2014.06.06-08, XII International Vienna Long Course Championship 2014
Z Historia Wisły
Wyniki
- Bruno Włodarczyk
- 1. miejsce - 200 m stylem klasycznym (2:48,90)
- 2. miejsce - 200 m stylem grzbietowym i 400 m stylem zmiennym
- 3. miejsce - 200 m stylem zmiennym
- Kacper Bator
- 3. miejsce - 50 m stylem klasycznym i 100 m stylem klasycznym
- Łukasz Chyba
- 3. miejsce - 200 m stylem motylkowym i 800 m stylem dowolnym
- Zuzanna Schab
- 3. miejsce - 800 m stylem dowolnym
- Konrad Sumara
- 4. miejsce - 200 m stylem grzbietowym
- 6. miejsce - 1500 m stylem dowolnym (19:20,21)
- Bruno Skrzyszowski
- 7. miejsce - 800 m stylem dowolnym
- Sztafeta: Bruno Włodarczyk, Łukasz Chyba, Kacper Bator, Konrad Sumara
- 3. miejsce - 4 x 200 m stylem dowolnym i 4 x 100 m stylem dowolnym
11 medali pływaków w Wiedniu
10 czerwca 2014
Na otwartym, pięćdziesięciometrowym basenie w Wiedniu, odbyły się zawody Vienna International Longcourse Championships. Młodzi pływacy Wisły wywalczyli 11 medali i zajęli pierwsze miejsce w kategorii progresja wyników.
Wiślacy okazali się najlepsi w stawce 37 klubów. Na sukces zespołowy złożyły się wyniki indywidualne i sztafetowe. Najlepszym naszym zawodnikiem był Bruno Włodarczyk, który samodzielnie zdobył cztery medale. Ten najcenniejszy, złoty stał się jego udziałem na dystansie 200 m stylem klasycznym (czas: 2:48,90). Oprócz tego Bruno wywalczył dwa medale srebrne (200 m stylem grzbietowym i 400 m stylem zmiennym) oraz jeden brązowy (200 m stylem zmiennym).
Pozostałe krążki dla Białej Gwiazdy zdobyli: Kacper Bator - brązowy na 50 m stylem klasycznym, brązowy na 100 m stylem klasycznym; Łukasz Chyba - brązowy na 200 m stylem motylkowym, brązowy na 800 m stylem dowolnym (dobrze wystartował także na1500 m stylem dowolnym, zajmując 8. miejsce);
Zuzanna Schab - brązowy na 800 m stylem dowolnym;
Sztafeta 4 x 200 m stylem dowolnym w składzie: Bruno Włodarczyk, Łukasz Chyba, Kacper Bator, Konrad Sumara - brązowy medal; Sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym w składzie: Konrad Sumara, Łukasz Chyba, Kacper Bator, Bruno Włodarczyk - brązowy medal po niesamowitej ostatniej zmianie Włodarczyka).
W zawodach brali udział również:
Konrad Sumara, który złamał barierę 20 minut na 1500 m stylem dowolnym (19:20,21) i zajął 6. miejsce. Oprócz tego Konrad zajął 4. miejsce na 200 m stylem grzbietowym;
Bruno Skrzyszowski, który stoczył piękną walkę na morderczym dystansie 800 m stylem dowolnym i zajął 7. miejsce . Startował także nowy zawodnik sekcji Stanisław Kubsik.
Źródło: tswisla.pl
Wyniki szczegółowe
- 2014.06.06-08, XII International Vienna Long Course Championship 2014
- Mężczyzn, 100m dowolny, Eliminacje, 13 - 14 lat 6 Cze 2014 - 10:55
- 1. KURLETO, Piotr 2000 POL KS KORONA Krakow 57.35 547
- 1. KUNISHIO, Musashi 2000 AUT The Mermaids Wien 58.42 517
- 2. OPALKA, Norbert 2000 AUT ASV Wien 1:03.49 403
- 8. Łukasz Chyba 2000 POL Wisla Krakow Masters 1:03.71 399
- 100m dowolny - Mężczyzn, 4 x 100m dowolny, Serie na czas, 13 - 16 lat 8 Cze 2014 - 15:10
- Sztafeta POLTERAUER, Martin 1999 AUT SC Diana Wien 59.67 485
- Sztafeta Łukasz Chyba 2000 POL Wisla Krakow Masters 1:04.66 381
- Mężczyzn, 200m dowolny, Eliminacje, 13 - 14 lat 8 Cze 2014 - 9:25
- 1. EGRI, Szabolcs 2000 HUN Tatabanyai Vizi Sport SE 2:06.79 520
- 1. KUNISHIO, Musashi 2000 AUT The Mermaids Wien 2:11.44 467
- 2. KURLETO, Piotr 2000 POL KS KORONA Krakow 2:07.46 512
- 10. Bruno Włodarczyk 2000 POL Wisla Krakow Masters 2:17.90 404
- 11. Konrad Sumara 2000 POL Wisla Krakow Masters 2:22.39 367
- 200m dowolny - Mężczyzn, 4 x 200m dowolny, Serie na czas, 17 lat i starsi 6 Cze 2014 - 19:45
- Sztafeta DRAGOVIC, Nikola 1996 AUT EW Donau SC 1903 2:01.01 598
- Sztafeta HOEFFERER, Markus 1994 AUT SC im Theresianum 2:01.05 598
- Sztafeta Konrad Sumara 2000 POL Wisla Krakow Masters 2:23.38 360
- Mężczyzn, 400m dowolny, Eliminacje, 13 - 14 lat 7 Cze 2014 - 13:50
- 1. EGRI, Szabolcs 2000 HUN Tatabanyai Vizi Sport SE 4:27.60 556
- 1. KUNISHIO, Musashi 2000 AUT The Mermaids Wien 4:42.99 470
- 2. KATAI, Krisztian 2000 HUN Tatabanyai Vizi Sport SE 4:30.97 535
- 5. Łukasz Chyba 2000 POL Wisla Krakow Masters 4:49.53 439
- 6. Konrad Sumara 2000 POL Wisla Krakow Masters 4:55.58 412
- 12. Kacper Bator 2000 POL Wisla Krakow Masters 5:17.49 333
- Mężczyzn, 400m dowolny, Eliminacje, 11 - 12 lat 7 Cze 2014 - 13:50
- 1. SPACZAY, Balazs 2002 HUN AUT - ASV Wien 5:00.39 393
- 2. REITER, Oliver 2002 AUT SV-Simmering 5:03.93 379
- 3. KOKAI, Aron 2002 HUN Szechy Tamas Sportiskola Sopron 5:08.05 364
- 16. Bruno Skrzyszowski 2003 POL Wisla Krakow Masters 6:32.47 176
- Mężczyzn, 800m dowolny, Serie na czas, 13 - 14 lat 8 Cze 2014 - 14:05
- 1. RING, Richard 2000 HUN Soproni Ubkse 9:20.20 525
- 1. LISZKA, Markus 2001 AUT ASV Wien 10:27.17 374
- 2. FORIS, Daniel 2000 HUN Tatabanyai Vizi Sport SE 9:47.30 456
- 2. POZHIDAEV, Alexander 2001 AUT SV Friesen Wien 10:39.19 353
- 3. Łukasz Chyba 2000 POL Wisla Krakow Masters 10:08.38 410
- 5. Konrad Sumara 2000 POL Wisla Krakow Masters 10:25.34 377
- 11. Kacper Bator 2000 POL Wisla Krakow Masters 11:03.36 316
- Mężczyzn, 800m dowolny, Serie na czas, 11 - 12 lat 8 Cze 2014 - 14:05
- 1. REITER, Oliver 2002 AUT SV-Simmering 10:22.68 382
- 2. KUCSERA, Bendeguz 2003 HUN Tatabanyai Vizi Sport SE 10:25.77 377
- 2. PFLEGER, Emil 2002 AUT The Mermaids Wien 10:40.58 351
- 7. Bruno Skrzyszowski 2003 POL Wisla Krakow Masters 13:08.94 188
- 800m dowolny - Mężczyzn, 1500m dowolny, Serie na czas, 13 - 14 lat 6 Cze 2014 - 13:30
- Międzyczas EGRI, Szabolcs 2000 HUN Tatabanyai Vizi Sport SE 9:10.10 555
- Międzyczas KATAI, Krisztian 2000 HUN Tatabanyai Vizi Sport SE 9:11.11 552
- Międzyczas RUZIC, Tomas 2000 SVK SPK Bratislava 9:30.77 497
- Międzyczas Konrad Sumara 2000 POL Wisla Krakow Masters 10:17.11 393
- Mężczyzn, 1500m dowolny, Serie na czas, 13 - 14 lat 6 Cze 2014 - 13:30
- 1. EGRI, Szabolcs 2000 HUN Tatabanyai Vizi Sport SE 17:15.22 595
- 1. KUNISHIO, Musashi 2000 AUT The Mermaids Wien 19:14.40 429
- 2. KATAI, Krisztian 2000 HUN Tatabanyai Vizi Sport SE 17:29.29 572
- 6. Konrad Sumara 2000 POL Wisla Krakow Masters 19:20.21 423
- 8. Łukasz Chyba 2000 POL Wisla Krakow Masters 20:03.76 378
- 12. Kacper Bator 2000 POL Wisla Krakow Masters 21:42.11 299
- Mężczyzn, 100m grzbietowy, Eliminacje, 13 - 14 lat 7 Cze 2014 - 10:20
- 1. KURLETO, Piotr 2000 POL KS KORONA Krakow 1:04.10 529
- 1. KUNISHIO, Musashi 2000 AUT The Mermaids Wien 1:14.53 336
- 2. RING, Richard 2000 HUN Soproni Ubkse 1:08.07 441
- 7. Konrad Sumara 2000 POL Wisla Krakow Masters 1:16.90 306
- 100m grzbietowy - Mężczyzn, 4 x 100m zmienny, Serie na czas, 13 - 16 lat 7 Cze 2014 - 15:15
- Sztafeta POLTERAUER, Martin 1999 AUT SC Diana Wien 1:09.05 423
- Sztafeta SVOBODA, Julian 1998 AUT EW Donau SC 1903 1:12.21 370
- Sztafeta DITTRICH, Moritz 2001 AUT SV-Simmering 1:13.93 344
- Sztafeta Konrad Sumara 2000 POL Wisla Krakow Masters 1:19.45 277
- Mężczyzn, 200m grzbietowy, Finał, 13 lat i starsi 6 Cze 2014 - 17:30
- 1. GORCSA, Oliver 1995 HUN Hungary 2:05.42 710
- 2. WURZER, Stefan 1995 AUT SC Diana Wien 2:08.22 665
- 3. ZACHAR, Gergo 1997 HUN Hungary 2:10.66 628
- 15. Bruno Włodarczyk 2000 POL Wisla Krakow Masters 2:33.02 391
- Mężczyzn, 200m grzbietowy, Eliminacje, 13 - 14 lat 6 Cze 2014 - 10:05
- 1. RING, Richard 2000 HUN Soproni Ubkse 2:25.16 458
- 1. DITTRICH, Moritz 2001 AUT SV-Simmering 2:41.13 335
- 2. Bruno Włodarczyk 2000 POL Wisla Krakow Masters 2:32.69 393
- 4. Konrad Sumara 2000 POL Wisla Krakow Masters 2:41.79 331
- Mężczyzn, 200m grzbietowy, Eliminacje, 11 - 12 lat 6 Cze 2014 - 10:05
- 1. KOKAI, Aron 2002 HUN Szechy Tamas Sportiskola Sopron 2:38.96 349
- 1. RIZEK, Andreas 2003 AUT The Mermaids Wien 2:57.26 251
- 2. KUCSERA, Bendeguz 2003 HUN Tatabanyai Vizi Sport SE 2:50.13 284
- 6. Bruno Skrzyszowski 2003 POL Wisla Krakow Masters 3:24.92 162
- Mężczyzn, 50m klasyczny, Eliminacje, 13 - 14 lat 6 Cze 2014 - 11:55
- 1. OPALKA, Norbert 2000 AUT ASV Wien 36.41 382
- 2. LECHNER, Maximilian 2000 AUT SVS-Schwimmen 36.63 375
- 2. FRITTHUM, Benjamin 2001 AUT SC im Theresianum 41.02 267
- 3. Kacper Bator 2000 POL Wisla Krakow Masters 40.55 276
- Mężczyzn, 50m klasyczny, Eliminacje, 11 - 12 lat 6 Cze 2014 - 11:55
- 1. REITER, Oliver 2002 AUT SV-Simmering 39.20 306
- 2. SPACZAY, Balazs 2002 HUN AUT - ASV Wien 39.76 293
- 3. TIAN, Yubo 2003 HUN Soproni Ubkse 42.16 246
- 10. Bruno Skrzyszowski 2003 POL Wisla Krakow Masters 48.32 163
- 17. Stanisław Kubsik 2003 POL Wisla Krakow Masters 53.45 120
- Mężczyzn, 100m klasyczny, Eliminacje, 13 - 14 lat 8 Cze 2014 - 11:05
- 1. STRAUSSBERGER, Niklaus 2000 AUT SVS-Schwimmen 1:21.51 344
- 1. OPALKA, Norbert 2000 AUT ASV Wien 1:21.89 339
- 2. FRITTHUM, Benjamin 2001 AUT SC im Theresianum 1:27.74 276
- 3. Kacper Bator 2000 POL Wisla Krakow Masters 1:26.69 286
- Mężczyzn, 100m klasyczny, Eliminacje, 11 - 12 lat 8 Cze 2014 - 11:05
- 1. REITER, Oliver 2002 AUT SV-Simmering 1:26.43 288
- 2. TIAN, Yubo 2003 HUN Soproni Ubkse 1:32.71 233
- 2. CAJKOVSKY, Luka 2003 AUT Vienna Aquatic SC 1:36.79 205
- 9. Stanisław Kubsik 2003 POL Wisla Krakow Masters 1:55.91 119
- Mężczyzn, 200m klasyczny, Eliminacje, 13 - 14 lat 7 Cze 2014 - 11:05
- 1. Bruno Włodarczyk 2000 POL Wisla Krakow Masters 2:48.90 425
- 1. OPALKA, Norbert 2000 AUT ASV Wien 2:55.88 376
- 2. RIZEK, Bernhard 2001 AUT The Mermaids Wien 3:00.99 345
- 4. Kacper Bator 2000 POL Wisla Krakow Masters 3:07.80 309
- Mężczyzn, 200m klasyczny, Eliminacje, 11 - 12 lat 7 Cze 2014 - 11:05
- 1. REITER, Oliver 2002 AUT SV-Simmering 3:04.03 328
- 2. TIAN, Yubo 2003 HUN Soproni Ubkse 3:13.98 280
- 2. BAJWA, David 2002 USA AUT - SC im Theresianum 3:23.40 243
- 9. Bruno Skrzyszowski 2003 POL Wisla Krakow Masters 3:44.22 181
- DYSKW. Stanisław Kubsik 2003 POL Wisla Krakow Masters 4:03.90
- Mężczyzn, 50m motylkowy, Eliminacje, 11 - 12 lat 6 Cze 2014 - 9:15
- 1. SPACZAY, Balazs 2002 HUN AUT - ASV Wien 32.97 314
- 2. REITER, Oliver 2002 AUT SV-Simmering 33.93 288
- 3. KOKAI, Aron 2002 HUN Szechy Tamas Sportiskola Sopron 34.35 278
- 19. Stanisław Kubsik 2003 POL Wisla Krakow Masters 46.86 109
- Mężczyzn, 100m motylkowy, Eliminacje, 13 - 14 lat 7 Cze 2014 - 12:30
- 1. EGRI, Szabolcs 2000 HUN Tatabanyai Vizi Sport SE 1:05.83 433
- 1. KUNISHIO, Musashi 2000 AUT The Mermaids Wien 1:06.77 415
- 2. RIZEK, Bernhard 2001 AUT The Mermaids Wien 1:12.81 320
- 4. Bruno Włodarczyk 2000 POL Wisla Krakow Masters 1:09.61 366
- Mężczyzn, 100m motylkowy, Eliminacje, 11 - 12 lat 7 Cze 2014 - 12:30
- 1. SPACZAY, Balazs 2002 HUN AUT - ASV Wien 1:13.19 315
- 2. KOKAI, Aron 2002 HUN Szechy Tamas Sportiskola Sopron 1:22.43 220
- 2. OROS, Samuel Martin 2002 SVK AUT - SC Diana Wien 1:22.54 219
- 13. Stanisław Kubsik 2003 POL Wisla Krakow Masters 1:50.27 92
- Mężczyzn, 200m motylkowy, Finał, 13 lat i starsi 8 Cze 2014 - 16:35
- 1. WURZER, Stefan 1995 AUT SC Diana Wien 2:03.66 733
- 2. ZACHAR, Gergo 1997 HUN Hungary 2:07.96 661
- 4. GRIGORE, Andrei Tiberiu 1996 ROU As."Bucharest Sport Club" Bucu 2:10.07 630
- 11. Łukasz Chyba 2000 POL Wisla Krakow Masters 2:47.03 297
- Mężczyzn, 200m motylkowy, Eliminacje, 13 - 14 lat 8 Cze 2014 - 11:45
- 1. EGRI, Szabolcs 2000 HUN Tatabanyai Vizi Sport SE 2:18.32 523
- 1. LISZKA, Markus 2001 AUT ASV Wien 2:52.41 270
- 2. KATAI, Krisztian 2000 HUN Tatabanyai Vizi Sport SE 2:27.62 431
- 3. Łukasz Chyba 2000 POL Wisla Krakow Masters 2:46.35 301
- Mężczyzn, 200m zmienny, Eliminacje, 13 - 14 lat 8 Cze 2014 - 12:40
- 1. KURLETO, Piotr 2000 POL KS KORONA Krakow 2:23.55 500
- 1. KUNISHIO, Musashi 2000 AUT The Mermaids Wien 2:30.71 432
- 2. RING, Richard 2000 HUN Soproni Ubkse 2:26.00 476
- 2. RIZEK, Bernhard 2001 AUT The Mermaids Wien 2:40.10 361
- 3. Bruno Włodarczyk 2000 POL Wisla Krakow Masters 2:30.63 433
- Mężczyzn, 400m zmienny, Finał, 13 lat i starsi 6 Cze 2014 - 18:45
- 1. BOLKVADZE, Irakli 1994 GEO Georgia 4:38.99 667
- 2. KRUZIK, Adam 1996 CZE Jihlavsky plavecky klub Axis 4:50.84 589
- 3. ELBAHNASAWY, Mohamed 1999 AUT SC Diana Wien 4:58.13 547
- 7. Bruno Włodarczyk 2000 POL Wisla Krakow Masters 5:25.93 418
- Mężczyzn, 400m zmienny, Eliminacje, 13 - 14 lat 6 Cze 2014 - 12:45
- 1. RING, Richard 2000 HUN Soproni Ubkse 5:03.47 518
- 1. RIZEK, Bernhard 2001 AUT The Mermaids Wien 5:45.31 352
- 2. Bruno Włodarczyk 2000 POL Wisla Krakow Masters 5:16.73 456
- 100m dowolny Lap - Mężczyzn, 4 x 100m dowolny, Serie na czas, 13 - 16 lat 8 Cze 2014 - 15:10
- Sztafeta HAIDER, Stephan 1999 AUT SC Diana Wien 57.68 -
- Sztafeta HANZL, David 1998 AUT SV-Simmering 59.72 -
- Sztafeta Bruno Włodarczyk 2000 POL Wisla Krakow Masters 1:03.72 -
- Sztafeta Konrad Sumara 2000 POL Wisla Krakow Masters 1:08.89 -
- Sztafeta Kacper Bator 2000 POL Wisla Krakow Masters 1:10.31
- 100m dowolny Lap - Mężczyzn, 4 x 100m zmienny, Serie na czas, 13 - 16 lat 7 Cze 2014 - 15:15
- Sztafeta NIEMECZEK, Roland 1999 AUT SC Diana Wien 1:01.38 -
- Sztafeta SCHOCHER, Gustav 1999 AUT Vienna Aquatic SC 1:01.64 -
- Sztafeta FIEDLER, Artur 1998 AUT SC im Theresianum 1:03.22 -
- Sztafeta Kacper Bator 2000 POL Wisla Krakow Masters 1:10.14
- 200m dowolny Lap - Mężczyzn, 4 x 200m dowolny, Serie na czas, 17 lat i starsi 6 Cze 2014 - 19:45
- Sztafeta HOEFFERER, Kevin 1992 AUT SC im Theresianum 2:03.29 -
- Sztafeta MOESSLER, Michael 1993 AUT SC im Theresianum 2:03.63 -
- Sztafeta TUNJIC, Dario 1992 AUT SC im Theresianum 2:06.76 -
- Sztafeta Bruno Włodarczyk 2000 POL Wisla Krakow Masters 2:20.11 -
- Sztafeta Łukasz Chyba 2000 POL Wisla Krakow Masters 2:24.60 -
- Sztafeta Kacper Bator 2000 POL Wisla Krakow Masters 2:31.17
- 100m klasyczny Lap - Mężczyzn, 4 x 100m zmienny, Serie na czas, 13 - 16 lat 7 Cze 2014 - 15:15
- Sztafeta ELBAHNASAWY, Mohamed 1999 AUT SC Diana Wien 1:15.31 -
- Sztafeta LJUBIC, Cedomir 1999 AUT Vienna Aquatic SC 1:18.36 -
- Sztafeta Bruno Włodarczyk 2000 POL Wisla Krakow Masters 1:19.30
- 100m motylkowy Lap - Mężczyzn, 4 x 100m zmienny, Serie na czas, 13 - 16 lat 7 Cze 2014 - 15:15
- Sztafeta HAIDER, Stephan 1999 AUT SC Diana Wien 1:05.54 -
- Sztafeta NUSSBAUMER, Felix 1999 AUT Vienna Aquatic SC 1:06.07 -
- Sztafeta HANZL, David 1998 AUT SV-Simmering 1:06.38 -
- Sztafeta Łukasz Chyba 2000 POL Wisla Krakow Masters 1:15.31
- Mężczyzn, 4 x 100m dowolny, Serie na czas, 13 - 16 lat 8 Cze 2014 - 15:10
- 1. SC Diana Wien AUT Polterauer M., Haider S., Elbahnasawy M., Niemeczek R. 4:09.15 431
- 2. SV-Simmering AUT Dittrich M., Hanzl D., Hemetek M., Grujic M. 4:22.81 367
- 3. Wisla Krakow Masters POL Chyba L., Sumara K., Bator K., Wlodarczyk B. 4:27.58 348
- Mężczyzn, 4 x 200m dowolny, Serie na czas, 17 lat i starsi 6 Cze 2014 - 19:45
- 1. SC im Theresianum AUT Hoefferer M., Hoefferer K., Moessler M., Tunjic D. 8:14.73 605
- 2. EW Donau SC 1903 AUT Dragovic N., Leitner M., Svoboda J., Tintel C. 8:46.40 502
- 3. Wisla Krakow Masters POL Sumara K., Chyba L., Bator K., Wlodarczyk B. 9:39.26 377
- Mężczyzn, 4 x 100m zmienny, Serie na czas, 13 - 16 lat 7 Cze 2014 - 15:15
- 1. SC Diana Wien AUT Polterauer M., Elbahnasawy M., Haider S., Niemeczek R. 4:31.28 446
- 2. Vienna Aquatic SC AUT Zielinski S., Ljubic C., Nussbaumer F., Schocher G. 4:43.15 392
- 3. SV-Simmering AUT Dittrich M., Simonovic N., Hanzl D., Hemetek M. 4:56.89 340
- 5. Wisla Krakow Masters POL Sumara K., Wlodarczyk B., Chyba L., Bator K. 5:04.20 316
- 400m dowolny - Kobiet, 800m dowolny, Serie na czas, 11 - 12 lat 8 Cze 2014 - 13:30
- Międzyczas Zuzanna Schab 2003 POL Wisla Krakow Masters 6:25.68 230
- Kobiet, 800m dowolny, Serie na czas, 11 - 12 lat 8 Cze 2014 - 13:30
- 1. VENZ, Elisabeth 2002 AUT The Mermaids Wien 11:17.79 365
- 2. ULM, Victoria 2002 AUT Vienna Aquatic SC 11:29.61 347
- 3. Zuzanna Schab 2003 POL Wisla Krakow Masters 12:39.76 259
- Kobiet, 50m klasyczny, Eliminacje, 11 - 12 lat 6 Cze 2014 - 11:35
- 1. CSURGO, Lola 2003 HUN Tatabanyai Vizi Sport SE 37.10 501
- 1. DRAGOVIC, Mila 2002 AUT Vienna Aquatic SC 37.49 486
- 2. ULM, Victoria 2002 AUT Vienna Aquatic SC 39.66 410
- 7. Zuzanna Schab 2003 POL Wisla Krakow Masters 45.59 270
- Kobiet, 100m klasyczny, Eliminacje, 11 - 12 lat 8 Cze 2014 - 10:40
- 1. DRAGOVIC, Mila 2002 AUT Vienna Aquatic SC 1:22.26 478
- 2. CSURGO, Lola 2003 HUN Tatabanyai Vizi Sport SE 1:26.11 417
- 2. ULM, Victoria 2002 AUT Vienna Aquatic SC 1:27.88 392
- 8. Zuzanna Schab 2003 POL Wisla Krakow Masters 1:39.49 270
- Kobiet, 200m klasyczny, Eliminacje, 11 - 12 lat 7 Cze 2014 - 10:40
- 1. DRAGOVIC, Mila 2002 AUT Vienna Aquatic SC 2:52.83 521
- 2. JUERGER, Lilla 2002 HUN Tatabanyai Vizi Sport SE 2:59.04 469
- 2. ULM, Victoria 2002 AUT Vienna Aquatic SC 3:05.63 420
- 8. Zuzanna Schab 2003 POL Wisla Krakow Masters 3:30.57 288
- Kobiet, 100m motylkowy, Eliminacje, 11 - 12 lat 7 Cze 2014 - 12:15
- 1. DRAGOVIC, Mila 2002 AUT Vienna Aquatic SC 1:10.88 479
- 2. POZVAI, Kiara 2002 HUN Soproni Ubkse 1:18.15 357
- 2. ZAPRIANOV, Michaela 2002 AUT SV Friesen Wien 1:20.93 322
- 7. Zuzanna Schab 2003 POL Wisla Krakow Masters 1:34.94 199
- Kobiet, 400m zmienny, Eliminacje, 11 - 12 lat 6 Cze 2014 - 12:15
- 1. DRAGOVIC, Mila 2002 AUT Vienna Aquatic SC 5:24.85 551
- 2. POZVAI, Kiara 2002 HUN Soproni Ubkse 5:47.47 450
- 2. ULM, Victoria 2002 AUT Vienna Aquatic SC 6:00.51 403
- 7. Zuzanna Schab 2003 POL Wisla Krakow Masters 6:51.05 272
- Podsumowanie:
- Kacper Bator - 2000
- 400m dowolny Eliminacje 12. 5:17.49 333 50m 5:17.69 100.1% 24 Maj 2014
- 800m dowolny Serie na czas 11. 11:03.36 316 50m
- 1500m dowolny Serie na czas 12. 21:42.11 299 50m
- 50m klasyczny Eliminacje 3. 40.55 276 50m
- 100m klasyczny Eliminacje 3. 1:26.69 286 50m 1:27.07 100.9% 24 Maj 2014
- 200m klasyczny Eliminacje 4. 3:07.80 309 50m
- 100m dowolny Lap 4 x 100m zmienny, Serie na czas Sztafeta 1:10.14 - 50m
- 100m dowolny Lap 4 x 100m dowolny, Serie na czas Sztafeta 1:10.31 - 50m
- 200m dowolny Lap 4 x 200m dowolny, Serie na czas Sztafeta 2:31.17 - 50m
- Łukasz Chyba - 2000
- 100m dowolny Eliminacje 8. 1:03.71 399 50m
- 100m dowolny 4 x 100m dowolny, Serie na czas Sztafeta 1:04.66 381 50m
- 400m dowolny Eliminacje 5. 4:49.53 439 50m 4:55.22 104.0% 24 Maj 2014
- 800m dowolny Serie na czas 3. 10:08.38 410 50m 11:22.01 125.7% 31 Maj 2013
- 1500m dowolny Serie na czas 8. 20:03.76 378 50m 21:33.24 115.4% 31 Maj 2013
- 200m motylkowy Eliminacje 3. 2:46.35 301 50m
- 200m motylkowy Finał 11. 2:47.03 297 50m
- 200m dowolny Lap 4 x 200m dowolny, Serie na czas Sztafeta 2:24.60 - 50m 2:40.70 123.5% 31 Maj 2013
- 100m motylkowy Lap 4 x 100m zmienny, Serie na czas Sztafeta 1:15.31 - 50m
- Stanisław Kubsik - 2003
- 50m klasyczny Eliminacje 17. 53.45 120 50m
- 100m klasyczny Eliminacje 9. 1:55.91 119 50m
- 200m klasyczny Eliminacje DYSKW. 4:03.90 - 50m
- 50m motylkowy Eliminacje 19. 46.86 109 50m
- 100m motylkowy Eliminacje 13. 1:50.27 92 50m
- Bruno Skrzyszowski - 2003
- 400m dowolny Eliminacje 16. 6:32.47 176 50m
- 800m dowolny Serie na czas 7. 13:08.94 188 50m
- 200m grzbietowy Eliminacje 6. 3:24.92 162 50m
- 50m klasyczny Eliminacje 10. 48.32 163 50m
- 200m klasyczny Eliminacje 9. 3:44.22 181 50m
- Konrad Sumara - 2000
- 200m dowolny Eliminacje 11. 2:22.39 367 50m
- 200m dowolny 4 x 200m dowolny, Serie na czas Sztafeta 2:23.38 360 50m
- 400m dowolny Eliminacje 6. 4:55.58 412 50m
- 800m dowolny 1500m dowolny, Serie na czas Międzyczas 10:17.11 393 50m
- 800m dowolny Serie na czas 5. 10:25.34 377 50m
- 1500m dowolny Serie na czas 6. 19:20.21 423 50m
- 100m grzbietowy Eliminacje 7. 1:16.90 306 50m 1:24.68 121.3% 1 Cze 2013
- 100m grzbietowy 4 x 100m zmienny, Serie na czas Sztafeta 1:19.45 277 50m
- 200m grzbietowy Eliminacje 4. 2:41.79 331 50m 2:40.34 98.2% 24 Maj 2014
- 100m dowolny Lap 4 x 100m dowolny, Serie na czas Sztafeta 1:08.89 - 50m
- Bruno Włodarczyk - 2000
- 200m dowolny Eliminacje 10. 2:17.90 404 50m 2:36.84 129.4% 3 Cze 2012
- 200m grzbietowy Eliminacje 2. 2:32.69 393 50m
- 200m grzbietowy Finał 15. 2:33.02 391 50m
- 200m klasyczny Eliminacje 1. 2:48.90 425 50m
- 100m motylkowy Eliminacje 4. 1:09.61 366 50m 1:22.16 139.3% 1 Cze 2013
- 200m zmienny Eliminacje 3. 2:30.63 433 50m
- 400m zmienny Eliminacje 2. 5:16.73 456 50m 6:11.86 137.8% 31 Maj 2013
- 400m zmienny Finał 7. 5:25.93 418 50m
- 100m dowolny Lap 4 x 100m dowolny, Serie na czas Sztafeta 1:03.72 - 50m
- 200m dowolny Lap 4 x 200m dowolny, Serie na czas Sztafeta 2:20.11 - 50m 2:40.27 130.8% 31 Maj 2013
- 100m klasyczny Lap 4 x 100m zmienny, Serie na czas Sztafeta 1:19.30 - 50m
- Kobiet Pkt. Poprzedni najlepszy czas
- Zuzanna Schab - 2003
- 400m dowolny 800m dowolny, Serie na czas Międzyczas 6:25.68 230 50m
- 800m dowolny Serie na czas 3. 12:39.76 259 50m
- 50m klasyczny Eliminacje 7. 45.59 270 50m
- 100m klasyczny Eliminacje 8. 1:39.49 270 50m
- 200m klasyczny Eliminacje 8. 3:30.57 288 50m
- 100m motylkowy Eliminacje 7. 1:34.94 199 50m
- 400m zmienny Eliminacje 7. 6:51.05 272 50m
- Sztafety
- Mężczyzn 4 x 100m dowolny Serie na czas 3. 4:27.58 348 50m Chyba L., Sumara K., Bator K., Wlodarczyk B.
- Mężczyzn 4 x 200m dowolny Serie na czas 3. 9:39.26 377 50m Sumara K., Chyba L., Bator K., Wlodarczyk B.
- Mężczyzn 4 x 100m zmienny Serie na czas 5. 5:04.20 316 50m Sumara K., Wlodarczyk B., Chyba L., Bator K.
- Mężczyzn, 100m dowolny, Eliminacje, 13 - 14 lat 6 Cze 2014 - 10:55