Z Historia Wisły
Wyniki szczegółowe
- 2014.12.20 Bijemy Rekordy, Oświęcim
- Konkurencja 4 Mężczyzn, 50m dowolny Open
- 1. Stępniak Kacper 99 Korona Swim Kielce 23.79 621
- 2. Pieśniak Jakub SO 97 Unia Oświęcim 23.85 616
- 3. Famulok Bartosz SO 97 AZS AWF Katowice 24.18 591
- 43. Łukasz Chyba 00 Wisła Kraków 27.67 394
- 14 lat
- 1. Kurleto Piotr 00 Korona Kraków 24.75 551
- 2. Kapias Michał 00 SiKReT Gliwice 24.97 537
- 3. Biecki Szymon SO 00 Unia Oświęcim 25.03 533
- 10. Łukasz Chyba 00 Wisła Kraków 27.67 394
- Konkurencja 6 Mężczyzn, 50m motylkowy 11 lat i starsi
- 11 lat
- 1. Czech Arkadiusz 03 Górnik Sosnowiec 33.64 272
- 2. Cora Konrad 03 UKS SP 8 Chrzanów 36.85 207
- 3. Zalewski Sebastian 03 Pirania Targówek 37.44 197
- 6. Stanisław Kubsik 03 Wisła Kraków 39.62 166
- Konkurencja 8 Mężczyzn, 100m zmienny 11 lat i starsi
- 14 lat
- 1. Kapias Michał 00 SiKReT Gliwice 1:00.76 581 27.96 32.80
- 2. Barczyk Norbert 00 SMS Galicja Kraków 1:02.73 528 28.53 34.20
- 3. Bruno Włodarczyk 00 Wisła Kraków 1:04.14 494 29.98 34.16
- Konkurencja 10 Mężczyzn, 200m dowolny 11 lat i starsi
- 11 lat
- 1. Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 2:30.65 286 35.28 39.24
- 2. Hudzikowski Mateusz 03 Jedność 32 Przyszowice 2:37.53 251 35.96 40.50 41.06 40.01
- 3. Szczurek Kacper 03 UKS SP 8 Chrzanów 2:40.40 237 35.86 42.39 43.22 38.93
- 9. Bartosz Łyczak 03 Wisła Kraków 2:57.76 174 40.84 46.18 47.92 42.82
- 12 lat
- 1. Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 2:13.78 409 31.15 34.57 34.55 33.51
- 2. Kozieł Mikołaj 02 Victoria Kozy 2:16.67 384 31.04 34.63 35.60 35.40
- 3. Prokop Bartosz 02 Jedność 32 Przyszowice 2:22.07 342 33.76 36.08 36.57 35.66
- 5. Wojciech Maciąg 02 Wisła Kraków 2:27.66 304 35.99 38.36 39.52 33.79
- 13 lat
- 1. Warzocha Albert 01 Warta Poznań 2:10.62 440 30.19 33.69 34.43 32.31
- 2. Twardowski Piotr 01 SMS Galicja Kraków 2:15.12 397 35.54 33.31
- 3. Milbrant Kacper 01 Salmo Żory 2:16.04 389 30.65 35.29 35.83 34.27
- 13. Jakub Łyczak 01 Wisła Kraków 2:27.31 306 33.56 38.35 39.09 36.31
- 14 lat
- 1. Kurleto Piotr 00 Korona Kraków 1:59.31 577 27.13 30.04 31.50 30.64
- 2. Stoszek Kacper 00 Delfin Cieszyn 2:04.30 510 29.24 31.96 32.05 31.05
- 3. Sionkowski Arkadiusz 00 Kmita Zabierzów 2:06.24 487 28.85 31.92 33.55 31.92
- 4. Łukasz Chyba 00 Wisła Kraków 2:08.74 459 29.97 32.96 33.99 31.82
- 6. Kacper Bator 00 Wisła Kraków 2:14.73 401 31.40 34.82
- Konkurencja 11 Kobiet, 100m klasyczny 11 lat i starsi
- 11 lat
- 1. Jarosz Agnieszka 03 Ósemka Oświęcim 1:28.22 353 42.38 45.84
- 2. Słobodziańska Oliwia 03 UKS SP 8 Chrzanów 1:31.15 320 43.23 47.92
- 3. Zuzanna Schab 03 Wisła Kraków 1:32.58 305 43.37 49.21
- Konkurencja 12 Mężczyzn, 100m klasyczny 11 lat i starsi
- 14 lat
- 1. Kurleto Piotr 00 Korona Kraków 1:08.78 528 32.35 36.43
- 2. Dąbrowski Daniel 00 UKP Ruda Śląska 1:11.86 463 34.00 37.86
- 3. Greczanik Paweł SO 00 Unia Oświęcim 1:12.51 451 34.20 38.31
- 4. Bruno Włodarczyk 00 Wisła Kraków 1:13.18 438 34.94 38.24
- Konkurencja 13 Kobiet, 100m motylkowy 11 lat i starsi
- 11 lat
- 1. Pastuszka Wiktoria 03 Górnik Sosnowiec 1:19.97 326 37.35 42.62
- 2. Dach Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 1:24.18 279 38.29 45.89
- 3. Ptaszyńska Weronika 03 Ósemka Oświęcim 1:32.26 212 44.69 47.57
- 5. Zuzanna Schab 03 Wisła Kraków 1:33.87 201 41.53 52.34
- Konkurencja 14 Mężczyzn, 100m motylkowy 11 lat i starsi
- 11 lat
- 1. Czech Arkadiusz 03 Górnik Sosnowiec 1:14.50 275 34.31 40.19
- 2. Zalewski Sebastian 03 Pirania Targówek 1:23.72 194 38.01 45.71
- 3. Stanisław Kubsik 03 Wisła Kraków 1:28.00 167 41.91 46.09
- 12 lat
- 1. Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 1:09.16 344 33.17 35.99
- 2. Kijek Wiktor 02 Manta Kochłowice Ruda Śl. 1:12.65 297 33.25 39.40
- 3. Moryl Wojciech 02 MMKS Kędzierzyn-Koźle 1:17.22 247 35.36 41.86
- 4. Wojciech Maciąg 02 Wisła Kraków 1:18.30 237 38.46 39.84
- 14 lat
- 1. Opolka Kacper SO 00 Unia Oświęcim 1:03.17 452 29.48 33.69
- 2. Bomastyk Michał 00 SiKReT Gliwice 1:03.30 449 28.78 34.52
- 3. Henke Marek SO 00 Unia Oświęcim 1:04.27 429 29.97 34.30
- 5. Łukasz Chyba 00 Wisła Kraków 1:08.57 353 31.84 36.73
- Konkurencja 16 Mężczyzn, 200m grzbietowy 11 lat i starsi
- 13 lat
- 1. Malec Mikołaj 01 Ikar Mielec 2:21.87 418 33.93 35.54 36.79 35.61
- 2. Warzocha Albert 01 Warta Poznań 2:23.95 400 34.33 36.85 36.92 35.85
- 3. Wojciechowski Jakub 01 Warta Poznań 2:26.49 380 34.69 37.65 37.86 36.29
- 7. Jakub Łyczak 01 Wisła Kraków 2:42.91 276 38.21 41.85 43.75 39.10
- 14 lat
- 1. Barczyk Norbert 00 SMS Galicja Kraków 2:13.35 503 31.33 33.02 35.08 33.92
- 2. Balicki Michał 00 SMS Galicja Kraków 2:13.55 501 31.09 33.75 34.85 33.86
- 3. Bigajski Aleksander 00 Korona Kraków 2:21.07 425 33.32 36.02 36.44 35.29
- 8. Konrad Sumara 00 Wisła Kraków 2:31.32 344 35.51 38.13 39.50 38.18
- Konkurencja 18 Mężczyzn, 400m zmienny 13 lat i starsi
- 14 lat
- 1. Bruno Włodarczyk 00 Wisła Kraków 4:59.19 487
- 50m: 32.61 32.61 150m: 1:46.74 36.80 250m: 3:06.87 43.72 350m: 4:25.68 35.57
- 100m: 1:09.94 37.33 200m: 2:23.15 36.41 300m: 3:50.11 43.24 400m: 4:59.19 33.51
- 2. Mayerberg Kacper SO 00 Unia Oświęcim 5:08.06 446
- 3. Kacper Bator 00 Wisła Kraków 5:18.54 404
- 50m: 35.50 35.50 150m: 250m: 3:23.17 44.73 350m:
- 100m: 1:15.47 39.97 200m: 2:38.44 300m: 4:08.85 45.68 400m: 5:18.54
- Konkurencja 22 Mężczyzn, 50m grzbietowy 11 lat i starsi
- 11 lat
- 1. Szczurek Kacper 03 UKS SP 8 Chrzanów 36.83 231
- 2. Hudzikowski Mateusz 03 Jedność 32 Przyszowice 38.11 208
- 3. Baran Krzysztof 03 Motyl MOSiR St. Wola 39.90 181
- 7. Bartosz Łyczak 03 Wisła Kraków 42.12 154
- 13 lat
- 1. Batko Karol 01 SMS Galicja Kraków 30.04 426
- 2. Gotszling Dawid 01 Barakuda Starachowice 30.24 417
- 3. Wiatr Wojciech 01 Warta Poznań 31.80 359
- 8. Jakub Łyczak 01 Wisła Kraków 34.97 270
- Konkurencja 26 Mężczyzn, 100m dowolny 11 lat i starsi
- 11 lat
- 1. Zarychta Marcel 03 Barakuda Starachowice 1:07.71 292 32.50 35.21
- 2. Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 1:08.96 276 33.55 35.41
- 3. Hudzikowski Mateusz 03 Jedność 32 Przyszowice 1:11.11 252 34.36 36.75
- 9. Bartosz Łyczak 03 Wisła Kraków 1:22.52 161 39.02 43.50
- 14 lat
- 1. Kapias Michał 00 SiKReT Gliwice 54.28 567 26.31 27.97
- 2. Biecki Szymon SO 00 Unia Oświęcim 54.51 560 26.74 27.77
- 3. Cerlich Maksymilian 00 Ikar Mielec 55.09 542 26.51 28.58
- 8. Łukasz Chyba 00 Wisła Kraków 59.58 429 29.15 30.43
- Konkurencja 27 Kobiet, 200m motylkowy 11 lat i starsi
- 11 lat
- 1. Pastuszka Wiktoria 03 Górnik Sosnowiec 2:58.17 311 39.03 46.27 47.24 45.63
- 2. Swaczyna Magdalena 03 Jedność 32 Przyszowice 3:11.64 250 44.02 49.51 49.20 48.91
- 3. Zuzanna Schab 03 Wisła Kraków 3:13.05 244 43.77 50.75 50.37 48.16
- Konkurencja 28 Mężczyzn, 200m motylkowy 11 lat i starsi
- 11 lat
- 1. Czech Arkadiusz 03 Górnik Sosnowiec 2:48.31 268 35.59 43.11 44.54 45.07
- 2. Zalewski Sebastian 03 Pirania Targówek 3:11.50 182 43.81 47.85 51.29 48.55
- 3. Stanisław Kubsik 03 Wisła Kraków 3:15.12 172 46.27 52.93 48.32 47.60
- 12 lat
- 1. Wojciech Maciąg 02 Wisła Kraków 2:47.40 272 38.07 44.54 45.71 39.08
- 2. Kijek Wiktor 02 Manta Kochłowice Ruda Śl. 2:48.01 269 35.36 44.07 46.46 42.12
- 3. Moryl Wojciech 02 MMKS Kędzierzyn-Koźle 2:51.90 251 36.85 44.05 46.61 44.39
- 14 lat
- 1. Mayerberg Kacper SO 00 Unia Oświęcim 2:22.63 440 32.74 36.33 36.73 36.83
- 2. Opolka Kacper SO 00 Unia Oświęcim 2:23.10 436 31.39 36.27 37.73 37.71
- 3. Dawid Plutecki 00 SMS Galicja Kraków 2:28.12 393 31.61 36.94 39.63 39.94
- 6. Łukasz Chyba 00 Wisła Kraków 2:39.48 315 34.02 40.06 42.36 43.04
- Konkurencja 29 Kobiet, 200m klasyczny 11 lat i starsi
- 11 lat
- 1. Zuzanna Schab 03 Wisła Kraków 3:19.74 305 46.30 51.86 52.15 49.43
- 2. Sadlik Martyna 03 Ósemka Oświęcim 3:23.66 288 48.45 52.80 52.32 50.09
- 3. Szponar Weronika 03 Motyl MOSiR St. Wola 3:25.01 282 45.55 52.62 53.49 53.35
- Konkurencja 30 Mężczyzn, 200m klasyczny 11 lat i starsi
- 14 lat
- 1. Szynawa Oskar 00 Wodnik Siemianowice Śl. 2:36.41 459 35.58 40.46 41.12 39.25
- 2. Barczyk Norbert 00 SMS Galicja Kraków 2:36.47 458 34.90 39.48 41.33 40.76
- 3. Bruno Włodarczyk 00 Wisła Kraków 2:37.53 449 36.22 40.01 41.26 40.04
- 6. Kacper Bator 00 Wisła Kraków 2:51.46 348 39.31 44.45 44.39 43.31
- Konkurencja 32 Mężczyzn, 100m grzbietowy 11 lat i starsi
- 11 lat
- 1. Zarychta Marcel 03 Barakuda Starachowice 1:17.65 250
- 2. Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 1:18.20 245 38.60 39.60
- 3. Szczurek Kacper 03 UKS SP 8 Chrzanów 1:22.87 205 39.48 43.39
- 8. Bartosz Łyczak 03 Wisła Kraków 1:31.15 154 44.93 46.22
- 13 lat
- 1. Goraj Marcin 01 SMS Galicja Kraków 1:00.65 525 29.41 31.24
- 2. Wiatr Wojciech 01 Warta Poznań 1:06.47 399 32.39 34.08
- 3. Batko Karol 01 SMS Galicja Kraków 1:07.33 384 32.50 34.83
- 8. Jakub Łyczak 01 Wisła Kraków 1:14.03 288 35.80 38.23
- 14 lat
- 1. Kapias Michał 00 SiKReT Gliwice 1:01.52 503 29.97 31.55
- 2. Balicki Michał 00 SMS Galicja Kraków 1:02.59 478 30.57 32.02
- 3. Bigajski Aleksander 00 Korona Kraków 1:03.62 455 31.05 32.57
- 9. Konrad Sumara 00 Wisła Kraków 1:12.27 310 34.74 37.53
- Konkurencja 34 Mężczyzn, 200m zmienny 11 lat i starsi
- 12 lat
- 1. Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 2:30.14 389 33.12 38.67 45.46 32.89
- 2. Kozieł Mikołaj 02 Victoria Kozy 2:31.39 379 33.50 38.90 43.92 35.07
- 3. Kijek Wiktor 02 Manta Kochłowice Ruda Śl. 2:37.36 338 33.15 40.42 45.84 37.95
- 6. Wojciech Maciąg 02 Wisła Kraków 2:50.42 266 39.18 44.43 52.34 34.47
- 14 lat
- 1. Cerlich Maksymilian 00 Ikar Mielec 2:13.58 552 29.42 34.35 38.84 30.97
- 2. Biecki Szymon SO 00 Unia Oświęcim 2:16.84 514 29.77 35.38 42.08 29.61
- 3. Bruno Włodarczyk 00 Wisła Kraków 2:21.69 463 31.03 36.33 41.38 32.95
- Konkurencja 36 Mężczyzn, 400m dowolny 13 lat i starsi
- 13 lat
- 1. Wójcik Paweł 01 SMS Galicja Kraków 4:42.38 424
- 2. Twardowski Piotr 01 SMS Galicja Kraków 4:44.70 414
- 3. Kucza Benjamin 01 Aligator Gorzyce 4:45.42 411
- 10. Jakub Łyczak 01 Wisła Kraków 5:06.97 330
- 50m: 33.83 33.83 150m: 1:50.52 39.10 250m: 3:10.12 39.13 350m: 4:29.48 39.62
- 100m: 1:11.42 37.59 200m: 2:30.99 40.47 300m: 3:49.86 39.74 400m: 5:06.97 37.49
- 14 lat
- 1. Stoszek Kacper 00 Delfin Cieszyn 4:23.98 519
- 2. Henke Marek SO 00 Unia Oświęcim 4:37.09 449
- 3. Konrad Sumara 00 Wisła Kraków 4:40.88 431
- 50m: 30.90 30.90 150m: 1:42.45 36.41 250m: 2:52.89 34.44 350m: 4:06.00 36.64
- 100m: 1:06.04 35.14 200m: 2:18.45 36.00 300m: 3:29.36 36.47 400m: 4:40.88 34.88
- 4. Kacper Bator 00 Wisła Kraków 4:48.04 400
- 50m: 31.89 31.89 150m: 1:43.35 36.63 250m: 2:57.56 37.05 350m: 4:12.75 37.53
- 100m: 1:06.72 34.83 200m: 2:20.51 37.16 300m: 3:35.22 37.66 400m: 4:48.04 35.29