2011.11.26-27, II Mikołajkowy Turniej Szachowy, Myślenice
Z Historia Wisły
Spis treści |
Wyniki
- 1. miejsce - Hubert Musiał (Grupa B2)
- 3. miejsce - Krzysztof Szczurek (Grupa A);
- 9. miejsce - Radosław Radoń (Grupa C);
- 11 miejsce - Amelia Pyzio (Grupa A).
Grupa A
1996 i młodsi z rank.=>1600
II Mikołajowy Turniej Szachowy
MOKiS Myślenice 2011-11-26/2011-11-27
Tempo gry: P'60
Organizator: Myślenicki Klub Szachowy
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. | Ruz | Norma |
1 | 4 | I | Szpar, Miłosz | 1574 | 1574 | 5.5 | 19.00 | 27.00 | 4 | 22.0 | 1922 | |
2 | 5 | II | Gumularz, Szymon | 1520 | 1800 | 5.5 | 18.00 | 26.00 | 4 | 20.5 | 1922 | |
3 | 2 | II | Szczurek, Krzysztof | 1607 | 1800 | 5.0 | 19.50 | 27.50 | 4 | 20.5 | 1872 | |
4 | 6 | II | Staroń, Mateusz | 0 | 1800 | 4.0 | 20.50 | 28.50 | 2 | 17.0 | 1772 | |
5 | 10 | II | Kucharska, Honorata | 0 | 1600 | 4.0 | 18.00 | 25.00 | 4 | 13.0 | 1682 | |
6 | 3 | II | Skowronek, Dawid | 1598 | 1800 | 3.5 | 19.50 | 26.50 | 3 | 17.5 | 1722 | |
7 | 1 | II | Jagła, Artur | 1662 | 1800 | 3.0 | 19.50 | 26.50 | 2 | 13.5 | 1626 | |
8 | 8 | II+ | Święch, Joanna | 0 | 1600 | 3.0 | 18.50 | 25.50 | 3 | 12.0 | 1622 | |
9 | 11 | III | Szarota, Marcin | 0 | 1600 | 3.0 | 15.50 | 22.50 | 2 | 11.5 | 1572 | |
10 | 7 | II | Gaj, Szymon | 0 | 1800 | 3.0 | 14.00 | 19.50 | 2 | 10.5 | 1625 | |
11 | 9 | II | Pyzio, Amelia | 0 | 1600 | 1.5 | 14.50 | 20.50 | 1 | 4.0 | 1475 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 8 | 1.0 | II+ | Święch, Joanna | 0 | 1600 | LKSz GCKiP Czarna | |
2 | (B) | 1 | 3 | 2.0 | 26500 | II | Skowronek, Dawid | 1598 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
3 | (C) | = | 4 | 2.5 | I | Szpar, Miłosz | 1574 | 1574 | Staroniwa Rzeszów | |
4 | (B) | 0 | 5 | 2.5 | 29659 | II | Szymon Gumularz | 1520 | 1800 | |
5 | (C) | 1 | 10 | 3.5 | 23286 | II | Kucharska, Honorata | 0 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
6 | (B) | = | 6 | 4.0 | 21586 | II | Staroń, Mateusz | 0 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
7 | (C) | 1 | 1 | 5.0 | 28951 | II | Jagła, Artur | 1662 | 1800 | MLKSz Myślenice |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 3 | 0.0 | 26500 | II | Skowronek, Dawid | 1598 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
2 | (B) | 0 | 12 | 0.0 | 26958 | III | Kasprzyk, Maciej | 0 | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
3 | (C) | 0 | 8 | 0.0 | II+ | Święch, Joanna | 0 | 1600 | LKSz GCKiP Czarna | |
4 | (C) | 0 | 7 | 0.0 | II | Gaj, Szymon | 0 | 1800 | RzKSz Rzeszów | |
5 | (B) | 1 | 11 | 1.0 | III | Szarota, Marcin | 0 | 1600 | Sandecja Nowy Sącz | |
6 | (B) | = | 1 | 1.5 | 28951 | II | Jagła, Artur | 1662 | 1800 | MLKSz Myślenice |
7 | (C) | 0 | 10 | 1.5 | 23286 | II | Kucharska, Honorata | 0 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
Grupa B
1996 i młodsi rank. 1400 lub 1600
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. | Ruz | Norma |
1 | 1 | III | Antos, Michał | POL | 0 | 1600 | CKiS Skawina | 6.5 | 19.50 | 26.50 | 6 | 26.5 | 1850 | II |
2 | 4 | III | Piwowarczyk, Arkadiusz | POL | 0 | 1600 | CKiS Skawina | 5.5 | 20.50 | 30.50 | 5 | 20.0 | 1725 | |
3 | 3 | III | Dulak, Karol | POL | 0 | 1600 | LKSz GCKiP Czarna | 5.5 | 20.00 | 29.50 | 4 | 23.0 | 1725 | |
21 | 12 | IV | Antoni Kowalik | POL | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 0.5 | 13.50 | 19.50 | 0 | 3.5 | 1240 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | = | 6 | 0.5 | III | Szybowski, Tomasz | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka | |
2 | (B) | 0 | 5 | 0.5 | III | Bednarek, Filip | 0 | 1600 | KKSz Kraków | |
3 | (B) | 0 | 19 | 0.5 | IV | Flach, Rajmund | 0 | 1400 | KKSz Kraków | |
4 | (C) | 0 | 16 | 0.5 | IV | Dziadkowiec, 2 Michał | 0 | 1400 | UKS Konik Pcim | |
5 | - | 0.5 | ||||||||
6 | - | 0.5 | ||||||||
7 | - | 0.5 |
Grupa B1
2001 i młodsi z rankingiem 1600
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | S.B. | vs+ | Ruz | Norma | ||
1 | 4 | II | Gawor, Jan Paweł | 0 | 1800 | MKS MOS Wieliczka | 5.5 | 16.75 | 5;7;1;2;8; | 1825 | |||
2 | 7 | III | Suder, Jakub | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice | 5.5 | 14.75 | 2;5;6;8;1; | 1825 | II | ||
3 | 3 | III | Ogłaza, Oskar | 0 | 1600 | PUKS Rodło Opole | 4.5 | 13.00 | 6;1;2; | 1725 | |||
6 | 8 | III | Radosław Peszkowski | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | 3.0 | 8.25 | 2;3; | 1575 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 1 | 0.0 | 29660 | III | Piwowarczyk, Bartłomiej | 0 | 1600 | CKiS Skawina |
2 | (B) | = | 5 | 0.5 | 27230 | III | Gunajew, Jan | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
3 | (C) | 1 | 2 | 1.5 | 38937 | III | Róg, Szymon | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
4 | (B) | = | 6 | 2.0 | 28782 | II | Budkiewicz, Magdalena | 0 | 1600 | UKS GONIEC Staniątki |
5 | (C) | 1 | 3 | 3.0 | 33657 | III | Ogłaza, Oskar | 0 | 1600 | PUKS Rodło Opole |
6 | (B) | 0 | 7 | 3.0 | 33591 | III | Suder, Jakub | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice |
7 | (C) | 0 | 4 | 3.0 | 27815 | II | Gawor, Jan Paweł | 0 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
Grupa B2
2001 i młodsi z rankingiem 1400
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. | Ruz | Norma |
1 | 4 | IV | Hubert Musiał | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 6.5 | 18.50 | 24.50 | 6 | 26.5 | 1700 | III |
2 | 3 | III | Mytych, Wiktoria | 0 | 1400 | TSz Skoczek Sędziszów Małopolski | 5.0 | 20.00 | 27.00 | 5 | 21.0 | 1550 | |
3 | 6 | IV | Pietrzak, Tomasz | 0 | 1400 | MLKSz Myślenice | 5.0 | 15.00 | 22.00 | 5 | 18.0 | 1550 | III |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 9 | 1.0 | 38216 | IV | Wrona, Florian | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
2 | (B) | 1 | 5 | 2.0 | IV | Salawa, Wiktor | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka | |
3 | (C) | 1 | 3 | 3.0 | 25520 | III | Mytych, Wiktoria | 0 | 1400 | TSz Skoczek Sędziszów Małopolski |
4 | (B) | 1 | 6 | 4.0 | IV | Pietrzak, Tomasz | 0 | 1400 | MLKSz Myślenice | |
5 | (C) | = | 7 | 4.5 | 41449 | IV | Krzysztofek, Bartosz | 0 | 1400 | UKS GONIEC Staniątki |
6 | (B) | 1 | 8 | 5.5 | IV | Szarota, Jakub | 0 | 1400 | Sandecja Nowy Sącz | |
7 | (B) | 1 | 1 | 6.5 | 28615 | III | Mazgaj, Julia | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
Grupa C
bez ogr. wiekowych z rank.<=1800
MOKiS Myślenice 2011-11-26/2011-11-27
Tempo gry: P'60
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. | Ruz | Norma |
1 | 3 | II+ | Mytych, Rafał | 0 | 1800 | TSz Skoczek Sędziszów Małopolski | 6.0 | 19.00 | 27.00 | 5 | 26.0 | 1675 | |
2 | 8 | V | Burek, Marcin | 0 | 1200 | Mordarka | 5.5 | 18.50 | 27.00 | 5 | 19.0 | 1675 | III |
3 | 4 | III | Kaczor, Józef | 0 | 1600 | WDK Głogoczów | 4.5 | 18.50 | 25.00 | 3 | 17.5 | 1500 | |
9 | 9 | V | Radosław Radoń | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków | 3.0 | 20.00 | 27.50 | 2 | 12.0 | 1372 | IV |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 4 | 0.0 | III | Kaczor, Józef | 0 | 1600 | WDK Głogoczów | |
2 | (C) | 0 | 6 | 0.0 | IV | Gumularz, Krzysztof | 0 | 1400 | Sułkowice | |
3 | - | + | 1.0 | |||||||
4 | (B) | 1 | 5 | 2.0 | IV | Ślósarz, Jakub | 0 | 1400 | MLKSz Myślenice | |
5 | (C) | 1 | 1 | 3.0 | II | Płatek, Adam | 1741 | 1800 | MLKSz Myślenice | |
6 | (B) | 0 | 3 | 3.0 | 23632 | II+ | Mytych, Rafał | 0 | 1800 | TSz Skoczek Sędziszów Małopolski |
7 | (C) | 0 | 8 | 3.0 | V | Burek, Marcin | 0 | 1200 | Mordarka |
Grupa E
2000 i młodsi z rankingiem <=1250
MOKiS Myślenice 2011-11-27/2011-11-27
Tempo gry: P'30
Organizator: Myślenicki Klub Szachowy
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. | Ruz | Norma |
1 | 10 | V | Kromka, Jacek | 0 | 1200 | WDK Głogoczów | 6.0 | 21.00 | 29.50 | 5 | 23.0 | 1407 | IV |
2 | 3 | V | Dziadkowiec, 1 Michał | 0 | 1200 | UKS Konik Pcim | 5.5 | 21.50 | 28.50 | 5 | 22.0 | 1338 | IV |
3 | 7 | V | Kromka, Jakub | 0 | 1200 | WDK Głogoczów | 5.0 | 23.50 | 32.00 | 5 | 25.0 | 1282 | IV |
11 | 1 | IV | Urszula Łukaszek | 0 | 1250 | TS Wisła Kraków | 3.5 | 21.00 | 30.00 | 3 | 17.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 13 | 1.0 | Nalepa, Jan | 0 | 1000 | SP 4 Myślenice | ||
2 | (C) | 1 | 6 | 2.0 | 29921 | V | Wątorczyk, Szymon | 0 | 1200 | MKS Babia Góra |
3 | (B) | 0 | 23 | 2.0 | Daniek, Rafał | 0 | 1000 | Droginia | ||
4 | (C) | = | 10 | 2.5 | V | Kromka, Jacek | 0 | 1200 | WDK Głogoczów | |
5 | (B) | 0 | 8 | 2.5 | V | Szlachetka, Dominik | 0 | 1200 | MLKSz Myślenice | |
6 | (C) | 1 | 9 | 3.5 | V | Kamiński, Piotr | 0 | 1200 | MLKSz Myślenice | |
7 | (B) | 0 | 3 | 3.5 | V | Dziadkowiec, 1 Michał | 0 | 1200 | UKS Konik Pcim |
Grupa F
2003 i młodsi z rankingiem <=1250
MOKiS Myślenice 2011-11-27/2011-11-27
Tempo gry: P'30
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. | Ruz | Norma |
1 | 6 | V | Haładus, Adam | 0 | 1200 | ChTS Chorzów | 6.0 | 21.00 | 30.00 | 6 | 27.0 | 1419 | IV |
2 | 33 | Celarek, Mateusz | 0 | 1000 | Trzebińskie Centrum Kultury | 6.0 | 20.50 | 29.00 | 6 | 25.0 | 1407 | IV | |
3 | 1 | IV | Grochot, Klara | 0 | 1250 | UKS Goniec Staniątki | 6.0 | 19.00 | 27.00 | 6 | 22.0 | 1382 | |
6 | 16 | V | Kajetan Kuszlik | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 25.50 | 34.50 | 5 | 25.0 | 1313 | IV |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 38 | 1.0 | Szafraniec, Katarzyna | 0 | 1000 | WDK Głogoczów | ||
2 | (B) | 1 | 1 | 2.0 | IV | Grochot, Klara | 0 | 1250 | UKS Goniec Staniątki | |
3 | (C) | 1 | 7 | 3.0 | V | Szymski, Hubert | 0 | 1200 | MLKSz Myślenice | |
4 | (B) | 1 | 9 | 4.0 | V | Paś, Patryk | 0 | 1200 | UKS Goniec Staniątki | |
5 | (C) | 1 | 33 | 5.0 | Celarek, Mateusz | 0 | 1000 | Trzebińskie Centrum Kultury | ||
6 | (C) | 0 | 6 | 5.0 | V | Haładus, Adam | 0 | 1200 | ChTS Chorzów | |
7 | (B) | 0 | 3 | 5.0 | IV | Gaj, Magdalena | 0 | 1250 | Przeworsk |