2012.12.02, Wiślackie Mikołajki

Z Historia Wisły

Wiślackie Mikołajki 2012

2 grudnia 2012

W obiektach TS Wisła odbyła się dzisiaj impreza mikołajkowa. Głównym punktem programu był Mikołajkowy Turniej Piłkarski. Wzięło w nim udział dwanaście drużyn z krakowskich podstawówek.

Zwycięzcami zawodów zostali reprezentanci Szkoły Podstawowej numer 95 z Olszy II, którzy pokonali w finale 4:2 Podstawówkę numer 153 z Bronowic. Nagrody zwycięzcom wręczał m.in. piłkarz krakowskiej Wisły Michał Czekaj.

Oprócz turnieju na uczestników imprezy czekało wiele atrakcji. Po meczach ćwierćfinałowych odbył się konkurs akrobacji z piłką. Jego uczestnicy musieli podbijać piłkę nogą i głową, a także strzelać na bramkę, w której stanął golkiper Wisły Krakbet Bartłomiej Nawrat. Oprócz niego na turniej zawitali także inni futsalowcy Białej Gwiazdy: Marcin Kiełpiński, Krzysztof Kusia, Kamil Dworzecki i Piotr Morawski.

Poza umiejętnościami stricte piłkarskimi dzieciaki mogły wykazać się znajomością historii Białej Gwiazdy i spróbować swoich sił w konkursie wiedzy o Wiśle. Nagrody dla najlepszych uczestników konkursu wręczył prezes TS Wisła Ludwik Miętta-Mikołajewicz.

Najmłodsi kibice Białej Gwiazdy mogli pobawić się w specjalnie przygotowanej sali, w której atrakcje zapewniła współpracująca z TS Wisła firma Hakuna-Matata. Nie mogło rzecz jasna zabraknąć Świętego Mikołaja, który krążył po wiślackich obiektach w ciągu całej imprezy.

Źródło: skwk.pl

Wiślackie Mikołajki 2012

2 grudnia 2012

Dziś na obiektach TS Wisła odbyła się impreza mikołajkowa.

Cała impreza rozpoczęła się o godzinie 10. Głównym jej punktem był turniej piłkarski. Udział wzięło w nim 12 drużyn z krakowskich podstawówek. Zwycięzcami turnieju zostali reprezentanci Szkoły Podstawowej numer 95 z Olszy II, którzy pokonali w finale podstawówkę numer 153 z Bronowic 4-2. Nagrody zwycięzcom turnieju wręczyli członek zarządu TS Wisła Dariusz Zastawny i piłkarz krakowskiej Wisły Michał Czekaj.

Oprócz turnieju na uczestników imprezy czekało wiele atrakcji. Po meczach ćwierćfinałowych odbył się konkurs akrobacji z piłką. Jego uczestnicy musieli kapkować piłkę, podbijać ją głową i strzelić na bramkę strzeżoną przez golkipera Wisły Krakbet Bartłomieja Nawrata. Oprócz niego na turniej zawitali inni futsalowcy: Marcin Kiełpiński, Krzysztof Kusia, Kamil Dworzecki i Piotr Morawski. Poza umiejętnościami stricte piłkarskimi dzieciaki mogły wykazać się wiedzą o Wiśle i spróbować swoich sił w konkursie wiedzy. Nagrody dla najlepszych jego uczestników wręczył prezes TS Wisła Ludwik Miętta-Mikołajewicz.

Najmłodsi kibice Białej Gwiazdy mogli z kolei pobawić się na specjalnie przygotowanej Sali, w której atrakcje zapewniła dzieciom współpracując z TS Wisła firma Hakuna-Matata. Nie mogło też zabraknąć Świętego Mikołaja, który krążył po hali podczas turnieju.

Dziękujemy za przybycie sportowcom Białej Gwiazdy.

Źródło: skwk.pl

Galeria