2011.07.30-08.01 Puchar Polski Młodzików w szachach szybkich i błyskawicznych. Warszawa
Z Historia Wisły
Spis treści |
Wyniki szczegółowe
Puchar Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - Juniorzy do 8 lat
Warszawa, sala konferencyjna ,"Centrum Kongresowe" ul. Bobrowiecka 9 2011-08-01/2011-08-01
M-ce | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Wins | vs+ |
1 | II | Teclaf, Paweł | 1509 | 1800 | KKS Ormuzd Kartuzy | 6.5 | 24.00 | 33.50 | 6 | 30;20;11;9;2;8; |
2 | III | Golecki, Jan | 1283 | 1600 | UKS Czternastka Warszawa | 6.0 | 23.00 | 32.50 | 6 | 31;21;15;45;9;35; |
3 | III | Kozłowski, Paweł | 0 | 1600 | MKSz-MDK Białystok | 6.0 | 21.50 | 29.00 | 5 | 34;26;17;12;57; |
4 | II | Krzysztof Szczurek II | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków | 5.5 | 21.00 | 29.50 | 5 | 32;25;19;16;45; |
10 | IV | Konrad Włodarczyk | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 4.5 | 20.00 | 28.50 | 4 | 6;13;26;57 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 1 | 32 | 2.5 | PL-39518 | IV | Tomaszewicz, Jan | 0 | 1400 | UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański |
2 | w | 1 | 25 | 3.5 | PL-39271 | IV | Pełka, Michał | 0 | 1400 | ChTS Chorzów |
3 | b | 0 | 12 | 4.0 | PL-27820 | III | Mirowski, Norbert | 0 | 1600 | GKSz Hetman Pilzno |
4 | w | 1 | 19 | 4.0 | PL-30634 | III | Bujalski, Mateusz | 0 | 1600 | UKS Czternastka Warszawa |
5 | b | 1 | 16 | 4.5 | PL-39508 | III | Strzelecki, Maciej | 0 | 1600 | KSz Piątka Skierniewice |
6 | w | 1 | 45 | 5.0 | PL-39983 | IV | Jaszczuk, Hubert | 0 | 1400 | MUKS Stoczek 45 Białystok |
7 | b | = | 5 | 6.0 | PL-28793 | III | Kozłowski, Paweł | 0 | 1600 | MKSz-MDK Białystok |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 1 | 6 | 4.5 | PL-33591 | III | Suder, Jakub | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice |
2 | w | 0 | 8 | 5.0 | PL-39311 | III | Stępniowski, Jakub | 0 | 1600 | UKS SP1 Leżajsk |
3 | b | = | 10 | 2.5 | PL-39505 | III | Dybowski, Oskar | 0 | 1600 | LKSz Drakon Lublin |
4 | w | 1 | 13 | 3.0 | PL-38498 | III | Świątek, Jakub | 0 | 1600 | KSz. Javena Hańcza Suwałki |
5 | b | 1 | 26 | 3.5 | PL-30346 | IV | Moszczyński, Michał | 0 | 1400 | UKS Rotmistrz Grudziądz |
6 | w | 1 | 57 | 4.5 | PL-39545 | III | Kabaciński, Krzysztof | 0 | 1600 | UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg |
7 | b | 0 | 2 | 6.0 | PL-30638 | III | Golecki, Jan | 1283 | 1600 | UKS Czternastka Warszawa |
Puchar Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - Juniorki do 10 lat
Warszawa, sala konferencyjna ,"Centrum Kongresowe" ul. Bobrowiecka 9 2011-08-01/2011-08-01
M-ce | Kat. | Nazwisko Imię | Woj. | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. |
1 | II+ | Święch, Joanna | PK | 1600 | KSz SDK-Lotnik Mielec | 7.0 | 24.00 | 33.50 |
2 | I | Śliwicka, Alicja | KP | 1800 | UKS OPP Toruń | 6.0 | 21.00 | 31.00 |
3 | II | Cebula, Alicja | MP | 1600 | UKS Czarny Koń Olkusz | 5.5 | 19.50 | 28.50 |
15 | II | Amelia Pyzio | MP | 1600 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 21.50 | 28.00 |
48 | IV | Urszula Łukaszek | MP | 1250 | TS Wisła Kraków | 1.5 | 13.00 | 17.50 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 46 | 1.0 | PL-31029 | IV | Sławińska, Justyna | 0 | 1250 | UKS SP3 w Bogatyni |
2 | b | 0 | 3 | 4.5 | PL-31354 | II | Kaczmarska, Joanna | 1488 | 1600 | UKS MDK Otwock |
3 | w | 1 | 30 | 3.0 | PL-27714 | III | Ciesielska, Małgorzata | 0 | 1400 | GKSz Solny Grzybowo |
4 | b | 1 | 2 | 5.0 | PL-16850 | II+ | Dwilewicz, Agata | 1596 | 1600 | KSz Polonia Wrocław |
5 | w | 1 | 11 | 4.0 | PL-25643 | II | Szulc, Patrycja | 0 | 1600 | KSz Polonia Wrocław |
6 | w | 0 | 1 | 6.0 | PL-15166 | I | Śliwicka, Alicja | 1609 | 1800 | UKS OPP Toruń |
7 | b | 0 | 35 | 5.0 | PL-28237 | III | Żukowska, Aleksandra | 0 | 1400 | KSz Gryf Szczecin |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 0 | 19 | 3.0 | PL-28719 | II | Kaniowska, Anna | 0 | 1600 | KSz Stilon Gorzów Wlkp. |
2 | b | 0 | 30 | 3.0 | PL-27714 | III | Ciesielska, Małgorzata | 0 | 1400 | GKSz Solny Grzybowo |
3 | w | 0 | 42 | 3.0 | PL-33881 | IV | Młotkowska, Kinga | 0 | 1250 | UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz |
4 | b | = | 44 | 2.5 | PL-39103 | IV | Horoszczak, Natalia | 0 | 1250 | UKS Jedynka Bełchatów |
5 | + | undefined | ||||||||
6 | w | 0 | 39 | 3.5 | PL-29343 | III | Drewnikowska, Aleksandra | 0 | 1400 | UKS Smecz Konin |
7 | b | 0 | 48 | 2.5 | IV | Jajczak, Katarzyna | 0 | 1250 | UKS Piątka Wieluń |
Puchar Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Juniorzy do 8 lat
Warszawa, sala konferencyjna ,"Centrum Kongresowe" ul. Bobrowiecka 9 2011-07-30/2011-07-31
M-ce | Tytuł | Nazwisko Imię | Woj. | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Wins |
1 | II | Teclaf, Paweł | PO | 1800 | KKS Ormuzd Kartuzy | 8.5 | 40.00 | 49.50 | 8 |
2 | III | Golecki, Jan | MA | 1600 | UKS Czternastka Warszawa | 7.0 | 40.00 | 51.50 | 7 |
3 | III | Poziomkowski, Szymon | MA | 1600 | MAZSzach w Warszawie | 7.0 | 39.50 | 51.00 | 7 |
10 | II | Krzysztof Szczurek II | MP | 1800 | TS Wisła Kraków | 6.0 | 36.50 | 47.00 | 5 |
17 | IV | Konrad Włodarczyk | 1400 | TS Wisła Kraków | 5.5 | 35.50 | 46.00 | 4 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 1 | 35 | 5.0 | PL-39557 | IV | Ptak, Radosław | 0 | 1400 | |
2 | w | 1 | 24 | 4.0 | PL-39518 | IV | Tomaszewicz, Jan | 0 | 1400 | |
3 | b | 0 | 18 | 6.5 | PL-33591 | III | Suder, Jakub | 0 | 1600 | MLKSZ Myślenice |
4 | w | = | 6 | 6.0 | PL-26360 | III | Stopa, Dawid | 0 | 1600 | GKSz Hetman Pilzno |
5 | b | 0 | 4 | 6.5 | PL-33657 | III | Ogłaza, Oskar | 0 | 1600 | PUKS Rodło Opole |
6 | w | = | 59 | 4.5 | PL-39947 | V | Ciesielski, Maciej | 0 | 1200 | KSz Piątka Skierniewice |
7 | b | 1 | 32 | 4.5 | PL-39271 | IV | Pełka, Michał | 0 | 1400 | ChTS Chorzów |
8 | w | 1 | 20 | 5.0 | PL-31058 | III | Lewicki, Kacper | 0 | 1600 | UKS Szachylice Chylice |
9 | b | 1 | 30 | 5.0 | PL-30315 | IV | Żeleźniak, Maksymilian | 0 | 1400 | UKS Iskra Piła |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 1 | 61 | 5.0 | PL-39502 | V | Wolaniecki, Patryk | 0 | 1200 | AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin |
2 | w | = | 4 | 6.5 | PL-33657 | III | Ogłaza, Oskar | 0 | 1600 | PUKS Rodło Opole |
3 | b | 0 | 6 | 6.0 | PL-26360 | III | Stopa, Dawid | 0 | 1600 | GKSz Hetman Pilzno |
4 | w | 1 | 49 | 4.0 | PL-40585 | IV | Kutyło, Konrad | 0 | 1400 | UMKSz. Jaćwież Suwałki |
5 | b | = | 38 | 4.0 | PL-39334 | IV | Rogala, Miłosz | 0 | 1400 | GKSz Solny Grzybowo |
6 | w | = | 46 | 4.0 | IV | Łosicki, Daniel | 0 | 1400 | MUKS Gambit w Międzyrzecu Podlaskim | |
7 | b | 1 | 59 | 4.5 | PL-39947 | V | Ciesielski, Maciej | 0 | 1200 | KSz Piątka Skierniewice |
8 | w | 1 | 47 | 5.5 | PL-30347 | IV | Dudziński, Adam | 0 | 1400 | UKS Rotmistrz Grudziądz |
9 | b | 0 | 11 | 7.0 | PL-32213 | III | Poziomkowski, Szymon | 0 | 1600 | MAZSzach w Warszawie |
Puchar Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Juniorki do 10 lat
M-ce | Tytuł | Nazwisko Imię | Woj. | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Wins |
1 | II+ | Frej, Zofia | DS | 1600 | MUKS MDK Śródmieście Wrocław | 7.5 | 41.00 | 52.50 | 6 |
2 | I | Śliwicka, Alicja | KP | 1800 | UKS OPP Toruń | 7.0 | 38.50 | 50.00 | 6 |
3 | II+ | Dwilewicz, Agata | DS | 1600 | KSz Polonia Wrocław | 6.5 | 39.50 | 49.50 | 6 |
28 | II | Amelia Pyzio | MP | 1600 | TS Wisła Kraków | 4.5 | 35.00 | 44.50 | 4 |
43 | IV | Urszula Łukaszek | MP | 1250 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 22.50 | 30.50 | 3 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 52 | 4.0 | PL-33493 | IV | Zamarska, Sylwia | 0 | 1250 | MUKS SZS Cieszyn |
2 | b | 0 | 5 | 6.5 | PL-30372 | II+ | Karłyk, Maria | 0 | 1600 | ŻKSz Żary |
3 | w | = | 46 | 4.0 | IV | Stanek, Magdalena | 0 | 1250 | UKS Czarny Koń Olkusz | |
4 | b | 1 | 34 | 5.0 | PL-30096 | III | Szeląg, Zuzanna | 0 | 1400 | LKS Chrobry Gniezno |
5 | w | 0 | 1 | 7.0 | PL-15166 | I | Śliwicka, Alicja | 1609 | 1800 | UKS OPP Toruń |
6 | b | 1 | 57 | 3.0 | PL-28083 | III | Guła, Agnieszka | 0 | 1400 | KSz SDK-Lotnik Mielec |
7 | b | 0 | 13 | 5.5 | PL-28719 | II | Kaniowska, Anna | 0 | 1600 | KSz Stilon Gorzów Wlkp. |
8 | w | 1 | 33 | 4.5 | PL-27575 | III | Raducka, Anna | 0 | 1400 | PTC Pabianice |
9 | b | 0 | 22 | 5.5 | PL-33977 | II | Kostecka, Marika | 0 | 1600 | UMKS Na Pięterku Poznań |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 0 | 17 | 6.0 | PL-32351 | II | Guzik, Natalia | 0 | 1600 | UKS Piątka Wieluń |
2 | b | 0 | 15 | 3.0 | PL-26314 | II | Partyka, Justyna | 0 | 1600 | STMGK Strzelce Krajeńskie |
3 | w | 0 | 3 | 5.0 | PL-31354 | II | Kaczmarska, Joanna | 1488 | 1600 | UKS MDK Otwock |
4 | b | 0 | 48 | 3.0 | PL-38185 | IV | Łukaszewska, Magdalena | 0 | 1250 | UKS Żak Łomża |
5 | w | 1 | 47 | 2.5 | IV | Jajczak, Katarzyna | 0 | 1250 | UKS Piątka Wieluń | |
6 | b | 0 | 55 | 3.0 | PL-31123 | V | Steinke, Katarzyna | 0 | 1100 | UMKS Na Pięterku Poznań |
7 | + | undefined | ||||||||
8 | w | 1 | 51 | 3.0 | PL-33728 | IV | Krawczyk, Maria | 0 | 1250 | CKiS Skawina |
9 | b | 1 | 41 | 3.0 | PL-24936 | III | Kalinowska, Alicja | 0 | 1400 | KSz Polonia Wrocław |