2014.10.18 III Ogólnopolski Miting Pływacki Park Wodny Tarnowskie Góry
Z Historia Wisły
Linia 21: | Linia 21: | ||
'''Źródło: [http://tswisla.pl tswisla.pl]''' | '''Źródło: [http://tswisla.pl tswisla.pl]''' | ||
+ | ==Wyniki szczegółowe== | ||
+ | |||
+ | |||
+ | *'''[[2014.10.18 III Ogólnopolski Miting Pływacki Park Wodny Tarnowskie Góry]]''' | ||
+ | **Konkurencja 2 Mężczyzn, 200m dowolny 10 lat i starsi | ||
+ | ***13 - 14 lat | ||
+ | ***1. Kapias Michał 00 SiKReT Gliwice 2:01.44 547 A 27.20 30.76 31.84 31.64 | ||
+ | ***2. Sawicki Bartosz 00 KS. Górnik Radlin 2:03.44 521 A 28.63 31.90 32.17 30.74 | ||
+ | ***3. Domański Kamil 00 TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Łód 2:03.93 515 A 28.39 31.05 32.65 31.84 | ||
+ | ***9. [[Bruno Włodarczyk]] 00 TS Wisła Kraków 2:09.33 453 29.66 32.84 33.79 33.04 | ||
+ | ***16. [[Łukasz Chyba]] 00 TS Wisła Kraków 2:11.86 427 29.97 33.10 34.72 34.07 | ||
+ | ***22. [[Kacper Bator]] 00 TS Wisła Kraków 2:14.77 400 31.37 34.39 35.33 33.68 | ||
+ | ***27. [[Konrad Sumara]] 00 TS Wisła Kraków 2:17.16 380 30.53 34.95 36.42 35.26 | ||
+ | ***42. [[Jakub Łyczak]] 01 TS Wisła Kraków 2:30.31 288 34.10 38.59 39.30 38.32 | ||
+ | ***15 lat i starsi | ||
+ | ***1. Głyk Wojciech 92 AZS AWF Katowice 1:53.81 665 A 26.93 28.73 29.38 28.77 | ||
+ | ***2. Smeja Sławomir 94 AZS AWF Katowice 1:53.84 665 A 26.63 28.50 29.22 29.49 | ||
+ | ***3. Kłos Grzegorz 95 AZS AWF Katowice 1:54.29 657 A 26.86 28.33 29.41 29.69 | ||
+ | ***10. [[Piotr Maciąg]] 99 TS Wisła Kraków 2:08.76 459 28.41 32.11 34.18 34.06 | ||
+ | **Konkurencja 3 Kobiet, 50m motylkowy 10 lat i starsi | ||
+ | ***10 - 11 lat | ||
+ | ***1. Pastuszka Wiktoria 03 KS Górnik Sosnowiec 36.04 309 | ||
+ | ***2. Sterniczuk Weronika 03 UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki 36.82 290 | ||
+ | ***3. [[Zuzanna Schab]] 03 TS Wisła Kraków 38.62 251 | ||
+ | **Konkurencja 4 Mężczyzn, 50m motylkowy 10 lat i starsi | ||
+ | ***10 - 11 lat | ||
+ | ***1. Barczyk Jan 03 Omega Olkusz 36.78 208 | ||
+ | ***2. Tomaszowski Michał 03 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 37.69 193 | ||
+ | ***3. Szymanek Adam 04 Omega Olkusz 38.22 185 | ||
+ | ***4. [[Stanisław Kubsik]] 03 TS Wisła Kraków 39.28 170 | ||
+ | ***7. [[Bruno Skrzyszowski]] 03 TS Wisła Kraków 41.19 148 | ||
+ | ***12 lat | ||
+ | ***1. Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 32.01 315 | ||
+ | ***2. Strączek Jan 02 KS. Górnik Radlin 32.83 292 | ||
+ | ***3. Mencel Miłosz 02 UKS Aligator Gorzyce 33.52 275 | ||
+ | ***11. [[Wojciech Maciąg]] 02 TS Wisła Kraków 36.61 211 | ||
+ | ***15. [[Tymon Ryś]] 02 TS Wisła Kraków 38.36 183 | ||
+ | ***14 lat | ||
+ | ***1. Sawicki Bartosz 00 KS. Górnik Radlin 27.56 494 | ||
+ | ***2. Bomastyk Michał 00 SiKReT Gliwice 28.26 459 | ||
+ | ***3. Racinowski Piotr 00 TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Łód 28.35 454 | ||
+ | ***13. [[Łukasz Chyba]] 00 TS Wisła Kraków 31.04 346 | ||
+ | ***16. [[Szymon Ryś]] 00 TS Wisła Kraków 32.21 310 | ||
+ | ***15 lat | ||
+ | ***1. Walczak Szymon 99 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 28.62 441 | ||
+ | ***2. Szpucha Konrad 99 TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Łód 28.67 439 | ||
+ | ***3. Stec Kacper 99 UKP Kmita Zabierzów 28.74 436 | ||
+ | ***7. [[Piotr Maciąg]] 99 TS Wisła Kraków 30.09 380 | ||
+ | **Konkurencja 5 Kobiet, 100m klasyczny 10 lat i starsi | ||
+ | ***10 - 11 lat | ||
+ | ***1. Malina Amelia 03 KS Górnik Sosnowiec 1:31.30 323 43.83 47.47 | ||
+ | ***2. Chyra Julia 03 UKS WODNIK Siemianowice Śląsie 1:31.50 321 43.48 48.02 | ||
+ | ***3. Wojtkowiak Alicja 03 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1:32.39 312 44.02 48.37 | ||
+ | ***7. [[Zuzanna Schab]] 03 TS Wisła Kraków 1:36.77 272 46.70 50.07 | ||
+ | **Konkurencja 6 Mężczyzn, 100m klasyczny 10 lat i starsi | ||
+ | ***10 - 11 lat | ||
+ | ***1. Dójczyński Michał 03 TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Łód 1:28.42 248 42.71 45.71 | ||
+ | ***2. Szlęk Jan 03 TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Łód 1:29.31 241 43.06 46.25 | ||
+ | ***3. Świderski Filip 04 SiKReT Gliwice 1:31.54 224 42.73 48.81 | ||
+ | ***7. [[Bruno Skrzyszowski]] 03 TS Wisła Kraków 1:39.92 172 47.45 52.47 | ||
+ | ***8. [[Błażej Ziętek]] 03 TS Wisła Kraków 1:40.51 169 47.57 52.94 | ||
+ | ***9. [[Stanisław Kubsik]] 03 TS Wisła Kraków 1:42.94 157 49.94 53.00 | ||
+ | ***14 lat | ||
+ | ***1. Kała Mikołaj 00 SiKReT Gliwice 1:08.79 528 32.94 35.85 | ||
+ | ***2. Błaszczyk Kacper 00 TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Łód 1:10.93 481 34.21 36.72 | ||
+ | ***3. Bomastyk Michał 00 SiKReT Gliwice 1:11.32 474 33.13 38.19 | ||
+ | ***7. [[Bruno Włodarczyk]] 00 TS Wisła Kraków 1:16.61 382 36.92 39.69 | ||
+ | ***10. [[Kacper Bator]] 00 TS Wisła Kraków 1:22.68 304 39.66 43.02 | ||
+ | ***15 lat | ||
+ | ***1. Raszczuk Michał 99 UKP MANTA Jelcz-Laskowice 1:06.77 577 31.25 35.52 | ||
+ | ***2. Jung Krzysztof 99 ks Piątka Chorzów 1:08.39 537 32.01 36.38 | ||
+ | ***3. Rokita Aleksander 99 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1:11.54 469 33.64 37.90 | ||
+ | ***7. [[Marcin Klimczak]] 99 TS Wisła Kraków 1:19.71 339 37.14 42.57 | ||
+ | **Konkurencja 8 Mężczyzn, 50m grzbietowy 10 lat i starsi | ||
+ | ***10 - 11 lat | ||
+ | ***1. Wyrobek Robert 03 LKS Jedność 32 Przyszowice 35.87 250 | ||
+ | ***2. Ellgoth Szymon 04 ks Piątka Chorzów 37.68 216 | ||
+ | ***3. Bartnik Dariusz 03 LKS Jedność 32 Przyszowice 37.69 215 | ||
+ | ***15. [[Błażej Ziętek]] 03 TS Wisła Kraków 43.98 135 | ||
+ | ***12 lat | ||
+ | ***1. Zając Mateusz 02 UKS Aligator Gorzyce 33.36 311 | ||
+ | ***2. Górka Łukasz 02 UKS 54 Delfinek Bytom 34.16 289 | ||
+ | ***3. Rożenek Patryk 02 KS. Górnik Radlin 34.99 269 | ||
+ | ***13. [[Wojciech Maciąg]] 02 TS Wisła Kraków 37.90 212 | ||
+ | ***17. [[Tymon Ryś]] 02 TS Wisła Kraków 41.04 167 | ||
+ | ***13 lat | ||
+ | ***1. Kwapisz Arkadiusz 01 UKP MANTA Jelcz-Laskowice 32.34 341 | ||
+ | ***2. Mosoń Piotr 01 KS. Górnik Radlin 33.29 313 | ||
+ | ***3. Suchański Przemysław 01 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 33.66 303 | ||
+ | ***5. [[Jakub Łyczak]] 01 TS Wisła Kraków 35.23 264 | ||
+ | ***14 lat | ||
+ | ***1. Stradomski Patryk 00 SiKReT Gliwice 29.13 467 | ||
+ | ***2. Maniszewski Michał 00 MTP Delfin Cieszyn 30.54 405 | ||
+ | ***3. Walczysko Jakub 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 30.85 393 | ||
+ | ***12. [[Konrad Sumara]] 00 TS Wisła Kraków 34.61 278 | ||
+ | ***15. [[Szymon Ryś]] 00 TS Wisła Kraków 37.26 223 | ||
+ | ***15 lat | ||
+ | ***1. Kaźmierczak Kamil 99 TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Łód 26.40 628 | ||
+ | ***2. Macner Michał 99 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 28.98 474 | ||
+ | ***3. Szpucha Konrad 99 TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Łód 29.61 445 | ||
+ | ***6. [[Marcin Klimczak]] 99 TS Wisła Kraków 33.57 305 | ||
+ | **Konkurencja 11 Mężczyzn, 200m zmienny 10 lat i starsi | ||
+ | ***13 - 14 lat | ||
+ | ***1. Kapias Michał 00 SiKReT Gliwice 2:15.86 525 A 30.06 34.35 39.86 31.59 | ||
+ | ***2. Błaszczyk Kacper 00 TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Łód 2:18.53 495 A 29.68 35.90 39.55 33.40 | ||
+ | ***3. Sawicki Bartosz 00 KS. Górnik Radlin 2:19.54 484 A 30.15 34.94 42.88 31.57 | ||
+ | ***7. [[Bruno Włodarczyk]] 00 TS Wisła Kraków 2:24.12 440 R 31.62 36.31 43.23 32.96 | ||
+ | ***23. [[Konrad Sumara]] 00 TS Wisła Kraków 2:40.05 321 35.59 40.16 48.73 35.57 | ||
+ | ***31. [[Jakub Łyczak]] 01 TS Wisła Kraków 2:48.68 274 37.33 41.26 51.50 38.59 | ||
+ | ***15 lat i starsi | ||
+ | ***1. Chmiel Łukasz 93 AZS AWF Katowice 2:09.76 603 A 26.98 32.65 38.32 31.81 | ||
+ | ***2. Smeja Sławomir 94 AZS AWF Katowice 2:09.77 602 A 28.63 33.60 37.10 30.44 | ||
+ | ***3. Bugdol Rafał SR 95 AZS PWSZ Racibórz 2:10.66 590 A 27.20 31.77 39.90 31.79 | ||
+ | ***11. [[Piotr Maciąg]] 99 TS Wisła Kraków 2:23.23 448 30.72 36.00 44.47 32.04 | ||
+ | **Konkurencja 12 Kobiet, 50m klasyczny 10 lat i starsi | ||
+ | ***10 - 11 lat | ||
+ | ***1. Chyra Julia 03 UKS WODNIK Siemianowice Śląsie 41.55 333 | ||
+ | ***2. Wojtkowiak Alicja 03 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 42.44 312 | ||
+ | ***3. Klimek Marta 03 UKS Aligator Gorzyce 42.87 303 | ||
+ | ***8. [[Zuzanna Schab]] 03 TS Wisła Kraków 43.76 285 | ||
+ | **Konkurencja 13 Mężczyzn, 50m klasyczny 10 lat i starsi | ||
+ | ***10 - 11 lat | ||
+ | ***1. Świderski Filip 04 SiKReT Gliwice 40.37 244 | ||
+ | ***2. Dójczyński Michał 03 TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Łód 40.68 239 | ||
+ | ***3. Szlęk Jan 03 TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Łód 41.53 224 | ||
+ | ***6. [[Bruno Skrzyszowski]] 03 TS Wisła Kraków 45.50 170 | ||
+ | ***10. [[Stanisław Kubsik]] 03 TS Wisła Kraków 48.39 142 | ||
+ | ***11. [[Błażej Ziętek]] 03 TS Wisła Kraków 49.14 135 | ||
+ | ***14 lat | ||
+ | ***1. Kała Mikołaj 00 SiKReT Gliwice 32.88 452 | ||
+ | ***2. Bomastyk Michał 00 SiKReT Gliwice 32.99 448 | ||
+ | ***3. Rdzanek Szymon 00 KS. Górnik Radlin 33.54 426 | ||
+ | ***13. [[Kacper Bator]] 00 TS Wisła Kraków 38.60 279 | ||
+ | ***15 lat | ||
+ | ***1. Raszczuk Michał 99 UKP MANTA Jelcz-Laskowice 30.91 545 | ||
+ | ***2. Jung Krzysztof 99 ks Piątka Chorzów 31.46 517 | ||
+ | ***3. Kaźmierczak Kamil 99 TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Łód 31.95 493 | ||
+ | ***9. [[Marcin Klimczak]] 99 TS Wisła Kraków 36.70 325 | ||
+ | **Konkurencja 14 Kobiet, 100m motylkowy 10 lat i starsi | ||
+ | ***10 - 11 lat | ||
+ | ***1. Sterniczuk Weronika 03 UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki 1:22.32 299 38.93 43.39 | ||
+ | ***2. [[Zuzanna Schab]] 03 TS Wisła Kraków 1:29.54 232 41.23 48.31 | ||
+ | ***3. Kalinowska Agnieszka 03 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1:30.11 228 42.25 47.86 | ||
+ | **Konkurencja 15 Mężczyzn, 100m motylkowy 10 lat i starsi | ||
+ | ***10 - 11 lat | ||
+ | ***1. Czech Arkadiusz 03 KS Górnik Sosnowiec 1:17.43 245 35.38 42.05 | ||
+ | ***2. Tomaszowski Michał 03 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1:27.47 170 41.52 45.95 | ||
+ | ***3. Badura Jonasz 03 DOKiS SP "Vega" Dobrodzień 1:28.77 162 41.21 47.56 | ||
+ | ***4. [[Stanisław Kubsik]] 03 TS Wisła Kraków 1:31.26 149 43.39 47.87 | ||
+ | ***6. [[Bruno Skrzyszowski]] 03 TS Wisła Kraków 1:32.16 145 42.55 49.61 | ||
+ | ***12 lat | ||
+ | ***1. Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 1:12.22 302 33.53 38.69 | ||
+ | ***2. Mencel Miłosz 02 UKS Aligator Gorzyce 1:17.03 249 34.87 42.16 | ||
+ | ***3. Pawłowski Eryk 02 UKS WODNIK Siemianowice Śląsie 1:18.12 239 35.56 42.56 | ||
+ | ***5. [[Wojciech Maciąg]] 02 TS Wisła Kraków 1:19.26 228 37.08 42.18 | ||
+ | ***9. [[Tymon Ryś]] 02 TS Wisła Kraków 1:28.63 163 40.84 47.79 | ||
+ | ***14 lat | ||
+ | ***1. Sawicki Bartosz 00 KS. Górnik Radlin 1:01.07 500 29.50 31.57 | ||
+ | ***2. Borkowski Kacper 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1:01.46 490 29.49 31.97 | ||
+ | ***3. Racinowski Piotr 00 TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Łód 1:01.83 482 29.41 32.42 | ||
+ | ***9. [[Łukasz Chyba]] 00 TS Wisła Kraków 1:07.94 363 31.59 36.35 | ||
+ | ***15. [[Szymon Ryś]] 00 TS Wisła Kraków 1:17.83 241 35.36 42.47 | ||
+ | ***16. [[Kacper Bator]] 00 TS Wisła Kraków 1:19.22 229 36.70 42.52 | ||
+ | ***15 lat | ||
+ | ***1. Szpucha Konrad 99 TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Łód 1:01.70 485 28.80 32.90 | ||
+ | ***2. Walczak Szymon 99 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1:02.09 476 29.92 32.17 | ||
+ | ***3. Podzimski Wojciech 99 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1:03.78 439 29.75 34.03 | ||
+ | ***6. [[Piotr Maciąg]] 99 TS Wisła Kraków 1:05.79 400 30.41 35.38 | ||
+ | **Konkurencja 17 Mężczyzn, 100m grzbietowy 10 lat i starsi | ||
+ | ***10 - 11 lat | ||
+ | ***1. Wyrobek Robert 03 LKS Jedność 32 Przyszowice 1:19.17 236 37.76 41.41 | ||
+ | ***2. Bartnik Dariusz 03 LKS Jedność 32 Przyszowice 1:20.78 222 40.12 40.66 | ||
+ | ***3. Świderski Filip 04 SiKReT Gliwice 1:22.12 211 40.52 41.60 | ||
+ | ***14. [[Błażej Ziętek]] 03 TS Wisła Kraków 1:35.36 135 46.41 48.95 | ||
+ | ***12 lat | ||
+ | ***1. Zając Mateusz 02 UKS Aligator Gorzyce 1:11.66 318 34.71 36.95 | ||
+ | ***2. Górka Łukasz 02 UKS 54 Delfinek Bytom 1:13.82 291 36.22 37.60 | ||
+ | ***3. Szynawa Wiktor 02 UKS WODNIK Siemianowice Śląsie 1:14.33 285 37.11 37.22 | ||
+ | ***7. [[Wojciech Maciąg]] 02 TS Wisła Kraków 1:21.10 219 40.22 40.88 | ||
+ | ***15. [[Tymon Ryś]] 02 TS Wisła Kraków 1:27.10 177 42.67 44.43 | ||
+ | ***13 lat | ||
+ | ***1. Mosoń Piotr 01 KS. Górnik Radlin 1:10.60 333 33.82 36.78 | ||
+ | ***2. Suchański Przemysław 01 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1:13.68 293 35.17 38.51 | ||
+ | ***3. Wołoszyn Roman 01 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1:15.67 270 36.97 38.70 | ||
+ | ***6. [[Jakub Łyczak]] 01 TS Wisła Kraków 1:16.61 260 37.47 39.14 | ||
+ | ***14 lat | ||
+ | ***1. Stradomski Patryk 00 SiKReT Gliwice 1:03.04 467 31.12 31.92 | ||
+ | ***2. Stoszek Kacper 00 MTP Delfin Cieszyn 1:05.32 420 32.54 32.78 | ||
+ | ***3. Racinowski Piotr 00 TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Łód 1:05.65 414 31.69 33.96 | ||
+ | ***5. [[Bruno Włodarczyk]] 00 TS Wisła Kraków 1:07.24 385 32.31 34.93 | ||
+ | ***12. [[Konrad Sumara]] 00 TS Wisła Kraków 1:14.04 288 35.72 38.32 | ||
+ | ***15. [[Szymon Ryś]] 00 TS Wisła Kraków 1:22.98 205 39.28 43.70 | ||
+ | ***15 lat | ||
+ | ***1. Kaźmierczak Kamil 99 TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Łód 57.32 622 27.93 29.39 | ||
+ | ***2. Macner Michał 99 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1:01.00 516 29.74 31.26 | ||
+ | ***3. Szpucha Konrad 99 TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Łód 1:03.15 465 30.44 32.71 | ||
+ | ***6. [[Marcin Klimczak]] 99 TS Wisła Kraków 1:12.58 306 34.78 37.80 | ||
+ | |||
[[Kategoria: Zawody 2014 (pływanie)]] | [[Kategoria: Zawody 2014 (pływanie)]] |
Aktualna wersja
Pierwsze sukcesy pływaków w nowym sezonie
Data publikacji: 22 października 2014
W sobotę 18.10.14r. odbył się pierwszy start pływaków w nowym sezonie. Dla wszystkich Wiślaków były to zawody wyjątkowe. W zawodach wystartowało ponad 300 zawodników z całej Polski w tym 14 Wiślaków.
Cała 14 zawodników pobiła we wszystkich startach rekordy życiowe, zajmując bardzo wysokie noty w punktacji.
Zawodniczka Zuzanna Schab wyłowiła dwa medale: srebro na dystansie 100m. stylem motylkowym (01:29,54) i brąz na dystansie 50m. stylem motylkowym (00:38,62).
W punktacji progres klubowy TS Wisła Kraków zajęła 1 miejsce na 21 klubów.
Organizatorzy przygotowali dla zawodników niezwykłą niespodziankę. Gościem specjalnym tegorocznej edycji zawodów była Otylia Jędrzejczak -polska pływaczka, mistrzyni olimpijska, mistrzyni świata, mistrzyni Europy, trzykrotna rekordzistka świata, rekordzistka Europy, trzykrotnie wybierana najlepszym sportowcem Polski. To ona wzbudziła ogromne emocje i jeszcze większą motywację do startów u wszystkich zawodników.
Na koniec udanych zawodów dla Wiślaków odbyło się losowanie nagród wśród wszystkich zawodników. Z wielkiej szklanej kuli został wylosowany atrakcyjny bon finansowy wraz z nagrodami rzeczowymi. Szczęściarzem tym okazał się zawodnik TS Wisła Kraków – Tymon Ryś.
Dziękuję rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdu na zawody oraz doping. A wszystkim zawodnikom raz jeszcze gratuluję!
Szczegółowe wyniki dostępne są na stronie www.megatiming.pl
Źródło: tswisla.pl
Wyniki szczegółowe
- 2014.10.18 III Ogólnopolski Miting Pływacki Park Wodny Tarnowskie Góry
- Konkurencja 2 Mężczyzn, 200m dowolny 10 lat i starsi
- 13 - 14 lat
- 1. Kapias Michał 00 SiKReT Gliwice 2:01.44 547 A 27.20 30.76 31.84 31.64
- 2. Sawicki Bartosz 00 KS. Górnik Radlin 2:03.44 521 A 28.63 31.90 32.17 30.74
- 3. Domański Kamil 00 TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Łód 2:03.93 515 A 28.39 31.05 32.65 31.84
- 9. Bruno Włodarczyk 00 TS Wisła Kraków 2:09.33 453 29.66 32.84 33.79 33.04
- 16. Łukasz Chyba 00 TS Wisła Kraków 2:11.86 427 29.97 33.10 34.72 34.07
- 22. Kacper Bator 00 TS Wisła Kraków 2:14.77 400 31.37 34.39 35.33 33.68
- 27. Konrad Sumara 00 TS Wisła Kraków 2:17.16 380 30.53 34.95 36.42 35.26
- 42. Jakub Łyczak 01 TS Wisła Kraków 2:30.31 288 34.10 38.59 39.30 38.32
- 15 lat i starsi
- 1. Głyk Wojciech 92 AZS AWF Katowice 1:53.81 665 A 26.93 28.73 29.38 28.77
- 2. Smeja Sławomir 94 AZS AWF Katowice 1:53.84 665 A 26.63 28.50 29.22 29.49
- 3. Kłos Grzegorz 95 AZS AWF Katowice 1:54.29 657 A 26.86 28.33 29.41 29.69
- 10. Piotr Maciąg 99 TS Wisła Kraków 2:08.76 459 28.41 32.11 34.18 34.06
- Konkurencja 3 Kobiet, 50m motylkowy 10 lat i starsi
- 10 - 11 lat
- 1. Pastuszka Wiktoria 03 KS Górnik Sosnowiec 36.04 309
- 2. Sterniczuk Weronika 03 UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki 36.82 290
- 3. Zuzanna Schab 03 TS Wisła Kraków 38.62 251
- Konkurencja 4 Mężczyzn, 50m motylkowy 10 lat i starsi
- 10 - 11 lat
- 1. Barczyk Jan 03 Omega Olkusz 36.78 208
- 2. Tomaszowski Michał 03 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 37.69 193
- 3. Szymanek Adam 04 Omega Olkusz 38.22 185
- 4. Stanisław Kubsik 03 TS Wisła Kraków 39.28 170
- 7. Bruno Skrzyszowski 03 TS Wisła Kraków 41.19 148
- 12 lat
- 1. Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 32.01 315
- 2. Strączek Jan 02 KS. Górnik Radlin 32.83 292
- 3. Mencel Miłosz 02 UKS Aligator Gorzyce 33.52 275
- 11. Wojciech Maciąg 02 TS Wisła Kraków 36.61 211
- 15. Tymon Ryś 02 TS Wisła Kraków 38.36 183
- 14 lat
- 1. Sawicki Bartosz 00 KS. Górnik Radlin 27.56 494
- 2. Bomastyk Michał 00 SiKReT Gliwice 28.26 459
- 3. Racinowski Piotr 00 TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Łód 28.35 454
- 13. Łukasz Chyba 00 TS Wisła Kraków 31.04 346
- 16. Szymon Ryś 00 TS Wisła Kraków 32.21 310
- 15 lat
- 1. Walczak Szymon 99 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 28.62 441
- 2. Szpucha Konrad 99 TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Łód 28.67 439
- 3. Stec Kacper 99 UKP Kmita Zabierzów 28.74 436
- 7. Piotr Maciąg 99 TS Wisła Kraków 30.09 380
- Konkurencja 5 Kobiet, 100m klasyczny 10 lat i starsi
- 10 - 11 lat
- 1. Malina Amelia 03 KS Górnik Sosnowiec 1:31.30 323 43.83 47.47
- 2. Chyra Julia 03 UKS WODNIK Siemianowice Śląsie 1:31.50 321 43.48 48.02
- 3. Wojtkowiak Alicja 03 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1:32.39 312 44.02 48.37
- 7. Zuzanna Schab 03 TS Wisła Kraków 1:36.77 272 46.70 50.07
- Konkurencja 6 Mężczyzn, 100m klasyczny 10 lat i starsi
- 10 - 11 lat
- 1. Dójczyński Michał 03 TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Łód 1:28.42 248 42.71 45.71
- 2. Szlęk Jan 03 TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Łód 1:29.31 241 43.06 46.25
- 3. Świderski Filip 04 SiKReT Gliwice 1:31.54 224 42.73 48.81
- 7. Bruno Skrzyszowski 03 TS Wisła Kraków 1:39.92 172 47.45 52.47
- 8. Błażej Ziętek 03 TS Wisła Kraków 1:40.51 169 47.57 52.94
- 9. Stanisław Kubsik 03 TS Wisła Kraków 1:42.94 157 49.94 53.00
- 14 lat
- 1. Kała Mikołaj 00 SiKReT Gliwice 1:08.79 528 32.94 35.85
- 2. Błaszczyk Kacper 00 TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Łód 1:10.93 481 34.21 36.72
- 3. Bomastyk Michał 00 SiKReT Gliwice 1:11.32 474 33.13 38.19
- 7. Bruno Włodarczyk 00 TS Wisła Kraków 1:16.61 382 36.92 39.69
- 10. Kacper Bator 00 TS Wisła Kraków 1:22.68 304 39.66 43.02
- 15 lat
- 1. Raszczuk Michał 99 UKP MANTA Jelcz-Laskowice 1:06.77 577 31.25 35.52
- 2. Jung Krzysztof 99 ks Piątka Chorzów 1:08.39 537 32.01 36.38
- 3. Rokita Aleksander 99 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1:11.54 469 33.64 37.90
- 7. Marcin Klimczak 99 TS Wisła Kraków 1:19.71 339 37.14 42.57
- Konkurencja 8 Mężczyzn, 50m grzbietowy 10 lat i starsi
- 10 - 11 lat
- 1. Wyrobek Robert 03 LKS Jedność 32 Przyszowice 35.87 250
- 2. Ellgoth Szymon 04 ks Piątka Chorzów 37.68 216
- 3. Bartnik Dariusz 03 LKS Jedność 32 Przyszowice 37.69 215
- 15. Błażej Ziętek 03 TS Wisła Kraków 43.98 135
- 12 lat
- 1. Zając Mateusz 02 UKS Aligator Gorzyce 33.36 311
- 2. Górka Łukasz 02 UKS 54 Delfinek Bytom 34.16 289
- 3. Rożenek Patryk 02 KS. Górnik Radlin 34.99 269
- 13. Wojciech Maciąg 02 TS Wisła Kraków 37.90 212
- 17. Tymon Ryś 02 TS Wisła Kraków 41.04 167
- 13 lat
- 1. Kwapisz Arkadiusz 01 UKP MANTA Jelcz-Laskowice 32.34 341
- 2. Mosoń Piotr 01 KS. Górnik Radlin 33.29 313
- 3. Suchański Przemysław 01 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 33.66 303
- 5. Jakub Łyczak 01 TS Wisła Kraków 35.23 264
- 14 lat
- 1. Stradomski Patryk 00 SiKReT Gliwice 29.13 467
- 2. Maniszewski Michał 00 MTP Delfin Cieszyn 30.54 405
- 3. Walczysko Jakub 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 30.85 393
- 12. Konrad Sumara 00 TS Wisła Kraków 34.61 278
- 15. Szymon Ryś 00 TS Wisła Kraków 37.26 223
- 15 lat
- 1. Kaźmierczak Kamil 99 TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Łód 26.40 628
- 2. Macner Michał 99 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 28.98 474
- 3. Szpucha Konrad 99 TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Łód 29.61 445
- 6. Marcin Klimczak 99 TS Wisła Kraków 33.57 305
- Konkurencja 11 Mężczyzn, 200m zmienny 10 lat i starsi
- 13 - 14 lat
- 1. Kapias Michał 00 SiKReT Gliwice 2:15.86 525 A 30.06 34.35 39.86 31.59
- 2. Błaszczyk Kacper 00 TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Łód 2:18.53 495 A 29.68 35.90 39.55 33.40
- 3. Sawicki Bartosz 00 KS. Górnik Radlin 2:19.54 484 A 30.15 34.94 42.88 31.57
- 7. Bruno Włodarczyk 00 TS Wisła Kraków 2:24.12 440 R 31.62 36.31 43.23 32.96
- 23. Konrad Sumara 00 TS Wisła Kraków 2:40.05 321 35.59 40.16 48.73 35.57
- 31. Jakub Łyczak 01 TS Wisła Kraków 2:48.68 274 37.33 41.26 51.50 38.59
- 15 lat i starsi
- 1. Chmiel Łukasz 93 AZS AWF Katowice 2:09.76 603 A 26.98 32.65 38.32 31.81
- 2. Smeja Sławomir 94 AZS AWF Katowice 2:09.77 602 A 28.63 33.60 37.10 30.44
- 3. Bugdol Rafał SR 95 AZS PWSZ Racibórz 2:10.66 590 A 27.20 31.77 39.90 31.79
- 11. Piotr Maciąg 99 TS Wisła Kraków 2:23.23 448 30.72 36.00 44.47 32.04
- Konkurencja 12 Kobiet, 50m klasyczny 10 lat i starsi
- 10 - 11 lat
- 1. Chyra Julia 03 UKS WODNIK Siemianowice Śląsie 41.55 333
- 2. Wojtkowiak Alicja 03 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 42.44 312
- 3. Klimek Marta 03 UKS Aligator Gorzyce 42.87 303
- 8. Zuzanna Schab 03 TS Wisła Kraków 43.76 285
- Konkurencja 13 Mężczyzn, 50m klasyczny 10 lat i starsi
- 10 - 11 lat
- 1. Świderski Filip 04 SiKReT Gliwice 40.37 244
- 2. Dójczyński Michał 03 TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Łód 40.68 239
- 3. Szlęk Jan 03 TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Łód 41.53 224
- 6. Bruno Skrzyszowski 03 TS Wisła Kraków 45.50 170
- 10. Stanisław Kubsik 03 TS Wisła Kraków 48.39 142
- 11. Błażej Ziętek 03 TS Wisła Kraków 49.14 135
- 14 lat
- 1. Kała Mikołaj 00 SiKReT Gliwice 32.88 452
- 2. Bomastyk Michał 00 SiKReT Gliwice 32.99 448
- 3. Rdzanek Szymon 00 KS. Górnik Radlin 33.54 426
- 13. Kacper Bator 00 TS Wisła Kraków 38.60 279
- 15 lat
- 1. Raszczuk Michał 99 UKP MANTA Jelcz-Laskowice 30.91 545
- 2. Jung Krzysztof 99 ks Piątka Chorzów 31.46 517
- 3. Kaźmierczak Kamil 99 TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Łód 31.95 493
- 9. Marcin Klimczak 99 TS Wisła Kraków 36.70 325
- Konkurencja 14 Kobiet, 100m motylkowy 10 lat i starsi
- 10 - 11 lat
- 1. Sterniczuk Weronika 03 UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki 1:22.32 299 38.93 43.39
- 2. Zuzanna Schab 03 TS Wisła Kraków 1:29.54 232 41.23 48.31
- 3. Kalinowska Agnieszka 03 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1:30.11 228 42.25 47.86
- Konkurencja 15 Mężczyzn, 100m motylkowy 10 lat i starsi
- 10 - 11 lat
- 1. Czech Arkadiusz 03 KS Górnik Sosnowiec 1:17.43 245 35.38 42.05
- 2. Tomaszowski Michał 03 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1:27.47 170 41.52 45.95
- 3. Badura Jonasz 03 DOKiS SP "Vega" Dobrodzień 1:28.77 162 41.21 47.56
- 4. Stanisław Kubsik 03 TS Wisła Kraków 1:31.26 149 43.39 47.87
- 6. Bruno Skrzyszowski 03 TS Wisła Kraków 1:32.16 145 42.55 49.61
- 12 lat
- 1. Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 1:12.22 302 33.53 38.69
- 2. Mencel Miłosz 02 UKS Aligator Gorzyce 1:17.03 249 34.87 42.16
- 3. Pawłowski Eryk 02 UKS WODNIK Siemianowice Śląsie 1:18.12 239 35.56 42.56
- 5. Wojciech Maciąg 02 TS Wisła Kraków 1:19.26 228 37.08 42.18
- 9. Tymon Ryś 02 TS Wisła Kraków 1:28.63 163 40.84 47.79
- 14 lat
- 1. Sawicki Bartosz 00 KS. Górnik Radlin 1:01.07 500 29.50 31.57
- 2. Borkowski Kacper 00 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1:01.46 490 29.49 31.97
- 3. Racinowski Piotr 00 TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Łód 1:01.83 482 29.41 32.42
- 9. Łukasz Chyba 00 TS Wisła Kraków 1:07.94 363 31.59 36.35
- 15. Szymon Ryś 00 TS Wisła Kraków 1:17.83 241 35.36 42.47
- 16. Kacper Bator 00 TS Wisła Kraków 1:19.22 229 36.70 42.52
- 15 lat
- 1. Szpucha Konrad 99 TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Łód 1:01.70 485 28.80 32.90
- 2. Walczak Szymon 99 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1:02.09 476 29.92 32.17
- 3. Podzimski Wojciech 99 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1:03.78 439 29.75 34.03
- 6. Piotr Maciąg 99 TS Wisła Kraków 1:05.79 400 30.41 35.38
- Konkurencja 17 Mężczyzn, 100m grzbietowy 10 lat i starsi
- 10 - 11 lat
- 1. Wyrobek Robert 03 LKS Jedność 32 Przyszowice 1:19.17 236 37.76 41.41
- 2. Bartnik Dariusz 03 LKS Jedność 32 Przyszowice 1:20.78 222 40.12 40.66
- 3. Świderski Filip 04 SiKReT Gliwice 1:22.12 211 40.52 41.60
- 14. Błażej Ziętek 03 TS Wisła Kraków 1:35.36 135 46.41 48.95
- 12 lat
- 1. Zając Mateusz 02 UKS Aligator Gorzyce 1:11.66 318 34.71 36.95
- 2. Górka Łukasz 02 UKS 54 Delfinek Bytom 1:13.82 291 36.22 37.60
- 3. Szynawa Wiktor 02 UKS WODNIK Siemianowice Śląsie 1:14.33 285 37.11 37.22
- 7. Wojciech Maciąg 02 TS Wisła Kraków 1:21.10 219 40.22 40.88
- 15. Tymon Ryś 02 TS Wisła Kraków 1:27.10 177 42.67 44.43
- 13 lat
- 1. Mosoń Piotr 01 KS. Górnik Radlin 1:10.60 333 33.82 36.78
- 2. Suchański Przemysław 01 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1:13.68 293 35.17 38.51
- 3. Wołoszyn Roman 01 CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1:15.67 270 36.97 38.70
- 6. Jakub Łyczak 01 TS Wisła Kraków 1:16.61 260 37.47 39.14
- 14 lat
- 1. Stradomski Patryk 00 SiKReT Gliwice 1:03.04 467 31.12 31.92
- 2. Stoszek Kacper 00 MTP Delfin Cieszyn 1:05.32 420 32.54 32.78
- 3. Racinowski Piotr 00 TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Łód 1:05.65 414 31.69 33.96
- 5. Bruno Włodarczyk 00 TS Wisła Kraków 1:07.24 385 32.31 34.93
- 12. Konrad Sumara 00 TS Wisła Kraków 1:14.04 288 35.72 38.32
- 15. Szymon Ryś 00 TS Wisła Kraków 1:22.98 205 39.28 43.70
- 15 lat
- 1. Kaźmierczak Kamil 99 TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Łód 57.32 622 27.93 29.39
- 2. Macner Michał 99 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1:01.00 516 29.74 31.26
- 3. Szpucha Konrad 99 TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Łód 1:03.15 465 30.44 32.71
- 6. Marcin Klimczak 99 TS Wisła Kraków 1:12.58 306 34.78 37.80
- Konkurencja 2 Mężczyzn, 200m dowolny 10 lat i starsi