2013.11.13 Piłkarze Wisły w Szkole Podstawowej nr 86 w Krakowie

Z Historia Wisły

Wiślacy odwiedzili Wiślaków

[Foto: / wisla.krakow.pl]

[Foto: / wisla.krakow.pl]
[Foto: / wisla.krakow.pl]

[Foto: / wisla.krakow.pl]
[Foto: / wisla.krakow.pl]

[Foto: / wisla.krakow.pl]

Data publikacji: 13-11-2013 14:53


Tym razem na spotkanie do szkoły nie wybrali się jedynie zawodnicy Wisły Kraków SA, razem z Patrykiem Małeckim najmłodszych sympatyków Białej Gwiazdy odwiedzili także przedstawiciele innych dyscyplin sportowych TS Wisła.

Siatkarka Patrycja Gądek, koszykarz Paweł Murza oraz piłkarz Patryk Małecki przybyli dziś do Szkoły Podstawowej nr 86 im. Powstańców Śląskich w Krakowie na os. Jagiellońskim 18, by przybliżyć młodym fanom świat sportu. O organizację tego cyklu spotkań, cieszących się wśród najmłodszych mieszkańców Małopolski dużym zainteresowaniem, dba Stowarzyszenie Kibiców Białej Gwiazdy.


Z trudnymi pytaniami zmierzyli się nie tylko przybyli goście, ale także gospodarze-uczniowie SP 86, którzy zostali przepytani przez przybyłą trójkę. Sprawdzian wiedzy dotyczył nie tylko historii Białej Gwiazdy, ale także meczowych przyśpiewek. Każdy, kto poprawnie odpowiedział, mógł liczyć na nagrodę, a odpytywanie dla żadnej ze stron nie było stresujące.


Spotkania te zawsze odbywają się w miłej atmosferze. Łowcy autografów otoczyli łowców sportowych punktów i sukcesów, wszyscy uśmiechnięci ustawiali się do wspólnych zdjęć.


MM

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

Źródło: wisla.krakow.pl