2012.11.17-18, Turniej o Puchar Wójta Gminy Zabierzów
Z Historia Wisły
(Różnice między wersjami)
(Nowa strona: ==Wyniki== *wyniki indywidualne **Grupa A - 1996 i młodsi 1600 i wyższy ***Jerzy Kyć - 1. miejsce ***Renata Gaudyn - 4. miejsce ***Radosław Wilk - 9. miejsce **Grupa B -...) |
|||
Linia 15: | Linia 15: | ||
***[[Maciej Ryś]] - 37. miejsce | ***[[Maciej Ryś]] - 37. miejsce | ||
***[[Magdalena Wójtowicz]] - 40. miejsce | ***[[Magdalena Wójtowicz]] - 40. miejsce | ||
+ | |||
+ | |||
+ | ==Wyniki szczegółowe== | ||
+ | ===Turniej o Puchar Wójta Gminy Zabierzów - Grupa A - 1996 i młodsi 1600 i wyższy=== | ||
+ | |||
+ | Zabierzów 2012-11-17/2012-11-18 | ||
+ | |||
+ | Tempo gry: P 60 | ||
+ | |||
+ | Organizator: Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |M-ce | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Tyt. | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |Elo | ||
+ | |Rank. | ||
+ | |Klub | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |MBch. | ||
+ | |Bch. | ||
+ | |L.Z. | ||
+ | |Prog. | ||
+ | |Ruz | ||
+ | |Norma | ||
+ | |- | ||
+ | |1||1||I||[[Jerzy Kyć]]||1782||2000||TS Wisła Kraków||7.0||19.00||25.50||7||28.0||2100|| | ||
+ | |- | ||
+ | |2||7||II||Ochowicz, Jakub||1512||1800||UKS Czarny koń Olkusz||4.5||19.00||28.50||3||15.0||1850|| | ||
+ | |- | ||
+ | |3||2||II||Madej, Roman||1609||1800||MKS KSOS Kraków||4.5||17.00||26.00||4||19.5||1900|| | ||
+ | |- | ||
+ | |4||6||II+||[[Renata Gaudyn]]||1535||1600||TS Wisła Kraków||4.5||16.00||24.50||4||17.0||1850|| | ||
+ | |- | ||
+ | |9||11||II||[[Radosław Wilk]]||1322||1800||TS Wisła Kraków||2.5||16.50||25.00||2||11.0||1601|| | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Jerzy Kyć]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(C)||1||7||1.0||28806||II||Ochowicz, Jakub||1512||1800||UKS Czarny koń Olkusz | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(B)||1||4||2.0||23052||I||Łęczek, Weronika||1549||1800||UKS Hetman Koronny Trzebinia | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(C)||1||3||3.0||28167||II+||Cebula, Alicja||1590||1600||UKS Czarny koń Olkusz | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(B)||1||2||4.0||28423||II||Madej, Roman||1609||1800||MKS KSOS Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(C)||1||6||5.0||23051||II+||[[Renata Gaudyn]]||1535||1600||TS Wisła Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |6||(B)||1||9||6.0||22937||II||Dębowska, Michalina||1435||1600||MKS MOS Wieliczka | ||
+ | |- | ||
+ | |7||(B)||1||11||7.0||28924||II||[[Radosław Wilk]]||1322||1800||TS Wisła Kraków | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Renata Gaudyn]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(B)||1||12||1.0||41635||III||Jaśkowiec, Piotr||0||1600||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(C)||0||3||1.0||28167||II+||Cebula, Alicja||1590||1600||UKS Czarny koń Olkusz | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(B)||1||11||2.0||28924||II||[[Radosław Wilk]]||1322||1800||TS Wisła Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(C)||=||7||2.5||28806||II||Ochowicz, Jakub||1512||1800||UKS Czarny koń Olkusz | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(B)||0||1||2.5||26164||I||[[Jerzy Kyć]]||1782||2000||TS Wisła Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |6||(B)||1||10||3.5||27043||II||Przybycień, Michał||1412||1800||MKS KSOS Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |7||(C)||1||4||4.5||23052||I||Łęczek, Weronika||1549||1800||UKS Hetman Koronny Trzebinia | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Radosław Wilk]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(B)||0||5||0.0||31033||II||Gołda, Sebastian||1535||1800||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(C)||1||10||1.0||27043||II||Przybycień, Michał||1412||1800||MKS KSOS Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(C)||0||6||1.0||23051||II+||[[Renata Gaudyn]]||1535||1600||TS Wisła Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(B)||=||12||1.5||41635||III||Jaśkowiec, Piotr||0||1600||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(B)||+||8||2.5||26958||II||Kasprzyk, Maciej||1468||1800||UKS Hetman Koronny Trzebinia | ||
+ | |- | ||
+ | |6||(B)||0||2||2.5||28423||II||Madej, Roman||1609||1800||MKS KSOS Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |7||(C)||0||1||2.5||26164||I||[[Jerzy Kyć]]||1782||2000||TS Wisła Kraków | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | ===Turniej o Puchar Wójta Gminy Zabierzów - Grupa B - 1996 i młodsi 1600 i niższy=== | ||
+ | |||
+ | Zabierzów 2012-11-17/2012-11-18 | ||
+ | |||
+ | Tempo gry: P 60 | ||
+ | |||
+ | Organizator: Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |M-ce | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Tyt. | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |Elo | ||
+ | |Rank. | ||
+ | |Klub | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |MBch. | ||
+ | |Bch. | ||
+ | |L.Z. | ||
+ | |Prog. | ||
+ | |Ruz | ||
+ | |Norma | ||
+ | |- | ||
+ | |1||2||II+||Budkiewicz, Magdalena||0||1600||UKS Goniec Staniątki||5.0||22.50||31.00||4||19.5||1725|| | ||
+ | |- | ||
+ | |2||5||III||Paś, Adrian||0||1600||UKS Goniec Staniątki||5.0||22.50||30.00||4||21.5||1650|| | ||
+ | |- | ||
+ | |3||3||II||Filipek, Justyna||0||1600||UKS Hetman Koronny Trzebinia||5.0||19.00||25.00||4||20.5||1525|| | ||
+ | |- | ||
+ | |5||1||II||[[Amelia Pyzio]]||1264||1600||TS Wisła Kraków||4.5||21.50||29.00||4||20.0||1525|| | ||
+ | |- | ||
+ | |8||7||III||[[Radosław Peszkowski]]||0||1600||TS Wisła Kraków||4.0||18.50||24.50||3||17.0||1400|| | ||
+ | |- | ||
+ | |15||15||||[[Krzysztof Krakowski]]||0||1000||TS Wisła Kraków||1.0||13.00||19.00||0||7.0||934 | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Amelia Pyzio]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(B)||1||8||1.0||28615||III||Mazgaj, Julia||0||1400||UKS przy SP 8 Chrzanów | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(C)||0||6||1.0||44305||III||Wikar, Rafał||0||1600||UKS Hetman Koronny Trzebinia | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(B)||1||12||2.0||||||[[Łukasz Sobelga]]||0||1000||SP 62 Kraków Don Bosco | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(C)||1||10||3.0||||||Pawlik, Wojciech||0||1000||Zabierzów | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(B)||1||2||4.0||28782||II+||Budkiewicz, Magdalena||0||1600||UKS Goniec Staniątki | ||
+ | |- | ||
+ | |6||(C)||=||5||4.5||24743||III||Paś, Adrian||0||1600||UKS Goniec Staniątki | ||
+ | |- | ||
+ | |7||(B)||0||3||4.5||26957||II||Filipek, Justyna||0||1600||UKS Hetman Koronny Trzebinia | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Radosław Peszkowski]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(B)||1||14||1.0||||||Synowiec, Bartłomiej||0||1000||SP 62 Kraków Don Bosco | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(C)||0||2||1.0||28782||II+||Budkiewicz, Magdalena||0||1600||UKS Goniec Staniątki | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(B)||1||15||2.0||||||[[Krzysztof Krakowski]]||0||1000||TS Wisła Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(C)||1||4||3.0||26960||II||Walasik, Weronika||0||1600||UKS Hetman Koronny Trzebinia | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(B)||0||6||3.0||44305||III||Wikar, Rafał||0||1600||UKS Hetman Koronny Trzebinia | ||
+ | |- | ||
+ | |6||(C)||0||8||3.0||28615||III||Mazgaj, Julia||0||1400||UKS przy SP 8 Chrzanów | ||
+ | |- | ||
+ | |7||-||+||||4.0|||||||||||||| | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Krzysztof Krakowski]]| | ||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||-||+||||1.0|||||||||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(B)||0||3||1.0||26957||II||Filipek, Justyna||0||1600||UKS Hetman Koronny Trzebinia | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(C)||0||7||1.0||31099||III||[[Radosław Peszkowski]]||0||1600||TS Wisła Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(C)||0||13||1.0||||||Rusnak, Michał||0||1000||Zabierzów | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(B)||0||8||1.0||28615||III||Mazgaj, Julia||0||1400||UKS przy SP 8 Chrzanów | ||
+ | |- | ||
+ | |6||(C)||0||11||1.0||||||Pierściński, Bartłomiej||0||1000||SP 62 Kraków Don Bosco | ||
+ | |- | ||
+ | |7||(B)||-||14||1.0||||||Synowiec, Bartłomiej||0||1000||SP 62 Kraków Don Bosco | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | ===Turniej o Puchar Wójta Gminy Zabierzów - Grupa C - 2004 i młodsi=== | ||
+ | |||
+ | Zabierzów 2012-11-17/2012-11-17 | ||
+ | |||
+ | Tempo gry: P'30 | ||
+ | |||
+ | Organizator: Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |M-ce | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Tyt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |Elo | ||
+ | |Rank. | ||
+ | |Klub | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |MBch. | ||
+ | |Bch. | ||
+ | |L.Z. | ||
+ | |Prog. | ||
+ | |Ruz | ||
+ | |Norma | ||
+ | |- | ||
+ | |1||3||III||39556||Szczepanowski, Tomasz||0||1600||KMKSz Victoria Kielce||7.0||21.50||31.00||7||28.0||1800|| | ||
+ | |- | ||
+ | |2||19||IV||44309||Bąchór, Tomasz||0||1400||UKS Czarny Koń Olkusz||6.0||23.00||32.50||6||26.0||1650|| | ||
+ | |- | ||
+ | |3||6||III||33691||Dyląg, Jan||0||1600||UKS Czarny Koń Olkusz||6.0||21.50||29.00||6||22.0||1682|| | ||
+ | |- | ||
+ | |21||34||V||||[[Hubert Meers]]||0||1200||TS Wisła Kraków||4.0||14.00||19.50||4||10.0||1275|| | ||
+ | |- | ||
+ | |24||31||V||||[[Jakub Kurczyna]]||0||1200||TS Wisła Kraków||3.5||15.00||24.00||3||12.5||1307||IV | ||
+ | |- | ||
+ | |33||36||||||[[Natalia Nowak]]||0||1000||TS Wisła Kraków||3.0||14.00||21.00||2||7.0||1065||V | ||
+ | |- | ||
+ | |37||42||||46714||[[Maciej Ryś]]||0||1000||TS Wisła Kraków||2.5||15.00||21.50||2||7.5||1082||V | ||
+ | |- | ||
+ | |40||44||||46713||[[Magdalena Wójtowicz]]||0||1000||TS Wisła Kraków||2.0||15.00||20.50||1||8.0||979|| | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Hubert Meers]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(B)||0||8||0.0||43054||III||Ślusarczyk, Milena||0||1400||UKS Hetman Koronny Trzebinia | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(C)||0||25||0.0||41513||IV||Kucharska, Helena||0||1250||UKS przy SP 8 Chrzanów | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(B)||0||20||0.0||46162||IV||Klima, Julia||0||1250||UKS Goniec Staniątki | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(C)||1||30||1.0||||V||Muniak, Szymon||0||1200||SP 62 Kraków Don Bosco | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(B)||1||39||2.0||45782||||[[Natalia Nowak]]||0||1000||UKS przy SP8 Chrzanów | ||
+ | |- | ||
+ | |6||(C)||1||23||3.0||||IV||Przybylska, Zofia||0||1250||SP 62 Kraków Don Bosco | ||
+ | |- | ||
+ | |7||(B)||1||21||4.0||47261||IV||Wichura, Sara||0||1250||KMKSz Victoria Kielce | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Jakub Kurczyna]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(B)||0||3||0.0||39556||III||Szczepanowski, Tomasz||0||1600||KMKSz Victoria Kielce | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(C)||0||16||0.0||44123||IV||Skorupka, Arkadiusz||0||1400||UKS przy SP 8 Chrzanów | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(B)||1||33||1.0||||V||Żbikowski, Mikołaj||0||1200||NSP Słoneczne Wzgórze | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(C)||1||40||2.0||45783||||Strączek, Wiktoria||0||1000||UKS przy SP 8 Chrzanów | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(B)||1||20||3.0||46162||IV||Klima, Julia||0||1250||UKS Goniec Staniątki | ||
+ | |- | ||
+ | |6||(C)||0||9||3.0||43638||III||Zając, Patrycja||0||1400||UKS przy SP 8 Chrzanów | ||
+ | |- | ||
+ | |7||(B)||=||14||3.5||39551||IV||Paś, Patryk||0||1400||UKS Goniec Staniątki | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Natalia Nowak]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(C)||0||12||0.0||46163||IV||Druzgała, Grzegorz||0||1400||UKS Goniec Staniątki | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(B)||0||24||0.0||44119||IV||Matusik, Zuzanna||0||1250||UKS Hetman Koronny Trzebinia | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(C)||0||32||0.0||46161||V||Śmietana, Jakub||0||1200||UKS Goniec Staniątki | ||
+ | |- | ||
+ | |4||-||+||||1.0|||||||||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(B)||0||40||1.0||45783||||Strączek, Wiktoria||0||1000||UKS przy SP 8 Chrzanów | ||
+ | |- | ||
+ | |6||(C)||1||27||2.0||||V||Dutkiewicz, Franciszek||0||1200||SP 62 Kraków Don Bosco | ||
+ | |- | ||
+ | |7||(B)||1||30||3.0||||V||Muniak, Szymon||0||1200||SP 62 Kraków Don Bosco | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Maciej Ryś]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(B)||0||19||0.0||44309||IV||Bąchór, Tomasz||0||1400||UKS Czarny Koń Olkusz | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(C)||0||29||0.0||||V||Dutkiewicz, Maksymilian||0||1200||SP 62 Kraków Don Bosco | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(B)||1||30||1.0||||V||Muniak, Szymon||0||1200||SP 62 Kraków Don Bosco | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(C)||0||25||1.0||41513||IV||Kucharska, Helena||0||1250||UKS przy SP 8 Chrzanów | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(B)||=||27||1.5||||V||Dutkiewicz, Franciszek||0||1200||SP 62 Kraków Don Bosco | ||
+ | |- | ||
+ | |6||(C)||0||33||1.5||||V||Żbikowski, Mikołaj||0||1200||NSP Słoneczne Wzgórze | ||
+ | |- | ||
+ | |7||(C)||1||43||2.5||||||Rosner, Kacper||0||1000||SP 62 Kraków Don Bosco | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Magdalena Wójtowicz]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||(C)||0||13||0.0||44120||IV||Łyszczarz, Konrad||0||1400||UKS przy SP 8 Chrzanów | ||
+ | |- | ||
+ | |2||(C)||1||30||1.0||||V||Muniak, Szymon||0||1200||SP 62 Kraków Don Bosco | ||
+ | |- | ||
+ | |3||(B)||0||22||1.0||39533||IV||Jezierska, Emilia||0||1250||UKS Czarny Koń Olkusz | ||
+ | |- | ||
+ | |4||(B)||0||32||1.0||46161||V||Śmietana, Jakub||0||1200||UKS Goniec Staniątki | ||
+ | |- | ||
+ | |5||(C)||0||38||1.0||45781||||Nowak, Anna||0||1000||UKS przy SP8 Chrzanów | ||
+ | |- | ||
+ | |6||-||+||||2.0|||||||||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |7||(B)||0||16||2.0||44123||IV||Skorupka, Arkadiusz||0||1400||UKS przy SP 8 Chrzanów | ||
+ | |} | ||
+ | |||
[[Kategoria: Wszystkie zawody 2012 (szachy)]] | [[Kategoria: Wszystkie zawody 2012 (szachy)]] |
Wersja z dnia 12:36, 10 sty 2020
Spis treści |
Wyniki
- wyniki indywidualne
- Grupa A - 1996 i młodsi 1600 i wyższy
- Jerzy Kyć - 1. miejsce
- Renata Gaudyn - 4. miejsce
- Radosław Wilk - 9. miejsce
- Grupa B - 1996 i młodsi 1600 i niższy
- Amelia Pyzio - 5. miejsce
- Radosław Peszkowski - 8. miejsce
- Krzysztof Krakowski - 15. miejsce
- Grupa C - 2004 i młodsi
- Hubert Meers - 21. miejsce
- Jakub Kurczyna - 24. miejsce
- Natalia Nowak - 33. miejsce
- Maciej Ryś - 37. miejsce
- Magdalena Wójtowicz - 40. miejsce
- Grupa A - 1996 i młodsi 1600 i wyższy
Wyniki szczegółowe
Turniej o Puchar Wójta Gminy Zabierzów - Grupa A - 1996 i młodsi 1600 i wyższy
Zabierzów 2012-11-17/2012-11-18
Tempo gry: P 60
Organizator: Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. | Ruz | Norma |
1 | 1 | I | Jerzy Kyć | 1782 | 2000 | TS Wisła Kraków | 7.0 | 19.00 | 25.50 | 7 | 28.0 | 2100 | |
2 | 7 | II | Ochowicz, Jakub | 1512 | 1800 | UKS Czarny koń Olkusz | 4.5 | 19.00 | 28.50 | 3 | 15.0 | 1850 | |
3 | 2 | II | Madej, Roman | 1609 | 1800 | MKS KSOS Kraków | 4.5 | 17.00 | 26.00 | 4 | 19.5 | 1900 | |
4 | 6 | II+ | Renata Gaudyn | 1535 | 1600 | TS Wisła Kraków | 4.5 | 16.00 | 24.50 | 4 | 17.0 | 1850 | |
9 | 11 | II | Radosław Wilk | 1322 | 1800 | TS Wisła Kraków | 2.5 | 16.50 | 25.00 | 2 | 11.0 | 1601 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 7 | 1.0 | 28806 | II | Ochowicz, Jakub | 1512 | 1800 | UKS Czarny koń Olkusz |
2 | (B) | 1 | 4 | 2.0 | 23052 | I | Łęczek, Weronika | 1549 | 1800 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
3 | (C) | 1 | 3 | 3.0 | 28167 | II+ | Cebula, Alicja | 1590 | 1600 | UKS Czarny koń Olkusz |
4 | (B) | 1 | 2 | 4.0 | 28423 | II | Madej, Roman | 1609 | 1800 | MKS KSOS Kraków |
5 | (C) | 1 | 6 | 5.0 | 23051 | II+ | Renata Gaudyn | 1535 | 1600 | TS Wisła Kraków |
6 | (B) | 1 | 9 | 6.0 | 22937 | II | Dębowska, Michalina | 1435 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
7 | (B) | 1 | 11 | 7.0 | 28924 | II | Radosław Wilk | 1322 | 1800 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 12 | 1.0 | 41635 | III | Jaśkowiec, Piotr | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
2 | (C) | 0 | 3 | 1.0 | 28167 | II+ | Cebula, Alicja | 1590 | 1600 | UKS Czarny koń Olkusz |
3 | (B) | 1 | 11 | 2.0 | 28924 | II | Radosław Wilk | 1322 | 1800 | TS Wisła Kraków |
4 | (C) | = | 7 | 2.5 | 28806 | II | Ochowicz, Jakub | 1512 | 1800 | UKS Czarny koń Olkusz |
5 | (B) | 0 | 1 | 2.5 | 26164 | I | Jerzy Kyć | 1782 | 2000 | TS Wisła Kraków |
6 | (B) | 1 | 10 | 3.5 | 27043 | II | Przybycień, Michał | 1412 | 1800 | MKS KSOS Kraków |
7 | (C) | 1 | 4 | 4.5 | 23052 | I | Łęczek, Weronika | 1549 | 1800 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 5 | 0.0 | 31033 | II | Gołda, Sebastian | 1535 | 1800 | KKSz Kraków |
2 | (C) | 1 | 10 | 1.0 | 27043 | II | Przybycień, Michał | 1412 | 1800 | MKS KSOS Kraków |
3 | (C) | 0 | 6 | 1.0 | 23051 | II+ | Renata Gaudyn | 1535 | 1600 | TS Wisła Kraków |
4 | (B) | = | 12 | 1.5 | 41635 | III | Jaśkowiec, Piotr | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
5 | (B) | + | 8 | 2.5 | 26958 | II | Kasprzyk, Maciej | 1468 | 1800 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
6 | (B) | 0 | 2 | 2.5 | 28423 | II | Madej, Roman | 1609 | 1800 | MKS KSOS Kraków |
7 | (C) | 0 | 1 | 2.5 | 26164 | I | Jerzy Kyć | 1782 | 2000 | TS Wisła Kraków |
Turniej o Puchar Wójta Gminy Zabierzów - Grupa B - 1996 i młodsi 1600 i niższy
Zabierzów 2012-11-17/2012-11-18
Tempo gry: P 60
Organizator: Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. | Ruz | Norma |
1 | 2 | II+ | Budkiewicz, Magdalena | 0 | 1600 | UKS Goniec Staniątki | 5.0 | 22.50 | 31.00 | 4 | 19.5 | 1725 | |
2 | 5 | III | Paś, Adrian | 0 | 1600 | UKS Goniec Staniątki | 5.0 | 22.50 | 30.00 | 4 | 21.5 | 1650 | |
3 | 3 | II | Filipek, Justyna | 0 | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia | 5.0 | 19.00 | 25.00 | 4 | 20.5 | 1525 | |
5 | 1 | II | Amelia Pyzio | 1264 | 1600 | TS Wisła Kraków | 4.5 | 21.50 | 29.00 | 4 | 20.0 | 1525 | |
8 | 7 | III | Radosław Peszkowski | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 18.50 | 24.50 | 3 | 17.0 | 1400 | |
15 | 15 | Krzysztof Krakowski | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | 1.0 | 13.00 | 19.00 | 0 | 7.0 | 934 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 8 | 1.0 | 28615 | III | Mazgaj, Julia | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
2 | (C) | 0 | 6 | 1.0 | 44305 | III | Wikar, Rafał | 0 | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
3 | (B) | 1 | 12 | 2.0 | Łukasz Sobelga | 0 | 1000 | SP 62 Kraków Don Bosco | ||
4 | (C) | 1 | 10 | 3.0 | Pawlik, Wojciech | 0 | 1000 | Zabierzów | ||
5 | (B) | 1 | 2 | 4.0 | 28782 | II+ | Budkiewicz, Magdalena | 0 | 1600 | UKS Goniec Staniątki |
6 | (C) | = | 5 | 4.5 | 24743 | III | Paś, Adrian | 0 | 1600 | UKS Goniec Staniątki |
7 | (B) | 0 | 3 | 4.5 | 26957 | II | Filipek, Justyna | 0 | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub | |
1 | (B) | 1 | 14 | 1.0 | Synowiec, Bartłomiej | 0 | 1000 | SP 62 Kraków Don Bosco | |||
2 | (C) | 0 | 2 | 1.0 | 28782 | II+ | Budkiewicz, Magdalena | 0 | 1600 | UKS Goniec Staniątki | |
3 | (B) | 1 | 15 | 2.0 | Krzysztof Krakowski | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | |||
4 | (C) | 1 | 4 | 3.0 | 26960 | II | Walasik, Weronika | 0 | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia | |
5 | (B) | 0 | 6 | 3.0 | 44305 | III | Wikar, Rafał | 0 | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia | |
6 | (C) | 0 | 8 | 3.0 | 28615 | III | Mazgaj, Julia | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów | |
7 | - | + | 4.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | - | + | 1.0 | |||||||
2 | (B) | 0 | 3 | 1.0 | 26957 | II | Filipek, Justyna | 0 | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
3 | (C) | 0 | 7 | 1.0 | 31099 | III | Radosław Peszkowski | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
4 | (C) | 0 | 13 | 1.0 | Rusnak, Michał | 0 | 1000 | Zabierzów | ||
5 | (B) | 0 | 8 | 1.0 | 28615 | III | Mazgaj, Julia | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
6 | (C) | 0 | 11 | 1.0 | Pierściński, Bartłomiej | 0 | 1000 | SP 62 Kraków Don Bosco | ||
7 | (B) | - | 14 | 1.0 | Synowiec, Bartłomiej | 0 | 1000 | SP 62 Kraków Don Bosco |
Turniej o Puchar Wójta Gminy Zabierzów - Grupa C - 2004 i młodsi
Zabierzów 2012-11-17/2012-11-17
Tempo gry: P'30
Organizator: Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów
M-ce | Nr | Tyt. | ID CR | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. | Ruz | Norma |
1 | 3 | III | 39556 | Szczepanowski, Tomasz | 0 | 1600 | KMKSz Victoria Kielce | 7.0 | 21.50 | 31.00 | 7 | 28.0 | 1800 | |
2 | 19 | IV | 44309 | Bąchór, Tomasz | 0 | 1400 | UKS Czarny Koń Olkusz | 6.0 | 23.00 | 32.50 | 6 | 26.0 | 1650 | |
3 | 6 | III | 33691 | Dyląg, Jan | 0 | 1600 | UKS Czarny Koń Olkusz | 6.0 | 21.50 | 29.00 | 6 | 22.0 | 1682 | |
21 | 34 | V | Hubert Meers | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 14.00 | 19.50 | 4 | 10.0 | 1275 | ||
24 | 31 | V | Jakub Kurczyna | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków | 3.5 | 15.00 | 24.00 | 3 | 12.5 | 1307 | IV | |
33 | 36 | Natalia Nowak | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | 3.0 | 14.00 | 21.00 | 2 | 7.0 | 1065 | V | ||
37 | 42 | 46714 | Maciej Ryś | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | 2.5 | 15.00 | 21.50 | 2 | 7.5 | 1082 | V | |
40 | 44 | 46713 | Magdalena Wójtowicz | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | 2.0 | 15.00 | 20.50 | 1 | 8.0 | 979 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 8 | 0.0 | 43054 | III | Ślusarczyk, Milena | 0 | 1400 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
2 | (C) | 0 | 25 | 0.0 | 41513 | IV | Kucharska, Helena | 0 | 1250 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
3 | (B) | 0 | 20 | 0.0 | 46162 | IV | Klima, Julia | 0 | 1250 | UKS Goniec Staniątki |
4 | (C) | 1 | 30 | 1.0 | V | Muniak, Szymon | 0 | 1200 | SP 62 Kraków Don Bosco | |
5 | (B) | 1 | 39 | 2.0 | 45782 | Natalia Nowak | 0 | 1000 | UKS przy SP8 Chrzanów | |
6 | (C) | 1 | 23 | 3.0 | IV | Przybylska, Zofia | 0 | 1250 | SP 62 Kraków Don Bosco | |
7 | (B) | 1 | 21 | 4.0 | 47261 | IV | Wichura, Sara | 0 | 1250 | KMKSz Victoria Kielce |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 3 | 0.0 | 39556 | III | Szczepanowski, Tomasz | 0 | 1600 | KMKSz Victoria Kielce |
2 | (C) | 0 | 16 | 0.0 | 44123 | IV | Skorupka, Arkadiusz | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
3 | (B) | 1 | 33 | 1.0 | V | Żbikowski, Mikołaj | 0 | 1200 | NSP Słoneczne Wzgórze | |
4 | (C) | 1 | 40 | 2.0 | 45783 | Strączek, Wiktoria | 0 | 1000 | UKS przy SP 8 Chrzanów | |
5 | (B) | 1 | 20 | 3.0 | 46162 | IV | Klima, Julia | 0 | 1250 | UKS Goniec Staniątki |
6 | (C) | 0 | 9 | 3.0 | 43638 | III | Zając, Patrycja | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
7 | (B) | = | 14 | 3.5 | 39551 | IV | Paś, Patryk | 0 | 1400 | UKS Goniec Staniątki |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 12 | 0.0 | 46163 | IV | Druzgała, Grzegorz | 0 | 1400 | UKS Goniec Staniątki |
2 | (B) | 0 | 24 | 0.0 | 44119 | IV | Matusik, Zuzanna | 0 | 1250 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
3 | (C) | 0 | 32 | 0.0 | 46161 | V | Śmietana, Jakub | 0 | 1200 | UKS Goniec Staniątki |
4 | - | + | 1.0 | |||||||
5 | (B) | 0 | 40 | 1.0 | 45783 | Strączek, Wiktoria | 0 | 1000 | UKS przy SP 8 Chrzanów | |
6 | (C) | 1 | 27 | 2.0 | V | Dutkiewicz, Franciszek | 0 | 1200 | SP 62 Kraków Don Bosco | |
7 | (B) | 1 | 30 | 3.0 | V | Muniak, Szymon | 0 | 1200 | SP 62 Kraków Don Bosco |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 19 | 0.0 | 44309 | IV | Bąchór, Tomasz | 0 | 1400 | UKS Czarny Koń Olkusz |
2 | (C) | 0 | 29 | 0.0 | V | Dutkiewicz, Maksymilian | 0 | 1200 | SP 62 Kraków Don Bosco | |
3 | (B) | 1 | 30 | 1.0 | V | Muniak, Szymon | 0 | 1200 | SP 62 Kraków Don Bosco | |
4 | (C) | 0 | 25 | 1.0 | 41513 | IV | Kucharska, Helena | 0 | 1250 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
5 | (B) | = | 27 | 1.5 | V | Dutkiewicz, Franciszek | 0 | 1200 | SP 62 Kraków Don Bosco | |
6 | (C) | 0 | 33 | 1.5 | V | Żbikowski, Mikołaj | 0 | 1200 | NSP Słoneczne Wzgórze | |
7 | (C) | 1 | 43 | 2.5 | Rosner, Kacper | 0 | 1000 | SP 62 Kraków Don Bosco |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 13 | 0.0 | 44120 | IV | Łyszczarz, Konrad | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
2 | (C) | 1 | 30 | 1.0 | V | Muniak, Szymon | 0 | 1200 | SP 62 Kraków Don Bosco | |
3 | (B) | 0 | 22 | 1.0 | 39533 | IV | Jezierska, Emilia | 0 | 1250 | UKS Czarny Koń Olkusz |
4 | (B) | 0 | 32 | 1.0 | 46161 | V | Śmietana, Jakub | 0 | 1200 | UKS Goniec Staniątki |
5 | (C) | 0 | 38 | 1.0 | 45781 | Nowak, Anna | 0 | 1000 | UKS przy SP8 Chrzanów | |
6 | - | + | 2.0 | |||||||
7 | (B) | 0 | 16 | 2.0 | 44123 | IV | Skorupka, Arkadiusz | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |