2012.07.08, III Spotkanie Szachowe na Myślenickim Rynku
Z Historia Wisły
Spis treści |
Wyniki
- Grupa do lat 13 (ur. w 1999 i młodsi)
- Haridas Poręba - 9. miejsce.
- Radosław Peszkowski - 11. miejsce.
- Grupa Open
- Dariusz Mikrut - 2. miejsce.
- Radosław Barski - 3. miejsce.
- Grzegorz Słabek - 4. miejsce.
- Szymon Gumularz - 20. miejsce.
Wyniki szczegółowe
II SPOTKANIE SZACHOWE NA MYŚLENICKIM RYNKU
Myślenice 2012-07-08/2012-07-08
Tempo gry: P'15
Organizator: Myślenicki Klub Szachowy
grupa do lat 13 (ur. w 1999 i mł)
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Klub | Data ur. | Pkt. | MBch. | Bch. |
1 | 1 | II | Jagła, Artur | 1596 | 1800 | MLKSz Myślenice | 2000-05-28 | 6.5 | 20.50 | 28.50 |
2 | 2 | II | Ochowicz, Jakub | 1468 | 1800 | UKS Czarny Koń Olkusz | 2002-01-28 | 6.0 | 20.50 | 30.50 |
3 | 3 | III | Szarota, Miłosz | 0 | 1600 | 1999-05-13 | 4.5 | 22.00 | 31.50 | |
10 | 9 | IV | Haridas Poręba | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 2000-06-23 | 4.0 | 16.00 | 21.00 |
12 | 10 | III | Radosław Peszkowski | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | 2001-05-18 | 3.5 | 20.50 | 29.50 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 21 | 1.0 | 46942 | IV | Wróbel, Maria | 0 | 1250 | Krzczonów |
2 | (C) | 0 | 4 | 1.0 | 29289 | III | Pachocki, Kamil | 0 | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
3 | (B) | 0 | 19 | 1.0 | IV | Chmiel, Szymon | 0 | 1400 | MLKSz Myślenice | |
4 | (C) | 1 | 20 | 2.0 | 44202 | IV | Pietrzak, Michał | 0 | 1400 | MLKSz Myślenice |
5 | (B) | 1 | 17 | 3.0 | IV | Jan, Szybowski | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka | |
6 | (C) | 0 | 12 | 3.0 | 22310 | III | Gonsior, Klaudia | 0 | 1400 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
7 | (B) | 1 | 23 | 4.0 | 45805 | V | Daniek, Rafał | 0 | 1200 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 22 | 1.0 | 43793 | IV | Zając, Anna | 0 | 1250 | MKS Babia Góra Lipnica Wielka |
2 | (B) | 0 | 3 | 1.0 | 44198 | III | Szarota, Miłosz | 0 | 1600 | |
3 | (C) | 1 | 18 | 2.0 | 44290 | IV | Postek, Jakub | 0 | 1400 | MLKSz Myślenice |
4 | (B) | 1 | 19 | 3.0 | IV | Chmiel, Szymon | 0 | 1400 | MLKSz Myślenice | |
5 | (B) | 0 | 2 | 3.0 | 28806 | II | Ochowicz, Jakub | 1468 | 1800 | UKS Czarny Koń Olkusz |
6 | (C) | = | 7 | 3.5 | 26959 | III | Pachocki, Damian | 0 | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
7 | (C) | 0 | 5 | 3.5 | III | Tomasz, Szybowski | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
grupa OPEN
Myślenice 2012-07-08/2012-07-08
Tempo gry: P'15
Organizator: Myślenicki Klub Szachowy
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. |
1 | 1 | Golubka, Petro | UKR | 2399 | 1000 | Dolyna | 5.5 | 25.50 | 35.00 | 4 | 24.5 | |
2 | 2 | IM | Dariusz Mikrut | 2355 | 2400 | TS Wisła Kraków | 5.5 | 24.50 | 34.00 | 5 | 24.5 | |
3 | 4 | k++ | Radosław Barski | 2253 | 2200 | TS Wisła Kraków | 5.5 | 22.50 | 32.00 | 4 | 24.0 | |
4 | 8 | k | Grzegorz Słabek | 2088 | 2200 | TS Wisła Kraków | 5.5 | 20.50 | 28.50 | 5 | 21.5 | |
20 | 19 | II | Szymon Gumularz | 1701 | 1800 | TS Wisła Kraków | 3.5 | 22.00 | 29.50 | 3 | 18.5 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 23 | 1.0 | 33476 | II | Soliwoda, Zygmunt | 0 | 1800 | MLKSz Myślenice |
2 | (B) | 1 | 15 | 2.0 | 17208 | I | Chmiel, Marcin | 1942 | 2000 | MLKSz Myślenice |
3 | (C) | 1 | 9 | 3.0 | 3305 | I+ | Brylski, Pawel | 2076 | 2100 | MLKSz Myślenice |
4 | (B) | 1 | 10 | 4.0 | 5897 | m | Gonsior, Monika | 2028 | 2100 | KS 23 Górnik Czerwionka Leszczyny |
5 | (C) | 0 | 1 | 4.0 | Golubka, Petro | 2399 | 1000 | Dolyna | ||
6 | (B) | 1 | 3 | 5.0 | 2718 | k++ | Kaim, Piotr | 2269 | 2200 | ZMCh Polska YMCA Warszawa |
7 | (C) | = | 4 | 5.5 | 3268 | k++ | Radosław Barski | 2253 | 2200 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 25 | 1.0 | 24746 | II | Najman, Paweł | 0 | 1800 | UEK Kraków |
2 | (B) | 1 | 17 | 2.0 | 17837 | II | Płatek, Adam | 1741 | 1800 | MLKSz Myślenice |
3 | (C) | 1 | 11 | 3.0 | 3464 | k | Rzeźnik, Łukasz | 2000 | 2200 | MLKSz Myślenice |
4 | (B) | = | 1 | 3.5 | Golubka, Petro | 2399 | 1000 | Dolyna | ||
5 | (C) | = | 7 | 4.0 | 7821 | I+ | Kudas, Damian | 2092 | 2100 | MLKSz Myślenice |
6 | (B) | 1 | 9 | 5.0 | 3305 | I+ | Brylski, Pawel | 2076 | 2100 | MLKSz Myślenice |
7 | (B) | = | 2 | 5.5 | 3424 | IM | Dariusz Mikrut | 2355 | 2400 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 29 | 1.0 | 44343 | III | Michalik, Krzysztof | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice |
2 | (B) | 1 | 21 | 2.0 | 23072 | II | Wałęga, Agnieszka | 1479 | 1600 | MLKSz Myślenice |
3 | (C) | 0 | 1 | 2.0 | Golubka, Petro | 2399 | 1000 | Dolyna | ||
4 | (B) | 1 | 15 | 3.0 | 17208 | I | Chmiel, Marcin | 1942 | 2000 | MLKSz Myślenice |
5 | (C) | = | 19 | 3.5 | 29659 | II | Szymon Gumularz | 1701 | 1800 | TS Wisła Kraków |
6 | (B) | 1 | 16 | 4.5 | 16561 | I | Mucha, Krzysztof | 1890 | 2000 | MLKSz Myślenice |
7 | (B) | 1 | 7 | 5.5 | 7821 | I+ | Kudas, Damian | 2092 | 2100 | MLKSz Myślenice |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 40 | 1.0 | IV | Cholewa, Kamil | 0 | 1400 | WDK Głogoczów | |
2 | (C) | 1 | 6 | 2.0 | 3505 | k | Wątorek, Marcin | 2178 | 2200 | MLKSz Myślenice |
3 | (B) | 0 | 12 | 2.0 | 3278 | k | Byrka, Joanna | 1970 | 2000 | KMKSz Victoria Kielce |
4 | (C) | 1 | 14 | 3.0 | 3420 | k | Michalak, Marek | 1905 | 2200 | |
5 | (B) | = | 8 | 3.5 | 3472 | k | Grzegorz Słabek | 2088 | 2200 | TS Wisła Kraków |
6 | (C) | 0 | 5 | 3.5 | 3299 | k | Bętkowski, Andrzej | 2142 | 2200 | TKKF Drogowiec Kraków |
7 | (C) | 0 | 3 | 3.5 | 2718 | k++ | Kaim, Piotr | 2269 | 2200 | ZMCh Polska YMCA Warszawa |