http://historiawisly.pl/wiki/index.php?title=2014.12.14_Turniej_rankingowy_Dzieci_Starszych_i_Miko%C5%82ajkowy_Dzieci_M%C5%82odszych%2C_Bochnia&feed=atom&action=history
2014.12.14 Turniej rankingowy Dzieci Starszych i Mikołajkowy Dzieci Młodszych, Bochnia - Historia wersji
2024-03-29T09:42:10Z
Historia wersji tej strony wiki
MediaWiki 1.12.0
http://historiawisly.pl/wiki/index.php?title=2014.12.14_Turniej_rankingowy_Dzieci_Starszych_i_Miko%C5%82ajkowy_Dzieci_M%C5%82odszych%2C_Bochnia&diff=441777&oldid=prev
Dorotja o 05:56, 16 sie 2016
2016-08-16T05:56:59Z
<p></p>
<table style="background-color: white; color:black;">
<col class='diff-marker' />
<col class='diff-content' />
<col class='diff-marker' />
<col class='diff-content' />
<tr>
<td colspan='2' style="background-color: white; color:black;">← Poprzednia wersja</td>
<td colspan='2' style="background-color: white; color:black;">Wersja z dnia 05:56, 16 sie 2016</td>
</tr>
<tr><td colspan="2" class="diff-lineno">Linia 6:</td>
<td colspan="2" class="diff-lineno">Linia 6:</td></tr>
<tr><td class='diff-marker'> </td><td style="background: #eee; color:black; font-size: smaller;"><div>==Inne==</div></td><td class='diff-marker'> </td><td style="background: #eee; color:black; font-size: smaller;"><div>==Inne==</div></td></tr>
<tr><td class='diff-marker'> </td><td style="background: #eee; color:black; font-size: smaller;"><div>*Wszyscy medaliści są podopiecznymi [[Paulina Węglarz|Pauliny Węglarz]], [[Michał Znamirowski|Michała Znamirowskiego]] i [[Robert Zaczkiewicz|Roberta Zaczkiewicza]].</div></td><td class='diff-marker'> </td><td style="background: #eee; color:black; font-size: smaller;"><div>*Wszyscy medaliści są podopiecznymi [[Paulina Węglarz|Pauliny Węglarz]], [[Michał Znamirowski|Michała Znamirowskiego]] i [[Robert Zaczkiewicz|Roberta Zaczkiewicza]].</div></td></tr>
<tr><td class='diff-marker'>-</td><td style="background: #ffa; color:black; font-size: smaller;"><div><del style="color: red; font-weight: bold; text-decoration: none;">*[[Michał Znamirowski]] nagrodzony brązową odznaką Polskiego Związku Judo. </del></div></td><td colspan="2"> </td></tr>
<tr><td class='diff-marker'> </td><td style="background: #eee; color:black; font-size: smaller;"></td><td class='diff-marker'> </td><td style="background: #eee; color:black; font-size: smaller;"></td></tr>
<tr><td class='diff-marker'>-</td><td style="background: #ffa; color:black; font-size: smaller;"><div>==<del style="color: red; font-weight: bold; text-decoration: none;">Wyróżnienie dla Pauliny Szlachty</del>==</div></td><td class='diff-marker'>+</td><td style="background: #cfc; color:black; font-size: smaller;"><div>==<ins style="color: red; font-weight: bold; text-decoration: none;">Wyróżnienia</ins>==</div></td></tr>
<tr><td class='diff-marker'>-</td><td style="background: #ffa; color:black; font-size: smaller;"><div>[[Paulina Szlachta]] została nagrodzona tytułem Najlepszej Młodziczki Małopolski za rok 2014.</div></td><td class='diff-marker'>+</td><td style="background: #cfc; color:black; font-size: smaller;"><div><ins style="color: red; font-weight: bold; text-decoration: none;">*</ins>[[Paulina Szlachta]] została nagrodzona tytułem Najlepszej Młodziczki Małopolski za rok 2014<ins style="color: red; font-weight: bold; text-decoration: none;">.</ins></div></td></tr>
<tr><td colspan="2"> </td><td class='diff-marker'>+</td><td style="background: #cfc; color:black; font-size: smaller;"><div><ins style="color: red; font-weight: bold; text-decoration: none;">*[[Michał Znamirowski]] został nagrodzony brązową odznaką Polskiego Związku Judo</ins>. </div></td></tr>
<tr><td class='diff-marker'> </td><td style="background: #eee; color:black; font-size: smaller;"></td><td class='diff-marker'> </td><td style="background: #eee; color:black; font-size: smaller;"></td></tr>
<tr><td class='diff-marker'> </td><td style="background: #eee; color:black; font-size: smaller;"><div>==Relacja==</div></td><td class='diff-marker'> </td><td style="background: #eee; color:black; font-size: smaller;"><div>==Relacja==</div></td></tr>
</table>
Dorotja
http://historiawisly.pl/wiki/index.php?title=2014.12.14_Turniej_rankingowy_Dzieci_Starszych_i_Miko%C5%82ajkowy_Dzieci_M%C5%82odszych%2C_Bochnia&diff=441776&oldid=prev
Dorotja o 05:56, 16 sie 2016
2016-08-16T05:56:06Z
<p></p>
<table style="background-color: white; color:black;">
<col class='diff-marker' />
<col class='diff-content' />
<col class='diff-marker' />
<col class='diff-content' />
<tr>
<td colspan='2' style="background-color: white; color:black;">← Poprzednia wersja</td>
<td colspan='2' style="background-color: white; color:black;">Wersja z dnia 05:56, 16 sie 2016</td>
</tr>
<tr><td colspan="2" class="diff-lineno">Linia 5:</td>
<td colspan="2" class="diff-lineno">Linia 5:</td></tr>
<tr><td class='diff-marker'> </td><td style="background: #eee; color:black; font-size: smaller;"></td><td class='diff-marker'> </td><td style="background: #eee; color:black; font-size: smaller;"></td></tr>
<tr><td class='diff-marker'> </td><td style="background: #eee; color:black; font-size: smaller;"><div>==Inne==</div></td><td class='diff-marker'> </td><td style="background: #eee; color:black; font-size: smaller;"><div>==Inne==</div></td></tr>
<tr><td class='diff-marker'>-</td><td style="background: #ffa; color:black; font-size: smaller;"><div>Wszyscy medaliści są podopiecznymi [[Paulina Węglarz|Pauliny Węglarz]], [[Michał Znamirowski|Michała Znamirowskiego]] i [[Robert Zaczkiewicz|Roberta Zaczkiewicza]].</div></td><td class='diff-marker'>+</td><td style="background: #cfc; color:black; font-size: smaller;"><div><ins style="color: red; font-weight: bold; text-decoration: none;">*</ins>Wszyscy medaliści są podopiecznymi [[Paulina Węglarz|Pauliny Węglarz]], [[Michał Znamirowski|Michała Znamirowskiego]] i [[Robert Zaczkiewicz|Roberta Zaczkiewicza]]<ins style="color: red; font-weight: bold; text-decoration: none;">.</ins></div></td></tr>
<tr><td colspan="2"> </td><td class='diff-marker'>+</td><td style="background: #cfc; color:black; font-size: smaller;"><div><ins style="color: red; font-weight: bold; text-decoration: none;">*[[Michał Znamirowski]] nagrodzony brązową odznaką Polskiego Związku Judo</ins>. </div></td></tr>
<tr><td class='diff-marker'> </td><td style="background: #eee; color:black; font-size: smaller;"></td><td class='diff-marker'> </td><td style="background: #eee; color:black; font-size: smaller;"></td></tr>
<tr><td class='diff-marker'> </td><td style="background: #eee; color:black; font-size: smaller;"><div>==Wyróżnienie dla Pauliny Szlachty==</div></td><td class='diff-marker'> </td><td style="background: #eee; color:black; font-size: smaller;"><div>==Wyróżnienie dla Pauliny Szlachty==</div></td></tr>
<tr><td class='diff-marker'> </td><td style="background: #eee; color:black; font-size: smaller;"><div>[[Paulina Szlachta]] została nagrodzona tytułem Najlepszej Młodziczki Małopolski za rok 2014.</div></td><td class='diff-marker'> </td><td style="background: #eee; color:black; font-size: smaller;"><div>[[Paulina Szlachta]] została nagrodzona tytułem Najlepszej Młodziczki Małopolski za rok 2014.</div></td></tr>
<tr><td colspan="2"> </td><td class='diff-marker'>+</td><td style="background: #cfc; color:black; font-size: smaller;"><div><ins style="color: red; font-weight: bold; text-decoration: none;"></ins></div></td></tr>
<tr><td colspan="2"> </td><td class='diff-marker'>+</td><td style="background: #cfc; color:black; font-size: smaller;"><div><ins style="color: red; font-weight: bold; text-decoration: none;">==Relacja==</ins></div></td></tr>
<tr><td colspan="2"> </td><td class='diff-marker'>+</td><td style="background: #cfc; color:black; font-size: smaller;"><div><ins style="color: red; font-weight: bold; text-decoration: none;">*[http://www.mosir.bochnia.pl/aktualnosci/archiwum/276-zawodnikoacutew-na-Mikolajkowym-Turnieju-Judo-w-Bochni-.html Relacja]</ins></div></td></tr>
<tr><td class='diff-marker'> </td><td style="background: #eee; color:black; font-size: smaller;"></td><td class='diff-marker'> </td><td style="background: #eee; color:black; font-size: smaller;"></td></tr>
<tr><td class='diff-marker'> </td><td style="background: #eee; color:black; font-size: smaller;"><div>[[Kategoria: Wszystkie zawody 2014 (judo)]]</div></td><td class='diff-marker'> </td><td style="background: #eee; color:black; font-size: smaller;"><div>[[Kategoria: Wszystkie zawody 2014 (judo)]]</div></td></tr>
</table>
Dorotja
http://historiawisly.pl/wiki/index.php?title=2014.12.14_Turniej_rankingowy_Dzieci_Starszych_i_Miko%C5%82ajkowy_Dzieci_M%C5%82odszych%2C_Bochnia&diff=377303&oldid=prev
Dorotja: /* Wyniki */
2014-12-17T21:09:07Z
<p><span class="autocomment">Wyniki</span></p>
<table style="background-color: white; color:black;">
<col class='diff-marker' />
<col class='diff-content' />
<col class='diff-marker' />
<col class='diff-content' />
<tr>
<td colspan='2' style="background-color: white; color:black;">← Poprzednia wersja</td>
<td colspan='2' style="background-color: white; color:black;">Wersja z dnia 21:09, 17 gru 2014</td>
</tr>
<tr><td colspan="2" class="diff-lineno">Linia 2:</td>
<td colspan="2" class="diff-lineno">Linia 2:</td></tr>
<tr><td class='diff-marker'> </td><td style="background: #eee; color:black; font-size: smaller;"><div>*1. miejsce - [[Konrad Sowiźrał]], [[Piotr Piątek]], [[Szymon Sowiźrał]], [[Jakub Moskal]], [[Bartosz Mickowski]], [[Stanisław Bagiński]], [[Patrycja Bobilewicz]], [[Kacper Gabor]], [[Albin Kocioł]], [[Stanisław Brzeziński]], [[Mateusz Kukułka]].</div></td><td class='diff-marker'> </td><td style="background: #eee; color:black; font-size: smaller;"><div>*1. miejsce - [[Konrad Sowiźrał]], [[Piotr Piątek]], [[Szymon Sowiźrał]], [[Jakub Moskal]], [[Bartosz Mickowski]], [[Stanisław Bagiński]], [[Patrycja Bobilewicz]], [[Kacper Gabor]], [[Albin Kocioł]], [[Stanisław Brzeziński]], [[Mateusz Kukułka]].</div></td></tr>
<tr><td class='diff-marker'> </td><td style="background: #eee; color:black; font-size: smaller;"><div>*2. miejsce - [[Oskar Gabor]], [[Kacper Karaś]], [[Kinga Stańda]], [[Karol Bodzioch]]</div></td><td class='diff-marker'> </td><td style="background: #eee; color:black; font-size: smaller;"><div>*2. miejsce - [[Oskar Gabor]], [[Kacper Karaś]], [[Kinga Stańda]], [[Karol Bodzioch]]</div></td></tr>
<tr><td class='diff-marker'>-</td><td style="background: #ffa; color:black; font-size: smaller;"><div>*3. miejsce - [[Filip Iwaniec]], [[Borys Karaś]], [[Aleksander Nowak]], [[Michał Sadowski]], [[Paweł Bukowiec]], [[Adam Sokół]], [[Natalia Bobilewicz]], [[Izabela Gajoch]]</div></td><td class='diff-marker'>+</td><td style="background: #cfc; color:black; font-size: smaller;"><div>*3. miejsce - [[Filip Iwaniec]], [[Borys Karaś]], [[<ins style="color: red; font-weight: bold; text-decoration: none;">Aleksander Nowak (judo)|</ins>Aleksander Nowak]], [[Michał Sadowski]], [[Paweł Bukowiec]], [[Adam Sokół]], [[Natalia Bobilewicz]], [[Izabela Gajoch]]</div></td></tr>
<tr><td class='diff-marker'> </td><td style="background: #eee; color:black; font-size: smaller;"></td><td class='diff-marker'> </td><td style="background: #eee; color:black; font-size: smaller;"></td></tr>
<tr><td class='diff-marker'> </td><td style="background: #eee; color:black; font-size: smaller;"><div>==Inne==</div></td><td class='diff-marker'> </td><td style="background: #eee; color:black; font-size: smaller;"><div>==Inne==</div></td></tr>
</table>
Dorotja
http://historiawisly.pl/wiki/index.php?title=2014.12.14_Turniej_rankingowy_Dzieci_Starszych_i_Miko%C5%82ajkowy_Dzieci_M%C5%82odszych%2C_Bochnia&diff=377288&oldid=prev
Dorotja: Nowa strona: ==Wyniki== *1. miejsce - Konrad Sowiźrał, Piotr Piątek, Szymon Sowiźrał, Jakub Moskal, Bartosz Mickowski, Stanisław Bagiński, Patrycja Bobilewicz, [[K...
2014-12-17T20:41:45Z
<p>Nowa strona: ==Wyniki== *1. miejsce - <a href="/wiki/index.php?title=Konrad_Sowi%C5%BAra%C5%82" title="Konrad Sowiźrał">Konrad Sowiźrał</a>, <a href="/wiki/index.php?title=Piotr_Pi%C4%85tek" title="Piotr Piątek">Piotr Piątek</a>, <a href="/wiki/index.php?title=Szymon_Sowi%C5%BAra%C5%82" title="Szymon Sowiźrał">Szymon Sowiźrał</a>, <a href="/wiki/index.php?title=Jakub_Moskal" title="Jakub Moskal">Jakub Moskal</a>, <a href="/wiki/index.php?title=Bartosz_Mickowski" title="Bartosz Mickowski">Bartosz Mickowski</a>, <a href="/wiki/index.php?title=Stanis%C5%82aw_Bagi%C5%84ski" title="Stanisław Bagiński">Stanisław Bagiński</a>, <a href="/wiki/index.php?title=Patrycja_Bobilewicz" title="Patrycja Bobilewicz">Patrycja Bobilewicz</a>, [[K...</p>
<p><b>Nowa strona</b></p><div>==Wyniki==<br />
*1. miejsce - [[Konrad Sowiźrał]], [[Piotr Piątek]], [[Szymon Sowiźrał]], [[Jakub Moskal]], [[Bartosz Mickowski]], [[Stanisław Bagiński]], [[Patrycja Bobilewicz]], [[Kacper Gabor]], [[Albin Kocioł]], [[Stanisław Brzeziński]], [[Mateusz Kukułka]].<br />
*2. miejsce - [[Oskar Gabor]], [[Kacper Karaś]], [[Kinga Stańda]], [[Karol Bodzioch]]<br />
*3. miejsce - [[Filip Iwaniec]], [[Borys Karaś]], [[Aleksander Nowak]], [[Michał Sadowski]], [[Paweł Bukowiec]], [[Adam Sokół]], [[Natalia Bobilewicz]], [[Izabela Gajoch]]<br />
<br />
==Inne==<br />
Wszyscy medaliści są podopiecznymi [[Paulina Węglarz|Pauliny Węglarz]], [[Michał Znamirowski|Michała Znamirowskiego]] i [[Robert Zaczkiewicz|Roberta Zaczkiewicza]].<br />
<br />
==Wyróżnienie dla Pauliny Szlachty==<br />
[[Paulina Szlachta]] została nagrodzona tytułem Najlepszej Młodziczki Małopolski za rok 2014.<br />
<br />
[[Kategoria: Wszystkie zawody 2014 (judo)]]</div>
Dorotja