2012.05.11-13, VIII Otwarty Turniej Szachowy o laur am Bogdana Śliwy, Kraków
Z Historia Wisły
Spis treści |
Wyniki
- Turniej Cztery Pory Roku w KKSz - wiosna
- Sebastian Krzemiński - 12. miejsce.
- Gr-A
- Renata Gaudyn - 6. miejsce.
- Gr-B
- Radosław Wilk - 2. miejsce.
- Hubert Musiał - 7. miejsce.
- Gr-D
- Franciszek Maj - 12. miejsce.
Wyniki szczegółowe
VIII Otwarty Turniej Juniorów o laur am Bogdana Śliwy - gr. A
Kraków 2012-05-12/2012-05-13
Tempo gry: P'60
Arbiter: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Elo | Rank. | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. | Norma |
1 | 3 | II | Deka, Konrad | POL | 1660 | 1800 | 5.0 | 18.50 | 24.50 | 4 | 23.5 | |
2 | 1 | II+ | Perończyk, Karol | POL | 1711 | 1800 | 4.5 | 20.00 | 27.00 | 3 | 19.0 | |
3 | 5 | II+ | Skiba, Krzysztof | POL | 1565 | 1800 | 4.5 | 16.00 | 22.50 | 4 | 15.5 | |
3 | 7 | II | Golenia, Wojciech | POL | 0 | 1800 | 4.5 | 16.00 | 22.50 | 4 | 15.5 | |
6 | 6 | II | Renata Gaudyn | POL | 1512 | 1600 | 3.5 | 18.50 | 25.00 | 2 | 13.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | = | 1 | 0.5 | 9933 | II+ | Perończyk, Karol | 1711 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
2 | (B) | 0 | 7 | 0.5 | 25771 | II | Golenia, Wojciech | 0 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
3 | (C) | 1 | 10 | 1.5 | 41510 | IV | Wrona, Kacper | 0 | 1400 | |
4 | (B) | 0 | 4 | 1.5 | 28423 | II | Madej, Roman | 1592 | 1800 | MKS KSOS Kraków |
5 | (C) | 1 | 8 | 2.5 | 41635 | III | Jaśkowiec, Piotr | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
6 | (B) | = | 2 | 3.0 | 10563 | I | Polek, Marek | 1702 | 2000 | KKSz Kraków |
7 | (C) | = | 3 | 3.5 | 27649 | II | Deka, Konrad | 1660 | 1800 | KKSz Kraków |
VIII Otwarty Turniej Juniorów o laur am Bogdana Śliwy - gr. B
Kraków 2012-05-12/2012-05-13
Tempo gry: P'60
Arbiter: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Norma |
1 | 10 | III | Ogłaza, Oskar | 1600 | UKS Rodło Opole | 6.5 | 18.00 | 25.00 | II |
2 | 9 | III | Radosław Wilk | 1600 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 17.50 | 24.50 | |
3 | 8 | III | Paś, Adrian | 1600 | UKS Goniec Staniątki | 4.5 | 21.00 | 30.00 | |
7 | 1 | II | Hubert Musiał | 1800 | TS Wisła Kraków | 3.5 | 19.00 | 26.00 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 3 | 1.0 | 22916 | II | Gredka, Dominika | 0 | 1600 | ChTS Chorzów |
2 | (B) | 1 | 4 | 2.0 | 38921 | III | Kuźnik, Mateusz | 0 | 1600 | Akademia Szachowa Gliwice |
3 | (C) | 0 | 8 | 2.0 | 24743 | III | Paś, Adrian | 0 | 1600 | UKS Goniec Staniątki |
4 | (B) | 1 | 6 | 3.0 | 27230 | III | Gunajew, Jan | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
5 | (B) | = | 10 | 3.5 | 33657 | III | Ogłaza, Oskar | 0 | 1600 | UKS Rodło Opole |
6 | (C) | = | 2 | 4.0 | 33493 | II | Zamarska, Sylwia | 0 | 1600 | MUKS SZS Cieszyn |
7 | (C) | 1 | 13 | 5.0 | 44914 | IV | Krzyszkowska, Klaudia | 0 | 1250 | MKS MOS Wieliczka |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 10 | 0.0 | 33657 | III | Ogłaza, Oskar | 0 | 1600 | UKS Rodło Opole |
2 | (B) | 1 | 11 | 1.0 | 31109 | IV | Lemek, Tomasz | 0 | 1400 | KS Cracovia 1906 Kraków |
3 | (C) | 1 | 13 | 2.0 | 44914 | IV | Krzyszkowska, Klaudia | 0 | 1250 | MKS MOS Wieliczka |
4 | (B) | = | 7 | 2.5 | 30384 | III | Wnuk, Wojciech | 0 | 1600 | UKS Goniec Staniątki |
5 | (C) | 0 | 8 | 2.5 | 24743 | III | Paś, Adrian | 0 | 1600 | UKS Goniec Staniątki |
6 | (B) | 1 | 6 | 3.5 | 27230 | III | Gunajew, Jan | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
7 | (B) | 0 | 3 | 3.5 | 22916 | II | Gredka, Dominika | 0 | 1600 | ChTS Chorzów |
VIII Otwarty Turniej Juniorów o laur am Bogdana Śliwy - gr. D
Kraków 2012-05-12/2012-05-12
Tempo gry: P'30
Arbiter: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Ruz | Norma |
1 | 31 | Sikorski, Tytus | 1000 | 6.0 | 22.00 | 30.00 | 1532 | IV | ||
2 | 28 | Ustrzycki, Antoni | 1000 | 6.0 | 19.00 | 28.00 | 1507 | IV | ||
3 | 1 | III | Ślusarczyk, Milena | 1400 | UKS Hetman Koronny Trzebinia | 5.5 | 19.00 | 27.00 | 1513 | |
12 | 12 | IV | Franciszek Maj | 1400 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 17.00 | 25.00 | 1300 | |
21 | 5 | IV | Tymon Śliwiński | 1400 | TS Wisła Kraków | 3.0 | 17.00 | 24.00 | 1129 | |
23 | 2 | IV | Konrad Ciborowski (junior) | 1400 | TS Wisła Kraków | 2.5 | 20.00 | 28.00 | 1236 | |
31 | 19 | V | Iwo Wójcikiewicz | 1200 | TS Wisła Kraków | 1.0 | 12.00 | 19.00 | 950 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 28 | 0.0 | 46108 | Ustrzycki, Antoni | 0 | 1000 | ||
2 | (C) | 0 | 21 | 0.0 | 45149 | V | Mól, Kamil | 0 | 1200 | |
3 | (B) | 1 | 19 | 1.0 | 45171 | V | Iwo Wójcikiewicz | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków |
4 | (C) | 1 | 25 | 2.0 | 46105 | Świderski, Mateusz | 0 | 1000 | ||
5 | (C) | 1 | 2 | 3.0 | 44140 | IV | Konrad Ciborowski (junior) | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
6 | (B) | 1 | 8 | 4.0 | 41713 | IV | Bartman, Ksawery | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
7 | (C) | 0 | 4 | 4.0 | 39551 | IV | Paś, Patryk | 0 | 1400 | UKS Goniec Staniątki |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 20 | 1.0 | 42785 | V | Wantuła, Grzegorz | 0 | 1200 | Mksz Rybnik |
2 | (B) | 0 | 14 | 1.0 | 45148 | IV | Janiak, Izabela | 0 | 1250 | MKS MOS Wieliczka |
3 | (C) | 1 | 23 | 2.0 | 45128 | V | Szybist, Maciej | 0 | 1200 | |
4 | (B) | 0 | 24 | 2.0 | 45132 | V | Łyżczarz, Konrad | 0 | 1200 | |
5 | (C) | 0 | 13 | 2.0 | 41513 | IV | Kucharska, Helena | 0 | 1250 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
6 | (B) | 0 | 22 | 2.0 | 43743 | V | Chulist, Adam | 0 | 1200 | MKS MOS Wieliczka |
7 | (C) | + | 2 | 3.0 | 44140 | IV | Konrad Ciborowski (junior) | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 17 | 1.0 | 41523 | V | Knapik, Kamil | 0 | 1200 | MKS MOS Wieliczka |
2 | (C) | 1 | 11 | 2.0 | 45172 | IV | Michał Krzyżak | 0 | 1400 | |
3 | (B) | 0 | 7 | 2.0 | 38796 | IV | Polak, Kacper | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
4 | (C) | 0 | 14 | 2.0 | 45148 | IV | Janiak, Izabela | 0 | 1250 | MKS MOS Wieliczka |
5 | (B) | 0 | 12 | 2.0 | 41639 | IV | Franciszek Maj | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
6 | (C) | = | 25 | 2.5 | 46105 | Świderski, Mateusz | 0 | 1000 | ||
7 | (B) | - | 5 | 2.5 | 44146 | IV | Tymon Śliwiński | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 4 | 0.0 | 39551 | IV | Paś, Patryk | 0 | 1400 | UKS Goniec Staniątki |
2 | (B) | 0 | 29 | 0.0 | 45938 | Mąkola, Dominika | 0 | 1000 | ||
3 | (C) | 0 | 12 | 0.0 | 41639 | IV | Franciszek Maj | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
4 | - | 0.0 | ||||||||
5 | - | 0.0 | ||||||||
6 | - | + | 1.0 | |||||||
7 | - | 1.0 |