2012.04.29-05.06, Indywidualne i drużynowe Mistrzostwa Małopolski w grze błyskawicznej
Z Historia Wisły
(Różnice między wersjami)
(Nowa strona: (rozgrywane w ramach Międzynarodowych Mistrzostw Małopolski) ==Wyniki== *Wisła Kraków zajęła II miejsce w kategorii drużynowej. *Grzegorz Słabek - 2. miejsce. *[[Maciej Brz...) |
|||
Linia 6: | Linia 6: | ||
*[[Maciej Brzeski]] - 4. miejsce. | *[[Maciej Brzeski]] - 4. miejsce. | ||
*[[Jerzy Kyć]] - 12. miejsce. | *[[Jerzy Kyć]] - 12. miejsce. | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | ===Wyniki szczegółowe=== | ||
+ | Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Małopolski w Szachach Błyskawicznych | ||
+ | |||
+ | Kraków Hotel Europejski ul. Lubicz 5 2012-05-01/2012-05-01 | ||
+ | |||
+ | Tempo gry: P'5 | ||
+ | |||
+ | Arbiter: IA Andrzej Irlik | ||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |M-ce | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Tyt. | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |Fed. | ||
+ | |Elo | ||
+ | |Rank. | ||
+ | |Klub | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |MBch. | ||
+ | |Bch. | ||
+ | |Prog. | ||
+ | |L.Z. | ||
+ | |Ruz | ||
+ | |- | ||
+ | |1||1||GM||Jakubiec, Artur||POL||2531||2500||TKKF Drogowiec Kraków||9.0||59.00||72.50||58.5||7||2416 | ||
+ | |- | ||
+ | |2||11||k||[[Grzegorz Słabek]]||POL||2054||2200||TS Wisła Kraków||8.5||60.00||73.50||53.5||6||2359 | ||
+ | |- | ||
+ | |3||6||k||Doniec, Andrzej||POL||2175||2200||KKSz Kraków||8.0||58.50||72.50||52.5||7||2351 | ||
+ | |- | ||
+ | |4||3||m||[[Maciej Brzeski]]||POL||2314||2300||TS Wisła Kraków||7.5||60.00||74.00||46.5||6||2275 | ||
+ | |- | ||
+ | |12||18||I||[[Jerzy Kyć]]||POL||1732||2000||TS Wisła Kraków||6.0||52.50||64.00||36.0||6||2092 | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | [[Grzegorz Słabek]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(C)||1||25||1.0||44199||III||Szarota, Marcin||0||1600|| | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(B)||1||2||2.0||3466||FM||Sadzikowski, Daniel||2394||2300||UKS przy SP 8 Chrzanów | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(C)||1||5||3.0||219||WFM||Iwanow, Anna||2194||2100||KSz Polonia Wrocław | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(B)||=||6||3.5||3325||k||Doniec, Andrzej||2175||2200||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(C)||1||14||4.5||23206||I||Parol, Paweł||1951||2000||MTSz Mińsk Mazowiecki | ||
+ | |- | ||
+ | |6||(C)||=||1||5.0||2694||GM||Jakubiec, Artur||2531||2500||TKKF Drogowiec Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |7||(B)||=||3||5.5||2593||m||[[Maciej Brzeski]]||2314||2300||TS Wisła Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |8||(B)||=||7||6.0||3446||k||Popiołek, Hubert||2134||2200||KS Korona Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |9||(C)||1||12||7.0||23209||I++||Suliborski, Jakub||2009||2100||MTSz Mińsk Mazowiecki | ||
+ | |- | ||
+ | |10||(C)||=||8||7.5||3392||k||Kumor, Lukasz||2106||2200||KS Korona Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |11||(B)||1||4||8.5||3339||k||Gbyl, Andrzej||2223||2200||KKSz Kraków | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | [[Maciej Brzeski]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(C)||1||17||1.0||23061||II||Kowalewski, Władysław||1748||1800||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(B)||1||12||2.0||23209||I++||Suliborski, Jakub||2009||2100||MTSz Mińsk Mazowiecki | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(C)||0||14||2.0||23206||I||Parol, Paweł||1951||2000||MTSz Mińsk Mazowiecki | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(B)||1||10||3.0||9935||I++||Goslawski, Michal||2067||2100||UKS Hetman Michałowice | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(C)||1||8||4.0||3392||k||Kumor, Lukasz||2106||2200||KS Korona Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |6||(B)||0||2||4.0||3466||FM||Sadzikowski, Daniel||2394||2300||UKS przy SP 8 Chrzanów | ||
+ | |- | ||
+ | |7||(C)||=||11||4.5||3472||k||[[Grzegorz Słabek]]||2054||2200||TS Wisła Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |8||(B)||1||4||5.5||3339||k||Gbyl, Andrzej||2223||2200||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |9||(B)||=||1||6.0||2694||GM||Jakubiec, Artur||2531||2500||TKKF Drogowiec Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |10||(C)||1||6||7.0||3325||k||Doniec, Andrzej||2175||2200||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |11||(C)||=||19||7.5||23210||II+||Suliborski, Artur||1723||1800||MTSz Mińsk Mazowiecki | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | [[Jerzy Kyć]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(C)||1||4||1.0||3339||k||Gbyl, Andrzej||2223||2200||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(B)||0||8||1.0||3392||k||Kumor, Lukasz||2106||2200||KS Korona Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(C)||0||2||1.0||3466||FM||Sadzikowski, Daniel||2394||2300||UKS przy SP 8 Chrzanów | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(B)||1||25||2.0||44199||III||Szarota, Marcin||0||1600|| | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(C)||1||12||3.0||23209||I++||Suliborski, Jakub||2009||2100||MTSz Mińsk Mazowiecki | ||
+ | |- | ||
+ | |6||(B)||1||14||4.0||23206||I||Parol, Paweł||1951||2000||MTSz Mińsk Mazowiecki | ||
+ | |- | ||
+ | |7||(C)||0||5||4.0||219||WFM||Iwanow, Anna||2194||2100||KSz Polonia Wrocław | ||
+ | |- | ||
+ | |8||(B)||0||10||4.0||9935||I++||Goslawski, Michal||2067||2100||UKS Hetman Michałowice | ||
+ | |- | ||
+ | |9||(C)||1||17||5.0||23061||II||Kowalewski, Władysław||1748||1800||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |10||(B)||0||7||5.0||3446||k||Popiołek, Hubert||2134||2200||KS Korona Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |11||(C)||1||13||6.0||7820||I+||Kuciel, Władysław||1987||2100||KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
[[Kategoria: Wszystkie zawody 2012 (szachy)]] | [[Kategoria: Wszystkie zawody 2012 (szachy)]] |
Aktualna wersja
(rozgrywane w ramach Międzynarodowych Mistrzostw Małopolski)
Wyniki
- Wisła Kraków zajęła II miejsce w kategorii drużynowej.
- Grzegorz Słabek - 2. miejsce.
- Maciej Brzeski - 4. miejsce.
- Jerzy Kyć - 12. miejsce.
Wyniki szczegółowe
Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Małopolski w Szachach Błyskawicznych
Kraków Hotel Europejski ul. Lubicz 5 2012-05-01/2012-05-01
Tempo gry: P'5
Arbiter: IA Andrzej Irlik
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Prog. | L.Z. | Ruz |
1 | 1 | GM | Jakubiec, Artur | POL | 2531 | 2500 | TKKF Drogowiec Kraków | 9.0 | 59.00 | 72.50 | 58.5 | 7 | 2416 |
2 | 11 | k | Grzegorz Słabek | POL | 2054 | 2200 | TS Wisła Kraków | 8.5 | 60.00 | 73.50 | 53.5 | 6 | 2359 |
3 | 6 | k | Doniec, Andrzej | POL | 2175 | 2200 | KKSz Kraków | 8.0 | 58.50 | 72.50 | 52.5 | 7 | 2351 |
4 | 3 | m | Maciej Brzeski | POL | 2314 | 2300 | TS Wisła Kraków | 7.5 | 60.00 | 74.00 | 46.5 | 6 | 2275 |
12 | 18 | I | Jerzy Kyć | POL | 1732 | 2000 | TS Wisła Kraków | 6.0 | 52.50 | 64.00 | 36.0 | 6 | 2092 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 25 | 1.0 | 44199 | III | Szarota, Marcin | 0 | 1600 | |
2 | (B) | 1 | 2 | 2.0 | 3466 | FM | Sadzikowski, Daniel | 2394 | 2300 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
3 | (C) | 1 | 5 | 3.0 | 219 | WFM | Iwanow, Anna | 2194 | 2100 | KSz Polonia Wrocław |
4 | (B) | = | 6 | 3.5 | 3325 | k | Doniec, Andrzej | 2175 | 2200 | KKSz Kraków |
5 | (C) | 1 | 14 | 4.5 | 23206 | I | Parol, Paweł | 1951 | 2000 | MTSz Mińsk Mazowiecki |
6 | (C) | = | 1 | 5.0 | 2694 | GM | Jakubiec, Artur | 2531 | 2500 | TKKF Drogowiec Kraków |
7 | (B) | = | 3 | 5.5 | 2593 | m | Maciej Brzeski | 2314 | 2300 | TS Wisła Kraków |
8 | (B) | = | 7 | 6.0 | 3446 | k | Popiołek, Hubert | 2134 | 2200 | KS Korona Kraków |
9 | (C) | 1 | 12 | 7.0 | 23209 | I++ | Suliborski, Jakub | 2009 | 2100 | MTSz Mińsk Mazowiecki |
10 | (C) | = | 8 | 7.5 | 3392 | k | Kumor, Lukasz | 2106 | 2200 | KS Korona Kraków |
11 | (B) | 1 | 4 | 8.5 | 3339 | k | Gbyl, Andrzej | 2223 | 2200 | KKSz Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 17 | 1.0 | 23061 | II | Kowalewski, Władysław | 1748 | 1800 | KKSz Kraków |
2 | (B) | 1 | 12 | 2.0 | 23209 | I++ | Suliborski, Jakub | 2009 | 2100 | MTSz Mińsk Mazowiecki |
3 | (C) | 0 | 14 | 2.0 | 23206 | I | Parol, Paweł | 1951 | 2000 | MTSz Mińsk Mazowiecki |
4 | (B) | 1 | 10 | 3.0 | 9935 | I++ | Goslawski, Michal | 2067 | 2100 | UKS Hetman Michałowice |
5 | (C) | 1 | 8 | 4.0 | 3392 | k | Kumor, Lukasz | 2106 | 2200 | KS Korona Kraków |
6 | (B) | 0 | 2 | 4.0 | 3466 | FM | Sadzikowski, Daniel | 2394 | 2300 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
7 | (C) | = | 11 | 4.5 | 3472 | k | Grzegorz Słabek | 2054 | 2200 | TS Wisła Kraków |
8 | (B) | 1 | 4 | 5.5 | 3339 | k | Gbyl, Andrzej | 2223 | 2200 | KKSz Kraków |
9 | (B) | = | 1 | 6.0 | 2694 | GM | Jakubiec, Artur | 2531 | 2500 | TKKF Drogowiec Kraków |
10 | (C) | 1 | 6 | 7.0 | 3325 | k | Doniec, Andrzej | 2175 | 2200 | KKSz Kraków |
11 | (C) | = | 19 | 7.5 | 23210 | II+ | Suliborski, Artur | 1723 | 1800 | MTSz Mińsk Mazowiecki |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 4 | 1.0 | 3339 | k | Gbyl, Andrzej | 2223 | 2200 | KKSz Kraków |
2 | (B) | 0 | 8 | 1.0 | 3392 | k | Kumor, Lukasz | 2106 | 2200 | KS Korona Kraków |
3 | (C) | 0 | 2 | 1.0 | 3466 | FM | Sadzikowski, Daniel | 2394 | 2300 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
4 | (B) | 1 | 25 | 2.0 | 44199 | III | Szarota, Marcin | 0 | 1600 | |
5 | (C) | 1 | 12 | 3.0 | 23209 | I++ | Suliborski, Jakub | 2009 | 2100 | MTSz Mińsk Mazowiecki |
6 | (B) | 1 | 14 | 4.0 | 23206 | I | Parol, Paweł | 1951 | 2000 | MTSz Mińsk Mazowiecki |
7 | (C) | 0 | 5 | 4.0 | 219 | WFM | Iwanow, Anna | 2194 | 2100 | KSz Polonia Wrocław |
8 | (B) | 0 | 10 | 4.0 | 9935 | I++ | Goslawski, Michal | 2067 | 2100 | UKS Hetman Michałowice |
9 | (C) | 1 | 17 | 5.0 | 23061 | II | Kowalewski, Władysław | 1748 | 1800 | KKSz Kraków |
10 | (B) | 0 | 7 | 5.0 | 3446 | k | Popiołek, Hubert | 2134 | 2200 | KS Korona Kraków |
11 | (C) | 1 | 13 | 6.0 | 7820 | I+ | Kuciel, Władysław | 1987 | 2100 | KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny |