2013.10.17 Piłkarze Wisły w Szkole Podstawowej nr 62 w Krakowie

Z Historia Wisły

W szkole prawie jak w Sektorze Rodzinnym

[Foto: / wisla.krakow.pl]

[Foto: / wisla.krakow.pl]
[Foto: / wisla.krakow.pl]

[Foto: / wisla.krakow.pl]
[Foto: / wisla.krakow.pl]

[Foto: / wisla.krakow.pl]

Data publikacji: 17-10-2013 15:14


Po dzisiejszym treningu piłkarze Wisły Kraków odwiedzili Szkołę Podstawową nr 62 w Krakowie.

Dwóch Patryków, Małecki oraz Fryc, a także Wilde-Donald Guerrier powitani zostali gromkimi brawami przez prawie dwieście dzieci.

Dla najmłodszych sympatyków Wisły przygotowano specjalne konkursy z nagrodami. Każdy mógł liczyć na autograf czy zdjęcie, a zwycięzcy konkursów otrzymali od zawodników drobne upominki: smyczki, kubeczki i plakaty.


Spotkanie, mimo że szkolne, nabrało rodzinnego charakteru. Wśród dziadków, którzy przyszli ze swoimi wnuczkami, obecny był wielki kibic Białej Gwiazdy – Jerzy Fedorowicz, aktor teatralny i filmowy; nic dziwnego więc, że takie audytorium wywołało u aktora zew sceny i boiska, toteż z łatwością wcielił się w rolę konferansjera.

Każde z zebranych dzieci mogło zadać swojemu ulubieńcowi pytanie. Przypisany na razie do wielu pozycji na boisku Donald Guerrier, Haitańczyk, rozbawił kilkakrotnie zebranych gości, ponieważ na skierowane do niego pytania, starał się odpowiedzieć po polsku. Wszyscy wiemy, że nasz język ojczysty nie jest łatwy dla obcokrajowców.

W imieniu piłkarzy raz jeszcze pragniemy podziękować za gorące przyjęcie. Tym razem to my zapraszamy! Do zobaczenia przy Reymonta 22!

MM

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA


Źródło: wisla.krakow.pl