2011.11.23 Piłkarze Wisły w Szkole Podstawowej nr 58

Z Historia Wisły

Wiślacy w krakowskiej podstawówce

Data publikacji: 23-11-2011 19:00

Dzisiejsza wizyta na długo pozostanie w pamięci naszych piłkarzy, a to za sprawą wielkiego zamiłowania uczniów Szkoły Podstawowej nr 58 do Wisły Kraków - każdy z nich godnie prezentował Białą Gwiazdę na swojej piersi, a dodatkowo dojeżdżając do szkoły można było zobaczyć piękne wiślackie graffiti.

Uroczyste przywitanie pokazało jak od najmłodszych lat rośnie zarówno przywiązanie do Klubu, jak i radość z możliwości bliskiego spotkania z ulubionymi zawodnikami. Pytania skierowane do Filipa Kurto, Maora Meliksona oraz Juniora Diaza mogłyby trwać godzinami - każdy chciał o coś spytać - nawet kilkukrotnie - oczywiście zawodnicy Białej Gwiazdy z uśmiechem na twarzy odpowiedzieli na każde z nich, po mino tego, że często były one bardzo trudne i wymagające chwili zastanowienia.

Niesamowite i godne naśladowania wsparcie oraz doping dla uczestników przeprowadzonych konkursów, zaprezentowali ich koledzy i koleżanki, którzy to żywiołowo reagowali na popisy swoich rówieśników. Z każdą minutą emocje rosły i eksplodowały w momencie zaproszenia uczestników do wspólnego zdjęcia - wszyscy chcieli znaleźć się blisko Maora, Juniora i Filipa. Na szczęście opanowanie organizatorów oraz samych zawodników umożliwiło szybko i sprawnie ustawić się tak, aby każdy mógł być w pełni zadowolony z pamiątkowej fotografii.

Podczas wizyty na ręce SKWK przekazane zostały maskotki zebrane w ramach akcji "Z MISIEM I SZALIKIEM ZMIERZMY SIĘ Z GÓRNIKIEM" - serdecznie dziękujemy.

Wojciech Grzywa
Dział Marketingu Wisła Kraków SA
Źródło: wisla.krakow.pl