2013.03.09-10, Weekend Szachowy w Galerii Krakowskiej
Z Historia Wisły
Wyniki
- 1. miejsce - Jerzy Kyć (U-17)
- 2. miejsce - Tymon Śliwiński (U-7)
- 4. miejsce - Sebastian Krzemiński (U-15)
- 6. miejsce - Radosław Wilk (U-11)
- 7. miejsce - Konrad Ciborowski Jr (U-9)
- 9. miejsce - Haridas Poręba (U-13)
- 10. miejsce - Michał Godlewski (U-13)
- 11. miejsce - Jerzy Kyć (Open)
- 12. miejsce - Edgar Dziedzic (U-13)
- 13. miejsce - Renata Gaudyn (U-17)
- 18. miejsce - Maria Gościniak (Open)
Wyniki szczegółowe
Weekend Szachowy w Galerii Krakowskiej - gr. U07
Kraków 2013-03-09/2013-03-09
Tempo gry: P'15
Arbiter: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. |
1 | 2 | IV | Pniaczek, Krzysztof | 1400 | MKS Babia Góra Lipnica Wielka | 8.5 | 41.50 | 54.50 | 8 | 41.0 |
2 | 6 | IV | Tymon Śliwiński | 1400 | TS Wisła Kraków | 7.0 | 41.00 | 51.50 | 7 | 40.0 |
3 | 3 | IV | Pacek, Adam | 1400 | MKS MOS Wieliczka | 7.0 | 38.50 | 50.50 | 7 | 36.0 |
30 | 15 | Błażej Dratwa | 1000 | TS Wisła Kraków | 0.5 | 23.00 | 30.00 | 0 | 3.5 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 25 | 1.0 | Cichoń, Bartłomiej | 0 | 1000 | |||
2 | (B) | 1 | 33 | 2.0 | Przykowski, Patryk | 0 | 1000 | |||
3 | (C) | 1 | 31 | 3.0 | 50655 | Mazur, Bruno | 0 | 1000 | MCKiS Jaworzno | |
4 | (B) | 1 | 3 | 4.0 | 49185 | IV | Pacek, Adam | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
5 | (B) | 1 | 5 | 5.0 | 46399 | IV | Choina, Jan | 0 | 1400 | KSz Hetman Ostrowiec Św. |
6 | (C) | 0 | 2 | 5.0 | 45817 | IV | Pniaczek, Krzysztof | 0 | 1400 | MKS Babia Góra Lipnica Wielka |
7 | (B) | 1 | 8 | 6.0 | 49408 | IV | Karyś, Katarzyna | 0 | 1250 | KMKSz Victoria Kielce |
8 | (C) | 1 | 9 | 7.0 | 47261 | IV | Wichura, Sara | 0 | 1250 | KMKSz Victoria Kielce |
9 | (B) | 0 | 11 | 7.0 | 45168 | V | Gołda, Dawid | 0 | 1200 | KKSz Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 33 | 0.0 | Przykowski, Patryk | 0 | 1000 | |||
2 | (B) | 0 | 25 | 0.0 | Cichoń, Bartłomiej | 0 | 1000 | |||
3 | (C) | = | 24 | 0.5 | Patryk, Majka | 0 | 1000 | |||
4 | (B) | 0 | 29 | 0.5 | 48387 | Bajer, Tomasz | 0 | 1000 | MKS MOS Wieliczka | |
5 | - | 0.5 | ||||||||
6 | - | 0.5 | ||||||||
7 | - | 0.5 | ||||||||
8 | - | 0.5 | ||||||||
9 | - | 0.5 |
Weekend Szachowy w Galerii Krakowskiej - gr. U9
Kraków 2013-03-09/2013-03-09
Tempo gry: P'15
Arbiter: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. |
1 | 15 | IV | Bąchór, Tomasz | 0 | 1400 | UKS Czarny Koń Olkusz | 8.0 | 41.50 | 53.50 | 8 | 40.0 |
2 | 4 | III | Bień, Hubert | 0 | 1600 | MKSz Gryf Dębica | 8.0 | 40.00 | 51.50 | 8 | 41.0 |
3 | 5 | III | Janiak, Izabela | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka | 6.5 | 42.00 | 52.00 | 6 | 35.5 |
7 | 1 | IV | Konrad Ciborowski (junior) | 1230 | 1400 | TS Wisła Kraków | 6.0 | 40.00 | 51.00 | 6 | 33.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 26 | 1.0 | Marzec, Tymon | 0 | 1000 | |||
2 | (C) | 1 | 13 | 2.0 | 46395 | IV | Kołodziej, Oskar | 0 | 1400 | UKS GONIEC Staniątki |
3 | (B) | 0 | 8 | 2.0 | 45124 | IV | Michał Ziółkowski | 0 | 1400 | |
4 | (C) | 1 | 20 | 3.0 | 45149 | V | Mól, Kamil | 0 | 1200 | MKS MOS Wieliczka |
5 | (B) | 1 | 17 | 4.0 | 45177 | IV | Sobala, Filip | 0 | 1400 | MLKSz Myślenice |
6 | (C) | 0 | 15 | 4.0 | 44309 | IV | Bąchór, Tomasz | 0 | 1400 | UKS Czarny Koń Olkusz |
7 | (B) | 1 | 23 | 5.0 | 50202 | V | Nieuważny, Adam | 0 | 1200 | KKSZ Kraków |
8 | (C) | 1 | 7 | 6.0 | 45125 | IV | Paweł Zborowski | 0 | 1400 | |
9 | (C) | 0 | 4 | 6.0 | 33690 | III | Bień, Hubert | 0 | 1600 | MKSz Gryf Dębica |
Weekend Szachowy w Galerii Krakowskiej - gr. U11
Kraków 2013-03-09/2013-03-09
Tempo gry: P'15
Arbiter: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. |
1 | 1 | II | Golenia, Jan | 1569 | 1800 | MKS MOS Wieliczka | 8.5 | 39.00 | 50.50 | 8 | 41.5 |
2 | 7 | II | Golenia, Wojciech | 0 | 1800 | MKS MOS Wieliczka | 7.5 | 40.00 | 52.50 | 6 | 40.0 |
3 | 22 | IV | Krawczyk, Wojciech | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka | 7.0 | 36.50 | 46.50 | 6 | 32.5 |
6 | 4 | II | Radosław Wilk | 1402 | 1800 | TS Wisła Kraków | 6.0 | 43.50 | 56.00 | 6 | 38.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 28 | 1.0 | 44340 | V | Kołodziejczyk, Dawid | 0 | 1200 | MLKSZ Myślenice |
2 | (B) | 1 | 15 | 2.0 | 44360 | III | Blak, Maciej | 0 | 1600 | CKiS Skawina |
3 | (C) | 1 | 11 | 3.0 | 44203 | III | Szarota, Jakub | 0 | 1600 | MKS Sandecja Nowy Sącz |
4 | (B) | 1 | 6 | 4.0 | 28006 | II | Amelia Pyzio | 1281 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
5 | (B) | 1 | 2 | 5.0 | 27815 | II | Gawor, Jan Paweł | 1529 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
6 | (C) | 0 | 7 | 5.0 | 25771 | II | Golenia, Wojciech | 0 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
7 | (B) | 1 | 14 | 6.0 | 44180 | III | Korcyl, Patryk | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
8 | (C) | 0 | 1 | 6.0 | 25772 | II | Golenia, Jan | 1569 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
9 | (B) | 0 | 22 | 6.0 | 44555 | IV | Krawczyk, Wojciech | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
Weekend Szachowy w Galerii Krakowskiej - gr. U13
Kraków 2013-03-09/2013-03-09
Tempo gry: P'15
Arbiter: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. |
1 | 1 | II+ | Madej, Roman | POL | 1800 | MKS KSOS Kraków | 8.0 | 39.00 | 50.50 | 7 | 41.0 |
2 | 5 | II | Krawczyk, Piotr | POL | 1800 | KKSz Kraków | 7.5 | 37.50 | 49.50 | 6 | 38.0 |
3 | 2 | I | Łęczek, Weronika | POL | 1800 | UKS Hetman Koronny Trzebinia | 6.0 | 39.50 | 51.50 | 5 | 31.0 |
9 | 11 | III | Haridas Poręba | 1600 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 32.50 | 42.00 | 4 | 26.5 | |
10 | 23 | Michał Godlewski | POL | 1000 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 30.50 | 39.50 | 5 | 22.0 | |
12 | 6 | III | Edgar Dziedzic | POL | 1600 | TS Wisła Kraków | 4.5 | 36.50 | 48.00 | 4 | 27.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 24 | 1.0 | Okrzesik, Adrianna | 0 | 1000 | |||
2 | (C) | = | 6 | 1.5 | 38141 | III | Edgar Dziedzic | 1163 | 1600 | TS Wisła Kraków |
3 | (B) | = | 8 | 2.0 | 26641 | II | Wojciech Urbański | 0 | 1800 | UKS Magnus Rzezawa |
4 | (C) | 0 | 10 | 2.0 | 43745 | III | Ryłko, Piotr | 0 | 1600 | MPZSzach Kraków |
5 | (B) | 1 | 20 | 3.0 | Starzyk, Kacper | 0 | 1000 | Kraków | ||
6 | (B) | 0 | 2 | 3.0 | 23052 | I | Łęczek, Weronika | 1585 | 1800 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
7 | (C) | 1 | 23 | 4.0 | Michał Godlewski | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | ||
8 | (C) | 1 | 26 | 5.0 | Wiecha, Karol | 0 | 1000 | |||
9 | (B) | 0 | 1 | 5.0 | 28423 | II+ | Madej, Roman | 1606 | 1800 | MKS KSOS Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 10 | 0.0 | 43745 | III | Ryłko, Piotr | 0 | 1600 | MPZSzach Kraków |
2 | (C) | 1 | 18 | 1.0 | 41234 | V | Knapik, Mikołaj | 0 | 1200 | MKS MOS Wieliczka |
3 | (B) | 1 | 12 | 2.0 | 44344 | IV | Szlachetka, Dominik | 0 | 1400 | MLKSz Myślenice |
4 | (C) | 0 | 2 | 2.0 | 23052 | I | Łęczek, Weronika | 1585 | 1800 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
5 | (B) | 0 | 14 | 2.0 | 45799 | IV | Zięba, Urszula | 0 | 1250 | MLKSz Myślenice |
6 | (C) | 1 | 19 | 3.0 | Dyląg, Robert | 0 | 1000 | |||
7 | (B) | 0 | 11 | 3.0 | 41394 | III | Haridas Poręba | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
8 | (C) | 1 | 20 | 4.0 | Starzyk, Kacper | 0 | 1000 | Kraków | ||
9 | (B) | 1 | 26 | 5.0 | Wiecha, Karol | 0 | 1000 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 19 | 1.0 | Dyląg, Robert | 0 | 1000 | |||
2 | (B) | = | 11 | 1.5 | 41394 | III | Haridas Poręba | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
3 | (C) | 0 | 7 | 1.5 | 38932 | II | Singh, Abhiraj | 0 | 1800 | KKSz Kraków |
4 | (C) | 1 | 26 | 2.5 | Wiecha, Karol | 0 | 1000 | |||
5 | (B) | 1 | 16 | 3.5 | 47467 | V | Bazan, Jacek | 0 | 1200 | CKiS Skawina |
6 | (C) | 0 | 4 | 3.5 | 22937 | II | Dębowska, Michalina | 1442 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
7 | (B) | 1 | 9 | 4.5 | 38588 | II | Surpeta, Julia | 0 | 1600 | LUKKS Kielce |
8 | (B) | 0 | 2 | 4.5 | 23052 | I | Łęczek, Weronika | 1585 | 1800 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
9 | (C) | 0 | 5 | 4.5 | 25777 | II | Krawczyk, Piotr | 1439 | 1800 | KKSz Kraków |
Weekend Szachowy w Galerii Krakowskiej - gr. U15
Kraków 2013-03-09/2013-03-09
Tempo gry: P'15
Arbiter: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. |
1 | 4 | I | Jędrocha, Katarzyna | 1668 | 1800 | KKSz Kraków | 7.5 | 38.00 | 48.00 | 7 | 39.0 |
2 | 2 | I | Mazur, Bartłomiej | 1674 | 2000 | KSz HetMaN Szopienice Katowice | 6.5 | 39.50 | 51.50 | 5 | 32.5 |
3 | 1 | I+ | Marczuk, Anna | 1752 | 1900 | KKSz Kraków | 6.5 | 38.50 | 50.50 | 5 | 31.5 |
4 | 3 | II+ | Sebastian Krzemiński | 1669 | 1800 | TS Wisła Kraków | 6.5 | 37.50 | 49.00 | 5 | 35.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 14 | 1.0 | 17817 | III | Gajek, Paulina | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
2 | (C) | 1 | 9 | 2.0 | 27043 | II | Przybycień, Michał | 1412 | 1800 | MKS KSOS Kraków |
3 | (B) | 0 | 6 | 2.0 | 17990 | I | Kasperek, Kinga | 1558 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
4 | (C) | 1 | 10 | 3.0 | 44330 | II | Gałka, Witold | 0 | 1800 | MLKSz Myślenice |
5 | (B) | 1 | 4 | 4.0 | 31034 | I | Jędrocha, Katarzyna | 1668 | 1800 | KKSz Kraków |
6 | (C) | 1 | 5 | 5.0 | 31033 | II | Gołda, Sebastian | 1605 | 1800 | KKSz Kraków |
7 | (C) | = | 1 | 5.5 | 17193 | I+ | Marczuk, Anna | 1752 | 1900 | KKSz Kraków |
8 | (B) | = | 2 | 6.0 | 16550 | I | Mazur, Bartłomiej | 1674 | 2000 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
9 | (C) | = | 8 | 6.5 | 19856 | II | Lankof, Piotr | 1509 | 1800 | KKSz Kraków |
Weekend Szachowy w Galerii Krakowskiej - gr. U17
Kraków 2013-03-09/2013-03-09
Tempo gry: P'15
Arbiter: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. |
1 | 4 | I+ | Jerzy Kyć | 1880 | 2100 | TS Wisła Kraków | 8.0 | 36.00 | 45.00 | 8 | 38.0 |
2 | 1 | I+ | Mucha, Piotr | 1994 | 2100 | KSz HetMaN Szopienice Katowice | 6.5 | 36.00 | 46.50 | 6 | 28.5 |
3 | 3 | I | Mirski, Michał | 1895 | 2000 | UKS Hetman Koronny Trzebinia | 6.0 | 37.00 | 49.50 | 6 | 35.0 |
13 | 12 | II+ | Renata Gaudyn | 1535 | 1600 | TS Wisła Kraków | 4.5 | 29.50 | 38.00 | 4 | 19.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 14 | 1.0 | 49696 | IV | Gorczyca, Sanatan | 0 | 1400 | |
2 | (B) | 1 | 9 | 2.0 | 3281 | I+ | Mazur, Anna | 1714 | 1900 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
3 | (B) | 0 | 2 | 2.0 | 17844 | WCM | Woźniak, Mariola | 1982 | 2000 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
4 | (C) | 1 | 10 | 3.0 | 17206 | I | Tracz, Marcelina | 1698 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
5 | (C) | 1 | 3 | 4.0 | 19850 | I | Mirski, Michał | 1895 | 2000 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
6 | (B) | 1 | 6 | 5.0 | 10559 | I | Lewtak, Dominik | 1799 | 2000 | LKSz GCKiP Czarna |
7 | (C) | 1 | 5 | 6.0 | 3231 | I | Jasiak, Filip | 1861 | 2000 | MSKS GAMBIT Tarnowiec |
8 | (C) | 1 | 11 | 7.0 | 23235 | II | Choina, Adam | 1552 | 1800 | KSz Hetman Ostrowiec Św. |
9 | (B) | 1 | 7 | 8.0 | 9933 | II+ | Perończyk, Karol | 1764 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 2 | 0.0 | 17844 | WCM | Woźniak, Mariola | 1982 | 2000 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
2 | (C) | 1 | 17 | 1.0 | Marczyk, Tomasz | 0 | 1000 | |||
3 | (B) | 0 | 11 | 1.0 | 23235 | II | Choina, Adam | 1552 | 1800 | KSz Hetman Ostrowiec Św. |
4 | (C) | = | 13 | 1.5 | 45800 | III | Pajdzik, Kamil | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice |
5 | (B) | 0 | 5 | 1.5 | 3231 | I | Jasiak, Filip | 1861 | 2000 | MSKS GAMBIT Tarnowiec |
6 | (C) | 1 | 19 | 2.5 | Feluś, Michał | 0 | 1000 | |||
7 | (B) | 1 | 14 | 3.5 | 49696 | IV | Gorczyca, Sanatan | 0 | 1400 | |
8 | (B) | 0 | 10 | 3.5 | 17206 | I | Tracz, Marcelina | 1698 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
9 | (C) | 1 | 15 | 4.5 | 45485 | IV | Gaudyn, Monika | 0 | 1250 | Kraków |
Weekend Szachowy w Galerii Krakowskiej - OPEN
Kraków 2013-03-10/2013-03-10
Tempo gry: P'15
Arbiter: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | L.Z. | Prog. |
1 | 2 | GM | Malaniuk, Vladimir P | 2526 | 2500 | AKSz Hetman-PK Koszalin | 7.5 | 47.50 | 61.00 | 6 | 42.0 |
2 | 1 | GM | Jakubiec, Artur | 2531 | 2500 | TKKF Drogowiec Kraków | 7.5 | 45.50 | 57.00 | 6 | 42.0 |
3 | 11 | CM | Lewicki, Mirosław | 2208 | 2200 | LKSz GCKiP Czarna | 7.5 | 44.00 | 56.00 | 7 | 39.5 |
11 | 43 | I+ | Jerzy Kyć | 1880 | 2100 | TS Wisła Kraków | 7.0 | 39.00 | 49.50 | 7 | 34.0 |
18 | 19 | WFM | Maria Gościniak | 2098 | 2100 | TS Wisła Kraków | 6.5 | 38.50 | 50.00 | 6 | 33.5 |
21 | 8 | k++ | Radosław Barski | 2238 | 2200 | TS Wisła Kraków | 6.0 | 41.50 | 54.00 | 5 | 37.5 |
22 | 40 | I+ | Szymon Gumularz | 1897 | 2100 | TS Wisła Kraków | 6.0 | 40.00 | 50.50 | 6 | 36.0 |
23 | 4 | IM | Dariusz Mikrut | 2361 | 2400 | TS Wisła Kraków | 6.0 | 38.00 | 49.50 | 5 | 33.5 |
25 | 22 | k | Grzegorz Słabek | 2056 | 2200 | TS Wisła Kraków | 6.0 | 37.50 | 48.50 | 5 | 34.0 |
98 | 73 | II | Andrzej Kosztyła | 1644 | 1800 | TS Wisła Kraków | 4.5 | 29.50 | 37.00 | 4 | 24.0 |
122 | 88 | III | Witold Poręba | 1474 | 1600 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 28.50 | 37.00 | 3 | 19.5 |
126 | 96 | IV | Konrad Ciborowski (junior) | 1230 | 1400 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 27.50 | 36.00 | 4 | 17.0 |
127 | 93 | III | Konrad Ciborowski | 1396 | 1600 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 27.50 | 35.50 | 4 | 23.0 |
131 | 85 | II | Michał Berek | 1566 | 1800 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 25.50 | 33.00 | 4 | 18.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 141 | 1.0 | 47363 | Paluszek, Mateusz | 0 | 1000 | Kraków | |
2 | (B) | 1 | 149 | 2.0 | Kępiński, Marek | 0 | 1000 | Kraków | ||
3 | (C) | 1 | 20 | 3.0 | 6143 | k | Sztwiertnia, Jan Krzysztof | 2091 | 2200 | UKS Mat Zabrze-Grzybowice |
4 | (B) | 0 | 12 | 3.0 | 3992 | k | Kopczyk, Daniel | 2174 | 2200 | KS Komunalni Sanok |
5 | (C) | 0 | 18 | 3.0 | 150 | WFM | Adamowicz, Katarzyna | 2104 | 2100 | AKSz Hetman-PK Koszalin |
6 | (B) | 1 | 87 | 4.0 | 26171 | II | Chowaniec, Artur | 1540 | 1800 | UKS SP1 Leżajsk |
7 | (C) | 1 | 109 | 5.0 | 50461 | II | Shakhov, Mykhailo | 0 | 1800 | Ivano-Frankivsk |
8 | (B) | 1 | 24 | 6.0 | 7820 | I+ | Kuciel, Władysław | 2042 | 2100 | KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny |
9 | (C) | 1 | 22 | 7.0 | 3472 | k | Grzegorz Słabek | 2056 | 2200 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 114 | 1.0 | 22310 | II | Gonsior, Klaudia | 0 | 1600 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
2 | (B) | 1 | 71 | 2.0 | 25610 | II | Woźniak, Robert | 1649 | 1800 | Kraków |
3 | (C) | 1 | 42 | 3.0 | 4090 | k | Sygulska, Anna | 1893 | 2000 | GKSz Hetman Pilzno |
4 | (B) | 0 | 2 | 3.0 | 23086 | GM | Malaniuk, Vladimir P | 2526 | 2500 | AKSz Hetman-PK Koszalin |
5 | (C) | 1 | 45 | 4.0 | Brigatti, Lorenzo | 1869 | 1000 | |||
6 | (B) | 0 | 41 | 4.0 | 19850 | I | Mirski, Michał | 1895 | 2000 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
7 | (C) | = | 54 | 4.5 | 5431 | II+ | Tarasek, Bogdan | 1744 | 1800 | Bytom |
8 | (B) | 1 | 65 | 5.5 | 22847 | II+ | Szalko, Maciej | 1694 | 1800 | Arkadia Otwock |
9 | (C) | 1 | 61 | 6.5 | 3228 | II+ | Szczepański, Henryk | 1706 | 1800 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 103 | 1.0 | 4928 | II | Świontek, Szymon | 0 | 1800 | KSz Hetman Ostrowiec Św. |
2 | (C) | 1 | 58 | 2.0 | 30330 | II+ | Ptaszek, Piotr | 1724 | 1800 | UKS Hetman Częstochowa |
3 | (B) | 1 | 33 | 3.0 | 3180 | k | Jabłońska, Sabina | 1957 | 2000 | |
4 | (C) | 1 | 34 | 4.0 | 3321 | I+ | Czyrnek, Stanisław | 1955 | 2100 | |
5 | (B) | 1 | 40 | 5.0 | 29659 | I+ | Szymon Gumularz | 1897 | 2100 | TS Wisła Kraków |
6 | (B) | 0 | 2 | 5.0 | 23086 | GM | Malaniuk, Vladimir P | 2526 | 2500 | AKSz Hetman-PK Koszalin |
7 | (C) | = | 20 | 5.5 | 6143 | k | Sztwiertnia, Jan Krzysztof | 2091 | 2200 | UKS Mat Zabrze-Grzybowice |
8 | (B) | = | 22 | 6.0 | 3472 | k | Grzegorz Słabek | 2056 | 2200 | TS Wisła Kraków |
9 | (C) | 0 | 29 | 6.0 | 5346 | I | Cieślar, Michał | 2007 | 2000 | MUKS SZS Cieszyn |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 136 | 1.0 | 40175 | IV | Kurczyna, Patryk | 0 | 1400 | |
2 | (C) | 1 | 142 | 2.0 | Lopez-Perez, Servando | 0 | 1000 | |||
3 | (B) | 1 | 17 | 3.0 | 681 | k | Stankiewicz, Paweł | 2108 | 2200 | KSz Polonia Wrocław |
4 | (B) | 1 | 10 | 4.0 | 3339 | k | Gbyl, Andrzej | 2225 | 2200 | KKSz Kraków |
5 | (C) | 0 | 8 | 4.0 | 3268 | k++ | Radosław Barski | 2238 | 2200 | TS Wisła Kraków |
6 | (C) | 1 | 15 | 5.0 | 3968 | I++ | Janus, Przemysław | 2137 | 2100 | LKSz GCKiP Czarna |
7 | (B) | 0 | 11 | 5.0 | 10558 | CM | Lewicki, Mirosław | 2208 | 2200 | LKSz GCKiP Czarna |
8 | (C) | 1 | 25 | 6.0 | 5897 | m | Gonsior, Monika | 2040 | 2100 | KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny |
9 | (B) | 0 | 16 | 6.0 | 3392 | k | Kumor, Lukasz | 2120 | 2200 | KS Korona Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 99 | 1.0 | Lay, Aleksander | 0 | 1893 | |||
2 | (C) | 0 | 55 | 1.0 | 22083 | II | Żegota, Andrzej | 1742 | 1800 | UKS Hetman Częstochowa |
3 | (B) | 1 | 101 | 2.0 | 24746 | II | Najman, Paweł | 0 | 1800 | |
4 | (C) | 1 | 66 | 3.0 | 23249 | II+ | Lis, Mateusz | 1687 | 1800 | UKS Czarny Koń Olkusz |
5 | (B) | 1 | 23 | 4.0 | 2386 | I++ | Kowalski, Piotr | 2045 | 2100 | SSz Modus Warszawa |
6 | (C) | 1 | 25 | 5.0 | 5897 | m | Gonsior, Monika | 2040 | 2100 | KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny |
7 | (B) | = | 18 | 5.5 | 150 | WFM | Adamowicz, Katarzyna | 2104 | 2100 | AKSz Hetman-PK Koszalin |
8 | (C) | = | 20 | 6.0 | 6143 | k | Sztwiertnia, Jan Krzysztof | 2091 | 2200 | UKS Mat Zabrze-Grzybowice |
9 | (C) | 0 | 6 | 6.0 | 5807 | m | Maciej Klekowski | 2348 | 2300 | UKS Hetman Częstochowa |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 118 | 1.0 | 40462 | III | Marcin Jaworski | 0 | 1600 | MPZSzach Kraków |
2 | (C) | 1 | 72 | 2.0 | 7632 | II | Błaszczak, Jerzy | 1648 | 1800 | KS Cracovia 1906 Kraków |
3 | (B) | 0 | 45 | 2.0 | Brigatti, Lorenzo | 1869 | 1000 | |||
4 | (C) | 1 | 80 | 3.0 | 28423 | II+ | Madej, Roman | 1606 | 1800 | MKS KSOS Kraków |
5 | (B) | 1 | 49 | 4.0 | 4277 | II | Rant, Marcin | 1811 | 1800 | UMKSz Jaćwież Suwałki |
6 | (C) | = | 60 | 4.5 | 3281 | I+ | Mazur, Anna | 1714 | 1900 | KSz HetMaN Szopienice Katowice |
7 | (B) | 1 | 7 | 5.5 | FM | Shilov, Sergey | 2255 | 2300 | Kraków | |
8 | (C) | = | 8 | 6.0 | 3268 | k++ | Radosław Barski | 2238 | 2200 | TS Wisła Kraków |
9 | (B) | 0 | 43 | 6.0 | 26164 | I+ | Jerzy Kyć | 1880 | 2100 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 170 | 1.0 | Kukla, Mateusz | 0 | 1000 | |||
2 | (C) | 0 | 21 | 1.0 | 19883 | I++ | Zając, Mateusz | 2060 | 2100 | MKS MOS Wieliczka |
3 | (B) | 1 | 130 | 2.0 | 47148 | IV | Bielecki, Radosław | 0 | 1400 | |
4 | (C) | 0 | 17 | 2.0 | 681 | k | Stankiewicz, Paweł | 2108 | 2200 | KSz Polonia Wrocław |
5 | (B) | 0 | 122 | 2.0 | III | Sobaniec, Łukasz | 0 | 1600 | OWR Andrychów | |
6 | (C) | 1 | 188 | 3.0 | Datoń, Dominika | 0 | 1000 | |||
7 | (B) | 1 | 120 | 4.0 | III | Bylica, Jacek | 0 | 1600 | ||
8 | (C) | = | 178 | 4.5 | Witkowski, Robert | 0 | 1000 | |||
9 | (B) | 0 | 150 | 4.5 | Zdzitowiecki, Tomasz | 0 | 1000 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 185 | 1.0 | Więcek, Marek | 0 | 1000 | |||
2 | (B) | 0 | 32 | 1.0 | 3256 | I | Widła, Piotr | 1977 | 2000 | MDK Bochnia |
3 | (C) | 0 | 175 | 1.0 | Pałka, Kamil | 0 | 1000 | |||
4 | (B) | = | 149 | 1.5 | Kępiński, Marek | 0 | 1000 | Kraków | ||
5 | (C) | 1 | 137 | 2.5 | 20992 | IV | Sławomirski, Radosław | 0 | 1400 | |
6 | (B) | 0 | 136 | 2.5 | 40175 | IV | Kurczyna, Patryk | 0 | 1400 | |
7 | (C) | = | 184 | 3.0 | Garbowski, Michał | 0 | 1000 | Kraków | ||
8 | (B) | 0 | 133 | 3.0 | 41266 | IV | Gzik, Wojciech | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
9 | (C) | 1 | 164 | 4.0 | Małysiak, Kamil | 0 | 1000 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 1 | 0.0 | 2694 | GM | Jakubiec, Artur | 2531 | 2500 | TKKF Drogowiec Kraków |
2 | (C) | 1 | 148 | 1.0 | Sidor, Wojciech | 0 | 1000 | |||
3 | (B) | 0 | 15 | 1.0 | 3968 | I++ | Janus, Przemysław | 2137 | 2100 | LKSz GCKiP Czarna |
4 | (C) | 1 | 162 | 2.0 | Kudriashov, Andrii | 0 | 1000 | |||
5 | (B) | 0 | 182 | 2.0 | Kala, Piotr | 0 | 1000 | |||
6 | (C) | 0 | 146 | 2.0 | Polowiec, Wojciech | 0 | 1000 | Kraków | ||
7 | (B) | 0 | 154 | 2.0 | Stryjecki, Stefan | 0 | 1000 | |||
8 | (C) | 1 | 170 | 3.0 | Kukla, Mateusz | 0 | 1000 | |||
9 | (B) | 1 | 152 | 4.0 | Matysik, Rafał | 0 | 1000 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 190 | 1.0 | Orzechowski, Marian | 0 | 1000 | |||
2 | (C) | 0 | 39 | 1.0 | 3386 | I | Krupiński, Jerzy | 1924 | 2000 | KKSz Kraków |
3 | (B) | 1 | 186 | 2.0 | Nartowska, Klara | 0 | 1000 | |||
4 | (C) | 0 | 29 | 2.0 | 5346 | I | Cieślar, Michał | 2007 | 2000 | MUKS SZS Cieszyn |
5 | (B) | 1 | 152 | 3.0 | Matysik, Rafał | 0 | 1000 | |||
6 | (C) | 0 | 49 | 3.0 | 4277 | II | Rant, Marcin | 1811 | 1800 | UMKSz Jaćwież Suwałki |
7 | (B) | 0 | 146 | 3.0 | Polowiec, Wojciech | 0 | 1000 | Kraków | ||
8 | (C) | 1 | 130 | 4.0 | 47148 | IV | Bielecki, Radosław | 0 | 1400 | |
9 | (B) | 0 | 154 | 4.0 | Stryjecki, Stefan | 0 | 1000 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 182 | 1.0 | Kala, Piotr | 0 | 1000 | |||
2 | (C) | 0 | 31 | 1.0 | 17844 | WCM | Woźniak, Mariola | 1982 | 2000 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
3 | (B) | 0 | 154 | 1.0 | Stryjecki, Stefan | 0 | 1000 | |||
4 | (C) | 0 | 146 | 1.0 | Polowiec, Wojciech | 0 | 1000 | Kraków | ||
5 | (B) | 1 | 156 | 2.0 | Leśniak, Adam | 0 | 1000 | |||
6 | (C) | 0 | 130 | 2.0 | 47148 | IV | Bielecki, Radosław | 0 | 1400 | |
7 | (B) | 1 | 148 | 3.0 | Sidor, Wojciech | 0 | 1000 | |||
8 | (C) | 0 | 128 | 3.0 | 38437 | III | Krcil, Justyna | 0 | 1400 | MDK Bochnia |
9 | (B) | 1 | 135 | 4.0 | 48086 | IV | Tarski, Paweł | 0 | 1400 | Mielec |