2013.07.01-09, Turniej wakacyjny w MDK Dom Harcerza, Kraków
Z Historia Wisły
Wyniki
- 9. miejsce - Haridas Poręba
- 10. miejsce - Radosław Peszkowski
- 11. miejsce - Konrad Ciborowski (junior)
Wyniki szczegółowe
Turniej wakacyjny w MDK Dom Harcerza - gr. A
Kraków 2013-07-02/2013-07-03
Tempo gry: P'60
Arbiter: Jacek Wolak
M-ce | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Ruz | Norma |
1 | 1 | I | Polek, Marek | 1736 | 2000 | KKSz Kraków | 6.0 | 22.00 | 31.00 | 2000 | |
2 | 2 | I | Jędrocha, Katarzyna | 1676 | 1800 | KKSz Kraków | 5.5 | 20.50 | 29.50 | 1975 | |
3 | 8 | II | Jaśkowiec, Piotr | 0 | 1800 | KKSz Kraków | 5.0 | 20.50 | 29.50 | 1825 | |
9 | 13 | III | Haridas Poręba | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 16.50 | 25.00 | 1650 | |
10 | 11 | III | Radosław Peszkowski | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 16.00 | 21.50 | 1600 | |
11 | 6 | IV | Konrad Ciborowski (junior) | 1230 | 1400 | TS Wisła Kraków | 3.5 | 17.50 | 25.50 | 1600 | III |
16 | 10 | III | Hubert Meers | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | 3.0 | 16.00 | 22.50 | 1450 | |
19 | 16 | IV | Tymon Śliwiński | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 2.5 | 13.00 | 17.50 | 1300 | |
20 | 21 | V | Mikołaj Stachura | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków | 2.0 | 15.50 | 20.00 | 1250 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 0 | 2 | 0.0 | 31034 | I | Jędrocha, Katarzyna | 1676 | 1800 | KKSz Kraków |
2 | (C) | 1 | 18 | 1.0 | 52562 | IV | Kacper Heretyk | 0 | 1400 | |
3 | (B) | 1 | 19 | 2.0 | 44609 | IV | Bochenek, Emil | 0 | 1400 | |
4 | (B) | 0 | 9 | 2.0 | 38588 | II | Surpeta, Julia | 0 | 1600 | LUKKS Kielce |
5 | (C) | = | 7 | 2.5 | 38932 | II | Singh, Abhiraj | 0 | 1800 | KKSz Kraków |
6 | (C) | = | 14 | 3.0 | 29660 | III | Piwowarczyk, Bartłomiej | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice |
7 | (B) | 1 | 10 | 4.0 | 49193 | III | Hubert Meers | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | 1 | 22 | 1.0 | Krzysztofiak, Adam | 0 | 1000 | |||
2 | (B) | 0 | 5 | 1.0 | 25777 | II | Krawczyk, Piotr | 1431 | 1800 | KKSz Kraków |
3 | (C) | 1 | 15 | 2.0 | 44180 | III | Korcyl, Patryk | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
4 | (C) | 0 | 8 | 2.0 | 41635 | II | Jaśkowiec, Piotr | 0 | 1800 | KKSz Kraków |
5 | (B) | 0 | 4 | 2.0 | 23302 | II | Mroziński, Michał | 1455 | 1800 | LKS Promień Kowalewo Pom. |
6 | (B) | 1 | 21 | 3.0 | 52567 | V | Mikołaj Stachura | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków |
7 | (C) | 1 | 9 | 4.0 | 38588 | II | Surpeta, Julia | 0 | 1600 | LUKKS Kielce |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 1 | 17 | 1.0 | 45127 | IV | Jakub Owoc | 0 | 1400 | |
2 | (B) | 0 | 1 | 1.0 | 10563 | I | Polek, Marek | 1736 | 2000 | KKSz Kraków |
3 | (C) | 0 | 3 | 1.0 | 19856 | II | Lankof, Piotr | 1509 | 1800 | KKSz Kraków |
4 | (B) | 1 | 21 | 2.0 | 52567 | V | Mikołaj Stachura | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków |
5 | (C) | = | 15 | 2.5 | 44180 | III | Korcyl, Patryk | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
6 | (B) | 1 | 9 | 3.5 | 38588 | II | Surpeta, Julia | 0 | 1600 | LUKKS Kielce |
7 | (C) | 0 | 8 | 3.5 | 41635 | II | Jaśkowiec, Piotr | 0 | 1800 | KKSz Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | = | 21 | 0.5 | 52567 | V | Mikołaj Stachura | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków |
2 | (B) | 0 | 12 | 0.5 | 28410 | III | Piwowarczyk, Arkadiusz | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice |
3 | (C) | = | 16 | 1.0 | 44146 | IV | Tymon Śliwiński | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
4 | (B) | 0 | 7 | 1.0 | 38932 | II | Singh, Abhiraj | 0 | 1800 | KKSz Kraków |
5 | (C) | 1 | 20 | 2.0 | 50193 | IV | Matuła, Mateusz | 0 | 1400 | |
6 | (B) | 1 | 19 | 3.0 | 44609 | IV | Bochenek, Emil | 0 | 1400 | |
7 | (C) | 0 | 13 | 3.0 | 41394 | III | Haridas Poręba | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (C) | 0 | 5 | 0.0 | 25777 | II | Krawczyk, Piotr | 1431 | 1800 | KKSz Kraków |
2 | (B) | 0 | 19 | 0.0 | 44609 | IV | Bochenek, Emil | 0 | 1400 | |
3 | (B) | = | 10 | 0.5 | 49193 | III | Hubert Meers | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
4 | (C) | 1 | 22 | 1.5 | Krzysztofiak, Adam | 0 | 1000 | |||
5 | (C) | 0 | 18 | 1.5 | 52562 | IV | Kacper Heretyk | 0 | 1400 | |
6 | (B) | 0 | 17 | 1.5 | 45127 | IV | Jakub Owoc | 0 | 1400 | |
7 | (C) | 1 | 21 | 2.5 | 52567 | V | Mikołaj Stachura | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | (B) | = | 10 | 0.5 | 49193 | III | Hubert Meers | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
2 | (C) | 0 | 14 | 0.5 | 29660 | III | Piwowarczyk, Bartłomiej | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice |
3 | (B) | = | 18 | 1.0 | 52562 | IV | Kacper Heretyk | 0 | 1400 | |
4 | (C) | 0 | 6 | 1.0 | 44140 | IV | Konrad Ciborowski (junior) | 1230 | 1400 | TS Wisła Kraków |
5 | (B) | 1 | 22 | 2.0 | Krzysztofiak, Adam | 0 | 1000 | |||
6 | (C) | 0 | 11 | 2.0 | 31099 | III | Radosław Peszkowski | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
7 | (B) | 0 | 16 | 2.0 | 44146 | IV | Tymon Śliwiński | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |