2014.03.15-16, Drużynowe Mistrzostwa Województw Młodzików - Puchar Prezesa MOZP, Kraków
Z Historia Wisły
Spis treści |
WYNIKI
DZIEWCZĘTA 11 LAT
100 METRÓW STYLEM KLASYCZNYM
- 1. miejsce - Zuzanna Schab 1:34.45
200 METRÓW STYLEM DOWOLNYM
- 4. miejsce - Zuzanna Schab 2:57.52
100 METRÓW STYLEM DOWOLNYM
- 5. miejsce - Zuzanna Schab 1:21.64
100 METRÓW STYLEM ZMIENNYM
- 3. miejsce - Zuzanna Schab 1:30.29
CHŁOPCY 13 lat
100 METRÓW STYLEM MOTYLKOWYM
- 6. miejsce - Jakub Łyczak 1:25.56
200 METRÓW STYLEM GRZBIETOWYM
- 6. miejsce - Jakub Łyczak 2:49.21
100 METRÓW STYLEM GRZBIETOWYM
- 7. miejsce - Jakub Łyczak 1:22.52
100 METRÓW STYLEM DOWOLNYM
- 6. miejsce - Jakub Łyczak 1:11.42
CHŁOPCY 12 lat
100 METRÓW STYLEM MOTYLKOWYM
- 4. miejsce - Wojciech Maciąg 1:24.28
- 12. miejsce - Tymon Ryś 1:35.73
400 METRÓW STYLEM DOWOLNYM
- 5. miejsce - Wojciech Maciąg 5:34.48
- 21. miejsce - Tymon Ryś 6:20.56
100 METRÓW STYLEM DOWOLNYM
- 5. miejsce - Wojciech Maciąg 1:11.38
- 25. miejsce - Tymon Ryś 1:24.06
100 METRÓW STYLEM GRZBIETOWYM
- 11. miejsce - Tymon Ryś 1:32.35
200 METRÓW STYLEM ZMIENNYM
- 7. miejsce - Wojciech Maciąg 3:00.93
CHŁOPCY 11 lat
100 METRÓW STYLEM KLASYCZNYM
- 7. miejsce - Bruno Skrzyszowski 1:40.98
- 13. miejsce - Błażej Ziętek 1:48.30
50 METRÓW STYLEM KLASYCZNYM
- 10. miejsce - Błażej Ziętek 49.88
200 METRÓW STYLEM DOWOLNYM
- 10. miejsce - Bruno Skrzyszowski 3:05.96
100 METRÓW STYLEM DOWOLNYM
- 10. miejsce - Bruno Skrzyszowski 1:21.52
- 19. miejsce - Błażej Ziętek 1:33.21
Źródło: swimart.pl
RELACJA
18 marca 2014
W miniony weekend na pływalni TS Wisła odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województw. Są to zawody, które odbywają się w każdym regionie Polski, po czym wszystkie wyniki są zestawiane i porównywane.
Na basenie Wisły zaprezentowało się ponad dwieście zawodniczek i zawodników z całej Małopolski. Spośród reprezentantów Białej Gwiazdy najlepiej spisała się Zuzanna Schab, która, zdobywając złoty i brązowy medal, została najlepszą zawodniczką w swojej kategorii wiekowej. Pozostali zawodnicy poprawili swoje rekordy życiowe i znaleźli się w pierwszej dziesiątce w Małopolsce.
Poniżej wyniki każdego z zawodników:
Zuzanna Schab: złoty medal 100m stylem klasycznym 01:34,45, brązowy medal 100m stylem zmiennym 01:30,29, 4 miejsce 200m stylem dowolnym 02:57,52, 5 miejsce 100m stylem dowolnym 01:21,64.
Wojciech Maciąg 4 miejsce 100m stylem motylkowym 01:24,48, 5 miejsce 400m stylem dowolnym 05:34,48, 5 miejsce 100m stylem dowolnym 01:11,38, 7 miejsce 200m stylem zmiennym 03:00,93
Jakub Łyczak 6 miejsce 100m stylem motylkowym 01:25,56, 6 miejsce 200m stylem grzbietowym 02:49,21, 6 miejsce 100m stylem dowolnym 01:11,42, 7 miejsce 100m stylem grzbietowym 01:22,52.
Bruno Skrzyszowski, Tymon Ryś, Błażej Ziętek - zasługują na wielkie gratulacje za rekordy życiowe, które są dla nich najważniejsze.
Źródło: tswisla.pl
Wyniki szczegółowe
- 2014.03.15-16, Drużynowe Mistrzostwa Województw Młodzików - Puchar Prezesa MOZP, Kraków
- Konkurencja 2 Chłopców, 100m motylkowy 12 - 13 lat
- 13 lat
- 1. Woźniak Łukasz 01 Jordan Kraków 1:13.06 292 33.20 39.86
- 2. Parszewski Patryk 01 Korona Kraków 1:20.30 220 36.42 43.88
- 3. Gwóźdź Kacper 01 Jordan Kraków 1:22.49 202 37.00 45.49
- 6. Jakub Łyczak 01 Wisła Kraków 1:25.56 181 37.63 47.93
- 12 lat
- 1. Urbański Kacper 02 STP Nowy Sącz 1:17.93 240 35.49 42.44
- 2. Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 1:18.84 232 35.45 43.39
- 3. Teca Bartosz 02 Jordan Kraków 1:20.57 217 37.58 42.99
- 4. Wojciech Maciąg 02 Wisła Kraków 1:24.28 190 39.40 44.88
- 12. Tymon Ryś 02 Wisła Kraków 1:35.73 129 44.83 50.90
- Konkurencja 103 Dziewcząt, 100m klasyczny 11 lat
- 1. Zuzanna Schab 03 Wisła Kraków 1:34.45 292 44.24 50.21
- 2. Chabałowska Ewa 03 SMS Galicja Kraków 1:39.21 252 46.61 52.60
- 3. Klimczyk Emilia 03 SMS Galicja Kraków 1:41.39 236 46.36 55.03
- Konkurencja 104 Chłopców, 100m klasyczny 11 lat
- 1. Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 1:32.65 216 42.34 50.31
- 2. Lewicki Filip 03 SMS Galicja Kraków 1:33.55 210 44.56 48.99
- 3. Szydłowski Erwin 03 Pływak Bochnia 1:34.17 205 43.35 50.82
- 7. Bruno Skrzyszowski 03 Wisła Kraków 1:40.98 167 47.55 53.43
- 13. Błażej Ziętek 03 Wisła Kraków 1:48.30 135 51.21 57.09
- Konkurencja 6 Chłopców, 200m grzbietowy 12 - 13 lat
- 13 lat
- 1. Wójcik Antoni 01 STP Nowy Sącz 2:39.87 292 36.75 41.78
- 2. Dudzik Sebastian 01 CKiS Skawina 2:41.94 281 36.88 40.31
- 3. Janik Jakub 01 Ósemka Oświecim 2:43.89 271 37.66 41.89
- 6. Jakub Łyczak 01 Wisła Kraków 2:49.21 246 40.52 43.94
- Konkurencja 107 Dziewcząt, 200m dowolny 11 lat
- 1. Dach Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 2:45.60 302 37.46 43.47
- 2. Chabałowska Ewa 03 SMS Galicja Kraków 2:51.48 272 38.65 43.62
- 3. Skorupa Weronika 03 Siemacha ASP Kraków 2:55.76 253 39.91 45.46
- 4. Zuzanna Schab 03 Wisła Kraków 2:57.52 245 40.47 45.67
- Konkurencja 108 Chłopców, 200m dowolny 11 lat
- 1. Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 2:45.11 217 37.21 45.17
- 2. Lewicki Filip 03 SMS Galicja Kraków 2:46.94 210 37.97 42.49
- 3. Belski Krzysztof 03 STP Nowy Sącz 2:49.33 202 36.03 44.05
- 10. Bruno Skrzyszowski 03 Wisła Kraków 3:05.96 152 40.36 46.95
- Konkurencja 8 Chłopców, 400m dowolny 12 - 13 lat 12 lat
- 1. Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 4:59.31 356
- 2. Urbański Kacper 02 STP Nowy Sącz 5:23.39 282
- 3. Teca Bartosz 02 Jordan Kraków 5:24.89 278
- 5. Wojciech Maciąg 02 Wisła Kraków 5:34.48 255
- 50m: 37.42 37.42 150m: 250m: 350m:
- 100m: 1:19.29 41.87 200m: 2:45.76 300m: 4:12.24 400m: 5:34.48
- 21. Tymon Ryś 02 Wisła Kraków 6:20.56 173
- 50m: 42.77 42.77 150m: 250m: 350m:
- 100m: 1:31.59 48.82 200m: 3:07.84 300m: 4:47.70 400m: 6:20.56
- Konkurencja 111 Dziewcząt, 100m dowolny 11 lat
- 16/3/2014
- 1. Skorupa Weronika 03 Siemacha ASP Kraków 1:17.37 286 37.73 39.64
- 2. Jodłowska Zuzanna 03 SMS Galicja Kraków 1:17.58 284 36.52 41.06
- 3. Gwiazdowska Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 1:20.61 253 37.43 43.18
- 5. Zuzanna Schab 03 Wisła Kraków 1:21.64 243 38.80 42.84
- Konkurencja 112 Chłopców, 100m dowolny 11 lat
- 1. Belski Krzysztof 03 STP Nowy Sącz 1:16.26 204 36.08 40.18
- 2. Bochenek Nikodem 03 Solne Miasto Wieliczka 1:17.03 198 36.19 40.84
- 3. Datoń Aleksy 03 Korona Kraków 1:17.16 197 36.13 41.03
- 10. Bruno Skrzyszowski 03 Wisła Kraków 1:21.52 167 38.40 43.12
- 19. Błażej Ziętek 03 Wisła Kraków 1:33.21 112 43.23 49.98
- Konkurencja 12 Chłopców, 100m dowolny 12 - 13 lat
- 13 lat
- 1. Wójcik Antoni 01 STP Nowy Sącz 1:05.46 323 30.81 34.65
- 2. Dudzik Sebastian 01 CKiS Skawina 1:06.28 311 32.17 34.11
- 3. Parszewski Patryk 01 Korona Kraków 1:06.74 305 31.75 34.99
- 6. Jakub Łyczak 01 Wisła Kraków 1:11.42 249 33.77 37.65
- 12 lat
- 1. Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 1:06.71 305 31.53 35.18
- 2. Teca Bartosz 02 Jordan Kraków 1:08.33 284 32.88 35.45
- 3. Urbański Kacper 02 STP Nowy Sącz 1:08.72 279 32.16 36.56
- 5. Wojciech Maciąg 02 Wisła Kraków 1:11.38 249 34.23 37.15
- 25. Tymon Ryś 02 Wisła Kraków 1:24.06 152 39.79 44.27
- Konkurencja 114 Chłopców, 50m klasyczny 11 lat
- 1. Szydłowski Erwin 03 Pływak Bochnia 40.89 235
- 2. Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 41.07 232
- 3. Wójcik Szymon 03 STP Nowy Sącz 43.11 200
- 10. Błażej Ziętek 03 Wisła Kraków 49.88 129
- Konkurencja 16 Chłopców, 100m grzbietowy 12 - 13 lat
- 13 lat
- 1. Raczkowski Krzysztof 01 Solne Miasto Wieliczka 1:13.99 289 35.91 38.08
- 2. Wójcik Antoni 01 STP Nowy Sącz 1:14.11 287 35.83 38.28
- 3. Dudzik Sebastian 01 CKiS Skawina 1:14.38 284 36.15 38.23
- 7. Jakub Łyczak 01 Wisła Kraków 1:22.52 208 39.64 42.88
- 12 lat
- 1. Michałowski Tomasz 02 STP Nowy Sącz 1:17.38 252 36.84 40.54
- 2. Bac-Zajdel Mateusz 02 SMS Galicja Kraków 1:20.00 228 38.95 41.05
- 3. Kurzeja Jakub 02 STP Nowy Sącz 1:21.84 213 40.01 41.83
- 11. Tymon Ryś 02 Wisła Kraków 1:32.35 148 46.45 45.90
- Konkurencja 117 Dziewcząt, 100m zmienny 11 lat
- 1. Dach Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 1:25.52 307 40.09 45.43
- 2. Chabałowska Ewa 03 SMS Galicja Kraków 1:27.22 290 41.26 45.96
- 3. Zuzanna Schab 03 Wisła Kraków 1:30.29 261 42.18 48.11
- Konkurencja 118 Chłopców, 100m zmienny 11 lat
- 1. Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 1:22.98 228 40.37 42.61
- 2. Wójcik Szymon 03 STP Nowy Sącz 1:26.09 204 38.64 47.45
- 3. Żukowski Kamil 03 SMS Galicja Kraków 1:28.99 185 39.85 49.14
- 13. Bruno Skrzyszowski 03 Wisła Kraków 1:34.28 155 44.44 49.84
- Konkurencja 18 Chłopców, 200m zmienny 12 - 13 lat
- 12 lat
- 1. Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 2:45.54 290 35.47 43.07
- 2. Teca Bartosz 02 Jordan Kraków 2:52.73 255 37.72 44.90
- 3. Urbański Kacper 02 STP Nowy Sącz 2:54.42 248 35.97 43.64
- 7. Wojciech Maciąg 02 Wisła Kraków 3:00.93 222 39.68 46.58
- Konkurencja 2 Chłopców, 100m motylkowy 12 - 13 lat