2013.11.17 Turniej Piłki Nożnej "Orzech Cup", Mielec

Z Historia Wisły

Wersja z dnia 17:48, 3 sty 2015; Dorotja (Dyskusja | wkład)
(różn) ← Poprzednia wersja | Aktualna wersja (różn) | Następna wersja → (różn)

Turniej Orzech Cup w Mielcu

Powołani zawodnicy :

1. Kasper Burkat
2. Filip Leśniak
3. Daniel Hoyo-Kowalski
4. Jakub Lorek
5. Aleksander Kowalski (piłkarz)
6. Kamil Sanojca
7. Szymon Gołąb
8. Dawid Dąbrowski
9. Karol Włodarski
10.Wiktor Nalepa
11. Mateusz Kulma

Zawodnicy powinni zabrać ze sobą : buty do gry na hali , ochraniacze, żel pod prysznic, ręcznik, klapki, legitymacje, wodę mineralną oraz drugie śniadanie !

Na zbiórkę która odbędzie się 17.11.2013 przychodzimy na godzinę 7.15 ! Chłopcy przychodzą ubrani w dres wiślacki, koszulkę treningową , ortalion i niebieską torbę (ortalion i torby dostaną w piątek).

Adres Hali : Hala MOSiR w Mielcu ul. Solskiego 1.

Relacja z turnieju Orzech Cup w Mielcu

Orzech Cup w Mielcu to kolejny turniej na który zostali zaproszeni podopieczni trenera Mateusza Stolarskiego czyli chłopcy z rocznika 2003. (...)

Pierwszy mecz i pierwsze zwycięstwo 1:0 z Baltikiem Ryga zdobywcą bramki Jakub Lorek. W kolejnym spotkaniu ulegliśmy drużynie Resovii jeden do zera ale później było już tylko lepiej. Wygrana z drużyną FK Jarosław 2:1 (Jakub Lorek i Szymon Gołąb) Wygrana z gospodarzem turnieju czyli drużyną Piłkarskie Nadzieje 1:0 (Mateusz Kulma) oraz wygrane spotkanie z drużyną DAP Rzeszów 1:0.(Dawid Dąbrowski) Niestety pomimo czterech zwycięstw w grupie zajęliśmy w niej drugie miejsce co dało nam możliwość walki o trzecie miejsce w turnieju do czego potrzebne nam było zwycięstwo nad drużyną Iglopolu Dębica. Mecz ten jednak zakończył się wynikiem bezbramkowym a w serii rzutów karnych lepszą skutecznością wykazali się zawodnicy Iglopolu.

Nasi chłopcy pomimo czwartego miejsca spisali się bardzo dobrze pokazując duże umiejętności piłkarskie co jest dobrym prognostykiem przed kolejnymi turniejami.

Nagrodę indywidualną najlepszego zawodnika drużyny otrzymał Jakub Lorek.

http://www.wisla-krakow.net