2012.01.30 Koncert charytatywny w Iwanowicach na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Sieborowicach

Z Historia Wisły

Koncert charytatywny w Iwanowicach

Data publikacji: 30-01-2012 22:16

Wieczorem, 30 stycznia, w sali gimnastycznej gimnazjum w Iwanowicach odbył się koncert charytatywny na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Sieborowicach. W uroczystości wzięli również udział przedstawiciele klubu Wisły Kraków, którzy regularnie przyłączają się do niesienia pomocy.

Organizatorzy zadedykowali tę uroczystość darczyńcom wspierającym akcję Szkolnego Koła Caritas im. Św. Brata Alberta w Iwanowicach. Koncert odbył się pod tytułem „Pomóżcie dzieciom”, a cały dochód przeznaczony został na rzecz Domu Dziecka w Sieborowicach.

Wydarzenie obfitowało przede wszystkim w pokazy wokalne, ale uczestnicy mieli także okazję do zaprezentowania innych talentów. Pokazano chociażby taniec towarzyski, grę na organach, czy też na klarnecie. Sala gimnastyczna gimnazjum w Iwanowicach została wypełniona po brzegi. Publiczność gromko nagradzała oklaskami występujących, co sprawiało im niemałą satysfakcję. Na widowni zasiedli również mieszkańcy Domu Dziecka w Sieborowicach, którzy z radością wzięli udział w zorganizowanym wydarzeniu. Ponadto na wszystkich przybyłych czekał słodki poczęstunek.

Biuro Prasowe Wisła Kraków SSA
Źródło: wisla.krakow.pl