2014.02.06-07, Zimowy turniej szachowy w MDK Dom Harcerza, Kraków
Z Historia Wisły
(Różnice między wersjami)
Linia 7: | Linia 7: | ||
Źródło: [http://www.chessarbiter.com chessarbiter.com] | Źródło: [http://www.chessarbiter.com chessarbiter.com] | ||
+ | ---- | ||
+ | Zimowy turniej szachowy w MDK Dom Harcerza | ||
+ | |||
+ | Kraków 2014-02-06/2014-02-07 | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |M-ce | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |MBch. | ||
+ | |Bch. | ||
+ | |Ruz | ||
+ | |Norma | ||
+ | |- | ||
+ | |1||2||II+||Rog, Mateusz||1900||KKSz Kraków||6.5||22.00||32.00||1938|| | ||
+ | |- | ||
+ | |2||1||II||Mroziński, Michał||1800||MLKSz Myślenice||6.0||21.00||30.50||1913|| | ||
+ | |- | ||
+ | |3||9||III||Skalny, Rafał||1600||MKS KSOS Kraków||5.0||21.00||30.00||1788||II | ||
+ | |- | ||
+ | |4||5||II||[[Radosław Peszkowski]]||1800||TS Wisła Kraków||4.5||19.50||27.50||1663|| | ||
+ | |- | ||
+ | |5||16||IV||[[Jakub Owoc]]||1400||TS Wisła Kraków||4.5||17.00||26.00||1588||III | ||
+ | |- | ||
+ | |7||8||III||[[Karol Starzyk]]||1600||TS Wisła Kraków||4.0||20.00||29.00||1563|| | ||
+ | |- | ||
+ | |10||12||IV||[[Paweł Zborowski]]||1400||TS Wisła Kraków||3.5||16.50||23.00||1500||III | ||
+ | |- | ||
+ | |11||17||V||[[Andrzej Kulesza]]||1200||TS Wisła Kraków||3.5||13.50||19.50||1350||IV | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Radosław Peszkowski]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||w||1||14||3.0||PL-44558||IV||Dzięgiel, Wojciech||0||1400||MKS MOS Wieliczka | ||
+ | |- | ||
+ | |2||b||1||20||2.0||PL-52397||||Puchała, Jan||0||1000|| | ||
+ | |- | ||
+ | |3||w||0||2||6.5||PL-38936||II+||Rog, Mateusz||1471||1900||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |4||w||=||1||6.0||PL-23302||II||Mroziński, Michał||1513||1800||MLKSz Myślenice | ||
+ | |- | ||
+ | |5||b||1||12||3.5||PL-45125||IV||[[Paweł Zborowski]]||0||1400||TS Wisła Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |6||b||0||4||4.0||PL-38588||II||Surpeta, Julia||1130||1600||LUKKS Kielce | ||
+ | |- | ||
+ | |7||w||1||6||3.5||PL-44557||III||Dzięgiel, Andrzej||0||1600||MKS MOS Wieliczka | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Jakub Owoc]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||w||0||4||4.0||PL-38588||II||Surpeta, Julia||1130||1600||LUKKS Kielce | ||
+ | |- | ||
+ | |2||b||1||10||3.0||PL-50662||III||Zabrzańska, Weronika||0||1400||UKS Hetman Koronny Trzebinia | ||
+ | |- | ||
+ | |3||w||=||13||2.5||PL-51154||IV||Armuła, Karol||0||1400|| | ||
+ | |- | ||
+ | |4||b||1||17||3.5||PL-55723||V||[[Andrzej Kulesza]]||0||1200||TS Wisła Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |5||w||1||15||4.0||PL-41713||IV||Bartman, Ksawery||0||1400||MKS MOS Wieliczka | ||
+ | |- | ||
+ | |6||b||0||2||6.5||PL-38936||II+||Rog, Mateusz||1471||1900||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |7||b||1||7||3.0||PL-44180||III||Korcyl, Patryk||0||1600||KKSz Kraków | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Karol Starzyk]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||w||1||17||3.5||PL-55723||V||[[Andrzej Kulesza]]||0||1200||TS Wisła Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |2||b||0||2||6.5||PL-38936||II+||Rog, Mateusz||1471||1900||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |3||w||0||9||5.0||PL-28412||III||Skalny, Rafał||0||1600||MKS KSOS Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |4||b||1||18||3.0||PL-55728||V||[[Mikołaj Krupiński]]||0||1200||SP 100 Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |5||w||1||13||2.5||PL-51154||IV||Armuła, Karol||0||1400|| | ||
+ | |- | ||
+ | |6||b||1||10||3.0||PL-50662||III||Zabrzańska, Weronika||0||1400||UKS Hetman Koronny Trzebinia | ||
+ | |- | ||
+ | |7||b||0||1||6.0||PL-23302||II||Mroziński, Michał||1513||1800||MLKSz Myślenice | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Paweł Zborowski]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||w||1||7||3.0||PL-44180||III||Korcyl, Patryk||0||1600||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |2||b||0||4||4.0||PL-38588||II||Surpeta, Julia||1130||1600||LUKKS Kielce | ||
+ | |- | ||
+ | |3||w||1||20||2.0||PL-52397||||Puchała, Jan||0||1000|| | ||
+ | |- | ||
+ | |4||b||1||11||2.0||PL-50193||IV||Matuła, Mateusz||0||1400||SP 37 Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |5||w||0||5||4.5||PL-31099||II||[[Radosław Peszkowski]]||0||1800||TS Wisła Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |6||b||=||6||3.5||PL-44557||III||Dzięgiel, Andrzej||0||1600||MKS MOS Wieliczka | ||
+ | |- | ||
+ | |7||w||0||9||5.0||PL-28412||III||Skalny, Rafał||0||1600||MKS KSOS Kraków | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | [[Andrzej Kulesza]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||b||0||8||4.0||PL-49880||III||[[Karol Starzyk]]||0||1600||TS Wisła Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |2||b||=||11||2.0||PL-50193||IV||Matuła, Mateusz||0||1400||SP 37 Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |3||w||1||14||3.0||PL-44558||IV||Dzięgiel, Wojciech||0||1400||MKS MOS Wieliczka | ||
+ | |- | ||
+ | |4||w||0||16||4.5||PL-45127||IV||[[Jakub Owoc]]||0||1400||TS Wisła Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |5||b||0||7||3.0||PL-44180||III||Korcyl, Patryk||0||1600||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |6||w||1||18||3.0||PL-55728||V||[[Mikołaj Krupiński]]||0||1200||SP 100 Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |7||w||1||20||2.0||PL-52397||||Puchała, Jan||0||1000|| | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
[[Kategoria: Wszystkie zawody 2014 (szachy)]] | [[Kategoria: Wszystkie zawody 2014 (szachy)]] |
Aktualna wersja
2014.02.06-07, Zimowy turniej szachowy w MDK Dom Harcerza, Kraków
- 4. miejsce - Radosław Peszkowski
- 5. miejsce - Jakub Owoc
- 7. miejsce - Karol Starzyk
- 10. miejsce - Paweł Zborowski
- 11. miejsce - Andrzej Kulesza
Źródło: chessarbiter.com
Zimowy turniej szachowy w MDK Dom Harcerza
Kraków 2014-02-06/2014-02-07
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Ruz | Norma |
1 | 2 | II+ | Rog, Mateusz | 1900 | KKSz Kraków | 6.5 | 22.00 | 32.00 | 1938 | |
2 | 1 | II | Mroziński, Michał | 1800 | MLKSz Myślenice | 6.0 | 21.00 | 30.50 | 1913 | |
3 | 9 | III | Skalny, Rafał | 1600 | MKS KSOS Kraków | 5.0 | 21.00 | 30.00 | 1788 | II |
4 | 5 | II | Radosław Peszkowski | 1800 | TS Wisła Kraków | 4.5 | 19.50 | 27.50 | 1663 | |
5 | 16 | IV | Jakub Owoc | 1400 | TS Wisła Kraków | 4.5 | 17.00 | 26.00 | 1588 | III |
7 | 8 | III | Karol Starzyk | 1600 | TS Wisła Kraków | 4.0 | 20.00 | 29.00 | 1563 | |
10 | 12 | IV | Paweł Zborowski | 1400 | TS Wisła Kraków | 3.5 | 16.50 | 23.00 | 1500 | III |
11 | 17 | V | Andrzej Kulesza | 1200 | TS Wisła Kraków | 3.5 | 13.50 | 19.50 | 1350 | IV |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 14 | 3.0 | PL-44558 | IV | Dzięgiel, Wojciech | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
2 | b | 1 | 20 | 2.0 | PL-52397 | Puchała, Jan | 0 | 1000 | ||
3 | w | 0 | 2 | 6.5 | PL-38936 | II+ | Rog, Mateusz | 1471 | 1900 | KKSz Kraków |
4 | w | = | 1 | 6.0 | PL-23302 | II | Mroziński, Michał | 1513 | 1800 | MLKSz Myślenice |
5 | b | 1 | 12 | 3.5 | PL-45125 | IV | Paweł Zborowski | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
6 | b | 0 | 4 | 4.0 | PL-38588 | II | Surpeta, Julia | 1130 | 1600 | LUKKS Kielce |
7 | w | 1 | 6 | 3.5 | PL-44557 | III | Dzięgiel, Andrzej | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 0 | 4 | 4.0 | PL-38588 | II | Surpeta, Julia | 1130 | 1600 | LUKKS Kielce |
2 | b | 1 | 10 | 3.0 | PL-50662 | III | Zabrzańska, Weronika | 0 | 1400 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
3 | w | = | 13 | 2.5 | PL-51154 | IV | Armuła, Karol | 0 | 1400 | |
4 | b | 1 | 17 | 3.5 | PL-55723 | V | Andrzej Kulesza | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków |
5 | w | 1 | 15 | 4.0 | PL-41713 | IV | Bartman, Ksawery | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
6 | b | 0 | 2 | 6.5 | PL-38936 | II+ | Rog, Mateusz | 1471 | 1900 | KKSz Kraków |
7 | b | 1 | 7 | 3.0 | PL-44180 | III | Korcyl, Patryk | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 17 | 3.5 | PL-55723 | V | Andrzej Kulesza | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków |
2 | b | 0 | 2 | 6.5 | PL-38936 | II+ | Rog, Mateusz | 1471 | 1900 | KKSz Kraków |
3 | w | 0 | 9 | 5.0 | PL-28412 | III | Skalny, Rafał | 0 | 1600 | MKS KSOS Kraków |
4 | b | 1 | 18 | 3.0 | PL-55728 | V | Mikołaj Krupiński | 0 | 1200 | SP 100 Kraków |
5 | w | 1 | 13 | 2.5 | PL-51154 | IV | Armuła, Karol | 0 | 1400 | |
6 | b | 1 | 10 | 3.0 | PL-50662 | III | Zabrzańska, Weronika | 0 | 1400 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
7 | b | 0 | 1 | 6.0 | PL-23302 | II | Mroziński, Michał | 1513 | 1800 | MLKSz Myślenice |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 7 | 3.0 | PL-44180 | III | Korcyl, Patryk | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
2 | b | 0 | 4 | 4.0 | PL-38588 | II | Surpeta, Julia | 1130 | 1600 | LUKKS Kielce |
3 | w | 1 | 20 | 2.0 | PL-52397 | Puchała, Jan | 0 | 1000 | ||
4 | b | 1 | 11 | 2.0 | PL-50193 | IV | Matuła, Mateusz | 0 | 1400 | SP 37 Kraków |
5 | w | 0 | 5 | 4.5 | PL-31099 | II | Radosław Peszkowski | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków |
6 | b | = | 6 | 3.5 | PL-44557 | III | Dzięgiel, Andrzej | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
7 | w | 0 | 9 | 5.0 | PL-28412 | III | Skalny, Rafał | 0 | 1600 | MKS KSOS Kraków |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 0 | 8 | 4.0 | PL-49880 | III | Karol Starzyk | 0 | 1600 | TS Wisła Kraków |
2 | b | = | 11 | 2.0 | PL-50193 | IV | Matuła, Mateusz | 0 | 1400 | SP 37 Kraków |
3 | w | 1 | 14 | 3.0 | PL-44558 | IV | Dzięgiel, Wojciech | 0 | 1400 | MKS MOS Wieliczka |
4 | w | 0 | 16 | 4.5 | PL-45127 | IV | Jakub Owoc | 0 | 1400 | TS Wisła Kraków |
5 | b | 0 | 7 | 3.0 | PL-44180 | III | Korcyl, Patryk | 0 | 1600 | KKSz Kraków |
6 | w | 1 | 18 | 3.0 | PL-55728 | V | Mikołaj Krupiński | 0 | 1200 | SP 100 Kraków |
7 | w | 1 | 20 | 2.0 | PL-52397 | Puchała, Jan | 0 | 1000 |