2012.12.11 Futsaliści Wisły Krakbet w SP nr 58

Z Historia Wisły

Wizyta w SP 58 w Krakowie

12.12.2012

W dniu wczorajszym zawodnicy Wisły Krakbet Kraków odwiedzili Szkołę Podstawową nr 58 w Krakowie. Z ogromnym pudłem prezentów do krakowskiej placówki ruszyli: Kusia, Mirga, Czech, Morawski, Dworzecki, Zadorożnyj, Vakhula i Despotović. Młodzi fani już na wejściu otoczyli piłkarzy Białej Gwiazdy, bowiem każdy chciał zdobyć upragniony autograf.

Zawodnicy na początku krótko przedstawili swoje sylwetki. Okazało się, że nie było to konieczne, gdyż wśród tamtejszych maluchów są bardzo dobrze znani i rozpoznawani. Po zajęciu swoich miejsc, uczniowie mogli wziąć udział w torze przeszkód. Po jego pokonaniu, każdy z nich otrzymał futsalową smyczkę Wisły Krakbet.

W dalszej części spotkania, podopieczni Szkoły Podstawowej nr 58 wzięli udział w konkursie rzutów karnych. W bramce dzielnie stał Kamil Dworzecki i niejednokrotnie ze sporą trudnością bronił atomowe uderzenia dzieci. Każdy z nich w stronę bramki kopał tak mocno, ile tylko miał sił w nogach. Nagrody za udane strzały były bowiem bardzo cenne. Oprócz szalików, kubków czy wlepek, najlepsi strzelcy mogli wygrać albumy i książki dotyczące Wisły.

Pod koniec naszej wizyty, przyszedł czas na to, na co każdy dzieciak czekał z niecierpliwością. Czymże byłoby spotkanie z zawodnikami Wisły Krakbet bez tradycyjnego meczu? Szczęśliwcy, wyłonieni spośród wszystkich uczestników spotkania, mieli okazję zmierzyć się z profesjonalistami i ku ich radości w pojedynku zwyciężyć!

Pytania, konkursy, nagrody, autografy, wspólne zdjęcia – na to wszystko można było liczyć podczas dzisiejszych odwiedzin. Całe spotkanie uwieńczyło pamiątkowe zdjęcie futsalowców Wisły Krakbet z uczniami Szkoły Podstawowej nr 58. Dziękujemy serdecznie za zaproszenie!

http://wislafutsal.pl

Galeria zdjęć