2011.12.18 Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa WKS Wawel
Z Historia Wisły
Wyniki rocznika 2000
Grupa A
1. Albertus Kraków 9 pkt, 2. Wawel I Kraków 4, 3. Wisła Kraków 2, 4. Prokocim Kraków 1 pkt.
Wyniki:
Wawel - Wisła 1:1
Wisła - Prokocim 2:2
Wawel - Albertus 0:2
Wisła - Albertus 0:2
Wawel - Prokocim 2:0
Prokocim - Albertus 0:1
Grupa B
1. Garbarnia Kraków 9 pkt,
2. Górnik Jaworzno 6,
3. Rozwój Katowice 3,
4. Wawel II Kraków 0 pkt.
Wyniki:
Górnik - Wawel II 4:0
Rozwój - Garbarnia 1:2
Rozwój - Górnik 0:2
Wawel II - Garbarnia 0:5
Wawel II - Rozwój 1:3
Garbarnia - Górnik 1:0
PÓŁFINAŁY B:
Wisła - Wawel II 3:1
Prokocim - Rozwój 1:0
PÓŁFINAŁY A:
Wawel I - Garbarnia 0:0, karne 4:5
Albertus - Górnik 2:1
FINAŁY
O 7. miejsce:
Wawel II - Rozwój 1:3
O 5. miejsce:
Wisła - Prokocim 3:1
O 3. miejsce:
Wawel I - Górnik 0:2
O 1. miejsce:
Garbarnia - Albertus 0:1
Klasyfikacja końcowa:
1. Albertus Kraków
2. Garbarnia Kraków
3. Górnik Jaworzno
4. Wawel I Kraków
5. Wisła Kraków
6. Prokocim Kraków
7. Rozwój Katowice
8. Wawel II Kraków
KRÓL STRZELCÓW: Kacper Moskal - Wisła Kraków
NAJLEPSZY ZAWODNIK: Maksymilian Czekaj - Wawel I Kraków
NAJLEPSZY BRAMKARZ: Mateusz Kulesza - Garbarnia Kraków
Najlepsi zawodnicy poszczególnych drużyn:
Prokocim: Dawid Tomczyk
Wisła: Jakub Żółkoś
Albertus: Sebastian Krzysztoforski
Rozwój: Piotr Szymański
Górnik: Jacek Pieczara
Garbarnia: Sebastian Soból
Wawel I: Kamil Broda
Wawel II: Jakub Kołodziej
Wyniki rocznika 2003
Grupa A
1. Wawel Kraków 7 pkt,
2. Raków Częstochowa 5,
3. Cracovia 2,
4. Salos Kraków 1 pkt.
Wyniki:
Wawel - Raków 2:2
Cracovia - Salos 3:3
Wawel - Cracovia 3:2
Raków - Salos 1:0
Wawel - Salos 3:0
Cracovia - Raków 2:2
Grupa B
1. Krakus Nowa Huta 9 pkt,
2. Wisła Kraków 6,
3. Polonia Kraków 3,
4. Clepardia Kraków 0 pkt.
Wyniki:
Wisła - Clepardia 2:1
Krakus - Polonia 3:1
Clepardia - Krakus 1:4
Wisła - Polonia 3:0
Polonia - Clepardia 1:0
Wisła - Krakus 1:2
PÓŁFINAŁY B:
Cracovia - Clepardia 4:0
Salos - Polonia 0:2
PÓŁFINAŁY A:
Raków - Krakus 1:5
Wawel - Wisła 1:0
FINAŁY
O 7. miejsce:
Clepardia - Salos 1:0
O 5. miejsce:
Cracovia - Polonia 0:3
O 3. miejsce:
Raków - Wisła 0:3
O 1. miejsce:
Wawel - Krakus 0:0, karne 4:5
Klasyfikacja końcowa:
1. Krakus Nowa Huta
2. Wawel Kraków
3. Wisła Kraków
4. Raków Częstochowa
5. Polonia Kraków
6. Cracovia
7. Clepardia Kraków
8. Salos Kraków
KRÓL STRZELCÓW: Aleksander Ciesielski - Cracovia
NAJLEPSZY ZAWODNIK: Miłosz Strzeboński - Krakus
NAJLEPSZY BRAMKARZ: Jakub Kołodziej - Wawel
Najlepsi zawodnicy poszczególnych drużyn:
Wawel: Łukasz Zając
Wisła: Mateusz Kulma
Cracovia: Szymon Żak
Clepardia: Szymon Pająk
Salos: Mikołaj Sąsiadek
Krakus: Jakub Gut
Raków: Karol Leszczyński
Polonia: Radosław Nawalany