2013.05.15 Piłkarze Wisły w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dobczycach

Z Historia Wisły

Wiślacy odwiedzili Dobczyce

[Foto: / wisla.krakow.pl]

[Foto: / wisla.krakow.pl]
[Foto: / wisla.krakow.pl]

[Foto: / wisla.krakow.pl]
[Foto: / wisla.krakow.pl]

[Foto: / wisla.krakow.pl]

Data publikacji: 15-05-2013 14:29


Słoneczny środowy poranek niektórzy Wiślacy rozpoczęli dość nietypowo: Radosław Sobolewski, Arkadiusz Głowacki oraz Cezary Wilk zamiast na trening udali się do podkrakowskich Dobczyc.

Tam, w Gimnazjum im. Jana Pawła II, spotkali się ze swoimi najwierniejszymi fanami. Ku ogromnemu zaskoczeniu piłkarzy Wisły w sali widowiskowej stawiło się prawie pięciuset kibiców Białej Gwiazdy.


Rozmiary tej sympatycznej konfrontacji spowodowały, że zawodnicy Wisły już na samym początku podziękowali tak licznie przybyłym uczniom za zaproszenie, zaś na ręce Dyrektora Szkoły przekazali klubową koszulkę z autografami całej drużyny. Goście z Krakowa także otrzymali okolicznościowy prezent, uhonorowano ich złotą tarczą. Po tym jakże miły powitaniu piłkarze musieli stawić czoła pytaniom fanów. Oprócz standartowych, o typowy dzień futbolisty, były też bardziej zaskakujące, między innymi dociekano, w jaki sposób zawodnicy relaksują się przed meczem. Wiślacy z uśmiechem na twarzy zgodnie uznali, że uwielbiają czytać książki. Mamy nadzieję, że nie rozczarowali tą odpowiedzią młodych kibiców.

W trakcie spotkania z gimnazjalistami piłkarze Wisły zostali jeszcze wyróżnieni prośbą o wręczenie pucharu dla… drużyny kobiecej z Dobczyc za zajęcie II miejsca w turnieju Coca-Cola Cup 2013. Po gratulacjach dla dziewcząt przyszedł czas na zbieranie autografów oraz wspólną sesję zdjęciową ze swoimi ulubieńcami. Na zakończenie, specjalnie dla przybyłych gości, wystąpił zespół taneczny, który zebrał gorące owacje na stojąco.

MM

Biuro Prasowe Wisły KrakówŹródło: wisla.krakow.pl