2013.10.19-20, Turniej o Puchar Wójta Gminy Zabierzów, Zabierzów
Z Historia Wisły
Spis treści |
Wyniki
- 1. miejsce - Radosław Barski
- 2. miejsce - Jerzy Kyć
- 1. miejsce - Haridas Poręba (turniej B)
- 5. miejsce - Konrad Ciborowski (junior) (turniej C)
- Nasza nowa zawodniczka Natalia Myśliwiec uzyskała IV kategorię.
Wyniki szczegółowe
Mistrzostwa Szachowe o Puchar Wójta Gminy Zabierzów - Grupa A 1600 i więcej
Data rozpoczęcia: 2013-10-19
Data zakończenia: 2013-10-20
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Wins |
1 | 1 | k++ | Radosław Barski | 2286 | 2200 | TS Wisła Kraków | 6.0 | 22.00 | 30.50 | 5 |
2 | 6 | I+ | Jerzy Kyć | 1960 | 2100 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 19.00 | 26.00 | 4 |
3 | 7 | II+ | Perończyk, Karol | 1780 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów | 5.0 | 18.50 | 26.50 | 5 |
17 | 15 | II | Witold Poręba | 1461 | 1800 | TS Wisła Kraków | 2.5 | 16.50 | 24.00 | 2 |
21 | 23 | III | Bartosz Warchoł | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków | 2.5 | 12.00 | 18.00 | 2 |
23 | 21 | II | Radosław Peszkowski | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków | 2.0 | 13.00 | 17.50 | 0 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 1 | 13 | 3.5 | PL-49697 | II | Brożyna, Mateusz | 1495 | 1800 | MLKSz Myślenice |
2 | w | 1 | 10 | 3.5 | PL-25777 | II+ | Krawczyk, Piotr | 1523 | 1800 | KKSz Kraków |
3 | b | 1 | 7 | 5.0 | PL-9933 | II+ | Perończyk, Karol | 1780 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
4 | w | 1 | 4 | 4.0 | PL-3392 | k | Kumor, Łukasz | 2149 | 2200 | KS Korona Kraków |
5 | b | = | 3 | 5.0 | PL-21647 | k | Mucha, Roman | 2169 | 2200 | UKS HETMAN KORONNY TRZEBINIA |
6 | w | 1 | 20 | 4.5 | PL-1993 | II | Łyszcz, Mariusz | 0 | 1800 | Kraków |
7 | w | = | 6 | 5.0 | PL-26164 | I+ | Jerzy Kyć | 1960 | 2100 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 18 | 1.0 | PL-45800 | II | Pajdzik, Kamil | 1427 | 1800 | MLKSz Myślenice |
2 | b | 0 | 20 | 4.5 | PL-1993 | II | Łyszcz, Mariusz | 0 | 1800 | Kraków |
3 | w | = | 14 | 3.5 | PL-25772 | II | Golenia, Jan | 1480 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
4 | b | 1 | 11 | 2.5 | PL-45818 | II | Pniaczek, Marek | 1500 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
5 | w | 1 | 5 | 4.5 | PL-3256 | I | Widła, Piotr | 1977 | 2000 | MDK Bochnia |
6 | w | 1 | 4 | 4.0 | PL-3392 | k | Kumor, Łukasz | 2149 | 2200 | KS Korona Kraków |
7 | b | = | 1 | 6.0 | PL-3268 | k++ | Radosław Barski | 2286 | 2200 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 0 | 3 | 5.0 | PL-21647 | k | Mucha, Roman | 2169 | 2200 | UKS HETMAN KORONNY TRZEBINIA |
2 | b | 1 | 24 | 2.5 | PL-44316 | III | Śmieszek, Maksymilian | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice |
3 | w | = | 11 | 2.5 | PL-45818 | II | Pniaczek, Marek | 1500 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
4 | b | 0 | 5 | 4.5 | PL-3256 | I | Widła, Piotr | 1977 | 2000 | MDK Bochnia |
5 | w | 0 | 9 | 3.5 | PL-33591 | II+ | Suder, Jakub | 1584 | 1800 | MLKSz Myślenice |
6 | w | 1 | 23 | 2.5 | PL-46979 | III | Bartosz Warchoł | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
7 | b | 0 | 12 | 3.5 | PL-25771 | II | Golenia, Wojciech | 1495 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 0 | 11 | 2.5 | PL-45818 | II | Pniaczek, Marek | 1500 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
2 | b | 0 | 16 | 4.0 | PL-26958 | II | Kasprzyk, Maciej | 1488 | 1800 | UKS HETMAN KORONNY TRZEBINIA |
3 | w | 1 | 22 | 2.5 | PL-28410 | II | Piwowarczyk, Arkadiusz | 0 | 1800 | MLKSz Myślenice |
4 | b | 0 | 24 | 2.5 | PL-44316 | III | Śmieszek, Maksymilian | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice |
5 | w | 1 | 19 | 2.0 | PL-38216 | II | Wrona, Florian | 0 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
6 | b | 0 | 15 | 2.5 | PL-46716 | II | Witold Poręba | 1461 | 1800 | TS Wisła Kraków |
7 | w | = | 21 | 2.0 | PL-31099 | II | Radosław Peszkowski | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 0 | 9 | 3.5 | PL-33591 | II+ | Suder, Jakub | 1584 | 1800 | MLKSz Myślenice |
2 | b | 0 | 14 | 3.5 | PL-25772 | II | Golenia, Jan | 1480 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
3 | w | 0 | 24 | 2.5 | PL-44316 | III | Śmieszek, Maksymilian | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice |
4 | b | = | 18 | 1.0 | PL-45800 | II | Pajdzik, Kamil | 1427 | 1800 | MLKSz Myślenice |
5 | b | = | 22 | 2.5 | PL-28410 | II | Piwowarczyk, Arkadiusz | 0 | 1800 | MLKSz Myślenice |
6 | w | = | 19 | 2.0 | PL-38216 | II | Wrona, Florian | 0 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
7 | b | = | 23 | 2.5 | PL-46979 | III | Bartosz Warchoł | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
Mistrzostwa Szachowe o Puchar Wójta Gminy Zabierzów - Grupa B 1600 i mniej
Przeciwnicy:
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Wins | Norma |
1 | 3 | III | Haridas Poręba | 1326 | 1600 | TS Wisła Kraków | 6.5 | 19.50 | 27.00 | 6 | II |
2 | 4 | II+ | Amelia Pyzio | 1318 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów | 5.5 | 23.50 | 32.50 | 4 | |
3 | 20 | IV | Golenia, Stanisław | 0 | 1400 | Wieliczka | 5.0 | 22.00 | 31.50 | 5 | III |
6 | 5 | III | Tomasz Pukło | 1302 | 1600 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 16.50 | 24.00 | 5 | |
15 | 22 | IV | Krzysztof Peszkowski | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 17.00 | 23.50 | 3 | III |
33 | 29 | IV | Magdalena Wójtowicz | 0 | 1250 | TS Wisła Kraków | 1.0 | 14.50 | 19.00 | 1 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 28 | 2.0 | PL-39507 | IV | Fudała, Michał | 0 | 1400 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
2 | b | 1 | 27 | 3.0 | PL-49220 | IV | Synowiec, Bartosz | 0 | 1400 | Don Bosco |
3 | w | 1 | 19 | 3.0 | PL-45124 | IV | Michał Ziółkowski | 0 | 1400 | Michałowice |
4 | b | 1 | 20 | 5.0 | PL-27611 | IV | Golenia, Stanisław | 0 | 1400 | Wieliczka |
5 | w | 1 | 14 | 4.0 | PL-38935 | III | Litwin, Piotr | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
6 | b | = | 4 | 5.5 | PL-28006 | II+ | Amelia Pyzio | 1318 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
7 | w | 1 | 15 | 4.5 | PL-29660 | III | Piwowarczyk, Bartłomiej | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 0 | 27 | 3.0 | PL-49220 | IV | Synowiec, Bartosz | 0 | 1400 | Don Bosco |
2 | b | 0 | 4 | 5.5 | PL-28006 | II+ | Amelia Pyzio | 1318 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
3 | w | 1 | 30 | 2.0 | PL-50201 | V | Fuśnik, Nitaj | 0 | 1200 | Filipowice |
4 | b | 1 | 24 | 3.0 | PL-46101 | IV | Sośnik, Michał | 0 | 1400 | SP 164 Kraków |
5 | w | 1 | 17 | 3.5 | PL-43636 | III | Gawrońska, Izabela | 0 | 1400 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
6 | b | 1 | 19 | 3.0 | PL-45124 | IV | Michał Ziółkowski | 0 | 1400 | Michałowice |
7 | w | 1 | 14 | 4.0 | PL-38935 | III | Litwin, Piotr | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 0 | 7 | 4.0 | PL-25936 | III | Kiszka, Arkadiusz | 1057 | 1600 | KSz Gambit Przeworsk |
2 | w | 1 | 31 | 2.0 | PL-44558 | V | Dzięgiel, Wojciech | 0 | 1200 | MKS MOS Wieliczka |
3 | b | 1 | 9 | 3.0 | PL-43054 | II | Ślusarczyk, Milena | 0 | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
4 | b | 0 | 13 | 3.0 | PL-44288 | III | Pawlikowski, Jakub | 0 | 1600 | MLKSz Myślenice |
5 | w | = | 11 | 4.5 | PL-49880 | III | Karol Starzyk | 0 | 1600 | MKS KSOS Kraków |
6 | w | = | 1 | 4.0 | PL-43635 | II | Dyląg, Emilia | 1363 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
7 | b | 1 | 25 | 3.0 | PL-49218 | IV | Łukasz Sobelga | 0 | 1400 | Don Bosco |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 0 | 10 | 4.5 | PL-49696 | III | Gorczyca, Sanatan | 0 | 1600 | Wadowice |
2 | w | 0 | 18 | 4.0 | PL-45148 | III | Janiak, Izabela | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
3 | b | 0 | 32 | 2.5 | PL-54554 | Kuropka, Dawid Prahlad | 0 | 1000 | Wadowice | |
4 | b | 1 | 34 | 0.0 | PL-54553 | Koguc, Bożydar | 0 | 1000 | Wadowice | |
5 | w | 0 | 9 | 3.0 | PL-43054 | II | Ślusarczyk, Milena | 0 | 1600 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
6 | b | 0 | 30 | 2.0 | PL-50201 | V | Fuśnik, Nitaj | 0 | 1200 | Filipowice |
7 | w | 0 | 33 | 3.0 | PL-54552 | Jankowski, Mikołaj | 0 | 1000 | Zelków |
Mistrzostwa Szachowe o Puchar Wójta Gminy Zabierzów - Grupa C ur.2004 i młodsi
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Wins | Norma |
1 | 4 | III | Łyszczarz, Konrad | 0 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów | 7.0 | 23.00 | 31.50 | 7 | |
2 | 3 | III | Bąchór, Tomasz | 0 | 1600 | UKS Czarny Koń Olkusz | 6.0 | 19.50 | 27.50 | 6 | |
3 | 17 | IV | Druzgała, Grzegorz | 0 | 1400 | UKS GONIEC Staniątki | 5.5 | 22.00 | 32.00 | 5 | |
5 | 1 | III | Konrad Ciborowski (junior) | 1230 | 1600 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 24.00 | 34.50 | 5 | |
29 | 18 | IV | Tymon Śliwiński | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków | 3.0 | 18.50 | 26.00 | 2 | |
35 | 39 | Natalia Myśliwiec | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | 2.5 | 17.00 | 22.50 | 1 | IV | |
36 | 24 | IV | Natalia Nowak | 0 | 1250 | TS Wisła Kraków | 2.5 | 16.00 | 21.50 | 2 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 27 | 3.5 | PL-50473 | IV | Pawlak, Emilia | 0 | 1250 | KKSz Kraków |
2 | b | 1 | 11 | 4.5 | PL-46404 | III | Zawadzka, Julita | 0 | 1400 | UKS GONIEC Staniątki |
3 | w | 0 | 4 | 7.0 | PL-44120 | III | Łyszczarz, Konrad | 0 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
4 | b | 1 | 19 | 4.0 | PL-51154 | IV | Armuła, Karol | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
5 | b | 1 | 5 | 4.5 | PL-46161 | III | Śmietana, Jakub | 0 | 1600 | UKS GONIEC Staniątki |
6 | w | 1 | 6 | 5.0 | PL-45824 | III | Turski, Bartłomiej | 0 | 1600 | UKS Czarny Koń Olkusz |
7 | w | 0 | 3 | 6.0 | PL-44309 | III | Bąchór, Tomasz | 0 | 1600 | UKS Czarny Koń Olkusz |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | = | 42 | 4.5 | PL-54586 | Radziszewski, Michał | 0 | 1000 | Gmina Zabierzów | |
2 | w | 1 | 27 | 3.5 | PL-50473 | IV | Pawlak, Emilia | 0 | 1250 | KKSz Kraków |
3 | b | 0 | 17 | 5.5 | PL-46163 | IV | Druzgała, Grzegorz | 0 | 1400 | UKS GONIEC Staniątki |
4 | w | 0 | 25 | 4.0 | PL-46712 | IV | Matusik, Milena | 0 | 1250 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
5 | b | = | 39 | 2.5 | PL-52318 | Natalia Myśliwiec | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | |
6 | w | 0 | 29 | 4.0 | PL-49187 | V | Dutkiewicz, Franciszek | 0 | 1200 | Don Bosco |
7 | b | 1 | 38 | 2.0 | PL-49270 | Kowal, Piotr | 0 | 1000 | Don Bosco |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 0 | 11 | 4.5 | PL-46404 | III | Zawadzka, Julita | 0 | 1400 | UKS GONIEC Staniątki |
2 | b | 1 | 37 | 1.0 | PL-54584 | Blacha, Paweł | 0 | 1000 | SP 40 Kraków | |
3 | w | 0 | 19 | 4.0 | PL-51154 | IV | Armuła, Karol | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
4 | b | = | 27 | 3.5 | PL-50473 | IV | Pawlak, Emilia | 0 | 1250 | KKSz Kraków |
5 | w | = | 18 | 3.0 | PL-44146 | IV | Tymon Śliwiński | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
6 | b | = | 24 | 2.5 | PL-49199 | IV | Natalia Nowak | 0 | 1250 | TS Wisła Kraków |
7 | b | 0 | 34 | 4.0 | PL-49269 | V | Kowal, Wojciech | 0 | 1200 | Don Bosco |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 0 | 5 | 4.5 | PL-46161 | III | Śmietana, Jakub | 0 | 1600 | UKS GONIEC Staniątki |
2 | w | 1 | 36 | 1.0 | PL-54583 | Krawczyk, Wojciech | 0 | 1000 | Don Bosco | |
3 | b | 0 | 9 | 3.5 | PL-44119 | III | Matusik, Zuzanna | 0 | 1400 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
4 | w | 1 | 46 | 2.5 | PL-54589 | Sztefko, Jakub | 0 | 1000 | SP Zelków | |
5 | b | 0 | 20 | 4.0 | PL-41523 | IV | Knapik, Kamil | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
6 | w | = | 39 | 2.5 | PL-52318 | Natalia Myśliwiec | 0 | 1000 | TS Wisła Kraków | |
7 | w | 0 | 27 | 3.5 | PL-50473 | IV | Pawlak, Emilia | 0 | 1250 | KKSz Kraków |