2014.07.12-18, XXII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika, Dobczyce
Z Historia Wisły
(Różnice między wersjami)
Linia 12: | Linia 12: | ||
Grupa C (do 1400) | Grupa C (do 1400) | ||
*29. miejsce - [[Mikołaj Litwiniuk]] | *29. miejsce - [[Mikołaj Litwiniuk]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | ==Wyniki szczegółowe== | ||
+ | |||
+ | ===XXII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Jozefa Dominika, Turniej A=== | ||
+ | |||
+ | Dobczyce 2014-07-12/2014-07-18 | ||
+ | |||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |M-ce | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |Fed. | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |MBch. | ||
+ | |Bch. | ||
+ | |Prog. | ||
+ | |Ruz | ||
+ | |Norma | ||
+ | |Chg (Ru) | ||
+ | |- | ||
+ | |1||2||k++||[[Radosław Barski]]||POL||2261||2300||TS Wisła Kraków||7.0||37.00||47.50||37.0||2300||||0,17 | ||
+ | |- | ||
+ | |2||1||I++||Święch, Przemysław||POL||2267||2100||TKKF Drogowiec Kraków||6.5||36.50||47.50||32.0||2240||k||-0,56 | ||
+ | |- | ||
+ | |3||7||k||[[Grzegorz Słabek]]||POL||2069||2200||TS Wisła Kraków||6.0||39.50||51.00||34.0||2210||||0,89 | ||
+ | |- | ||
+ | |5||4||I++||[[Jerzy Kyć]]||POL||2096||2100||TS Wisła Kraków||5.5||37.50||48.00||29.0||2119||||-0,17 | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Radosław Barski]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||w||1||16||4.0||PL-5808||I||Klementys, Jerzy||1697||2000|| | ||
+ | |- | ||
+ | |2||b||1||9||5.5||PL-19853||II+||Popiół, Michał||1898||1900||UKS Hetman Koronny Trzebinia | ||
+ | |- | ||
+ | |3||w||=||7||6.0||PL-3472||k||[[Grzegorz Słabek]]||2069||2200||TS Wisła Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |4||w||1||13||4.0||PL-17206||I++||Tracz, Marcelina||1760||1900||MKS MOS Wieliczka | ||
+ | |- | ||
+ | |5||b||=||3||4.5||PL-17812||k||Buś, Konrad||2152||2200||KKSz Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |6||w||1||5||6.0||PL-3505||k||Wątorek, Marcin||2088||2200||MLKSz Myślenice | ||
+ | |- | ||
+ | |7||b||=||1||6.5||PL-3081||I++||Święch, Przemysław||2267||2100||TKKF Drogowiec Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |8||w||1||4||5.5||PL-26164||I++||[[Jerzy Kyć]]||2096||2100||TS Wisła Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |9||b||=||6||5.5||PL-7820||I++||Kuciel, Władysław||2072||2100|| | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Grzegorz Słabek]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||b||1||21||4.5||PL-28951||II+||Jagła, Artur||1632||1900||MLKSz Myślenice | ||
+ | |- | ||
+ | |2||w||1||14||5.0||PL-28423||I||Madej, Roman||1756||2000||MKS MOS Wieliczka | ||
+ | |- | ||
+ | |3||b||=||2||7.0||PL-3268||k++||[[Radosław Barski]]||2261||2300||TS Wisła Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |4||w||1||4||5.5||PL-26164||I++||[[Jerzy Kyć]]||2096||2100||TS Wisła Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |5||b||0||5||6.0||PL-3505||k||Wątorek, Marcin||2088||2200||MLKSz Myślenice | ||
+ | |- | ||
+ | |6||w||1||10||5.5||PL-17202||I||Ślęczka, Bartosz||1890||2000||MKS MOS Wieliczka | ||
+ | |- | ||
+ | |7||b||1||6||5.5||PL-7820||I++||Kuciel, Władysław||2072||2100|| | ||
+ | |- | ||
+ | |8||w||0||1||6.5||PL-3081||I++||Święch, Przemysław||2267||2100||TKKF Drogowiec Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |9||w||=||8||5.5||PL-38363||I||Przytuła, Grzegorz||1936||2000|| | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Jerzy Kyć]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||w||1||18||3.5||||||Conte, Roberto||1689||1689|| | ||
+ | |- | ||
+ | |2||b||=||11||5.0||PL-19850||I||Mirski, Michał||1853||2000||UKS Hetman Koronny Trzebinia | ||
+ | |- | ||
+ | |3||w||1||1||6.5||PL-3081||I++||Święch, Przemysław||2267||2100||TKKF Drogowiec Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |4||b||0||7||6.0||PL-3472||k||[[Grzegorz Słabek]]||2069||2200||TS Wisła Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |5||w||=||15||4.5||PL-25771||II+||Golenia, Wojciech||1700||1900||MKS MOS Wieliczka | ||
+ | |- | ||
+ | |6||b||1||9||5.5||PL-19853||II+||Popiół, Michał||1898||1900||UKS Hetman Koronny Trzebinia | ||
+ | |- | ||
+ | |7||w||=||10||5.5||PL-17202||I||Ślęczka, Bartosz||1890||2000||MKS MOS Wieliczka | ||
+ | |- | ||
+ | |8||b||0||2||7.0||PL-3268||k++||[[Radosław Barski]]||2261||2300||TS Wisła Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |9||w||1||3||4.5||PL-17812||k||Buś, Konrad||2152||2200||KKSz Kraków | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | ===XXII Międzynarodowy F.Sz. im.Józefa Dominika Dobczyce'2014 Turniej B=== | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |M-ce | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |S.B. | ||
+ | |Koya | ||
+ | |Wins | ||
+ | |vs+ | ||
+ | |Ruz | ||
+ | |Norma | ||
+ | |- | ||
+ | |1||6||II||[[Radosław Wilk]]||1430||1800||TS Wisła Kraków||7.0||21.00||3.0||7||3;4;5;8;7;1;2;||1731|| | ||
+ | |- | ||
+ | |2||4||IV||Prostak, Jakub||0||1400||MKS KSOS Kraków||4.5||11.50||1.5||4||7;2;3;8;||1378|| | ||
+ | |- | ||
+ | |3||7||V||Dworak, Mikołaj||0||1200||MKS MOS Wieliczka||4.5||10.00||0.5||4||2;3;5;8;||1333||IV | ||
+ | |- | ||
+ | |5||8||II||[[Karol Starzyk]]||0||1800||TS Wisła Kraków||3.0||8.00||1.0||3||1;5;2;||1650|| | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Radosław Wilk]] | ||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||b||1||3||1.0||PL-53495||||Pieronkiewicz, Emilia||0||1000||Niezdów | ||
+ | |- | ||
+ | |2||w||1||4||4.5||PL-58428||IV||Prostak, Jakub||0||1400||MKS KSOS Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |3||b||1||5||3.0||||||Morczyński, Joachim||0||1000||Myślenice | ||
+ | |- | ||
+ | |4||b||1||8||3.0||PL-49880||II||[[Karol Starzyk]]||0||1800||TS Wisła Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |5||w||1||7||4.5||PL-57122||V||Dworak, Mikołaj||0||1200||MKS MOS Wieliczka | ||
+ | |- | ||
+ | |6||b||1||1||4.0||PL-53461||III||Szlósarczyk, Hubert||0||1600||MKS MOS Wieliczka | ||
+ | |- | ||
+ | |7||w||1||2||1.0||PL-47180||IV||Kozak, Beata||0||1250||Dobczyce | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Karol Starzyk]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||b||1||1||4.0||PL-53461||III||Szlósarczyk, Hubert||0||1600||MKS MOS Wieliczka | ||
+ | |- | ||
+ | |2||w||1||5||3.0||||||Morczyński, Joachim||0||1000||Myślenice | ||
+ | |- | ||
+ | |3||b||1||2||1.0||PL-47180||IV||Kozak, Beata||0||1250||Dobczyce | ||
+ | |- | ||
+ | |4||w||0||6||7.0||PL-28924||II||[[Radosław Wilk]]||1430||1800||TS Wisła Kraków | ||
+ | |- | ||
+ | |5||b||-||3||1.0||PL-53495||||Pieronkiewicz, Emilia||0||1000||Niezdów | ||
+ | |- | ||
+ | |6||w||-||7||4.5||PL-57122||V||Dworak, Mikołaj||0||1200||MKS MOS Wieliczka | ||
+ | |- | ||
+ | |7||b||-||4||4.5||PL-58428||IV||Prostak, Jakub||0||1400||MKS KSOS Kraków | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | ===XXII Międzynarodowy F.Sz. im.Józefa Dominika Dobczyce'2014 Turniej C (do 1400)=== | ||
+ | |||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |M-ce | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |Fed. | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |MBch. | ||
+ | |Bch. | ||
+ | |Prog. | ||
+ | |Wins | ||
+ | |Ruz | ||
+ | |Norma | ||
+ | |- | ||
+ | |1||3||IV||[[Mikołaj Krupiński]]||POL||0||1400||LUKKS Kielce||6.0||24.50||32.50||27.0||6||1525|| | ||
+ | |- | ||
+ | |2||22||V||[[Maciej Krupiński]]||POL||0||1200||||6.0||20.00||28.00||24.0||6||1488||IV | ||
+ | |- | ||
+ | |3||12||IV||Duda, Elżbieta||POL||0||1250||LKS Dziecanovia Dziekanowice||5.5||22.00||29.00||23.5||5||1406|| | ||
+ | |- | ||
+ | |29||23||V||[[Mikołaj Litwiniuk]]||POL||0||1200||TS Wisła Kraków||3.0||15.50||21.50||10.0||3||1025|| | ||
+ | |} | ||
+ | |||
+ | Przeciwnicy: | ||
+ | |||
+ | {|style="text-align:left;border:2px red solid" width=85% rules=all cellspacing=1 cellpadding=1 align="center" class="wikitable sortable" | ||
+ | |Runda | ||
+ | |Kolor | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |Nr | ||
+ | |Pkt. | ||
+ | |ID CR | ||
+ | |Tytuł | ||
+ | |Nazwisko Imię | ||
+ | |R. FIDE | ||
+ | |Ranking | ||
+ | |Klub | ||
+ | |- | ||
+ | |1||w||0||46||2.5||PL-53495||||Pieronkiewicz, Emilia||0||1000|| | ||
+ | |- | ||
+ | |2||b||1||36||1.0||||||Krasek, Konrad||0||1000|| | ||
+ | |- | ||
+ | |3||w||0||44||5.0||PL-59381||||Mincak, Vaclav||0||1000|| | ||
+ | |- | ||
+ | |4||b||0||32||4.0||PL-59383||||Bajer, Marcin||0||1000|| | ||
+ | |- | ||
+ | |5||w||1||29||3.0||PL-56435||||Machnik, Piotr||0||1000|| | ||
+ | |- | ||
+ | |6||b||0||8||4.0||PL-47177||IV||Duda, Adrian||0||1400|| | ||
+ | |- | ||
+ | |7||w||1||39||2.0||||||Lenda, Mateusz||0||1000|| | ||
+ | |} | ||
[[Kategoria: Wszystkie zawody 2014 (szachy)]] | [[Kategoria: Wszystkie zawody 2014 (szachy)]] |
Aktualna wersja
Spis treści |
Wyniki
W Dobczycach wystartowało 83 zawodników.
Grupa A
- 1. miejsce - Radosław Barski
- 3. miejsce - Grzegorz Słabek
- 5. miejsce - Jerzy Kyć
- 18. miejsce - Piotr Litwiniuk
Grupa B
- 1. miejsce - Radosław Wilk
- 5. miejsce - Karol Starzyk
Grupa C (do 1400)
- 29. miejsce - Mikołaj Litwiniuk
Wyniki szczegółowe
XXII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Jozefa Dominika, Turniej A
Dobczyce 2014-07-12/2014-07-18
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | Fed. | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Prog. | Ruz | Norma | Chg (Ru) |
1 | 2 | k++ | Radosław Barski | POL | 2261 | 2300 | TS Wisła Kraków | 7.0 | 37.00 | 47.50 | 37.0 | 2300 | 0,17 | |
2 | 1 | I++ | Święch, Przemysław | POL | 2267 | 2100 | TKKF Drogowiec Kraków | 6.5 | 36.50 | 47.50 | 32.0 | 2240 | k | -0,56 |
3 | 7 | k | Grzegorz Słabek | POL | 2069 | 2200 | TS Wisła Kraków | 6.0 | 39.50 | 51.00 | 34.0 | 2210 | 0,89 | |
5 | 4 | I++ | Jerzy Kyć | POL | 2096 | 2100 | TS Wisła Kraków | 5.5 | 37.50 | 48.00 | 29.0 | 2119 | -0,17 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 16 | 4.0 | PL-5808 | I | Klementys, Jerzy | 1697 | 2000 | |
2 | b | 1 | 9 | 5.5 | PL-19853 | II+ | Popiół, Michał | 1898 | 1900 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
3 | w | = | 7 | 6.0 | PL-3472 | k | Grzegorz Słabek | 2069 | 2200 | TS Wisła Kraków |
4 | w | 1 | 13 | 4.0 | PL-17206 | I++ | Tracz, Marcelina | 1760 | 1900 | MKS MOS Wieliczka |
5 | b | = | 3 | 4.5 | PL-17812 | k | Buś, Konrad | 2152 | 2200 | KKSz Kraków |
6 | w | 1 | 5 | 6.0 | PL-3505 | k | Wątorek, Marcin | 2088 | 2200 | MLKSz Myślenice |
7 | b | = | 1 | 6.5 | PL-3081 | I++ | Święch, Przemysław | 2267 | 2100 | TKKF Drogowiec Kraków |
8 | w | 1 | 4 | 5.5 | PL-26164 | I++ | Jerzy Kyć | 2096 | 2100 | TS Wisła Kraków |
9 | b | = | 6 | 5.5 | PL-7820 | I++ | Kuciel, Władysław | 2072 | 2100 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 1 | 21 | 4.5 | PL-28951 | II+ | Jagła, Artur | 1632 | 1900 | MLKSz Myślenice |
2 | w | 1 | 14 | 5.0 | PL-28423 | I | Madej, Roman | 1756 | 2000 | MKS MOS Wieliczka |
3 | b | = | 2 | 7.0 | PL-3268 | k++ | Radosław Barski | 2261 | 2300 | TS Wisła Kraków |
4 | w | 1 | 4 | 5.5 | PL-26164 | I++ | Jerzy Kyć | 2096 | 2100 | TS Wisła Kraków |
5 | b | 0 | 5 | 6.0 | PL-3505 | k | Wątorek, Marcin | 2088 | 2200 | MLKSz Myślenice |
6 | w | 1 | 10 | 5.5 | PL-17202 | I | Ślęczka, Bartosz | 1890 | 2000 | MKS MOS Wieliczka |
7 | b | 1 | 6 | 5.5 | PL-7820 | I++ | Kuciel, Władysław | 2072 | 2100 | |
8 | w | 0 | 1 | 6.5 | PL-3081 | I++ | Święch, Przemysław | 2267 | 2100 | TKKF Drogowiec Kraków |
9 | w | = | 8 | 5.5 | PL-38363 | I | Przytuła, Grzegorz | 1936 | 2000 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 1 | 18 | 3.5 | Conte, Roberto | 1689 | 1689 | |||
2 | b | = | 11 | 5.0 | PL-19850 | I | Mirski, Michał | 1853 | 2000 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
3 | w | 1 | 1 | 6.5 | PL-3081 | I++ | Święch, Przemysław | 2267 | 2100 | TKKF Drogowiec Kraków |
4 | b | 0 | 7 | 6.0 | PL-3472 | k | Grzegorz Słabek | 2069 | 2200 | TS Wisła Kraków |
5 | w | = | 15 | 4.5 | PL-25771 | II+ | Golenia, Wojciech | 1700 | 1900 | MKS MOS Wieliczka |
6 | b | 1 | 9 | 5.5 | PL-19853 | II+ | Popiół, Michał | 1898 | 1900 | UKS Hetman Koronny Trzebinia |
7 | w | = | 10 | 5.5 | PL-17202 | I | Ślęczka, Bartosz | 1890 | 2000 | MKS MOS Wieliczka |
8 | b | 0 | 2 | 7.0 | PL-3268 | k++ | Radosław Barski | 2261 | 2300 | TS Wisła Kraków |
9 | w | 1 | 3 | 4.5 | PL-17812 | k | Buś, Konrad | 2152 | 2200 | KKSz Kraków |
XXII Międzynarodowy F.Sz. im.Józefa Dominika Dobczyce'2014 Turniej B
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | S.B. | Koya | Wins | vs+ | Ruz | Norma |
1 | 6 | II | Radosław Wilk | 1430 | 1800 | TS Wisła Kraków | 7.0 | 21.00 | 3.0 | 7 | 3;4;5;8;7;1;2; | 1731 | |
2 | 4 | IV | Prostak, Jakub | 0 | 1400 | MKS KSOS Kraków | 4.5 | 11.50 | 1.5 | 4 | 7;2;3;8; | 1378 | |
3 | 7 | V | Dworak, Mikołaj | 0 | 1200 | MKS MOS Wieliczka | 4.5 | 10.00 | 0.5 | 4 | 2;3;5;8; | 1333 | IV |
5 | 8 | II | Karol Starzyk | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków | 3.0 | 8.00 | 1.0 | 3 | 1;5;2; | 1650 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 1 | 3 | 1.0 | PL-53495 | Pieronkiewicz, Emilia | 0 | 1000 | Niezdów | |
2 | w | 1 | 4 | 4.5 | PL-58428 | IV | Prostak, Jakub | 0 | 1400 | MKS KSOS Kraków |
3 | b | 1 | 5 | 3.0 | Morczyński, Joachim | 0 | 1000 | Myślenice | ||
4 | b | 1 | 8 | 3.0 | PL-49880 | II | Karol Starzyk | 0 | 1800 | TS Wisła Kraków |
5 | w | 1 | 7 | 4.5 | PL-57122 | V | Dworak, Mikołaj | 0 | 1200 | MKS MOS Wieliczka |
6 | b | 1 | 1 | 4.0 | PL-53461 | III | Szlósarczyk, Hubert | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
7 | w | 1 | 2 | 1.0 | PL-47180 | IV | Kozak, Beata | 0 | 1250 | Dobczyce |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | b | 1 | 1 | 4.0 | PL-53461 | III | Szlósarczyk, Hubert | 0 | 1600 | MKS MOS Wieliczka |
2 | w | 1 | 5 | 3.0 | Morczyński, Joachim | 0 | 1000 | Myślenice | ||
3 | b | 1 | 2 | 1.0 | PL-47180 | IV | Kozak, Beata | 0 | 1250 | Dobczyce |
4 | w | 0 | 6 | 7.0 | PL-28924 | II | Radosław Wilk | 1430 | 1800 | TS Wisła Kraków |
5 | b | - | 3 | 1.0 | PL-53495 | Pieronkiewicz, Emilia | 0 | 1000 | Niezdów | |
6 | w | - | 7 | 4.5 | PL-57122 | V | Dworak, Mikołaj | 0 | 1200 | MKS MOS Wieliczka |
7 | b | - | 4 | 4.5 | PL-58428 | IV | Prostak, Jakub | 0 | 1400 | MKS KSOS Kraków |
XXII Międzynarodowy F.Sz. im.Józefa Dominika Dobczyce'2014 Turniej C (do 1400)
M-ce | Nr | Tytuł | Nazwisko Imię | Fed. | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Prog. | Wins | Ruz | Norma |
1 | 3 | IV | Mikołaj Krupiński | POL | 0 | 1400 | LUKKS Kielce | 6.0 | 24.50 | 32.50 | 27.0 | 6 | 1525 | |
2 | 22 | V | Maciej Krupiński | POL | 0 | 1200 | 6.0 | 20.00 | 28.00 | 24.0 | 6 | 1488 | IV | |
3 | 12 | IV | Duda, Elżbieta | POL | 0 | 1250 | LKS Dziecanovia Dziekanowice | 5.5 | 22.00 | 29.00 | 23.5 | 5 | 1406 | |
29 | 23 | V | Mikołaj Litwiniuk | POL | 0 | 1200 | TS Wisła Kraków | 3.0 | 15.50 | 21.50 | 10.0 | 3 | 1025 |
Przeciwnicy:
Runda | Kolor | Pkt. | Nr | Pkt. | ID CR | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub |
1 | w | 0 | 46 | 2.5 | PL-53495 | Pieronkiewicz, Emilia | 0 | 1000 | ||
2 | b | 1 | 36 | 1.0 | Krasek, Konrad | 0 | 1000 | |||
3 | w | 0 | 44 | 5.0 | PL-59381 | Mincak, Vaclav | 0 | 1000 | ||
4 | b | 0 | 32 | 4.0 | PL-59383 | Bajer, Marcin | 0 | 1000 | ||
5 | w | 1 | 29 | 3.0 | PL-56435 | Machnik, Piotr | 0 | 1000 | ||
6 | b | 0 | 8 | 4.0 | PL-47177 | IV | Duda, Adrian | 0 | 1400 | |
7 | w | 1 | 39 | 2.0 | Lenda, Mateusz | 0 | 1000 |