2013.05.22 Piłkarze Wisły w Gimnazjum 24 w Borku Fałęckim

Z Historia Wisły

Wizyta piłkarzy w Gimnazjum nr 24

[Foto: / wisla.krakow.pl]

[Foto: / wisla.krakow.pl]
[Foto: / wisla.krakow.pl]

[Foto: / wisla.krakow.pl]
[Foto: / wisla.krakow.pl]

[Foto: / wisla.krakow.pl]

Data publikacji: 22-05-2013 17:04


Ogromne emocje towarzyszyły wizycie piłkarzy Białej Gwiazdy w Gimnazjum nr 24 w Borku Fałęckim. Na spotkanie do Borku przyjechali obrońca Paweł Stolarski, niewiele starszy od gospodarzy, oraz pomocnicy Kamil Kosowski oraz Emmanuel Sarki.

Gimnazjaliści mieli okazję pokazać swoje piłkarskie umiejętności. Uczestnicy specjalnych konkursów musieli odbić piłkę głową oraz nogą. Ochotnicy za podjęcie próby zmierzenia się z zadaniem otrzymali wiślackie upominki. Nagrodzone zostały także te osoby , które udzieliły poprawnych odpowiedzi na pytania konkursowe dotyczące historii klubu z Reymonta.


W trakcie spotkania młodzi fani dowiedzieli się od swoich gości, jakie były początki ich kariery. Wiślacy, indagowani o różne sprawy, chętnie odpowiadali . Gimnazjalistów interesowało, jak zawodnicy spędzają czas wolny. Podczas udzielania odpowiedzi pojawiły się informacje ze sfery życia prywatnego piłkarzy. Sympatycy Białej Gwiazdy usłyszeli, że Kamil Kosowski bardzo lubi łowić ryby, ale ma coraz mniej czasu na to relaksujące zajęcie, gdyż jest szczęśliwym ojcem trojga dzieci.

Żadna z zebranych na sali gimnastycznej osób nie zrezygnowała z możliwości zrobienia sobie pamiątkowej fotografii u boku zawodników Wisły. Uśmiech gościł na twarzach wszystkich, ale ten najbardziej ujmujący miał, niezwykle pogodny i życzliwy także na co dzień, Emmanuel Sarki.

MM

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA


Źródło: wisla.krakow.pl