2012.10.17-2013.01.13 III Turniej Treningowy TS Wisła Kraków
Z Historia Wisły
(Różnice między wersjami)
(→III Turniej Treningowy TS Wisła Kraków FIDE - B) |
(→III Turniej Treningowy TS Wisła Kraków FIDE - C) |
||
Linia 531: | Linia 531: | ||
|9||8||III||[[Edgar Dziedzic]]||0||1600||0||3.0||10.00||9;11;2;|||| | |9||8||III||[[Edgar Dziedzic]]||0||1600||0||3.0||10.00||9;11;2;|||| | ||
|- | |- | ||
- | |11||4||III||[[Mikołaj Dziaduła]]||0||1600||0||2.0||8.75||8;|| | + | |11||4||III||[[Mikołaj Dziaduła]]||0||1600||0||2.0||8.75||8;|||| |
|} | |} | ||
Aktualna wersja
Sala Audiowizualna TS Wisła Kraków - ul.Reymonta 22 2012-10-17/2013-01-13
Spis treści |
Wyniki szczegółowe
III Turniej Treningowy TS Wisła Kraków FIDE - A
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | R. ChArb. | Pkt. | S.B. | vs+ | ||
1 | 1 | m | Michał Matuszewski | 2375 | 2300 | 0 | 8.5 | 38.25 | 12;2;5;6;8;10;11; | ||
2 | 3 | IM | Dariusz Mikrut | 2351 | 2400 | 0 | 8.0 | 36.50 | 10;11;12;6;7;8;9; | ||
3 | 9 | I++ | Święch, Przemysław | 2293 | 2100 | 0 | 5.5 | 24.25 | 12;11;2; | ||
5 | 10 | FM | Mateusz Kuzioła | 2326 | 2300 | 0 | 5.0 | 21.25 | 12;2; | ||
7 | 5 | k++ | Radosław Barski | 2257 | 2200 | 0 | 4.5 | 23.00 | 8;3; | ||
10 | 7 | WFM | Maria Gościniak | 2099 | 2100 | 0 | 3.0 | 15.00 | |||
11 | 11 | k | Grzegorz Słabek | 2074 | 2200 | 0 | 3.0 | 13.25 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 10 | 5.0 | PL-3396 | FM | Mateusz Kuzioła | 2326 | 2300 | TS Wisła Kraków |
2 | b | 1 | 11 | 3.0 | PL-3472 | k | Grzegorz Słabek | 2074 | 2200 | TS Wisła Kraków |
3 | w | = | 1 | 8.5 | PL-2467 | m | Michał Matuszewski | 2375 | 2300 | MKSz Rybnik |
4 | b | = | 2 | 3.5 | PL-3338 | I | Gawronski, Lukasz | 2054 | 2000 | KS Cracovia 1906 Kraków |
5 | w | 1 | 12 | 5.5 | PL-2718 | k++ | Kaim, Piotr | 2278 | 2200 | ZMCh Polska YMCA Warszawa |
6 | undefined | |||||||||
7 | b | 0 | 5 | 4.5 | PL-3268 | k++ | Radosław Barski | 2257 | 2200 | TS Wisła Kraków |
8 | w | 1 | 6 | 3.5 | PL-150 | WFM | Adamowicz, Katarzyna | 2107 | 2100 | AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin |
9 | b | 1 | 7 | 3.0 | PL-7449 | WFM | Maria Gościniak | 2099 | 2100 | TS Wisła Kraków |
10 | w | 1 | 8 | 5.0 | PL-19883 | I+ | Zając, Mateusz | 1977 | 2100 | MKS MOS Wieliczka |
11 | b | 1 | 9 | 5.5 | PL-3081 | I++ | Święch, Przemysław | 2293 | 2100 | TKKF Drogowiec Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 0 | 3 | 8.0 | PL-3424 | IM | Dariusz Mikrut | 2351 | 2400 | TS Wisła Kraków |
2 | undefined | |||||||||
3 | b | = | 5 | 4.5 | PL-3268 | k++ | Radosław Barski | 2257 | 2200 | TS Wisła Kraków |
4 | w | = | 6 | 3.5 | PL-150 | WFM | Adamowicz, Katarzyna | 2107 | 2100 | AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin |
5 | b | = | 7 | 3.0 | PL-7449 | WFM | Maria Gościniak | 2099 | 2100 | TS Wisła Kraków |
6 | w | = | 8 | 5.0 | PL-19883 | I+ | Zając, Mateusz | 1977 | 2100 | MKS MOS Wieliczka |
7 | b | = | 9 | 5.5 | PL-3081 | I++ | Święch, Przemysław | 2293 | 2100 | TKKF Drogowiec Kraków |
8 | b | 1 | 12 | 5.5 | PL-2718 | k++ | Kaim, Piotr | 2278 | 2200 | ZMCh Polska YMCA Warszawa |
9 | w | = | 11 | 3.0 | PL-3472 | k | Grzegorz Słabek | 2074 | 2200 | TS Wisła Kraków |
10 | b | 0 | 1 | 8.5 | PL-2467 | m | Michał Matuszewski | 2375 | 2300 | MKSz Rybnik |
11 | w | 1 | 2 | 3.5 | PL-3338 | I | Gawronski, Lukasz | 2054 | 2000 | KS Cracovia 1906 Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 8 | 5.0 | PL-19883 | I+ | Zając, Mateusz | 1977 | 2100 | MKS MOS Wieliczka |
2 | b | = | 9 | 5.5 | PL-3081 | I++ | Święch, Przemysław | 2293 | 2100 | TKKF Drogowiec Kraków |
3 | w | = | 10 | 5.0 | PL-3396 | FM | Mateusz Kuzioła | 2326 | 2300 | TS Wisła Kraków |
4 | b | = | 11 | 3.0 | PL-3472 | k | Grzegorz Słabek | 2074 | 2200 | TS Wisła Kraków |
5 | w | 0 | 1 | 8.5 | PL-2467 | m | Michał Matuszewski | 2375 | 2300 | MKSz Rybnik |
6 | b | 0 | 2 | 3.5 | PL-3338 | I | Gawronski, Lukasz | 2054 | 2000 | KS Cracovia 1906 Kraków |
7 | w | 1 | 3 | 8.0 | PL-3424 | IM | Dariusz Mikrut | 2351 | 2400 | TS Wisła Kraków |
8 | undefined | |||||||||
9 | w | 0 | 12 | 5.5 | PL-2718 | k++ | Kaim, Piotr | 2278 | 2200 | ZMCh Polska YMCA Warszawa |
10 | w | = | 6 | 3.5 | PL-150 | WFM | Adamowicz, Katarzyna | 2107 | 2100 | AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin |
11 | b | = | 7 | 3.0 | PL-7449 | WFM | Maria Gościniak | 2099 | 2100 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | = | 6 | 3.5 | PL-150 | WFM | Adamowicz, Katarzyna | 2107 | 2100 | AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin |
2 | b | 0 | 12 | 5.5 | PL-2718 | k++ | Kaim, Piotr | 2278 | 2200 | ZMCh Polska YMCA Warszawa |
3 | w | 0 | 8 | 5.0 | PL-19883 | I+ | Zając, Mateusz | 1977 | 2100 | MKS MOS Wieliczka |
4 | b | = | 9 | 5.5 | PL-3081 | I++ | Święch, Przemysław | 2293 | 2100 | TKKF Drogowiec Kraków |
5 | w | = | 10 | 5.0 | PL-3396 | FM | Mateusz Kuzioła | 2326 | 2300 | TS Wisła Kraków |
6 | b | = | 11 | 3.0 | PL-3472 | k | Grzegorz Słabek | 2074 | 2200 | TS Wisła Kraków |
7 | w | = | 1 | 8.5 | PL-2467 | m | Michał Matuszewski | 2375 | 2300 | MKSz Rybnik |
8 | b | - | 2 | 3.5 | PL-3338 | I | Gawronski, Lukasz | 2054 | 2000 | KS Cracovia 1906 Kraków |
9 | w | 0 | 3 | 8.0 | PL-3424 | IM | Dariusz Mikrut | 2351 | 2400 | TS Wisła Kraków |
10 | undefined | |||||||||
11 | w | = | 5 | 4.5 | PL-3268 | k++ | Radosław Barski | 2257 | 2200 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | = | 2 | 3.5 | PL-3338 | I | Gawronski, Lukasz | 2054 | 2000 | KS Cracovia 1906 Kraków |
2 | w | 0 | 3 | 8.0 | PL-3424 | IM | Dariusz Mikrut | 2351 | 2400 | TS Wisła Kraków |
3 | undefined | |||||||||
4 | w | = | 5 | 4.5 | PL-3268 | k++ | Radosław Barski | 2257 | 2200 | TS Wisła Kraków |
5 | b | 0 | 6 | 3.5 | PL-150 | WFM | Adamowicz, Katarzyna | 2107 | 2100 | AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin |
6 | w | = | 7 | 3.0 | PL-7449 | WFM | Maria Gościniak | 2099 | 2100 | TS Wisła Kraków |
7 | b | = | 8 | 5.0 | PL-19883 | I+ | Zając, Mateusz | 1977 | 2100 | MKS MOS Wieliczka |
8 | w | 0 | 9 | 5.5 | PL-3081 | I++ | Święch, Przemysław | 2293 | 2100 | TKKF Drogowiec Kraków |
9 | b | = | 10 | 5.0 | PL-3396 | FM | Mateusz Kuzioła | 2326 | 2300 | TS Wisła Kraków |
10 | b | = | 12 | 5.5 | PL-2718 | k++ | Kaim, Piotr | 2278 | 2200 | ZMCh Polska YMCA Warszawa |
11 | w | 0 | 1 | 8.5 | PL-2467 | m | Michał Matuszewski | 2375 | 2300 | MKSz Rybnik |
III Turniej Treningowy TS Wisła Kraków FIDE - B
Sala Audiowizualna TS Wisła Kraków - ul.Reymonta 22 2012-10-17/2013-01-13
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | R. ChArb. | Pkt. | S.B. | vs+ | ||
1 | 5 | II+ | Szymon Gumularz | 1758 | 1800 | 0 | 8.0 | 32.50 | 6;8;1;2;3;4;10; | ||
2 | 10 | I | Jerzy Kyć | 1782 | 2000 | 0 | 7.5 | 29.25 | 1;6;2;7;3;4;9; | ||
3 | 3 | II | Gołda, Sebastian | 1535 | 1800 | 0 | 6.5 | 21.00 | 8;9;1;2;4;7; | ||
4 | 7 | II+ | Piotr Jantos | 1715 | 1800 | 0 | 5.5 | 17.00 | 4;6;8;9;2; | ||
5 | 1 | II+ | Ociepka, Tomasz | 1852 | 1800 | 0 | 4.5 | 13.00 | 2;4;7;8; | ||
6 | 6 | II | Tikhonov, Valeri | 1744 | 1800 | 0 | 4.0 | 12.00 | 8;9;2; | ||
7 | 9 | II+ | Szymon Gut | 1754 | 1800 | 0 | 3.5 | 11.50 | 4;8;1; | ||
8 | 4 | II | Leszek Tumm | 0 | 1800 | 0 | 2.5 | 5.75 | 8;6; | ||
9 | 2 | II+ | Lewczuk, Antoni | 1604 | 1800 | 0 | 2.5 | 5.25 | 9;8; | ||
10 | 8 | II | Konrad Włodarczyk | 0 | 1800 | 0 | 0.5 | 3.75 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 6 | 4.0 | PL-39333 | II | Tikhonov, Valeri | 1744 | 1800 | KKSZ Kraków |
2 | b | = | 7 | 5.5 | PL-23634 | II+ | Piotr Jantos | 1715 | 1800 | TS Wisła Kraków |
3 | w | 1 | 8 | 0.5 | PL-41168 | II | Konrad Włodarczyk | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków |
4 | b | = | 9 | 3.5 | PL-18829 | II+ | Szymon Gut | 1754 | 1800 | TS Wisła Kraków |
5 | w | 1 | 1 | 4.5 | PL-7895 | II+ | Ociepka, Tomasz | 1852 | 1800 | KS Roszada Żory |
6 | b | 1 | 2 | 2.5 | PL-2066 | II+ | Lewczuk, Antoni | 1604 | 1800 | MPZSzach Kraków |
7 | w | 1 | 3 | 6.5 | PL-31033 | II | Gołda, Sebastian | 1535 | 1800 | KKSZ Kraków |
8 | b | 1 | 4 | 2.5 | PL-10844 | II | Leszek Tumm | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków |
9 | w | 1 | 10 | 7.5 | PL-26164 | I | Jerzy Kyć | 1782 | 2000 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 1 | 1 | 4.5 | PL-7895 | II+ | Ociepka, Tomasz | 1852 | 1800 | KS Roszada Żory |
2 | w | 1 | 6 | 4.0 | PL-39333 | II | Tikhonov, Valeri | 1744 | 1800 | KKSZ Kraków |
3 | b | 1 | 2 | 2.5 | PL-2066 | II+ | Lewczuk, Antoni | 1604 | 1800 | MPZSzach Kraków |
4 | w | 1 | 7 | 5.5 | PL-23634 | II+ | Piotr Jantos | 1715 | 1800 | TS Wisła Kraków |
5 | b | 1 | 3 | 6.5 | PL-31033 | II | Gołda, Sebastian | 1535 | 1800 | KKSZ Kraków |
6 | w | = | 8 | 0.5 | PL-41168 | II | Konrad Włodarczyk | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków |
7 | b | 1 | 4 | 2.5 | PL-10844 | II | Leszek Tumm | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków |
8 | w | 1 | 9 | 3.5 | PL-18829 | II+ | Szymon Gut | 1754 | 1800 | TS Wisła Kraków |
9 | b | 0 | 5 | 8.0 | PL-29659 | II+ | Szymon Gumularz | 1758 | 1800 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 1 | 4 | 2.5 | PL-10844 | II | Leszek Tumm | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków |
2 | w | = | 5 | 8.0 | PL-29659 | II+ | Szymon Gumularz | 1758 | 1800 | TS Wisła Kraków |
3 | b | 1 | 6 | 4.0 | PL-39333 | II | Tikhonov, Valeri | 1744 | 1800 | KKSZ Kraków |
4 | b | 0 | 10 | 7.5 | PL-26164 | I | Jerzy Kyć | 1782 | 2000 | TS Wisła Kraków |
5 | w | 1 | 8 | 0.5 | PL-41168 | II | Konrad Włodarczyk | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków |
6 | b | 1 | 9 | 3.5 | PL-18829 | II+ | Szymon Gut | 1754 | 1800 | TS Wisła Kraków |
7 | w | 0 | 1 | 4.5 | PL-7895 | II+ | Ociepka, Tomasz | 1852 | 1800 | KS Roszada Żory |
8 | b | 1 | 2 | 2.5 | PL-2066 | II+ | Lewczuk, Antoni | 1604 | 1800 | MPZSzach Kraków |
9 | w | 0 | 3 | 6.5 | PL-31033 | II | Gołda, Sebastian | 1535 | 1800 | KKSZ Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 0 | 2 | 2.5 | PL-2066 | II+ | Lewczuk, Antoni | 1604 | 1800 | MPZSzach Kraków |
2 | w | 0 | 3 | 6.5 | PL-31033 | II | Gołda, Sebastian | 1535 | 1800 | KKSZ Kraków |
3 | b | 1 | 4 | 2.5 | PL-10844 | II | Leszek Tumm | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków |
4 | w | = | 5 | 8.0 | PL-29659 | II+ | Szymon Gumularz | 1758 | 1800 | TS Wisła Kraków |
5 | b | 0 | 6 | 4.0 | PL-39333 | II | Tikhonov, Valeri | 1744 | 1800 | KKSZ Kraków |
6 | w | 0 | 7 | 5.5 | PL-23634 | II+ | Piotr Jantos | 1715 | 1800 | TS Wisła Kraków |
7 | b | 1 | 8 | 0.5 | PL-41168 | II | Konrad Włodarczyk | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków |
8 | b | 0 | 10 | 7.5 | PL-26164 | I | Jerzy Kyć | 1782 | 2000 | TS Wisła Kraków |
9 | w | 1 | 1 | 4.5 | PL-7895 | II+ | Ociepka, Tomasz | 1852 | 1800 | KS Roszada Żory |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 0 | 7 | 5.5 | PL-23634 | II+ | Piotr Jantos | 1715 | 1800 | TS Wisła Kraków |
2 | b | 1 | 8 | 0.5 | PL-41168 | II | Konrad Włodarczyk | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków |
3 | w | 0 | 9 | 3.5 | PL-18829 | II+ | Szymon Gut | 1754 | 1800 | TS Wisła Kraków |
4 | b | 0 | 1 | 4.5 | PL-7895 | II+ | Ociepka, Tomasz | 1852 | 1800 | KS Roszada Żory |
5 | w | = | 2 | 2.5 | PL-2066 | II+ | Lewczuk, Antoni | 1604 | 1800 | MPZSzach Kraków |
6 | b | 0 | 3 | 6.5 | PL-31033 | II | Gołda, Sebastian | 1535 | 1800 | KKSZ Kraków |
7 | w | 0 | 10 | 7.5 | PL-26164 | I | Jerzy Kyć | 1782 | 2000 | TS Wisła Kraków |
8 | w | 0 | 5 | 8.0 | PL-29659 | II+ | Szymon Gumularz | 1758 | 1800 | TS Wisła Kraków |
9 | b | 1 | 6 | 4.0 | PL-39333 | II | Tikhonov, Valeri | 1744 | 1800 | KKSZ Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 0 | 3 | 6.5 | PL-31033 | II | Gołda, Sebastian | 1535 | 1800 | KKSZ Kraków |
2 | w | 0 | 4 | 2.5 | PL-10844 | II | Leszek Tumm | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków |
3 | b | 0 | 5 | 8.0 | PL-29659 | II+ | Szymon Gumularz | 1758 | 1800 | TS Wisła Kraków |
4 | w | 0 | 6 | 4.0 | PL-39333 | II | Tikhonov, Valeri | 1744 | 1800 | KKSZ Kraków |
5 | b | 0 | 7 | 5.5 | PL-23634 | II+ | Piotr Jantos | 1715 | 1800 | TS Wisła Kraków |
6 | b | = | 10 | 7.5 | PL-26164 | I | Jerzy Kyć | 1782 | 2000 | TS Wisła Kraków |
7 | w | 0 | 9 | 3.5 | PL-18829 | II+ | Szymon Gut | 1754 | 1800 | TS Wisła Kraków |
8 | b | 0 | 1 | 4.5 | PL-7895 | II+ | Ociepka, Tomasz | 1852 | 1800 | KS Roszada Żory |
9 | w | - | 2 | 2.5 | PL-2066 | II+ | Lewczuk, Antoni | 1604 | 1800 | MPZSzach Kraków |
III Turniej Treningowy TS Wisła Kraków FIDE - C
Sala Audiowizualna TS Wisła Kraków - ul.Reymonta 22 2012-10-17/2013-01-13
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | R. ChArb. | Pkt. | S.B. | vs+ | ||
1 | 1 | III | Chowaniec, Artur | 0 | 1600 | 0 | 10.0 | 51.25 | 12;2;3;5;7;8;9;10;11; | ||
2 | 7 | II | Radosław Wilk | 1342 | 1800 | 0 | 9.5 | 42.75 | 12;8;9;10;11;2;3;4;5; | ||
3 | 3 | II | Andrzej Kosztyła | 1647 | 1800 | 0 | 9.0 | 37.50 | 10;11;2;12;4;5;6;8;9; | ||
4 | 6 | III | Witold Poręba | 1576 | 1600 | 0 | 7.5 | 30.50 | 8;9;11;4;5;12; | ||
6 | 2 | III | Konrad Ciborowski | 0 | 1600 | 0 | 6.0 | 22.00 | 11;12;4;5;6;9; | ||
7 | 5 | IV | Tomasz Pukło | 0 | 1400 | 0 | 4.5 | 14.25 | 8;9;10;4; | ||
8 | 12 | IV | Konrad Ciborowski (junior) | 0 | 1400 | 0 | 4.0 | 12.00 | 8;4;5;11; | ||
9 | 8 | III | Edgar Dziedzic | 0 | 1600 | 0 | 3.0 | 10.00 | 9;11;2; | ||
11 | 4 | III | Mikołaj Dziaduła | 0 | 1600 | 0 | 2.0 | 8.75 | 8; |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | = | 6 | 7.5 | PL-46716 | III | Witold Poręba | 1576 | 1600 | TS Wisła Kraków |
2 | b | 1 | 12 | 4.0 | PL-44140 | IV | Konrad Ciborowski (junior) | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
3 | w | 1 | 8 | 3.0 | PL-38141 | III | Edgar Dziedzic | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
4 | b | 1 | 9 | 1.5 | PL-38937 | III | Róg, Szymon | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
5 | w | 1 | 10 | 6.5 | PL-38936 | II | Róg, Mateusz | 1431 | 1800 | KKSz Kraków |
6 | b | 1 | 11 | 2.5 | PL-47186 | V | Michał Usarz | 0 | 1200 | MPZSzach Kraków |
7 | w | 0 | 1 | 10.0 | PL-26171 | III | Chowaniec, Artur | 0 | 1600 | UKS SP1 Leżajsk |
8 | b | 1 | 2 | 6.0 | PL-45042 | III | Konrad Ciborowski | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
9 | w | 1 | 3 | 9.0 | PL-19172 | II | Andrzej Kosztyła | 1647 | 1800 | TS Wisła Kraków |
10 | b | 1 | 4 | 2.0 | PL-43498 | III | Mikołaj Dziaduła | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
11 | w | 1 | 5 | 4.5 | PL-31181 | IV | Tomasz Pukło | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 10 | 6.5 | PL-38936 | II | Róg, Mateusz | 1431 | 1800 | KKSz Kraków |
2 | b | 1 | 11 | 2.5 | PL-47186 | V | Michał Usarz | 0 | 1200 | MPZSzach Kraków |
3 | w | 0 | 1 | 10.0 | PL-26171 | III | Chowaniec, Artur | 0 | 1600 | UKS SP1 Leżajsk |
4 | b | 1 | 2 | 6.0 | PL-45042 | III | Konrad Ciborowski | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
5 | w | 1 | 12 | 4.0 | PL-44140 | IV | Konrad Ciborowski (junior) | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
6 | w | 1 | 4 | 2.0 | PL-43498 | III | Mikołaj Dziaduła | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
7 | b | 1 | 5 | 4.5 | PL-31181 | IV | Tomasz Pukło | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
8 | w | 1 | 6 | 7.5 | PL-46716 | III | Witold Poręba | 1576 | 1600 | TS Wisła Kraków |
9 | b | 0 | 7 | 9.5 | PL-28924 | II | Radosław Wilk | 1342 | 1800 | TS Wisła Kraków |
10 | w | 1 | 8 | 3.0 | PL-38141 | III | Edgar Dziedzic | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
11 | b | 1 | 9 | 1.5 | PL-38937 | III | Róg, Szymon | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | = | 7 | 9.5 | PL-28924 | II | Radosław Wilk | 1342 | 1800 | TS Wisła Kraków |
2 | b | 1 | 8 | 3.0 | PL-38141 | III | Edgar Dziedzic | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
3 | w | 1 | 9 | 1.5 | PL-38937 | III | Róg, Szymon | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
4 | b | = | 10 | 6.5 | PL-38936 | II | Róg, Mateusz | 1431 | 1800 | KKSz Kraków |
5 | w | 1 | 11 | 2.5 | PL-47186 | V | Michał Usarz | 0 | 1200 | MPZSzach Kraków |
6 | b | = | 1 | 10.0 | PL-26171 | III | Chowaniec, Artur | 0 | 1600 | UKS SP1 Leżajsk |
7 | w | 0 | 2 | 6.0 | PL-45042 | III | Konrad Ciborowski | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
8 | b | 0 | 3 | 9.0 | PL-19172 | II | Andrzej Kosztyła | 1647 | 1800 | TS Wisła Kraków |
9 | w | 1 | 4 | 2.0 | PL-43498 | III | Mikołaj Dziaduła | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
10 | b | 1 | 5 | 4.5 | PL-31181 | IV | Tomasz Pukło | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
11 | w | 1 | 12 | 4.0 | PL-44140 | IV | Konrad Ciborowski (junior) | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 11 | 2.5 | PL-47186 | V | Michał Usarz | 0 | 1200 | MPZSzach Kraków |
2 | b | 0 | 1 | 10.0 | PL-26171 | III | Chowaniec, Artur | 0 | 1600 | UKS SP1 Leżajsk |
3 | w | 1 | 12 | 4.0 | PL-44140 | IV | Konrad Ciborowski (junior) | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
4 | w | 0 | 3 | 9.0 | PL-19172 | II | Andrzej Kosztyła | 1647 | 1800 | TS Wisła Kraków |
5 | b | 1 | 4 | 2.0 | PL-43498 | III | Mikołaj Dziaduła | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
6 | w | 1 | 5 | 4.5 | PL-31181 | IV | Tomasz Pukło | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
7 | b | 1 | 6 | 7.5 | PL-46716 | III | Witold Poręba | 1576 | 1600 | TS Wisła Kraków |
8 | w | 0 | 7 | 9.5 | PL-28924 | II | Radosław Wilk | 1342 | 1800 | TS Wisła Kraków |
9 | b | 0 | 8 | 3.0 | PL-38141 | III | Edgar Dziedzic | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
10 | w | 1 | 9 | 1.5 | PL-38937 | III | Róg, Szymon | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
11 | b | 0 | 10 | 6.5 | PL-38936 | II | Róg, Mateusz | 1431 | 1800 | KKSz Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 8 | 3.0 | PL-38141 | III | Edgar Dziedzic | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
2 | b | 1 | 9 | 1.5 | PL-38937 | III | Róg, Szymon | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
3 | w | 1 | 10 | 6.5 | PL-38936 | II | Róg, Mateusz | 1431 | 1800 | KKSz Kraków |
4 | b | = | 11 | 2.5 | PL-47186 | V | Michał Usarz | 0 | 1200 | MPZSzach Kraków |
5 | w | 0 | 1 | 10.0 | PL-26171 | III | Chowaniec, Artur | 0 | 1600 | UKS SP1 Leżajsk |
6 | b | 0 | 2 | 6.0 | PL-45042 | III | Konrad Ciborowski | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
7 | w | 0 | 3 | 9.0 | PL-19172 | II | Andrzej Kosztyła | 1647 | 1800 | TS Wisła Kraków |
8 | b | 1 | 4 | 2.0 | PL-43498 | III | Mikołaj Dziaduła | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
9 | w | 0 | 12 | 4.0 | PL-44140 | IV | Konrad Ciborowski (junior) | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
10 | w | 0 | 6 | 7.5 | PL-46716 | III | Witold Poręba | 1576 | 1600 | TS Wisła Kraków |
11 | b | 0 | 7 | 9.5 | PL-28924 | II | Radosław Wilk | 1342 | 1800 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 0 | 1 | 10.0 | PL-26171 | III | Chowaniec, Artur | 0 | 1600 | UKS SP1 Leżajsk |
2 | w | 0 | 7 | 9.5 | PL-28924 | II | Radosław Wilk | 1342 | 1800 | TS Wisła Kraków |
3 | b | 0 | 2 | 6.0 | PL-45042 | III | Konrad Ciborowski | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
4 | w | 1 | 8 | 3.0 | PL-38141 | III | Edgar Dziedzic | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
5 | b | 0 | 3 | 9.0 | PL-19172 | II | Andrzej Kosztyła | 1647 | 1800 | TS Wisła Kraków |
6 | w | 0 | 9 | 1.5 | PL-38937 | III | Róg, Szymon | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
7 | b | 1 | 4 | 2.0 | PL-43498 | III | Mikołaj Dziaduła | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
8 | w | 0 | 10 | 6.5 | PL-38936 | II | Róg, Mateusz | 1431 | 1800 | KKSz Kraków |
9 | b | 1 | 5 | 4.5 | PL-31181 | IV | Tomasz Pukło | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
10 | w | 1 | 11 | 2.5 | PL-47186 | V | Michał Usarz | 0 | 1200 | MPZSzach Kraków |
11 | b | 0 | 6 | 7.5 | PL-46716 | III | Witold Poręba | 1576 | 1600 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 0 | 5 | 4.5 | PL-31181 | IV | Tomasz Pukło | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
2 | w | 0 | 6 | 7.5 | PL-46716 | III | Witold Poręba | 1576 | 1600 | TS Wisła Kraków |
3 | b | 0 | 7 | 9.5 | PL-28924 | II | Radosław Wilk | 1342 | 1800 | TS Wisła Kraków |
4 | b | 0 | 12 | 4.0 | PL-44140 | IV | Konrad Ciborowski (junior) | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
5 | w | 1 | 9 | 1.5 | PL-38937 | III | Róg, Szymon | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
6 | b | 0 | 10 | 6.5 | PL-38936 | II | Róg, Mateusz | 1431 | 1800 | KKSz Kraków |
7 | w | 1 | 11 | 2.5 | PL-47186 | V | Michał Usarz | 0 | 1200 | MPZSzach Kraków |
8 | b | 0 | 1 | 10.0 | PL-26171 | III | Chowaniec, Artur | 0 | 1600 | UKS SP1 Leżajsk |
9 | w | 1 | 2 | 6.0 | PL-45042 | III | Konrad Ciborowski | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
10 | b | 0 | 3 | 9.0 | PL-19172 | II | Andrzej Kosztyła | 1647 | 1800 | TS Wisła Kraków |
11 | w | 0 | 4 | 2.0 | PL-43498 | III | Mikołaj Dziaduła | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | = | 9 | 1.5 | PL-38937 | III | Róg, Szymon | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
2 | b | 0 | 10 | 6.5 | PL-38936 | II | Róg, Mateusz | 1431 | 1800 | KKSz Kraków |
3 | w | 0 | 11 | 2.5 | PL-47186 | V | Michał Usarz | 0 | 1200 | MPZSzach Kraków |
4 | b | = | 1 | 10.0 | PL-26171 | III | Chowaniec, Artur | 0 | 1600 | UKS SP1 Leżajsk |
5 | w | 0 | 2 | 6.0 | PL-45042 | III | Konrad Ciborowski | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
6 | b | 0 | 3 | 9.0 | PL-19172 | II | Andrzej Kosztyła | 1647 | 1800 | TS Wisła Kraków |
7 | w | 0 | 12 | 4.0 | PL-44140 | IV | Konrad Ciborowski (junior) | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
8 | w | 0 | 5 | 4.5 | PL-31181 | IV | Tomasz Pukło | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
9 | b | 0 | 6 | 7.5 | PL-46716 | III | Witold Poręba | 1576 | 1600 | TS Wisła Kraków |
10 | w | 0 | 7 | 9.5 | PL-28924 | II | Radosław Wilk | 1342 | 1800 | TS Wisła Kraków |
11 | b | 1 | 8 | 3.0 | PL-38141 | III | Edgar Dziedzic | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |