2013.12.23 Wizyta siatkarek w Domu Spokojnej Starości

Z Historia Wisły

Wizyta siatkarek w Domu Spokojnej Starości

9 stycznia 2014

23 grudnia siatkarki Wisły Kraków odwiedziły Dom Spokojnej Starości. Dla każdego z jego ponad 90 mieszkańców przygotowany został skromny upominek zakupiony za środki, jakie udało nam się zebrać podczas zbiórki na meczu z Dewelopres.

Dom Spokojnej Starości odwiedziły: Patrycja Gądek, Iwona Kuskowska i Alicja Nabielec. Wizyta była naprawdę wzruszająca i jak twierdzą nasze siatkarki - na pewno na długo pozostanie w ich pamięci.

Z odwiedzin bardzo ucieszyli się mieszkańcy Domu Seniora. Niektórzy nawet na krok nie odstępowali naszych zawodniczek. Opowiadali im różne ciekawe historie a także wypytywali m.in. o szczegóły związane z zawodowym uprawianiem sportu.

Dziewczyny zaprosiły podopiecznych Domu Spokojnej Starości na jeden z meczów przy Reymonta. Ci zadeklarowali swoją obecność i już niedługo spodziewać się możemy ich wizyty w naszej hali.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z przedświątecznych odwiedzin w Domu Seniora. Każdemu, kto dołożył przysłowiową złotówkę do przeprowadzonej przez nas zbiórki i przyczynił się tym samym do zakupu upominków, serdecznie dziękujemy za pomoc.

Źródło: http://siatkowka.tswisla.pl