2013.12.27-2014.01.04, XXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2013, Kraków
Z Historia Wisły
Wyniki
Turniej A dla zawodników z rankingiem FIDE min. 2100 / 80 uczestników
- 10. miejsce - Michał Matuszewski
- 68. miejsce - Szymon Gumularz
- 71. miejsce - Grzegorz Słabek
Turniej B dla zawodników z rankingiem FIDE max 2099 lub PZSzach 1800 - 2100 / 99 uczestników
- 7. miejsce - Jerzy Kyć
Turniej C dla zawodników z rankingiem FIDE lub PZSzach < 1800 / 89 uczestników
- 19. miejsce - Helena Oleksy
- 36. miejsce - Radosław Wilk
- 47. miejsce - Andrzej Kosztyła
Turniej D dla zawodników urodzonych w 2000r. i młodszych / 53 uczestników
- 6. miejsce - Radosław Peszkowski
- 20. miejsce - Konrad Ciborowski (junior)
Inne
- Turniej odbył się w Hotelu Galaxy, ul. Gęsia 22a.
- W zawodach uczestniczyli szachiści z 13 państw.
XXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2013 Gr-B
Kraków Hotel Galaxy ul Gęsia 22a [aktualizacja:08-01-2014]
Place | S.No. | Title | Name | Fed. | FIDE | Local | Club | Total | MBch. | Bch. | Prog. | Ruz | Norm | Chg (Ru) |
1 | 12 | I+ | Bednarczyk, Damian | POL | 2040 | 2100 | MKS MOS Wieliczka | 7.5 | 40.00 | 51.00 | 38.5 | 2243 | k | 2,17 |
2 | 10 | I | Eggink, Mateusz | POL | 2053 | 2000 | UKS Łady Raszyn | 7.5 | 38.00 | 49.50 | 38.5 | 2207 | 1,56 | |
3 | 9 | k | Żurkowski, Andrzej | POL | 2062 | 2200 | MKSz GRYF Dębica | 7.0 | 38.00 | 48.50 | 37.0 | 2226 | 1,39 | |
7 | 28 | I+ | Jerzy Kyć | POL | 1966 | 2100 | TS Wisła Kraków | 6.5 | 29.50 | 39.00 | 28.5 | 2105 | 0,89 |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | w | 0 | 77 | 4.0 | PL-4135 | I | Ziółkowski, Bolesław | 1746 | 2000 | UKS Orlik Rudnik n/Sanem |
2 | b | 1 | 75 | 2.0 | Bouanani, Denis | 1753 | 1753 | Asti | ||
3 | w | 0 | 71 | 3.0 | PL-3799 | I++ | Cyboran, Katarzyna | 1770 | 1900 | LKSz GCKiP Czarna |
4 | b | 1 | 83 | 4.5 | PL-23286 | I | Kucharska, Honorata | 1701 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
5 | w | 1 | 61 | 3.0 | PL-3886 | II | Dec, Kazimierz | 1816 | 1800 | LKS Kańczuga |
6 | b | 1 | 52 | 5.5 | PL-19850 | I | MIrski, MIchał | 1847 | 2000 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
7 | w | 1 | 15 | 5.0 | PL-3975 | k+ | Kasperek, Joanna | 2020 | 2000 | MKSz GRYF Dębica |
8 | b | 1 | 4 | 5.0 | Staberhofer, Rainer | 2095 | 2095 | |||
9 | w | = | 10 | 7.5 | PL-19607 | I | Eggink, Mateusz | 2053 | 2000 | UKS Łady Raszyn |
XXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2013, Gr-D
Place | S.No. | Title | Name | Fed. | FIDE | Local | Club | Total | MBch. | Bch. | Prog. | Wins | Ruz | Norm |
1 | 10 | Yeresko, Vladislav | UKR | 0 | 1800 | Obukhov | 8.0 | 43.00 | 52.00 | 40.5 | 7 | 1921 | II | |
2 | 7 | II | Bąchór, Tomasz | POL | 0 | 1800 | UKS Czarny Koń Olkusz | 7.5 | 42.00 | 55.00 | 39.0 | 7 | 1861 | |
3 | 1 | Rosenhain, Rachela | GER | 1603 | 1603 | 6.5 | 40.50 | 53.00 | 34.0 | 6 | 1781 | II | ||
6 | 8 | II | Radosław Peszkowski | POL | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków | 6.5 | 37.50 | 49.50 | 32.0 | 5 | 1780 | |
20 | 4 | III | Konrad Ciborowski (junior) | POL | 1230 | 1600 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 34.50 | 44.00 | 27.0 | 5 | 1560 |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | b | 1 | 36 | 4.0 | PL-51153 | IV | Szwajkowski, Tymoteusz | 0 | 1400 | KKSz Kraków |
2 | w | 1 | 25 | 4.0 | PL-46162 | III | Klima, Julia | 0 | 1400 | UKS Goniec Staniątki |
3 | b | = | 3 | 6.5 | PL-33903 | II | Stankiewicz, Kamil | 1269 | 1800 | UKS Rodło Opole |
4 | w | 0 | 10 | 8.0 | PL-56070 | Yeresko, Vladislav | 0 | 1800 | Obukhov | |
5 | b | 1 | 17 | 5.5 | PL-44555 | III | Krawczyk, Wojciech | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
6 | w | = | 5 | 6.0 | PL-30270 | II | Dadełło, Barbara | 1181 | 1600 | KSz Polonia Wrocław |
7 | b | = | 16 | 5.0 | PL-44180 | III | Korcyl, Patryk | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
8 | w | 1 | 24 | 5.5 | PL-45148 | III | Janiak, Izabela | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
9 | b | 1 | 9 | 5.5 | PL-28732 | II | Urban, Damian | 0 | 1800 | WKS Kopernik |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | b | 1 | 32 | 3.5 | PL-51783 | IV | Kochanowicz, Ksawery | 0 | 1400 | WKS Kopernik |
2 | w | 1 | 20 | 5.5 | PL-49880 | III | Karol Starzyk | 0 | 1600 | MKS KSOS Kraków |
3 | b | 0 | 12 | 6.0 | PL-38588 | II | Surpeta, Julia | 0 | 1600 | LUKKS Kielce |
4 | w | 0 | 23 | 5.5 | PL-56072 | Brusentsov, Danil | 0 | 1600 | Obukhov | |
5 | b | 1 | 31 | 4.0 | PL-49874 | IV | Jabłoński, Kacper | 0 | 1400 | MKS KSOS Kraków |
6 | b | 1 | 18 | 5.0 | PL-49193 | III | Hubert Meers | 0 | 1600 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
7 | w | 0 | 19 | 6.0 | PL-28412 | III | Skalny, Rafał | 0 | 1600 | MKS KSOS Kraków |
8 | w | 0 | 35 | 5.0 | PL-49185 | IV | Pacek, Adam | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
9 | b | 1 | 30 | 4.0 | PL-41713 | IV | Bartman, Ksawery | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
XXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2013, Grupa C
Place | S.No. | Title | Name | Fed. | FIDE | Local | Club | Total | MBch. | Bch. | Ruz | Norm | Chg (Ru) |
1 | 13 | II | Kowalewski, Władysław | POL | 1701 | 1800 | KKSz Kraków | 7.5 | 39.50 | 48.50 | 2020 | I | 1,77 |
2 | 16 | II+ | Szczepański, Henryk | POL | 1689 | 1800 | 7.5 | 38.50 | 50.00 | 2040 | I | 2,01 | |
3 | 3 | II+ | Perończyk, Karol | POL | 1780 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów | 7.0 | 40.00 | 52.00 | 1960 | 0,64 | |
19 | 36 | II+ | Helena Oleksy | POL | 1535 | 1600 | TS Wisła Kraków | 5.5 | 37.00 | 47.50 | 1800 | I | 1,57 |
36 | 56 | II | Radosław Wilk | POL | 1411 | 1800 | TS Wisła Kraków | 5.0 | 30.00 | 37.00 | 1760 | -0,01 | |
47 | 26 | II | Andrzej Kosztyła | POL | 1621 | 1800 | TS Wisła Kraków | 4.5 | 27.50 | 35.50 | 1650 | -2,46 |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | w | 1 | 80 | 3.0 | PL-49017 | III | Słoniewska, Alicja | 0 | 1400 | KU AZS UW w Warszawie |
2 | b | 0 | 11 | 6.0 | PL-39333 | II | Tikhonov, Valeri | 1728 | 1800 | KKSz Kraków |
3 | w | 1 | 78 | 4.5 | PL-49904 | III | Kunach, Tomasz | 0 | 1600 | |
4 | b | 1 | 7 | 5.5 | PL-5375 | I | Paździor, Michał | 1751 | 2000 | |
5 | w | = | 21 | 4.5 | PL-24144 | II | Ziemiański, Lech | 1651 | 1800 | MPZSzach Kraków |
6 | b | 0 | 16 | 7.5 | PL-3228 | II+ | Szczepański, Henryk | 1689 | 1800 | |
7 | w | = | 27 | 6.0 | PL-1357 | II+ | Dranka, Jowita | 1599 | 1600 | LKS Goniec Żarów |
8 | b | = | 9 | 5.5 | PL-3075 | II+ | Bednarski, Waclaw | 1747 | 1800 | Gdów |
9 | w | 1 | 1 | 4.5 | PL-9947 | II | Dusza, Miłosz | 1791 | 1800 | GKSz Kornuty Gorlice |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | b | 0 | 12 | 5.0 | PL-3801 | II+ | Janus, Radosław | 1718 | 1800 | LKSz GCKiP Czarna |
2 | w | 1 | 83 | 1.0 | PL-56128 | IV | Kaczmarczyk, Bolesław | 0 | 1400 | Kraków |
3 | w | 0 | 21 | 4.5 | PL-24144 | II | Ziemiański, Lech | 1651 | 1800 | MPZSzach Kraków |
4 | b | 1 | 78 | 4.5 | PL-49904 | III | Kunach, Tomasz | 0 | 1600 | |
5 | w | 0 | 9 | 5.5 | PL-3075 | II+ | Bednarski, Waclaw | 1747 | 1800 | Gdów |
6 | b | 1 | 82 | 3.5 | PL-47607 | IV | Iwiński, Kamil | 0 | 1400 | |
7 | w | 0 | 7 | 5.5 | PL-5375 | I | Paździor, Michał | 1751 | 2000 | |
8 | b | 1 | 73 | 3.5 | PL-38216 | II | Wrona, Florian | 0 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
9 | w | 1 | 48 | 4.0 | PL-49697 | II | Brożyna, Mateusz | 1464 | 1800 | MLKSz Myślenice |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | w | 0 | 70 | 3.5 | PL-24225 | III | Pater, Kazimierz | 1153 | 1600 | KKSz Kraków |
2 | b | = | 64 | 3.5 | PL-46838 | II | Wrona, Jarosław | 1299 | 1800 | MKS MOS Wieliczka |
3 | w | = | 72 | 4.0 | PL-38932 | II | Singh, Abhiraj | 0 | 1800 | KKSz Kraków |
4 | b | = | 74 | 4.0 | PL-29291 | II | Zając, Szymon | 0 | 1800 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
5 | w | 0 | 63 | 5.0 | PL-50314 | III | Daniel Klimanek | 1314 | 1600 | |
6 | b | 1 | 87 | 4.5 | PL-56126 | Klich, Mirko | 0 | 1000 | ||
7 | b | = | 75 | 4.0 | PL-49873 | Dzhagraeva, Anaid | 0 | 1694 | ||
8 | w | = | 67 | 4.0 | PL-21431 | II | Ulanowski, Piotr | 1272 | 1800 | UKS SP11 Skoczek Tczew |
9 | b | 1 | 71 | 3.5 | PL-49022 | III | Słoniewski, Michał | 1008 | 1600 | KU AZS UW w Warszawie |
XXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2013, Grupa A
Place | S.No. | Title | Name | Fed. | FIDE | Local | Total | MBch. | Bch. | Prog. | Rp | Norm | Chg |
1 | 5 | GM | Malaniuk, Vladimir P | UKR | 2545 | 2545 | 7.0 | 39.00 | 49.50 | 35.0 | 2586 | 0.54 | |
2 | 8 | IM | Arkadiusz Leniart | POL | 2472 | 2400 | 7.0 | 34.00 | 44.00 | 32.5 | 2511 | 0.64 | |
3 | 2 | IM | Bernadskiy, Vitaliy | UKR | 2561 | 2561 | 6.5 | 43.00 | 53.50 | 39.5 | 2582 | 0.35 | |
10 | 13 | IM | Michał Matuszewski | POL | 2408 | 2400 | 6.0 | 35.50 | 45.00 | 31.5 | 2450 | 0.65 | |
68 | 77 | I++ | Szymon Gumularz | POL | 1929 | 2100 | 3.0 | 28.50 | 37.00 | 16.5 | 2060 | 1.30 | |
71 | 68 | k | Grzegorz Słabek | POL | 2051 | 2200 | 3.0 | 27.50 | 35.00 | 17.5 | 2086 | 0.35 |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | w | 0 | 54 | 3.5 | PL-10565 | I++ | Ulanowski, Karol | 2144 | 2100 | UKS SP11 Skoczek Tczew |
2 | b | 1 | 50 | 2.5 | Milonakis, Georgios | 2181 | 2181 | |||
3 | w | 1 | 74 | 4.5 | PL-17208 | I+ | Chmiel, Marcin | 2014 | 2100 | MLKSz Myślenice |
4 | b | 1 | 24 | 5.0 | PL-7481 | WIM | Klaudia Kulon | 2309 | 2200 | AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin |
5 | w | = | 6 | 6.5 | PL-4396 | IM | Warakomski, Tomasz | 2499 | 2400 | Akademia Szachowa Gliwice |
6 | b | 1 | 38 | 4.5 | FM | Dietmayer-Kraeutler, Marco | 2213 | 2213 | ||
7 | w | 1 | 10 | 5.0 | PL-7192 | IM | Sieciechowicz, Marcin | 2457 | 2400 | ASSz Miedź Legnica |
8 | b | = | 2 | 6.5 | PL-50003 | IM | Bernadskiy, Vitaliy | 2561 | 2561 | |
9 | w | 0 | 5 | 7.0 | PL-23086 | GM | Malaniuk, Vladimir P | 2545 | 2545 |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | w | = | 36 | 5.5 | PL-506 | k | Cukrowski, Filip | 2215 | 2200 | |
2 | b | 0 | 41 | 4.5 | PL-5517 | m | Piesik, Piotr | 2207 | 2300 | UKS Hetman Częstochowa |
3 | b | = | 51 | 5.0 | PL-21647 | k | Mucha, Roman | 2179 | 2200 | MDK Bochnia |
4 | w | = | 45 | 3.0 | PL-38169 | FM | Shilov, Sergej | 2193 | 2193 | |
5 | b | = | 47 | 3.5 | WIM | Bjerke, Silje | 2192 | 2192 | ||
6 | w | = | 59 | 4.5 | PL-17812 | I++ | Buś, Konrad | 2110 | 2100 | MKS MOS Wieliczka |
7 | b | 0 | 43 | 4.0 | PL-10901 | k | Kaczmarek, Aleksander | 2201 | 2200 | KMKSz Victoria Kielce |
8 | w | = | 62 | 4.0 | PL-2804 | k | Liberadzki, Slawomir | 2105 | 2200 | KU AZS UW w Warszawie |
9 | b | 0 | 27 | 4.0 | PL-6098 | FM | Stachańczyk, Jacek | 2261 | 2300 | MCKiS Jaworzno |
Przeciwnicy:
Round | Color | Score | S.No. | Total | Local ID | Title | Name | FIDE | Local | Club |
1 | b | 1 | 27 | 4.0 | PL-6098 | FM | Stachańczyk, Jacek | 2261 | 2300 | MCKiS Jaworzno |
2 | w | 0 | 17 | 5.5 | PL-2696 | m | Janczarski, Michał | 2385 | 2300 | TKKF Drogowiec Kraków |
3 | b | 0 | 40 | 4.5 | PL-144 | I++ | Dubiński, Mateusz | 2208 | 2100 | WKS Kopernik |
4 | w | 1 | 43 | 4.0 | PL-10901 | k | Kaczmarek, Aleksander | 2201 | 2200 | KMKSz Victoria Kielce |
5 | b | 0 | 29 | 5.0 | Nazarenus, Moritz | 2253 | 2253 | |||
6 | w | = | 47 | 3.5 | WIM | Bjerke, Silje | 2192 | 2192 | ||
7 | b | 0 | 35 | 3.5 | Papadakis, Michalis | 2222 | 2222 | |||
8 | w | 0 | 54 | 3.5 | PL-10565 | I++ | Ulanowski, Karol | 2144 | 2100 | UKS SP11 Skoczek Tczew |
9 | b | = | 72 | 2.5 | PL-3508 | I | Wieczorek, Maciej | 2034 | 2000 | KKsz Kraków |
XXIV Miedzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA’2013, BLITZ
Data rozpoczęcia: 2014-01-01
Data zakończenia: 2014-01-01
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | Fed. | R. FIDE | Ranking | Pkt. | MBch. | Bch. | Wins |
1 | 1 | GM | Swiercz, Dariusz | POL | B 2585 | 2500 | 9.5 | 64.50 | 79.00 | 8 |
2 | 5 | IM | Bernadskiy, Vitaliy | UKR | B 2459 | 2561 | 9.0 | 66.50 | 81.00 | 9 |
3 | 13 | Janczarski, Michal | POL | B 2361 | 2385 | 8.0 | 64.50 | 79.00 | 6 | |
17 | 22 | Jerzy Kyć | POL | B 2207 | 1966 | 7.0 | 56.50 | 70.00 | 6 | |
33 | 34 | Grzegorz Słabek | POL | B 2055 | 2056 | 6.0 | 54.00 | 66.50 | 5 | |
51 | 68 | Sebastian Krzemiński | POL | B 1716 | 1691 | 5.5 | 46.00 | 55.50 | 4 | |
78 | 81 | Konrad Ciborowski (junior) | POL | B 1227 | 1230 | 4.0 | 32.00 | 38.50 | 4 | |
81 | 78 | Warchol, Bartosz | POL | B 1353 | 0 | 3.5 | 37.50 | 44.00 | 3 | |
88 | 76 | Konrad Ciborowski | POL | B 1393 | 1396 | 3.0 | 33.50 | 40.00 | 3 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 1 | 67 | 4.5 | Shehovtsov, Aleksandr | B 1738 | 1916 | |||
2 | w | 1 | 77 | 4.0 | Golebiowski, Marek | B 1355 | 1301 | |||
3 | b | 1 | 9 | 3.5 | Yarmysty, Mikhail | B 2389 | 2265 | |||
4 | w | 1 | 11 | 6.5 | IM | Aliavdin, Nikolai | B 2368 | 2369 | ||
5 | b | 0 | 1 | 9.5 | PL-6123 | GM | Swiercz, Dariusz | B 2585 | 2500 | |
6 | w | 0 | 13 | 8.0 | Janczarski, Michal | B 2361 | 2385 | |||
7 | w | 1 | 57 | 5.5 | Trojanowski, Rafal | 1875 | 1875 | |||
8 | b | = | 2 | 7.0 | GM | Malaniuk, Vladimir P | B 2571 | 2549 | ||
9 | b | 0 | 8 | 7.0 | PL-3466 | IM | Sadzikowski, Daniel | B 2391 | 2400 | |
10 | w | = | 21 | 6.5 | FM | Gajek, Radoslaw | B 2229 | 2300 | ||
11 | b | 1 | 49 | 6.0 | Gluszko, Monika | B 1968 | 1900 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | + | 79 | 0.0 | Mike, Patryk | B 1336 | 1397 | |||
2 | b | = | 10 | 8.0 | PL-7160 | FM | Przybylski, Wojciech | B 2387 | 2300 | |
3 | w | 0 | 8 | 7.0 | PL-3466 | IM | Sadzikowski, Daniel | B 2391 | 2400 | |
4 | b | 1 | 52 | 4.5 | Perelygin, Mikhail | B 1941 | 1919 | |||
5 | w | 0 | 12 | 7.5 | IM | Sieciechowicz, Marcin | B 2365 | 2400 | ||
6 | b | 1 | 72 | 4.5 | Wisniewski, Jacek | 1604 | 1604 | |||
7 | w | 1 | 28 | 6.5 | Kaczmarek, Aleksander | B 2148 | 2201 | |||
8 | b | 0 | 16 | 7.5 | Kaleta, Blazej | B 2314 | 2100 | |||
9 | w | = | 43 | 5.0 | Szostko, Jakub | B 1990 | 1975 | |||
10 | w | 0 | 53 | 6.0 | Kostanski, Marcin | 1940 | 1940 | |||
11 | b | 1 | 62 | 5.0 | Pietrucha, Jaroslaw | 1824 | 1824 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 0 | 23 | 5.5 | Mucha, Roman | B 2207 | 2182 | |||
2 | w | 0 | 39 | 6.5 | Yugina, Maria | 2016 | 2016 | |||
3 | b | 1 | 86 | 4.5 | PL-38216 | Wrona, Florian | 0 | 1800 | ||
4 | b | = | 36 | 4.0 | Melkevik, Johannes | 2046 | 2046 | |||
5 | w | = | 38 | 5.0 | Kowalski, Piotr | 2021 | 2021 | |||
6 | w | 0 | 51 | 5.5 | Chowra, Edward | 1957 | 1957 | |||
7 | b | 1 | 74 | 5.0 | Chowaniec, Artur | 1517 | 1517 | |||
8 | w | = | 41 | 5.5 | Tabola, Marcin | B 1993 | 1997 | |||
9 | b | 0 | 85 | 5.5 | PL-8168 | Sudolski, Sylwester | 0 | 0 | ||
10 | w | 1 | 55 | 3.0 | Kubik, Zbigniew | 1902 | 1902 | |||
11 | b | 1 | 52 | 4.5 | Perelygin, Mikhail | B 1941 | 1919 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 0 | 36 | 4.0 | Melkevik, Johannes | 2046 | 2046 | |||
2 | b | 0 | 54 | 6.0 | Dusza, Tomasz | 1922 | 1922 | |||
3 | w | 0 | 66 | 4.0 | Stanaszek, Mariusz | 1744 | 1744 | |||
4 | b | 1 | 90 | 1.0 | PL-44443 | IV | Wnuk, Piotr | 0 | 1400 | UKS GONIEC Staniątki |
5 | w | 0 | 59 | 5.0 | Czernicki, Bogdan | B 1863 | 1831 | |||
6 | b | 0 | 77 | 4.0 | Golebiowski, Marek | B 1355 | 1301 | |||
7 | b | 0 | 63 | 4.0 | Dec, Kazimierz | 1816 | 1816 | |||
8 | w | 1 | 91 | 3.0 | PL-53799 | Ulanowska, Dorota | 0 | 1000 | ||
9 | b | 0 | 55 | 3.0 | Kubik, Zbigniew | 1902 | 1902 | |||
10 | b | 1 | 75 | 3.0 | Ulanowski, Marek | B 1411 | 1401 | |||
11 | w | 1 | 76 | 3.0 | Konrad Ciborowski | B 1393 | 1396 |
Warchol, Bartosz
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 0 | 33 | 6.0 | Snihur, Piotr | B 2059 | 2133 | |||
2 | w | 0 | 55 | 3.0 | Kubik, Zbigniew | 1902 | 1902 | |||
3 | b | 0 | 51 | 5.5 | Chowra, Edward | 1957 | 1957 | |||
4 | w | 0 | 86 | 4.5 | PL-38216 | Wrona, Florian | 0 | 1800 | ||
5 | b | 0 | 71 | 4.5 | Burek, Marcin | 1673 | 1673 | |||
6 | w | 1 | 90 | 1.0 | PL-44443 | IV | Wnuk, Piotr | 0 | 1400 | UKS GONIEC Staniątki |
7 | b | 1 | 91 | 3.0 | PL-53799 | Ulanowska, Dorota | 0 | 1000 | ||
8 | b | = | 32 | 4.5 | Cooke, Douglas J | 2080 | 2080 | |||
9 | w | 1 | 76 | 3.0 | Konrad Ciborowski | B 1393 | 1396 | |||
10 | b | 0 | 46 | 5.5 | Sukiennik, Marek | 1975 | 1975 | |||
11 | w | 0 | 64 | 4.5 | Dusza, Milosz | 1791 | 1791 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 0 | 31 | 6.0 | Staberhofer, Rainer | 2095 | 2095 | |||
2 | w | 0 | 53 | 6.0 | Kostanski, Marcin | 1940 | 1940 | |||
3 | w | 0 | 32 | 4.5 | Cooke, Douglas J | 2080 | 2080 | |||
4 | b | 1 | 82 | 3.0 | Wnuk, Wojciech | 1179 | 1179 | |||
5 | w | 0 | 89 | 3.0 | PL-40462 | III | Marcin Jaworski | 0 | 1600 | MPZSzach Kraków |
6 | b | 0 | 87 | 3.5 | PL-49873 | Dzhagraeva, Anaid | 0 | 1693 | ||
7 | b | 1 | 90 | 1.0 | PL-44443 | IV | Wnuk, Piotr | 0 | 1400 | UKS GONIEC Staniątki |
8 | w | 0 | 88 | 4.0 | PL-28844 | III | Grzyb, Rafal | 0 | 1600 | KS Korona Kraków |
9 | b | 0 | 78 | 3.5 | Warchol, Bartosz | B 1353 | 0 | |||
10 | w | 1 | 91 | 3.0 | PL-53799 | Ulanowska, Dorota | 0 | 1000 | ||
11 | b | 0 | 81 | 4.0 | Konrad Ciborowski (junior) | B 1227 | 1230 |