2013.09.7-15 DMP w szachach - I Liga Seniorów, Szklarska Poręba
Z Historia Wisły
(Nie pokazano 2 wersji pośrednich.) | |||
Linia 10: | Linia 10: | ||
Wyniki I Liga Seniorów (7-15.09.2013) | Wyniki I Liga Seniorów (7-15.09.2013) | ||
- | + | '''Źródło: http://szachy.tswisla.pl''' | |
- | + | ||
- | + | ==Wyniki meczów== | |
- | TS Wisła Kraków - | + | '''TS Wisła Kraków - Polonia Warszawa 3:3'''<br> |
+ | [[Marcin Tazbir]] 1 - 0 Dominik Pedzich <br> | ||
+ | [[Michał Matuszewski]] 0.5 - 0.5 Marcin Krzyżanowski <br> | ||
+ | [[Dariusz Mikrut]] 0 - 1 Maciej Kukawski <br> | ||
+ | [[Radosław Barski]] 0.5 - 0.5 Łukasz Jarmuła <br> | ||
+ | [[Maria Gościniak]] 0.5 - 0.5 Bartosz Nowicki <br> | ||
+ | [[Aleksandra Lach]] 0.5 - 0.5 Maria Leks | ||
- | ''' | + | '''WKSZ Gant Hetman Wrocław - TS Wisła Kraków 1:5'''<br> |
+ | Zbigniew Jasnikowski 0.5 - 0.5 [[Marcin Tazbir]]<br> | ||
+ | Franciszek Borkowski 0 - 1 [[Michał Matuszewski]]<br> | ||
+ | Piotr Tworzydło 0 - 1 [[Dariusz Mikrut]]<br> | ||
+ | Janusz Żyła 0.5 - 0.5 [[Radosław Barski]] <br> | ||
+ | Filip Zombirt 0 - 1 [[Maria Gościniak]]<br> | ||
+ | Magdalena Barburzyńska 0 - 1 [[Aleksandra Lach]] | ||
- | '''TS Wisła Kraków - | + | '''TS Wisła Kraków - KSz Warsaw Sharks Warszawa 3:3'''<br> |
+ | [[Marcin Tazbir]] 1 - 0 Jakub Czakon <br> | ||
+ | [[Michał Matuszewski]] 0.5 - 0.5 Radoslaw Jedynak <br> | ||
+ | [[Dariusz Mikrut]] 0 - 1 Zbigniew Pakleza <br> | ||
+ | [[Radosław Barski]] 1 - 0 Piotr Brodowski <br> | ||
+ | [[Maria Gościniak]] 0 - 1 Dariusz Szoen <br> | ||
+ | [[Aleksandra Lach]] 0.5 - 0.5 Ewa Przeździecka | ||
- | TS Wisła Kraków | + | '''Ostrowskie Towarzystwo Szachowe - TS Wisła Kraków 2,5:3,5'''<br> |
+ | Piotr Staniszewski 0.5 - 0.5 [[Marcin Tazbir]]<br> | ||
+ | Dawid Janaszak 1 - 0 [[Michał Matuszewski]]<br> | ||
+ | Jakub Maciejczak 0.5 - 0.5 [[Dariusz Mikrut]]<br> | ||
+ | Pawel Dudzinski 0 - 1 [[Radosław Barski]]<br> | ||
+ | Oskar Wlodarczyk 0.5 - 0.5 [[Maria Gościniak]]<br> | ||
+ | Milena Magnucka 0 - 1 [[Aleksandra Lach]] | ||
- | + | '''TS Wisła Kraków - GKS Pniówek 74 Gmina Pawłowice 4,5:1,5'''<br> | |
+ | [[Marcin Tazbir]] 0.5 - 0.5 Mateusz Kolosowski <br> | ||
+ | [[Michał Matuszewski]] 1 - 0 Marcin Kolago <br> | ||
+ | [[Dariusz Mikrut]] 1 - 0 Piotr Mulet <br> | ||
+ | [[Radosław Barski]] 0 - 1 Eneasz Wiewióra <br> | ||
+ | [[Maria Gościniak]] 1 - 0 Janusz Raszka <br> | ||
+ | [[Aleksandra Lach]] 1 - 0 Martina Mareckova | ||
- | TS Wisła Kraków - | + | '''TS Wisła Kraków - UKS "Hetman" Częstochowa 3:3'''<br> |
+ | [[Marcin Tazbir]] 0.5 - 0.5 [[Maciej Klekowski]]<br> | ||
+ | [[Michał Matuszewski]] 0.5 - 0.5 Jacek Flis <br> | ||
+ | [[Dariusz Mikrut]] 0.5 - 0.5 Roman Tomaszewski <br> | ||
+ | [[Radosław Barski]] 1 - 0 Piotr Piesik <br> | ||
+ | [[Maria Gościniak]] 0 - 1 Mateusz Paszewski <br> | ||
+ | [[Aleksandra Lach]] 0.5 - 0.5 Anna Warakomska | ||
- | MLKS Nadnarwianka Pułtusk - TS Wisła Kraków 4:2 | + | '''LKS "Wrzos" Międzyborów - TS Wisła Kraków 3:3'''<br> |
+ | Lukasz Cyborowski 1 - 0 [[Marcin Tazbir]]<br> | ||
+ | Maciej Nurkiewicz 0.5 - 0.5 [[Michał Matuszewski]]<br> | ||
+ | Grzegorz Protaziuk 0.5 - 0.5 [[Dariusz Mikrut]]<br> | ||
+ | Tomasz Delega 0 - 1 [[Radosław Barski]]<br> | ||
+ | Radoslaw Sliwerski 0 - 1 [[Maria Gościniak]]<br> | ||
+ | Marta Przezdziecka 1 - 0 [[Aleksandra Lach]] | ||
+ | |||
+ | '''TS Wisła Kraków - Drakon SKOK Chmielewskiego Lublin 2:4'''<br> | ||
+ | [[Marcin Tazbir]] 0.5 - 0.5 Orest Gritsak <br> | ||
+ | [[Michał Matuszewski]] 0.5 - 0.5 Paweł Stoma <br> | ||
+ | [[Dariusz Mikrut]] 0.5 - 0.5 Michał Mirosław <br> | ||
+ | [[Radosław Barski]] 0.5 - 0.5 Piotr Polkowski <br> | ||
+ | [[Maria Gościniak]] 0 - 1 Michał Praszak <br> | ||
+ | [[Aleksandra Lach]] 0 - 1 Katarzyna Toma | ||
+ | |||
+ | '''MLKS Nadnarwianka Pułtusk - TS Wisła Kraków 4:2'''<br> | ||
+ | Krystian Kuźmicz 0.5 - 0.5 [[Marcin Tazbir]]<br> | ||
+ | Zbigniew Strzemiecki 0.5 - 0.5 [[Michał Matuszewski]]<br> | ||
+ | Pavel Shkapenko 0 - 1 [[Dariusz Mikrut]]<br> | ||
+ | Michal Bartel 1 - 0 [[Radosław Barski]]<br> | ||
+ | Dionizy Barwinski 1 - 0 [[Maria Gościniak]]<br> | ||
+ | Anna Gasik 1 - 0 [[Aleksandra Lach]] | ||
+ | |||
+ | ==Tabela== | ||
+ | |||
+ | 1. Warsaw Sharks<br> | ||
+ | 2. GKS Pniówek 74 Gmina Pawłowice<br> | ||
+ | 3. MLKS Nadnarwianka Pułtusk<br> | ||
+ | 4. '''TS Wisła Kraków'''<br> | ||
+ | 5. Ostrowskie Towarzystwo Szachowe<br> | ||
+ | 6. UKS "Hetman" Częstochowa<br> | ||
+ | 7. Drakon SKOK Chmielewskiego Lublin<br> | ||
+ | 8. LKS "Wrzos" Międzyborów<br> | ||
+ | 9. Gulermak Polonia Warszawa<br> | ||
+ | 10.WKSz GANT HETMAN | ||
+ | |||
+ | |||
+ | ==Wyniki szczegółowe== | ||
+ | Drużynowe Mistrzostwa Polski - I Liga | ||
+ | |||
+ | Szklarska Poręba 2013-09-07/2013-09-15 | ||
+ | |||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |M-ce | ||
+ | |Nazwa drużyny | ||
+ | |Duże punkty | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |vs+ | ||
+ | |Sz.1 | ||
+ | |Sz.2 | ||
+ | |- | ||
+ | |1||Warsaw Sharks||16.0||37.5||10;2;4;5;6;8;9;||6.0||4.5 | ||
+ | |- | ||
+ | |2||GKS Pniówek 74 Gmina Pawłowice||14.0||31.0||6;2;7;8;4;9;5;||6.5||3.5 | ||
+ | |- | ||
+ | |3||MLKS Nadnarwianka Pułtusk||12.0||32.0||6;8;9;2;3;||3.0||6.5 | ||
+ | |- | ||
+ | |4||TS Wisła Kraków||10.0||29.0||9;2;10;||5.0||5.0 | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Duże punkty | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Przeciwnik | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||w||3,0||5.0||8||Gulermak Polonia Warszawa||2258||Klub Szachowy "Polonia Warszawa" | ||
+ | |- | ||
+ | |2||b||5,0||0.0||9||WKSz GANT HETMAN||2193||Wrocławski Klub Szachowy Gant Hetman | ||
+ | |- | ||
+ | |3||w||3,0||16.0||1||Warsaw Sharks||2403||KSz Warsaw Sharks Warszawa | ||
+ | |- | ||
+ | |4||b||3,5||9.0||2||Ostrowskie Towarzystwo Szachowe||2292||Ostrowskie Towarzystwo Szachowe Ostrów Wlk | ||
+ | |- | ||
+ | |5||w||4,5||14.0||10||GKS Pniówek 74 Gmina Pawłowice||2245||GKS Pniówek 74 Gmina Pawłowice | ||
+ | |- | ||
+ | |6||w||3,0||9.0||4||UKS "Hetman" Częstochowa||2277||Uczniowski Klub Sport. Hetman" Częstochowa | ||
+ | |- | ||
+ | |7||b||3,0||7.0||5||LKS "Wrzos" Międzyborów||2201||Ludowy Klub Sportowy "Wrzos" Międzyborów | ||
+ | |- | ||
+ | |8||w||2,0||8.0||6||Drakon SKOK Chmielewskiego Lublin||2365||Klub Szachistów Krakon Lublin | ||
+ | |- | ||
+ | |9||b||2,0||12.0||7||MLKS Nadnarwianka Pułtusk||2381||Miejski Ludowy Klub Sp. Nadnarwianka Pułtusk | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | ====Wykaz zawodników drużyny==== | ||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Code | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |Fed. | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Data ur. | ||
+ | |R 1 | ||
+ | |R 2 | ||
+ | |R 3 | ||
+ | |R 4 | ||
+ | |R 5 | ||
+ | |R 6 | ||
+ | |R 7 | ||
+ | |R 8 | ||
+ | |R 9 | ||
+ | |- | ||
+ | |1*||1122452||IM||[[Marcin Tazbir]]||undefined||2552||2400||1988-08-22||1||½||1||½||½||½||0||½||½ | ||
+ | |- | ||
+ | |2*||1123998||IM||[[Michał Skalski]]||undefined||2441||2400||1985-05-08|||||||||||||||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |3*||1129775||IM||[[Michał Matuszewski]]||undefined||2409||2400||1993-01-06||½||1||½||0||1||½||½||½||½ | ||
+ | |- | ||
+ | |4*||1112791||IM||[[Dariusz Mikrut]]||undefined||2356||2400||1979-02-17||0||1||0||½||1||½||½||½||1 | ||
+ | |- | ||
+ | |5*||1131710||k++||[[Radosław Barski]]||undefined||2278||2200||1993-02-12||½||½||1||1||0||1||1||½||0 | ||
+ | |- | ||
+ | |6*||1134299||WFM||[[Aleksandra Lach]]||undefined||2153||2100||1995-01-02||½||1||½||1||1||½||0||0||0 | ||
+ | |- | ||
+ | |7||1126814||WFM||[[Maria Gościniak]]||undefined||2089||2100||1990-08-14||½||1||0||½||1||0||1||0||0 | ||
+ | |- | ||
+ | |8||1119419||k++||[[Mateusz Kuzioła]]||undefined||2300||2200||1987-06-21|||||||||||||||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |9||1121537||m||[[Maciej Brzeski]]||undefined||2336||2300||1990-02-08|||||||||||||||||| | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | * - Skład podstawowy | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Marcin Tazbir]] | ||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||w||1||1||1.5||PL-2890||IM||Pedzich, Dominik||2395||2400||KSz Polonia Warszawa | ||
+ | |- | ||
+ | |2||b||=||1||3.0||PL-7000||IM||Jasnikowski, Zbigniew||2358||2400||WKSz GANT HETMAN | ||
+ | |- | ||
+ | |3||w||1||1||6.0||PL-2608||IM||Czakon, Jakub||2461||2400||KSz Warsaw Sharks Warszawa | ||
+ | |- | ||
+ | |4||b||=||1||6.5||PL-7218||IM||Staniszewski, Piotr||2424||2400||OTSz Ostrów Wielkopolski | ||
+ | |- | ||
+ | |5||w||=||1||6.5||PL-1735||IM||Kolosowski, Mateusz||2423||2400||GKS Pniówek-74 Pawłowice Śl. | ||
+ | |- | ||
+ | |6||w||=||2||4.0||PL-5807||m||[[Maciej Klekowski]]||2381||2300||UKS Hetman Częstochowa | ||
+ | |- | ||
+ | |7||b||0||1||5.0||PL-2009||GM||Cyborowski, Lukasz||2532||2500||LKS Wrzos Miedzyborów | ||
+ | |- | ||
+ | |8||w||=||1||3.0||||GM||Gritsak, Orest||2544||2544|| | ||
+ | |- | ||
+ | |9||b||=||1||3.0||PL-4006||IM||Kuźmicz, Krystian||2468||2400||MLKS Nadnarwianka Pułtusk | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Michał Skalski]] | ||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||||||||||||||undefined|||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |2||||||||||||||undefined|||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |3||||||||||||||undefined|||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |4||||||||||||||undefined|||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |5||||||||||||||undefined|||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |6||||||||||||||undefined|||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |7||||||||||||||undefined|||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |8||||||||||||||undefined|||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |9||||||||||||||undefined|||||| | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Michał Matuszewski]] | ||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||b||=||2||3.0||PL-5328||m||Krzyżanowski, Marcin||2318||2300||KSz Polonia Warszawa | ||
+ | |- | ||
+ | |2||w||1||2||4.0||PL-163||IM||Borkowski, Franciszek||2325||2400||WKSz GANT HETMAN | ||
+ | |- | ||
+ | |3||b||=||2||4.5||PL-2701||GM||Jedynak, Radoslaw||2469||2500||KSz Warsaw Sharks Warszawa | ||
+ | |- | ||
+ | |4||w||0||2||5.5||PL-6996||FM||Janaszak, Dawid||2407||2300||OTSz Ostrów Wielkopolski | ||
+ | |- | ||
+ | |5||b||1||2||3.5||PL-6425||m||Kolago, Marcin||2344||2300||GKS Pniówek-74 Pawłowice Śl. | ||
+ | |- | ||
+ | |6||b||=||4||2.0||PL-5677||FM||Flis, Jacek||2260||2300||UKS Hetman Częstochowa | ||
+ | |- | ||
+ | |7||w||=||2||6.5||PL-2859||m||Nurkiewicz, Maciej||2363||2300||LKS Wrzos Miedzyborów | ||
+ | |- | ||
+ | |8||b||=||3||2.0||PL-2130||m||Stoma, Paweł||2316||2300||KSz DRAKON Lublin | ||
+ | |- | ||
+ | |9||w||=||3||6.5||PL-7228||IM||Strzemiecki, Zbigniew||2429||2400||MLKS Nadnarwianka Pułtusk | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Dariusz Mikrut]] | ||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||w||0||3||5.0||PL-2782||m||Kukawski, Maciej||2284||2300||KSz Polonia Warszawa | ||
+ | |- | ||
+ | |2||b||1||3||2.5||PL-3236||I++||Tworzydło, Piotr||2153||2100||WKSz GANT HETMAN | ||
+ | |- | ||
+ | |3||w||0||3||7.0||PL-2880||IM||Pakleza, Zbigniew||2477||2400||KSz Warsaw Sharks Warszawa | ||
+ | |- | ||
+ | |4||b||=||3||3.0||PL-7081||FM||Maciejczak, Jakub||2351||2300||OTSz Ostrów Wielkopolski | ||
+ | |- | ||
+ | |5||w||1||3||6.0||PL-5948||FM||Mulet, Piotr||2207||2300||GKS Pniówek-74 Pawłowice Śl. | ||
+ | |- | ||
+ | |6||w||=||7||4.5||PL-6159||IM||Tomaszewski, Roman||2322||2400||UKS Hetman Częstochowa | ||
+ | |- | ||
+ | |7||b||=||3||3.5||PL-2911||m||Protaziuk, Grzegorz||2371||2300||LKS Wrzos Miedzyborów | ||
+ | |- | ||
+ | |8||w||=||4||4.0||PL-2082||FM||Mirosław, Michał||2340||2300||KSz DRAKON Lublin | ||
+ | |- | ||
+ | |9||b||1||4||5.5||PL-21421||IM||Shkapenko, Pavel||2407||2407||MLKS Nadnarwianka Pułtusk | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Radosław Barski]] | ||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||b||=||4||1.5||PL-26053||k+||Jarmuła, Łukasz||2226||2200||KSz Polonia Warszawa | ||
+ | |- | ||
+ | |2||w||=||4||1.5||PL-460||FM||Żyła, Janusz||2190||2300||WKSz GANT HETMAN | ||
+ | |- | ||
+ | |3||b||1||4||6.0||PL-1343||m||Brodowski, Piotr||2435||2300||KSz Warsaw Sharks Warszawa | ||
+ | |- | ||
+ | |4||w||1||5||3.0||PL-6941||FM||Dudzinski, Pawel||2296||2300||OTSz Ostrów Wielkopolski | ||
+ | |- | ||
+ | |5||b||0||4||6.0||PL-5416||k||Wiewióra, Eneasz||2195||2200||GKS Pniówek-74 Pawłowice Śl. | ||
+ | |- | ||
+ | |6||b||1||8||4.5||PL-5517||m||Piesik, Piotr||2216||2300||UKS Hetman Częstochowa | ||
+ | |- | ||
+ | |7||w||1||6||0.5||PL-2617||k||Delega, Tomasz||2094||2200||LKS Wrzos Miedzyborów | ||
+ | |- | ||
+ | |8||b||=||7||3.0||PL-2111||k||Polkowski, Piotr||2203||2200||KU AZS UMCS Lublin | ||
+ | |- | ||
+ | |9||w||0||5||7.0||PL-2570||FM||Bartel, Michal||2287||2300||MLKS Nadnarwianka Pułtusk | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Aleksandra Lach]] | ||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||b||=||6||2.5||PL-5329||WCM||[[Maria Leks]]||2099||2000||KSz Polonia Warszawa | ||
+ | |- | ||
+ | |2||w||1||6||1.5||PL-47||I++||Barburzyńska, Magdalena||1943||1900||WKSz GANT HETMAN | ||
+ | |- | ||
+ | |3||b||=||6||5.5||PL-375||WFM||Przeździecka, Ewa||2148||2100||KSz Warsaw Sharks Warszawa | ||
+ | |- | ||
+ | |4||w||1||6||2.0||PL-7089||WFM||Magnucka, Milena||1961||2100||OTSz Ostrów Wielkopolski | ||
+ | |- | ||
+ | |5||b||1||6||4.5||PL-41296||WFM||Mareckova, Martina||2107||2107||GKS Pniówek-74 Pawłowice Śl. | ||
+ | |- | ||
+ | |6||b||=||6||5.5||PL-4395||WFM||Warakomska, Anna||2122||2100||UKS Hetman Częstochowa | ||
+ | |- | ||
+ | |7||w||0||8||6.5||PL-4363||WGM||Przezdziecka, Marta||2302||2300||LKS Wrzos Miedzyborów | ||
+ | |- | ||
+ | |8||b||0||6||5.5||PL-6157||WGM||Toma, Katarzyna||2301||2300||KSz DRAKON Lublin | ||
+ | |- | ||
+ | |9||w||0||6||7.0||PL-2652||WIM||Gasik, Anna||2227||2200||MLKS Nadnarwianka Pułtusk | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Maria Gościniak]] | ||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||w||=||5||5.0||PL-17057||k+||Nowicki, Bartosz||2224||2200||KSz Polonia Warszawa | ||
+ | |- | ||
+ | |2||b||1||8||1.5||PL-9899||I||Zombirt, Filip||1964||2000||WKSz GANT HETMAN | ||
+ | |- | ||
+ | |3||w||0||5||6.0||PL-6137||IM||Szoen, Dariusz||2426||2400||KSz Warsaw Sharks Warszawa | ||
+ | |- | ||
+ | |4||b||=||7||3.5||PL-7282||FM||Wlodarczyk, Oskar||2283||2300||OTSz Ostrów Wielkopolski | ||
+ | |- | ||
+ | |5||w||1||5||4.5||PL-6043||k||Raszka, Janusz||2192||2200||GKS Pniówek-74 Pawłowice Śl. | ||
+ | |- | ||
+ | |6||w||0||9||2.0||PL-17319||I++||Paszewski, Mateusz||2056||2100||UKS Hetman Częstochowa | ||
+ | |- | ||
+ | |7||b||1||7||5.5||PL-2963||k++||Sliwerski, Radoslaw||2082||2200||LKS Wrzos Miedzyborów | ||
+ | |- | ||
+ | |8||w||0||9||2.0||PL-2115||m||Praszak, Michał||2132||2300||KSz DRAKON Lublin | ||
+ | |- | ||
+ | |9||b||0||9||2.0||PL-2574||FM||Barwinski, Dionizy||2136||2300||MLKS Nadnarwianka Pułtusk | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Mateusz Kuzioła]] | ||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||||||||||||||undefined|||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |2||||||||||||||undefined|||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |3||||||||||||||undefined|||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |4||||||||||||||undefined|||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |5||||||||||||||undefined|||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |6||||||||||||||undefined|||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |7||||||||||||||undefined|||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |8||||||||||||||undefined|||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |9||||||||||||||undefined|||||| | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Maciej Brzeski]] | ||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||||||||||||||undefined|||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |2||||||||||||||undefined|||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |3||||||||||||||undefined|||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |4||||||||||||||undefined|||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |5||||||||||||||undefined|||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |6||||||||||||||undefined|||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |7||||||||||||||undefined|||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |8||||||||||||||undefined|||||| | ||
+ | |- | ||
+ | |9||||||||||||||undefined|||||| | ||
+ | |} | ||
- | |||
[[Kategoria: Wszystkie zawody 2013 (szachy)]] | [[Kategoria: Wszystkie zawody 2013 (szachy)]] |
Aktualna wersja
Drużyna TS Wisła Kraków walczy o awans do Ekstraklasy Szachowej w rozgrywkach I Ligi Seniorów w miejscowości Szklarska Poręba (7-15.09.2013).
Po rozegraniu 9 rund nasi zawodnicy jako beniaminek I Ligii trzy mecze trzy wygrali, cztery zremisowali i dwa przegrali. Ostatecznie zajmując czwarte miejsce. Dwie najlepsze ekipy awansowały do Ekstraligii Szachowej. Liga przyniosła bardzo duży niedosyt. Byliśmy o krok od awansu, niestety przegrywając dwa ostatnie mecze marzenia o Ekstraklasie musimy odłożyć o rok. W drużynie zabrakowało lidera, który pociągnąłby zespół w trudnych chwilach na finiszu rozgrywek. Pomimo walki do końca nasi zawodnicy ulegli w decydujących chwilach zespołom ze środka tabeli. Ekipa TS Wisła Kraków na pewno jest solidnym pierwszkoligowcem, ale do awansu tym razem zabrakło bardzo niewiele. Miejmy nadzieje że szersza ławka rezerwowych pozwoli w przyszłym roku na większą rotację i awans do Ekstraligii szachowej.
Nasza drużyna zagrała w składzie: Marcin Tazbir, Michał Matuszewski, Dariusz Mikrut, Radosław Barski, Maria Gościniak oraz Aleksandra Lach.
DMP_I_liga
Wyniki I Liga Seniorów (7-15.09.2013)
Źródło: http://szachy.tswisla.pl
Spis treści |
Wyniki meczów
TS Wisła Kraków - Polonia Warszawa 3:3
Marcin Tazbir 1 - 0 Dominik Pedzich
Michał Matuszewski 0.5 - 0.5 Marcin Krzyżanowski
Dariusz Mikrut 0 - 1 Maciej Kukawski
Radosław Barski 0.5 - 0.5 Łukasz Jarmuła
Maria Gościniak 0.5 - 0.5 Bartosz Nowicki
Aleksandra Lach 0.5 - 0.5 Maria Leks
WKSZ Gant Hetman Wrocław - TS Wisła Kraków 1:5
Zbigniew Jasnikowski 0.5 - 0.5 Marcin Tazbir
Franciszek Borkowski 0 - 1 Michał Matuszewski
Piotr Tworzydło 0 - 1 Dariusz Mikrut
Janusz Żyła 0.5 - 0.5 Radosław Barski
Filip Zombirt 0 - 1 Maria Gościniak
Magdalena Barburzyńska 0 - 1 Aleksandra Lach
TS Wisła Kraków - KSz Warsaw Sharks Warszawa 3:3
Marcin Tazbir 1 - 0 Jakub Czakon
Michał Matuszewski 0.5 - 0.5 Radoslaw Jedynak
Dariusz Mikrut 0 - 1 Zbigniew Pakleza
Radosław Barski 1 - 0 Piotr Brodowski
Maria Gościniak 0 - 1 Dariusz Szoen
Aleksandra Lach 0.5 - 0.5 Ewa Przeździecka
Ostrowskie Towarzystwo Szachowe - TS Wisła Kraków 2,5:3,5
Piotr Staniszewski 0.5 - 0.5 Marcin Tazbir
Dawid Janaszak 1 - 0 Michał Matuszewski
Jakub Maciejczak 0.5 - 0.5 Dariusz Mikrut
Pawel Dudzinski 0 - 1 Radosław Barski
Oskar Wlodarczyk 0.5 - 0.5 Maria Gościniak
Milena Magnucka 0 - 1 Aleksandra Lach
TS Wisła Kraków - GKS Pniówek 74 Gmina Pawłowice 4,5:1,5
Marcin Tazbir 0.5 - 0.5 Mateusz Kolosowski
Michał Matuszewski 1 - 0 Marcin Kolago
Dariusz Mikrut 1 - 0 Piotr Mulet
Radosław Barski 0 - 1 Eneasz Wiewióra
Maria Gościniak 1 - 0 Janusz Raszka
Aleksandra Lach 1 - 0 Martina Mareckova
TS Wisła Kraków - UKS "Hetman" Częstochowa 3:3
Marcin Tazbir 0.5 - 0.5 Maciej Klekowski
Michał Matuszewski 0.5 - 0.5 Jacek Flis
Dariusz Mikrut 0.5 - 0.5 Roman Tomaszewski
Radosław Barski 1 - 0 Piotr Piesik
Maria Gościniak 0 - 1 Mateusz Paszewski
Aleksandra Lach 0.5 - 0.5 Anna Warakomska
LKS "Wrzos" Międzyborów - TS Wisła Kraków 3:3
Lukasz Cyborowski 1 - 0 Marcin Tazbir
Maciej Nurkiewicz 0.5 - 0.5 Michał Matuszewski
Grzegorz Protaziuk 0.5 - 0.5 Dariusz Mikrut
Tomasz Delega 0 - 1 Radosław Barski
Radoslaw Sliwerski 0 - 1 Maria Gościniak
Marta Przezdziecka 1 - 0 Aleksandra Lach
TS Wisła Kraków - Drakon SKOK Chmielewskiego Lublin 2:4
Marcin Tazbir 0.5 - 0.5 Orest Gritsak
Michał Matuszewski 0.5 - 0.5 Paweł Stoma
Dariusz Mikrut 0.5 - 0.5 Michał Mirosław
Radosław Barski 0.5 - 0.5 Piotr Polkowski
Maria Gościniak 0 - 1 Michał Praszak
Aleksandra Lach 0 - 1 Katarzyna Toma
MLKS Nadnarwianka Pułtusk - TS Wisła Kraków 4:2
Krystian Kuźmicz 0.5 - 0.5 Marcin Tazbir
Zbigniew Strzemiecki 0.5 - 0.5 Michał Matuszewski
Pavel Shkapenko 0 - 1 Dariusz Mikrut
Michal Bartel 1 - 0 Radosław Barski
Dionizy Barwinski 1 - 0 Maria Gościniak
Anna Gasik 1 - 0 Aleksandra Lach
Tabela
1. Warsaw Sharks
2. GKS Pniówek 74 Gmina Pawłowice
3. MLKS Nadnarwianka Pułtusk
4. TS Wisła Kraków
5. Ostrowskie Towarzystwo Szachowe
6. UKS "Hetman" Częstochowa
7. Drakon SKOK Chmielewskiego Lublin
8. LKS "Wrzos" Międzyborów
9. Gulermak Polonia Warszawa
10.WKSz GANT HETMAN
Wyniki szczegółowe
Drużynowe Mistrzostwa Polski - I Liga
Szklarska Poręba 2013-09-07/2013-09-15
M-ce | Nazwa drużyny | Duże punkty | Pkt. | vs+ | Sz.1 | Sz.2 |
1 | Warsaw Sharks | 16.0 | 37.5 | 10;2;4;5;6;8;9; | 6.0 | 4.5 |
2 | GKS Pniówek 74 Gmina Pawłowice | 14.0 | 31.0 | 6;2;7;8;4;9;5; | 6.5 | 3.5 |
3 | MLKS Nadnarwianka Pułtusk | 12.0 | 32.0 | 6;8;9;2;3; | 3.0 | 6.5 |
4 | TS Wisła Kraków | 10.0 | 29.0 | 9;2;10; | 5.0 | 5.0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Duże punkty | Nr | Przeciwnik | Ranking | Klub |
1 | w | 3,0 | 5.0 | 8 | Gulermak Polonia Warszawa | 2258 | Klub Szachowy "Polonia Warszawa" |
2 | b | 5,0 | 0.0 | 9 | WKSz GANT HETMAN | 2193 | Wrocławski Klub Szachowy Gant Hetman |
3 | w | 3,0 | 16.0 | 1 | Warsaw Sharks | 2403 | KSz Warsaw Sharks Warszawa |
4 | b | 3,5 | 9.0 | 2 | Ostrowskie Towarzystwo Szachowe | 2292 | Ostrowskie Towarzystwo Szachowe Ostrów Wlk |
5 | w | 4,5 | 14.0 | 10 | GKS Pniówek 74 Gmina Pawłowice | 2245 | GKS Pniówek 74 Gmina Pawłowice |
6 | w | 3,0 | 9.0 | 4 | UKS "Hetman" Częstochowa | 2277 | Uczniowski Klub Sport. Hetman" Częstochowa |
7 | b | 3,0 | 7.0 | 5 | LKS "Wrzos" Międzyborów | 2201 | Ludowy Klub Sportowy "Wrzos" Międzyborów |
8 | w | 2,0 | 8.0 | 6 | Drakon SKOK Chmielewskiego Lublin | 2365 | Klub Szachistów Krakon Lublin |
9 | b | 2,0 | 12.0 | 7 | MLKS Nadnarwianka Pułtusk | 2381 | Miejski Ludowy Klub Sp. Nadnarwianka Pułtusk |
Wykaz zawodników drużyny
Nr | Code | Tytuł | Nazwisko Imię | Fed. | R. FIDE | Ranking | Data ur. | R 1 | R 2 | R 3 | R 4 | R 5 | R 6 | R 7 | R 8 | R 9 |
1* | 1122452 | IM | Marcin Tazbir | undefined | 2552 | 2400 | 1988-08-22 | 1 | ½ | 1 | ½ | ½ | ½ | 0 | ½ | ½ |
2* | 1123998 | IM | Michał Skalski | undefined | 2441 | 2400 | 1985-05-08 | |||||||||
3* | 1129775 | IM | Michał Matuszewski | undefined | 2409 | 2400 | 1993-01-06 | ½ | 1 | ½ | 0 | 1 | ½ | ½ | ½ | ½ |
4* | 1112791 | IM | Dariusz Mikrut | undefined | 2356 | 2400 | 1979-02-17 | 0 | 1 | 0 | ½ | 1 | ½ | ½ | ½ | 1 |
5* | 1131710 | k++ | Radosław Barski | undefined | 2278 | 2200 | 1993-02-12 | ½ | ½ | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | ½ | 0 |
6* | 1134299 | WFM | Aleksandra Lach | undefined | 2153 | 2100 | 1995-01-02 | ½ | 1 | ½ | 1 | 1 | ½ | 0 | 0 | 0 |
7 | 1126814 | WFM | Maria Gościniak | undefined | 2089 | 2100 | 1990-08-14 | ½ | 1 | 0 | ½ | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
8 | 1119419 | k++ | Mateusz Kuzioła | undefined | 2300 | 2200 | 1987-06-21 | |||||||||
9 | 1121537 | m | Maciej Brzeski | undefined | 2336 | 2300 | 1990-02-08 |
- - Skład podstawowy
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 1 | 1.5 | PL-2890 | IM | Pedzich, Dominik | 2395 | 2400 | KSz Polonia Warszawa |
2 | b | = | 1 | 3.0 | PL-7000 | IM | Jasnikowski, Zbigniew | 2358 | 2400 | WKSz GANT HETMAN |
3 | w | 1 | 1 | 6.0 | PL-2608 | IM | Czakon, Jakub | 2461 | 2400 | KSz Warsaw Sharks Warszawa |
4 | b | = | 1 | 6.5 | PL-7218 | IM | Staniszewski, Piotr | 2424 | 2400 | OTSz Ostrów Wielkopolski |
5 | w | = | 1 | 6.5 | PL-1735 | IM | Kolosowski, Mateusz | 2423 | 2400 | GKS Pniówek-74 Pawłowice Śl. |
6 | w | = | 2 | 4.0 | PL-5807 | m | Maciej Klekowski | 2381 | 2300 | UKS Hetman Częstochowa |
7 | b | 0 | 1 | 5.0 | PL-2009 | GM | Cyborowski, Lukasz | 2532 | 2500 | LKS Wrzos Miedzyborów |
8 | w | = | 1 | 3.0 | GM | Gritsak, Orest | 2544 | 2544 | ||
9 | b | = | 1 | 3.0 | PL-4006 | IM | Kuźmicz, Krystian | 2468 | 2400 | MLKS Nadnarwianka Pułtusk |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | undefined | |||||||||
2 | undefined | |||||||||
3 | undefined | |||||||||
4 | undefined | |||||||||
5 | undefined | |||||||||
6 | undefined | |||||||||
7 | undefined | |||||||||
8 | undefined | |||||||||
9 | undefined |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | = | 2 | 3.0 | PL-5328 | m | Krzyżanowski, Marcin | 2318 | 2300 | KSz Polonia Warszawa |
2 | w | 1 | 2 | 4.0 | PL-163 | IM | Borkowski, Franciszek | 2325 | 2400 | WKSz GANT HETMAN |
3 | b | = | 2 | 4.5 | PL-2701 | GM | Jedynak, Radoslaw | 2469 | 2500 | KSz Warsaw Sharks Warszawa |
4 | w | 0 | 2 | 5.5 | PL-6996 | FM | Janaszak, Dawid | 2407 | 2300 | OTSz Ostrów Wielkopolski |
5 | b | 1 | 2 | 3.5 | PL-6425 | m | Kolago, Marcin | 2344 | 2300 | GKS Pniówek-74 Pawłowice Śl. |
6 | b | = | 4 | 2.0 | PL-5677 | FM | Flis, Jacek | 2260 | 2300 | UKS Hetman Częstochowa |
7 | w | = | 2 | 6.5 | PL-2859 | m | Nurkiewicz, Maciej | 2363 | 2300 | LKS Wrzos Miedzyborów |
8 | b | = | 3 | 2.0 | PL-2130 | m | Stoma, Paweł | 2316 | 2300 | KSz DRAKON Lublin |
9 | w | = | 3 | 6.5 | PL-7228 | IM | Strzemiecki, Zbigniew | 2429 | 2400 | MLKS Nadnarwianka Pułtusk |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 0 | 3 | 5.0 | PL-2782 | m | Kukawski, Maciej | 2284 | 2300 | KSz Polonia Warszawa |
2 | b | 1 | 3 | 2.5 | PL-3236 | I++ | Tworzydło, Piotr | 2153 | 2100 | WKSz GANT HETMAN |
3 | w | 0 | 3 | 7.0 | PL-2880 | IM | Pakleza, Zbigniew | 2477 | 2400 | KSz Warsaw Sharks Warszawa |
4 | b | = | 3 | 3.0 | PL-7081 | FM | Maciejczak, Jakub | 2351 | 2300 | OTSz Ostrów Wielkopolski |
5 | w | 1 | 3 | 6.0 | PL-5948 | FM | Mulet, Piotr | 2207 | 2300 | GKS Pniówek-74 Pawłowice Śl. |
6 | w | = | 7 | 4.5 | PL-6159 | IM | Tomaszewski, Roman | 2322 | 2400 | UKS Hetman Częstochowa |
7 | b | = | 3 | 3.5 | PL-2911 | m | Protaziuk, Grzegorz | 2371 | 2300 | LKS Wrzos Miedzyborów |
8 | w | = | 4 | 4.0 | PL-2082 | FM | Mirosław, Michał | 2340 | 2300 | KSz DRAKON Lublin |
9 | b | 1 | 4 | 5.5 | PL-21421 | IM | Shkapenko, Pavel | 2407 | 2407 | MLKS Nadnarwianka Pułtusk |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | = | 4 | 1.5 | PL-26053 | k+ | Jarmuła, Łukasz | 2226 | 2200 | KSz Polonia Warszawa |
2 | w | = | 4 | 1.5 | PL-460 | FM | Żyła, Janusz | 2190 | 2300 | WKSz GANT HETMAN |
3 | b | 1 | 4 | 6.0 | PL-1343 | m | Brodowski, Piotr | 2435 | 2300 | KSz Warsaw Sharks Warszawa |
4 | w | 1 | 5 | 3.0 | PL-6941 | FM | Dudzinski, Pawel | 2296 | 2300 | OTSz Ostrów Wielkopolski |
5 | b | 0 | 4 | 6.0 | PL-5416 | k | Wiewióra, Eneasz | 2195 | 2200 | GKS Pniówek-74 Pawłowice Śl. |
6 | b | 1 | 8 | 4.5 | PL-5517 | m | Piesik, Piotr | 2216 | 2300 | UKS Hetman Częstochowa |
7 | w | 1 | 6 | 0.5 | PL-2617 | k | Delega, Tomasz | 2094 | 2200 | LKS Wrzos Miedzyborów |
8 | b | = | 7 | 3.0 | PL-2111 | k | Polkowski, Piotr | 2203 | 2200 | KU AZS UMCS Lublin |
9 | w | 0 | 5 | 7.0 | PL-2570 | FM | Bartel, Michal | 2287 | 2300 | MLKS Nadnarwianka Pułtusk |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | = | 6 | 2.5 | PL-5329 | WCM | Maria Leks | 2099 | 2000 | KSz Polonia Warszawa |
2 | w | 1 | 6 | 1.5 | PL-47 | I++ | Barburzyńska, Magdalena | 1943 | 1900 | WKSz GANT HETMAN |
3 | b | = | 6 | 5.5 | PL-375 | WFM | Przeździecka, Ewa | 2148 | 2100 | KSz Warsaw Sharks Warszawa |
4 | w | 1 | 6 | 2.0 | PL-7089 | WFM | Magnucka, Milena | 1961 | 2100 | OTSz Ostrów Wielkopolski |
5 | b | 1 | 6 | 4.5 | PL-41296 | WFM | Mareckova, Martina | 2107 | 2107 | GKS Pniówek-74 Pawłowice Śl. |
6 | b | = | 6 | 5.5 | PL-4395 | WFM | Warakomska, Anna | 2122 | 2100 | UKS Hetman Częstochowa |
7 | w | 0 | 8 | 6.5 | PL-4363 | WGM | Przezdziecka, Marta | 2302 | 2300 | LKS Wrzos Miedzyborów |
8 | b | 0 | 6 | 5.5 | PL-6157 | WGM | Toma, Katarzyna | 2301 | 2300 | KSz DRAKON Lublin |
9 | w | 0 | 6 | 7.0 | PL-2652 | WIM | Gasik, Anna | 2227 | 2200 | MLKS Nadnarwianka Pułtusk |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | = | 5 | 5.0 | PL-17057 | k+ | Nowicki, Bartosz | 2224 | 2200 | KSz Polonia Warszawa |
2 | b | 1 | 8 | 1.5 | PL-9899 | I | Zombirt, Filip | 1964 | 2000 | WKSz GANT HETMAN |
3 | w | 0 | 5 | 6.0 | PL-6137 | IM | Szoen, Dariusz | 2426 | 2400 | KSz Warsaw Sharks Warszawa |
4 | b | = | 7 | 3.5 | PL-7282 | FM | Wlodarczyk, Oskar | 2283 | 2300 | OTSz Ostrów Wielkopolski |
5 | w | 1 | 5 | 4.5 | PL-6043 | k | Raszka, Janusz | 2192 | 2200 | GKS Pniówek-74 Pawłowice Śl. |
6 | w | 0 | 9 | 2.0 | PL-17319 | I++ | Paszewski, Mateusz | 2056 | 2100 | UKS Hetman Częstochowa |
7 | b | 1 | 7 | 5.5 | PL-2963 | k++ | Sliwerski, Radoslaw | 2082 | 2200 | LKS Wrzos Miedzyborów |
8 | w | 0 | 9 | 2.0 | PL-2115 | m | Praszak, Michał | 2132 | 2300 | KSz DRAKON Lublin |
9 | b | 0 | 9 | 2.0 | PL-2574 | FM | Barwinski, Dionizy | 2136 | 2300 | MLKS Nadnarwianka Pułtusk |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | undefined | |||||||||
2 | undefined | |||||||||
3 | undefined | |||||||||
4 | undefined | |||||||||
5 | undefined | |||||||||
6 | undefined | |||||||||
7 | undefined | |||||||||
8 | undefined | |||||||||
9 | undefined |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | undefined | |||||||||
2 | undefined | |||||||||
3 | undefined | |||||||||
4 | undefined | |||||||||
5 | undefined | |||||||||
6 | undefined | |||||||||
7 | undefined | |||||||||
8 | undefined | |||||||||
9 | undefined |