.0 | 14 | Pszczyńskie Stowarzyszenie Szachowe | 2030 | |
2 | (B) | 4.0 | 4.0 | 9 | Baszta MOS II Żnin | 2184 | |
3 | (C) | 2.0 | 5.0 | 1 | LKS PASJONAT Dankowice | 2573 | |
4 | (B) | 1.0 | 5.0 | 3 | Baszta MOS Żnin | 2505 | |
5 | (C) | 4.0 | 7.0 | 10 | KS 23 Górnik Czerwionka | 2155 | |
6 | (C) | 1.0 | 7.0 | 2 | K.Sz. WASKO HetMaN Szopienice Katowice | 2554 | |
7 | (B) | 4.0 | 9.0 | 17 | Chorzowskie Towarzystwo Szachowe | 1892 | |
8 | (B) | 3.0 | 11.0 | 7 | JKSz MCKiS Jaworzno | 2249 | |
9 | (C) | 4.0 | 13.0 | 13 | TMS Roszada Gliwice | 2101 | |
10 | (B) | 3.5 | 15.0 | 12 | GOSTMAT Gostynin | 2121 | |
11 | (C) | 3.0 | 17.0 | 6 | Ostrowskie Towarzystwo Szachowe | 2313 |
Wykaz zawodników drużyny
Nr | Code | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Elo | Rank. | Data ur. | R1 | R2 | R3 | R4 | R5 | R6 | R7 | R8 | R9 | R10 | R11 |
1 | 1122452 | IM | Marcin Tazbir | 2514 | 2400 | 1988-08-22 | 1 | 1 | 0 | = | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | |
2 | 1123998 | IM | Michał Skalski | 2437 | 2400 | 1985-05-08 | 1 | 1 | = | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | |
3 | 1112791 | IM | Dariusz Mikrut | 2358 | 2400 | 1979-02-17 | 1 | 1 | = | = | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | = | 1 | |
4 | 1119419 | FM | Mateusz Kuzioła | 2326 | 2300 | 1987-06-21 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | |
5 | 1105531 | k | Grzegorz Słabek | 2012 | 2200 | 1965-05-09 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 1 | 1.0 | 5416 | I+ | Wiewiora, Eneasz | 2090 | 2100 | PSSz Pszczyna |
2 | (B) | 1 | 1 | 2.0 | 901 | m | Borgula, Rafał | 2314 | 2300 | ŻTMS Baszta Żnin |
3 | (C) | 0 | 1 | 2.0 | 33553 | GM | Zhigalko, Sergei | 2679 | 2500 | LKS Pasjonat Dankowice |
4 | (B) | = | 1 | 2.5 | 21245 | GM | Maksimenko, Andrei | 2540 | 2500 | ŻTMS Baszta Żnin |
5 | (C) | 1 | 1 | 3.5 | 6173 | FM | Wałach, Marcin | 2365 | 2300 | KS 23 Górnik-Czerwionka Leszczyny |
6 | (C) | 1 | 1 | 4.5 | 2966 | GM | Soćko, Bartosz | 2654 | 2500 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
7 | (B) | 1 | 1 | 5.5 | 21179 | I++ | Szusterowski, Radosław | 2070 | 2100 | ChTS Chorzów |
8 | (B) | 1 | 1 | 6.5 | 5728 | FM | Gumuła, Daniel | 2290 | 2300 | JKSz MCKiS Jaworzno |
9 | (C) | 1 | 1 | 7.5 | 5948 | FM | Mulet, Piotr | 2321 | 2300 | TMS Roszada Gliwice |
10 | (B) | 1 | 1 | 8.5 | 2182 | I | Radecki, Krzysztof | 1948 | 2000 | |
11 | (C) | 1 | 1 | 9.5 | 6996 | FM | Janaszak, Dawid | 2352 | 2300 | OTSz Ostrów Wielkopolski |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 2 | 1.0 | 6024 | I | Polok, Rafał | 1985 | 2000 | PSSz Pszczyna |
2 | (C) | 1 | 2 | 2.0 | 1116 | m | Robak, Zbigniew | 2245 | 2300 | ŻTMS Baszta Żnin |
3 | (B) | = | 2 | 2.5 | 5551 | GM | Antoniewski, Rafal | 2598 | 2500 | LKS Pasjonat Dankowice |
4 | (C) | 0 | 2 | 2.5 | 2036 | GM | Jaracz, Pawel | 2575 | 2500 | ŻTMS Baszta Żnin |
5 | (B) | 1 | 2 | 3.5 | 5814 | k | Knopik, Krzysztof | 2175 | 2200 | KS 23 Górnik-Czerwionka Leszczyny |
6 | (B) | 0 | 2 | 3.5 | 5739 | GM | Heberla, Bartłomiej | 2535 | 2500 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
7 | (C) | 1 | 2 | 4.5 | 21178 | I | Szusterowski, Przemysław | 1913 | 2000 | ChTS Chorzów |
8 | (C) | 1 | 2 | 5.5 | 6098 | k++ | Stachańczyk, Jacek | 2303 | 2200 | JKSz MCKiS Jaworzno |
9 | (B) | 1 | 2 | 6.5 | 6097 | k | Sroka, Janusz | 2114 | 2200 | TMS Roszada Gliwice |
10 | (C) | 1 | 2 | 7.5 | 2630 | k | Duch, Mariusz | 2262 | 2200 | SzUKS Gostmat 83 Gostynin |
11 | (B) | 0 | 2 | 7.5 | 6942 | FM | Dudzinski, Piotr | 2310 | 2300 | OTSz Ostrów Wielkopolski |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 3 | 1.0 | 5411 | I | Borys, Jacek | 1989 | 2000 | PSSz Pszczyna |
2 | (B) | 1 | 3 | 2.0 | 1144 | I | Śniadecki, Jerzy | 0 | 2000 | ŻTMS Baszta Żnin |
3 | (C) | = | 3 | 2.5 | 2009 | GM | Cyborowski, Lukasz | 2531 | 2500 | LKS Pasjonat Dankowice |
4 | (B) | = | 3 | 3.0 | 2672 | GM | Grabarczyk, Miroslaw | 2445 | 2500 | ŻTMS Baszta Żnin |
5 | (C) | 1 | 3 | 4.0 | 6229 | I++ | Zawierucha, Aleksander | 2011 | 2100 | KS 23 Górnik-Czerwionka Leszczyny |
6 | (C) | 0 | 3 | 4.0 | 2659 | GM | Gdański, Jacek | 2543 | 2500 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
7 | (B) | 1 | 3 | 5.0 | 18633 | II | Faron, Rafał | 1819 | 1800 | ChTS Chorzów |
8 | (B) | 0 | 3 | 5.0 | 6008 | IM | Pinkas, Karol | 2326 | 2400 | JKSz MCKiS Jaworzno |
9 | (C) | 1 | 3 | 6.0 | 5982 | k | Ożóg, Leon | 2083 | 2200 | TMS Roszada Gliwice |
10 | (B) | = | 3 | 6.5 | 2644 | I++ | Flak, Pawel | 2193 | 2100 | SzUKS Gostmat 83 Gostynin |
11 | (C) | 1 | 3 | 7.5 | 6941 | FM | Dudzinski, Pawel | 2306 | 2300 | OTSz Ostrów Wielkopolski |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 4 | 1.0 | 5415 | I+ | Więcek, Paweł | 2054 | 2100 | PSSz Pszczyna |
2 | (C) | 1 | 4 | 2.0 | 1197 | k | Węglarz, Joanna | 1992 | 2000 | ŻTMS Baszta Żnin |
3 | (B) | 1 | 4 | 3.0 | 5917 | IM | Matlak, Marek | 2485 | 2400 | LKS Pasjonat Dankowice |
4 | (C) | 0 | 4 | 3.0 | 2063 | IM | Krysztofiak, Marcin | 2461 | 2400 | ŻTMS Baszta Żnin |
5 | (B) | 1 | 4 | 4.0 | 5897 | m | Gonsior, Monika | 2067 | 2100 | KS 23 Górnik-Czerwionka Leszczyny |
6 | (B) | 0 | 4 | 4.0 | 5601 | IM | Bulski, Krzysztof | 2482 | 2400 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
7 | (C) | 1 | 4 | 5.0 | 16707 | II | Szczecina, Kamil | 1764 | 1800 | ChTS Chorzów |
8 | (C) | 1 | 4 | 6.0 | 5172 | I+ | Siedliński, Piotr | 2078 | 2100 | JKSz MCKiS Jaworzno |
9 | (B) | 1 | 4 | 7.0 | 24353 | I | Semik, Tomasz | 1886 | 2000 | TMS Roszada Gliwice |
10 | (C) | 1 | 4 | 8.0 | 1747 | WIM | Leszner, Liliana | 2080 | 2200 | SzUKS Gostmat 83 Gostynin |
11 | (B) | 1 | 4 | 9.0 | 7282 | FM | Wlodarczyk, Oskar | 2285 | 2300 | OTSz Ostrów Wielkopolski |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | - | 0.0 | ||||||||
2 | - | 0.0 | ||||||||
3 | - | 0.0 | ||||||||
4 | - | 0.0 | ||||||||
5 | - | 0.0 | ||||||||
6 | - | 0.0 | ||||||||
7 | - | 0.0 | ||||||||
8 | - | 0.0 | ||||||||
9 | - | 0.0 | ||||||||
10 | - | 0.0 | ||||||||
11 | - | 0.0 |