2011.11.15 Piłkarze Wisły w Zespole Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 1 w Krakowie

Z Historia Wisły

Powrót do szkoły

15-11-2011 17:00

Tuż po obiedzie Radosław Sobolewski, Łukasz Garguła oraz Rafał Boguski udali się na spotkanie do Zespołu Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 1 w Krakowie. Dodatkowo na specjalne życzenie dyrekcji zaproszeni zostali również dwaj absolwenci tejże szkoły: Daniel Brud i Michał Czekaj – wzbudziło to jeszcze większe emocje i radość wśród uczniów.

Gorący doping najlepszych kibiców w Polsce trwał od początku do końca spotkania. Mógł się o tym przekonać nawet nasz fotograf, który, kiedy został przedstawiony, od 300 osób usłyszał gromkie powitanie: „Daniel! Gołda!”. Sala gimnastyczna, niestety, nie pomieściła wszystkich chętnych, jednak niespotykana atmosfera z pewnością odczuwalna była w najdalszym zakątku szkoły, nawet tam, gdzie trwały w tym czasie lekcje.

Przeprowadzone konkursy sprawnościowe, w których ujawnione zostały talenty bramkarskie oraz kobiecej piłki nożnej, a także konkurs wiedzy na temat Wisły Kraków i jej historii spowodowały zachwyt oraz podziw u naszych piłkarzy. Podczas spotkania miało miejsce jeszcze jedno zabawne zdarzenie. Do stolika, gdzie siedzieli piłkarze, podszedł jeden z uczniów. Kiedy kapitan Białej Gwiazdy, Radosław Sobolewski, chciał mu podać pocztówkę z podpisem, usłyszał: „Ja przyszedłem po ciastko...”.

Odwiedziny na pewno pozostaną na długi czas w pamięci wszystkich jego uczestników, lecz już w niedzielę będzie możliwość kolejnego wspólnego spotkania i fantastycznego dopingu - serdecznie tym razem my zapraszamy na mecz z Górnikiem Zabrze.

Biuro Prasowe Wisły Kraków
Źródło: wisla.krakow.pl

Galeria