2011.09.25, XIII Turniej Szachowy o Puchar Starosty Krakowskiego
Z Historia Wisły
Wyniki
- 3. miejsce - Marcin Tazbir;
- 1. miejsce - (juniorzy) Krzysztof Szczurek;
- 4. miejsce - (juniorzy) Hubert Musiał;
XII Powiatowy Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Starosty Krakowskiego
Zabierzów 2011-09-25/2011-09-25
Tempo gry: P'15
Organizator: Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. |
1 | 1 | GM | Jakubiec, Artur | POL | 2528 | 2500 | TKKF Drogowiec Kraków | 8.5 | 42.00 | 54.50 | 8 |
2 | 6 | FM | Shilov, Sergej | POL | 2188 | 2300 | Ukraina | 8.0 | 43.50 | 55.00 | 8 |
3 | 2 | IM | Tazbir, Marcin | POL | 2520 | 2400 | TS Wisła Kraków | 7.5 | 44.00 | 57.50 | 7 |
4 | 3 | k++ | Barski, Radosław | POL | 2255 | 2200 | TS Wisła Kraków | 7.0 | 40.00 | 51.50 | 7 |
12 | 19 | II | Szczurek, Krzysztof | POL | 1629 | 1800 | TS Wisła Kraków | 6.0 | 31.00 | 40.00 | 6 |
25 | 40 | IV | Musiał, Hubert | POL | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 29.50 | 38.00 | 5 |
32 | 33 | III | Peszkowski, Radosław | POL | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | 4.5 | 29.00 | 39.00 | 4 |
52 | 39 | IV | Klimczyk, Krzysztof | POL | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 3.0 | 25.50 | 32.00 | 2 |
54 | 47 | V | Dziaduła, Mikołaj | POL | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków | 3.0 | 22.00 | 28.00 | 3 |
58 | 57 | Szczurek, Małgorzata | POL | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | 1.5 | 23.00 | 29.00 | 1 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 31 | 1.0 | III | Szarota, Marcin | 0 | 1600 | Sandecja Nowy Sącz | |
2 | (C) | 1 | 17 | 2.0 | 24355 | II | Kuciel, Piotr | 1678 | 1800 | MPZSzach Kraków |
3 | (B) | 1 | 9 | 3.0 | 3449 | I | Przewoźnik, Emil | 2012 | 2000 | Olkusz |
4 | (C) | 1 | 5 | 4.0 | 2557 | WIM | Jakubiec, Edyta | 2215 | 2200 | TKKF Drogowiec Kraków |
5 | (B) | = | 1 | 4.5 | 2694 | GM | Jakubiec, Artur | 2528 | 2500 | TKKF Drogowiec Kraków |
6 | (C) | 1 | 4 | 5.5 | 3339 | k | Gbyl, Andrzej | 2247 | 2200 | KKSz Kraków |
7 | (B) | 1 | 3 | 6.5 | 3268 | k++ | Radosław Barski | 2255 | 2200 | TS Wisła Kraków |
8 | (C) | 0 | 6 | 6.5 | 38169 | FM | Shilov, Sergej | 2188 | 2300 | Ukraina |
9 | (B) | 1 | 13 | 7.5 | 23061 | II | Kowalewski, Władysław | 1758 | 1800 | KKSz Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 32 | 1.0 | 28095 | III | Dulak, Karol | 0 | 1600 | KSz SDK-Lotnik Mielec |
2 | (B) | 1 | 20 | 2.0 | 19409 | II | Kowacz, Agnieszka | 1451 | 1600 | JKSz MCKiS Jaworzno |
3 | (C) | 1 | 13 | 3.0 | 23061 | II | Kowalewski, Władysław | 1758 | 1800 | KKSz Kraków |
4 | (B) | 0 | 6 | 3.0 | 38169 | FM | Shilov, Sergej | 2188 | 2300 | Ukraina |
5 | (C) | 1 | 26 | 4.0 | 28423 | II | Madej, Roman | 0 | 1800 | MKS KSOS Kraków |
6 | (B) | 1 | 11 | 5.0 | 6158 | I | Tomanek, Jerzy | 1828 | 2000 | PSSz Pszczyna |
7 | (C) | 0 | 2 | 5.0 | 2998 | IM | Marcin Tazbir | 2520 | 2400 | TS Wisła Kraków |
8 | (B) | 1 | 18 | 6.0 | 23249 | II | Lis, Mateusz | 1674 | 1800 | UKS Czarny koń Olkusz |
9 | (C) | 1 | 8 | 7.0 | 3439 | k | Piskorz, Henryk | 2101 | 2200 | TKKF Drogowiec Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 46 | 1.0 | V | Baster, Dawid | 0 | 1200 | Brzoskwinia | |
2 | (B) | 0 | 4 | 1.0 | 3339 | k | Gbyl, Andrzej | 2247 | 2200 | KKSz Kraków |
3 | (C) | 1 | 35 | 2.0 | 41634 | III | Budkiewicz, Aleksandra | 0 | 1400 | UKS Goniec Staniątki |
4 | (B) | 1 | 37 | 3.0 | 31177 | III | Misiewicz, Natalia | 0 | 1400 | UKS Goniec Staniątki |
5 | (C) | 0 | 8 | 3.0 | 3439 | k | Piskorz, Henryk | 2101 | 2200 | TKKF Drogowiec Kraków |
6 | (C) | 0 | 9 | 3.0 | 3449 | I | Przewoźnik, Emil | 2012 | 2000 | Olkusz |
7 | (B) | 1 | 32 | 4.0 | 28095 | III | Dulak, Karol | 0 | 1600 | KSz SDK-Lotnik Mielec |
8 | (B) | 1 | 56 | 5.0 | Pogan, Stanisław | 0 | 1000 | Rudawa | ||
9 | (C) | 1 | 22 | 6.0 | 28806 | II | Ochowicz, Jakub | 1386 | 1800 | UKS Czarny koń Olkusz |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 1 | 0.0 | 2694 | GM | Jakubiec, Artur | 2528 | 2500 | TKKF Drogowiec Kraków |
2 | (C) | = | 27 | 0.5 | 40477 | II | Klimczyk, Janusz | 0 | 1800 | Kraków |
3 | (B) | 1 | 57 | 1.5 | Małgorzata Szczurek | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
4 | (C) | 0 | 10 | 1.5 | 17194 | I | Marczuk, Dominik | 1938 | 2000 | KKSz Kraków |
5 | (B) | 1 | 46 | 2.5 | V | Baster, Dawid | 0 | 1200 | Brzoskwinia | |
6 | (C) | 0 | 25 | 2.5 | 25777 | II | Krawczyk, Piotr | 0 | 1800 | CKiS Skawina |
7 | (C) | 0 | 43 | 2.5 | IV | Szarota, Miłosz | 0 | 1400 | Sandecja Nowy Sącz | |
8 | (B) | 1 | 55 | 3.5 | Szarota, Robert | 0 | 1000 | Sandecja Nowy Sącz | ||
9 | (B) | 1 | 38 | 4.5 | 41635 | IV | Jaśkowiec, Piotr | 0 | 1400 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 14 | 0.0 | 3340 | I | Gbyl, Władysław | 1725 | 2000 | Klucze |
2 | (C) | 0 | 55 | 0.0 | Szarota, Robert | 0 | 1000 | Sandecja Nowy Sącz | ||
3 | (B) | = | 52 | 0.5 | Janik, Arkadiusz | 0 | 1000 | Brzoskwinia | ||
4 | (C) | 1 | 57 | 1.5 | Małgorzata Szczurek | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
5 | (B) | 0 | 40 | 1.5 | IV | Hubert Musiał | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | |
6 | (C) | 1 | 46 | 2.5 | V | Baster, Dawid | 0 | 1200 | Brzoskwinia | |
7 | (B) | = | 36 | 3.0 | III | Mucha, Marta | 0 | 1400 | UKS SP8 Chrzanów | |
8 | (C) | 0 | 29 | 3.0 | 31035 | II | Wierzbicka, Weronika | 0 | 1600 | CKiS Skawina |
9 | (B) | 0 | 21 | 3.0 | 29926 | III | Adamczyk, Paweł | 1401 | 1600 | MKS Babia Góra Lipnica Wielka |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 8 | 0.0 | 3439 | k | Piskorz, Henryk | 2101 | 2200 | TKKF Drogowiec Kraków |
2 | (B) | 1 | 53 | 1.0 | Szarota, Jarosław | 0 | 1000 | Sandecja Nowy Sącz | ||
3 | (C) | 0 | 20 | 1.0 | 19409 | II | Kowacz, Agnieszka | 1451 | 1600 | JKSz MCKiS Jaworzno |
4 | (B) | 0 | 56 | 1.0 | Pogan, Stanisław | 0 | 1000 | Rudawa | ||
5 | (C) | 1 | 39 | 2.0 | IV | Krzysztof Klimczyk | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | |
6 | (B) | 0 | 24 | 2.0 | 3140 | II+ | Hebdaś, Ryszard | 0 | 1800 | KKSz Kraków |
7 | (C) | 1 | 59 | 3.0 | Bożek, Maciej | 0 | 1000 | Bolechowice | ||
8 | (B) | 1 | 35 | 4.0 | 41634 | III | Budkiewicz, Aleksandra | 0 | 1400 | UKS Goniec Staniątki |
9 | (C) | 1 | 14 | 5.0 | 3340 | I | Gbyl, Władysław | 1725 | 2000 | Klucze |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 17 | 0.0 | 24355 | II | Kuciel, Piotr | 1678 | 1800 | MPZSzach Kraków |
2 | (C) | 0 | 59 | 0.0 | Bożek, Maciej | 0 | 1000 | Bolechowice | ||
3 | (B) | 1 | 51 | 1.0 | Bożek, Kacper | 0 | 1000 | Bolechowice | ||
4 | (C) | 0 | 23 | 1.0 | 598 | I | Franek, Mieczyslaw | 0 | 2000 | Brzezie |
5 | (B) | 0 | 48 | 1.0 | Feluś, Jan | 0 | 1000 | |||
6 | (C) | 0 | 54 | 1.0 | 38990 | Adamczyk, Stanisław | 0 | 1000 | Mks Babia Góra | |
7 | (B) | 0 | 46 | 1.0 | V | Baster, Dawid | 0 | 1200 | Brzoskwinia | |
8 | (C) | 1 | 60 | 2.0 | Orkisz, Kalina | 0 | 1000 | Bolechowice | ||
9 | (B) | 1 | 50 | 3.0 | Orkisz, Jakub | 0 | 1000 | Bolechowice |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | = | 27 | 0.5 | 40477 | II | Klimczyk, Janusz | 0 | 1800 | Kraków |
2 | (C) | 0 | 58 | 0.5 | Rozmus, Jan | 0 | 1000 | |||
3 | (C) | 0 | 33 | 0.5 | 31099 | III | Radosław Peszkowski | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
4 | (B) | 0 | 39 | 0.5 | IV | Krzysztof Klimczyk | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | |
5 | (C) | 0 | 53 | 0.5 | Szarota, Jarosław | 0 | 1000 | Sandecja Nowy Sącz | ||
6 | (B) | 0 | 59 | 0.5 | Bożek, Maciej | 0 | 1000 | Bolechowice | ||
7 | (C) | 0 | 60 | 0.5 | Orkisz, Kalina | 0 | 1000 | Bolechowice | ||
8 | (B) | 1 | 50 | 1.5 | Orkisz, Jakub | 0 | 1000 | Bolechowice | ||
9 | (C) | 0 | 51 | 1.5 | Bożek, Kacper | 0 | 1000 | Bolechowice |