2012.09.22-23, XIII Powiatowy Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Starosty Krakowskiego, Zabierzów
Z Historia Wisły
Spis treści |
Wyniki
- GRUPA A
- Szymon Gumularz - 1. miejsce.
- Renata Gaudyn - 2. miejsce.
- GRUPA B
- Konrad Ciborowski - 3. miejsce.
Wyniki szczegółowe
XIII Powiatowy Otwary Turniej Szachowy o Puchar Starosty Krakowskiego - gr.A
Zabierzów 2012-09-22/2012-09-23
Tempo gry: P'60
Organizator: Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. | Ruz | Norma |
1 | 2 | II+ | Szymon Gumularz | POL | 1758 | 1800 | TS Wisła Kraków | 6.0 | 21.50 | 27.00 | 5 | 26.0 | 2025 | |
2 | 6 | II+ | Renata Gaudyn | POL | 1535 | 1600 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 21.50 | 30.00 | 5 | 23.0 | 1925 | |
3 | 5 | II | Krzysztof Szczurek II | POL | 1561 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów | 5.0 | 20.50 | 29.00 | 5 | 20.0 | 1900 | |
4 | 1 | I | Jerzy Kyć | POL | 1782 | 2000 | TS Wisła Kraków | 4.5 | 21.50 | 30.50 | 4 | 19.5 | 1875 | |
15 | 14 | II | Amelia Pyzio | POL | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | 2.5 | 17.50 | 25.00 | 2 | 11.5 | 1600 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 11 | 1.0 | 25598 | II | Mucha, Marta | 0 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
2 | (B) | 1 | 7 | 2.0 | 33591 | II | Suder, Jakub | 1494 | 1800 | MLKSz Myślenice |
3 | (C) | 1 | 5 | 3.0 | 31108 | II | Krzysztof Szczurek II | 1561 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
4 | (B) | 1 | 6 | 4.0 | 23051 | II+ | Renata Gaudyn | 1535 | 1600 | TS Wisła Kraków |
5 | (B) | = | 1 | 4.5 | 26164 | I | Jerzy Kyć | 1782 | 2000 | TS Wisła Kraków |
6 | (C) | 1 | 3 | 5.5 | 26500 | II | Skowronek, Dawid | 1627 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
7 | (C) | = | 10 | 6.0 | 27043 | II | Przybycień, Michał | 1421 | 1800 | MKS KSOS Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 15 | 1.0 | 38587 | II | Piasecka, Maja | 0 | 1600 | LUKKS Kielce |
2 | (B) | 1 | 1 | 2.0 | 26164 | I | Jerzy Kyć | 1782 | 2000 | TS Wisła Kraków |
3 | (C) | 1 | 3 | 3.0 | 26500 | II | Skowronek, Dawid | 1627 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
4 | (C) | 0 | 2 | 3.0 | 29659 | II+ | Szymon Gumularz | 1758 | 1800 | TS Wisła Kraków |
5 | (B) | 1 | 5 | 4.0 | 31108 | II | Krzysztof Szczurek II | 1561 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
6 | (B) | 1 | 7 | 5.0 | 33591 | II | Suder, Jakub | 1494 | 1800 | MLKSz Myślenice |
7 | (C) | 0 | 4 | 5.0 | 23286 | I | Kucharska, Honorata | 1565 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 10 | 1.0 | 27043 | II | Przybycień, Michał | 1421 | 1800 | MKS KSOS Kraków |
2 | (C) | 0 | 6 | 1.0 | 23051 | II+ | Renata Gaudyn | 1535 | 1600 | TS Wisła Kraków |
3 | (B) | 1 | 16 | 2.0 | 44156 | III | Pietrzak, Tomasz | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice |
4 | (B) | 1 | 8 | 3.0 | 27313 | II | Bandyk, Sebastian | 1428 | 1800 | MKS Babia Góra Lipnica Wielka |
5 | (C) | = | 2 | 3.5 | 29659 | II+ | Szymon Gumularz | 1758 | 1800 | TS Wisła Kraków |
6 | (C) | 1 | 4 | 4.5 | 23286 | I | Kucharska, Honorata | 1565 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
7 | (B) | 0 | 5 | 4.5 | 31108 | II | Krzysztof Szczurek II | 1561 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 5 | 0.0 | 31108 | II | Krzysztof Szczurek II | 1561 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
2 | (B) | 1 | 17 | 1.0 | 44305 | III | Wikar, Rafał | 0 | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
3 | (C) | = | 7 | 1.5 | 33591 | II | Suder, Jakub | 1494 | 1800 | MLKSz Myślenice |
4 | (B) | 0 | 3 | 1.5 | 26500 | II | Skowronek, Dawid | 1627 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
5 | (C) | 1 | 15 | 2.5 | 38587 | II | Piasecka, Maja | 0 | 1600 | LUKKS Kielce |
6 | (B) | 0 | 8 | 2.5 | 27313 | II | Bandyk, Sebastian | 1428 | 1800 | MKS Babia Góra Lipnica Wielka |
7 | (C) | 0 | 16 | 2.5 | 44156 | III | Pietrzak, Tomasz | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice |
XIII Powiatowy Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Starosty Krakowskiego - gr. B
Zabierzów 2012-09-22/2012-09-23
Tempo gry: P'60
Organizator: Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. | Ruz | Norma |
1 | 11 | III | Dziembaj, Grzegorz | 0 | 1600 | KS Cracovia 1906 Kraków | 6.0 | 21.50 | 29.00 | 5 | 24.0 | 1807 | II |
2 | 5 | III | Gałka, Witold | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice | 5.5 | 21.50 | 29.00 | 5 | 24.5 | 1775 | |
3 | 6 | III | Piwowarczyk, Arkadiusz | 0 | 1600 | CKiS Skawina | 5.0 | 20.50 | 29.50 | 4 | 21.5 | 1700 | |
7 | 9 | III | Radosław Peszkowski | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | 4.5 | 17.50 | 24.00 | 4 | 17.0 | 1650 | |
18 | 4 | III | Mikołaj Dziaduła | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | 3.0 | 13.50 | 19.50 | 2 | 11.5 | 1407 | |
19 | 1 | III | Radosław Wilk | 1342 | 1600 | TS Wisła Kraków | 2.0 | 17.50 | 25.00 | 2 | 11.0 | 1560 | |
20 | 16 | IV | Franciszek Maj | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 2.0 | 13.00 | 20.00 | 1 | 8.0 | 1229 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 20 | 1.0 | 38707 | IV | Walenciak, Ignacy | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
2 | (C) | 0 | 2 | 1.0 | 38588 | II | Surpeta, Julia | 0 | 1600 | LUKKS Kielce |
3 | (B) | 1 | 16 | 2.0 | 41639 | IV | Franciszek Maj | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
4 | (C) | 0 | 7 | 2.0 | 38935 | III | Litwin, Piotr | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
5 | (B) | 1 | 14 | 3.0 | 44345 | III | Suder, Eryk | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice |
6 | (C) | = | 8 | 3.5 | 29660 | III | Piwowarczyk, Bartłomiej | 0 | 1600 | CKiS Skawina |
7 | (B) | 1 | 4 | 4.5 | 43498 | III | Mikołaj Dziaduła | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 15 | 0.0 | 28615 | III | Mazgaj, Julia | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
2 | (B) | 0 | 21 | 0.0 | 37768 | IV | Bandyk, Mateusz | 0 | 1400 | MKS Babia Góra Lipnica Wielka |
3 | (C) | 1 | 19 | 1.0 | 45177 | IV | Sobala, Filip | 0 | 1400 | MLKSz Myślenice |
4 | (B) | 1 | 20 | 2.0 | 38707 | IV | Walenciak, Ignacy | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
5 | (C) | = | 13 | 2.5 | 45818 | III | Pniaczek, Marek | 0 | 1600 | MKS Babia Góra Lipnica Wielka |
6 | (B) | = | 23 | 3.0 | 44319 | IV | Łowczowska, Elżbieta | 0 | 1250 | Zakopane |
7 | (C) | 0 | 9 | 3.0 | 31099 | III | Radosław Peszkowski | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 12 | 0.0 | 44288 | III | Pawlikowski, Jakub | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice |
2 | (C) | 1 | 18 | 1.0 | 37767 | IV | Brenkus, Jakub | 0 | 1400 | MPZSzach Kraków |
3 | (B) | 1 | 14 | 2.0 | 44345 | III | Suder, Eryk | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice |
4 | (C) | 0 | 6 | 2.0 | 28410 | III | Piwowarczyk, Arkadiusz | 0 | 1600 | CKiS Skawina |
5 | (B) | - | 21 | 2.0 | 37768 | IV | Bandyk, Mateusz | 0 | 1400 | MKS Babia Góra Lipnica Wielka |
6 | - | 2.0 | ||||||||
7 | - | 2.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 5 | 0.0 | 44330 | III | Gałka, Witold | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice |
2 | (B) | 1 | 19 | 1.0 | 45177 | IV | Sobala, Filip | 0 | 1400 | MLKSz Myślenice |
3 | (C) | 0 | 9 | 1.0 | 31099 | III | Radosław Peszkowski | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
4 | (B) | 0 | 15 | 1.0 | 28615 | III | Mazgaj, Julia | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
5 | (C) | 0 | 20 | 1.0 | 38707 | IV | Walenciak, Ignacy | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
6 | - | + | 2.0 | |||||||
7 | (B) | 0 | 21 | 2.0 | 37768 | IV | Bandyk, Mateusz | 0 | 1400 | MKS Babia Góra Lipnica Wielka |
XIII Powiatowy Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Starosty Krakowskiego - gr. C
Zabierzów 2012-09-23/2012-09-23
Tempo gry: P'30
Organizator: Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. | Ruz | Norma |
1 | 18 | IV | Łyszczarz, Konrad | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów | 7.0 | 23.00 | 32.50 | 7 | 28.0 | 1725 | |
2 | 19 | IV | Bąchór, Tomasz | 0 | 1400 | UKS Czarny Koń Olkusz | 5.5 | 22.50 | 33.50 | 5 | 24.0 | 1600 | |
3 | 15 | IV | Konrad Ciborowski (junior) | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 21.50 | 31.50 | 5 | 23.0 | 1500 | |
10 | 25 | V | Antoni Niemczura | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 21.00 | 30.00 | 4 | 19.0 | 1375 | IV |
28 | 32 | Magdalena Wójtowicz | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | 2.5 | 13.00 | 17.50 | 1 | 8.5 | 979 | ||
29 | 17 | IV | Tymon Śliwiński | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 2.0 | 17.00 | 23.50 | 2 | 10.0 | 1132 | |
31 | 33 | Łucja Ciborowska | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | 2.0 | 13.00 | 18.00 | 1 | 9.0 | 921 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 31 | 1.0 | Żbikowski, Mikołaj | 0 | 1000 | NPS Słoneczne Wzgórze Zelków | ||
2 | (C) | 1 | 4 | 2.0 | 43637 | III | Gawrońska, Zuzanna | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
3 | (B) | 1 | 10 | 3.0 | 45702 | IV | Brożek, Mariusz | 0 | 1400 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
4 | (C) | 0 | 19 | 3.0 | 44309 | IV | Bąchór, Tomasz | 0 | 1400 | UKS Czarny Koń Olkusz |
5 | (B) | 1 | 2 | 4.0 | 43635 | III | Dyląg, Emilia | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
6 | (B) | 1 | 7 | 5.0 | 45817 | IV | Pniaczek, Krzysztof | 0 | 1400 | MKS Babia Góra Lipnica Wielka |
7 | (C) | 0 | 18 | 5.0 | 44120 | IV | Łyszczarz, Konrad | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 9 | 1.0 | 45824 | IV | Turski, Bartłomiej | 0 | 1400 | UKS Czarny Koń Olkusz |
2 | (B) | 1 | 13 | 2.0 | 46163 | IV | Druzgała, Grzegorz | 0 | 1400 | UKS Goniec Staniątki |
3 | (B) | 1 | 14 | 3.0 | 38428 | IV | Mazgaj, Dominik | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
4 | (C) | 0 | 18 | 3.0 | 44120 | IV | Łyszczarz, Konrad | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
5 | (B) | 0 | 4 | 3.0 | 43637 | III | Gawrońska, Zuzanna | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
6 | (C) | 0 | 2 | 3.0 | 43635 | III | Dyląg, Emilia | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
7 | (B) | 1 | 26 | 4.0 | 45778 | Stanuch, Natalia | 0 | 1000 | UKS przy Sp8 Chrzanów |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 16 | 0.0 | 44133 | IV | Błaszczyk, Jakub | 0 | 1400 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
2 | - | + | 1.0 | |||||||
3 | (C) | 0 | 11 | 1.0 | 44311 | IV | Bednarowicz, Miłosz | 0 | 1400 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
4 | (B) | 0 | 20 | 1.0 | 46712 | IV | Matusik, Milena | 0 | 1250 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
5 | (C) | = | 26 | 1.5 | 45778 | Stanuch, Natalia | 0 | 1000 | UKS przy Sp8 Chrzanów | |
6 | (C) | 0 | 31 | 1.5 | Żbikowski, Mikołaj | 0 | 1000 | NPS Słoneczne Wzgórze Zelków | ||
7 | (B) | 1 | 33 | 2.5 | 46710 | Łucja Ciborowska | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 1 | 0.0 | 43636 | III | Gawrońska, Izabela | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
2 | (B) | 1 | 30 | 1.0 | 45783 | Strączek, Wiktoria | 0 | 1000 | UKS przy Sp8 Chrzanów | |
3 | (C) | 0 | 5 | 1.0 | 36869 | IV | Szczurek, Igor | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
4 | (B) | 1 | 26 | 2.0 | 45778 | Stanuch, Natalia | 0 | 1000 | UKS przy Sp8 Chrzanów | |
5 | (C) | 0 | 3 | 2.0 | 43638 | III | Zając, Patrycja | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
6 | (B) | 0 | 23 | 2.0 | 44119 | IV | Matusik, Zuzanna | 0 | 1250 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
7 | (C) | 0 | 11 | 2.0 | 44311 | IV | Bednarowicz, Miłosz | 0 | 1400 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | - | + | 1.0 | |||||||
2 | (C) | 0 | 14 | 1.0 | 38428 | IV | Mazgaj, Dominik | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
3 | (B) | 0 | 8 | 1.0 | 44143 | IV | Święch, Łukasz | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
4 | (C) | 0 | 23 | 1.0 | 44119 | IV | Matusik, Zuzanna | 0 | 1250 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
5 | (B) | 0 | 27 | 1.0 | Wójcik, Dawid | 0 | 1000 | NPS Słoneczne Wzgórze Zelków | ||
6 | (C) | 1 | 28 | 2.0 | 45782 | Natalia Nowak | 0 | 1000 | UKS przy Sp8 Chrzanów | |
7 | (C) | 0 | 32 | 2.0 | 46713 | Magdalena Wójtowicz | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków |